Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) Kingfisher1


Kingfisher1
tag

Kinek mekkora cége van?

(#4202) Sub-ZeRo válasza Kingfisher1 (#4201) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Minden garázs minden emberrel, kb. 150 fullos kamion és vagy 40 milliárd Forint a bankban. :D Hitel nélkül persze.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4203) Sub-ZeRo válasza Sub-ZeRo (#4202) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4204) tagagaba53 válasza Sub-ZeRo (#4203) üzenetére


tagagaba53
tag

Bravó ! :C
Mennyi idő alatt ?

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4205) Sub-ZeRo válasza tagagaba53 (#4204) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem csalás nem ámítás! :)

Köszi. :R

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4206) erix31 válasza Sub-ZeRo (#4205) üzenetére


erix31
csendes tag

Sub-ZeRo!

Szép natúr DAF , feltételezem, mint említeni szoktad, nem erősebb 400-450LE-nél. Bizony, ez még teherautós érzést nyújt, csak már kultúráltabban, kényelmesebben. Nem tudom a korod, azért megemlítem, "pár" évvel ezelőtt, amikor a pótos IFA-t, Bélapátfalván megpakolták cementel, majd azzal feljönni közel Pestig, na az volt a Szocilalista teherautós érzés.

(#4207) zolee5016 válasza erix31 (#4206) üzenetére


zolee5016
őstag

(nálunk gyorsan ki is cserélték az IFA-kat Star-okra...Szombathely-Nagyatád,vagy Szigetvár távolság pótosan szilvával...1,5....2,5 óra minusz lett egyből.....)
Én amit a legjobban szerettem,és méretileg majdnem idevág....MH 2191JMPCTTüE......egy KRAZ lövegvontató gépe volt ha kenyérszervó -ról van éppen szó ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4208) Sub-ZeRo válasza erix31 (#4206) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igy van, bár ez most egy 510-es verzió, amit így is megfog egy 25 tonnás billencses pót, lásd homok, érc stb.

28 leszek 2 nap múlva, úgy hogy nem tudom. Csak azt, hogy bátyámmal mikor melózom a 480-as magnummal 23 tonnányi homokkal, igen csak érzi az autó, hogy nem üresen megy.
Én meg a C-t most kezdtem, után megyek E-re de majd beszámolok hogy milyen súllyal és nélküle menni. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4209) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nem bírtam ki, és 2200km után lecseréltem a K100ast...nem tudok "élvezkedni" egy nem csőrössel :))
ígyhát csere 379 (V2)-re :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4210) Vakegérke válasza - = Zk = - (#4209) üzenetére


Vakegérke
veterán

Dögös. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4211) erix31 válasza Sub-ZeRo (#4208) üzenetére


erix31
csendes tag

44 (és most kezdek gépen játszani..... visszafele fejlődök.....)
Sok sikert a vizsgákhoz.

(#4212) Sub-ZeRo válasza erix31 (#4211) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Köszönöm.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4213) Kingfisher1 válasza Sub-ZeRo (#4202) üzenetére


Kingfisher1
tag

Szép! :C

A 4x2 alvázat a nagyobb ü.tartály miatt használod?

[ Szerkesztve ]

(#4214) Vakegérke válasza #70339072 (#4181) üzenetére


Vakegérke
veterán

Napok után azt mondom, hogy (a már említett fényproblémákat leszámítva) jó a Brutal 3. Ami pedig a "fényes" dolgokat illeti, annyira megszoktam, hogy már észre sem veszem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4215) Sub-ZeRo válasza Kingfisher1 (#4213) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Köszi! :DDD

Igen, meg ez tetszik, a 6-os alvázak nem igazán, pedig stabilabbak a kanyarban.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4216) kozi71


kozi71
senior tag

Nekem a brutal 2 verzió van fent. Valahogy olyan sötét borongós a hangulat, még délben is.
Pedig hétágra sűt a nap. Egy mercivel nyomulok, de fel kell kapcsolnom a világitást, hogy lássam jól a müszerfal fényeit. Kifejezetten a műszerfal fehér festésén nem lehet világosítani, hogy ne keljen a lámpa hozzá. Más gondom nincs vele megy rendesen. Illetve AL kamionok is fényes nappal lámpákkal járnak.Tolják maguk elött a fényt az aszfalton, pedig délben ennek sem kéne látszania.
De a mester megdobhatna azért a 3-as verzió letöltési linkjével. :R

Továbbra is fent áll az a problémám, hogy a két új TSM térkép nem müködik, csak az alap térkép szinten. Semmi afrika. Minden gyári program.(steam)

high tech, low life

(#4217) Vakegérke válasza kozi71 (#4216) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt van a 4.5.4a térkép, nekem semmi gondom vele.
Ami pedig a sötétséget illeti, a játékon belül a beállítások közt a képernyő, vagy mi a szösz "részlegben" húzd feljebb a fényerőt, én is így csinálom.

A letöltési linkre már nem emlékszem, de ha befér a levelesládádba 210 mega, és megadod priviben az emilcímed, szívesen átküldöm a Brutal 3-ast. Melyik legyen, a sárga, vagy a fehér terelővonalas? Vagy mindkettő 420 megával?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4218) kozi71 válasza Vakegérke (#4217) üzenetére


kozi71
senior tag

Köszi én is valamelyik régivel tolom, azzal nincs gondom.
Ezt a fényerőt én is gondoltam de végül nem kerestem meg.Na de majd most! :)
Köszi ne fáradj a 3-al, annyira nem sürgős majd meg lesz.

high tech, low life

(#4219) kozi71 válasza Vakegérke (#4217) üzenetére


kozi71
senior tag

Nagyságrenddel jobb lett a fényerő ahogy mondtad. Köszönöm szépen! :R

high tech, low life

(#4220) Vakegérke válasza kozi71 (#4219) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nincs mit, élvezd a látványt. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4221) #70339072


#70339072
törölt tag

Nem várom meg az 1.9-es Patch-et mert maga az SCS sem tudja mikorra lesz meg...
Aki akarja vigye :)

Direkt Linkek:

Sárga vonalak:
http://www.stewen.hu/X-Brutal-Environment-HD-engine-3-yelow-by-Stewen.scs

Fehér vonalak:
http://www.stewen.hu/X-Brutal-Environment-HD-engine-3-white-by-Stewen.scs

Kellemes játékot.

[ Szerkesztve ]

(#4222) kozi71 válasza #70339072 (#4221) üzenetére


kozi71
senior tag

Köszöntem szépen! Bár játszani már csak holnap fogok.
:C :R

high tech, low life

(#4223) Vakegérke válasza kozi71 (#4222) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ejnye, képes vagy elszalasztani ezt az azonnali örömöt? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4224) #70339072 válasza Vakegérke (#4223) üzenetére


#70339072
törölt tag

legszebb öröm, a söröm. :)

bár én absztinens vok....

(#4225) - = Zk = - válasza #70339072 (#4221) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszönöm
nálam hibátlan :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4226) Vakegérke válasza - = Zk = - (#4225) üzenetére


Vakegérke
veterán

Majd a fizető kapuknál figyeld a tilos-szabad lámpákat. Ha nálad ott is jó, akkor valami nálam nem stimmel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4227) - = Zk = - válasza Vakegérke (#4226) üzenetére


- = Zk = -
félisten

oks (Y)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4228) Kingfisher1 válasza #70339072 (#4221) üzenetére


Kingfisher1
tag

A nyuszikat el lehet ütni ? ;]

(#4229) #70339072 válasza Kingfisher1 (#4228) üzenetére


#70339072
törölt tag

El.
Az a kis AI 10 másodperces munkaidővel rendelkezik, periódikusan megjelenik az út egyik oldalán átfut a másikra, és eltűnik, majd kezdődik előről. ha megálsz ott ahol kifutott meg fogod látni a ciklus végtelen.
reggeltől estig nézheted :)

(#4230) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Megint szórakozik a játék. Ehhez mit szóltok?

00:25:02.484 : <ERROR> [resource_task] Can not allocate temporary buffer for '/vehicle/truck/daf_xf/color.dds'.
00:25:02.485 : <ERROR> [dds] Malformed DDS file '/vehicle/truck/daf_xf/color.dds'
00:25:42.187 : <ERROR> [dx9] Failed to create 2D texture. [0x8007000e]
00:25:42.187 : <ERROR> [dx9] Failed to create texture in hw_load().
00:25:42.187 : <ERROR> FIXME: Texture update failed (/vehicle/truck/daf_xf/color.tobj)
00:25:42.187 : <ERROR> [dx9] Failed to create 2D texture. [0x8007000e]
00:25:42.187 : <ERROR> [dx9] Failed to create texture in hw_load().

Utánanéztem a gúgliban, DirectX problémáról beszéltek. XP-ről van szó, tehát 9-es. Leszedtem egy 2010 júniusit, telepítettem. Betöltöttem az utolsó automatikus mentést, egy fuvar után nincs gond.
Lehet, hogy probléma letudva?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4231) #70339072 válasza Vakegérke (#4230) üzenetére


#70339072
törölt tag

A daf_xf/colors.dds filet nem tartalmazza a brutál...
Azonban ha használsz valami skint ami ezt buzerálja az lehet hibaforrás.
a dx9-es sorok valóban direktX-re utalnak. ezt a textúrát mintha nem tudná betölteni, lehet aki csinálta nem megfelelő formátumba mentette amenyiben! más skinből egy másik modal használod.

[ Szerkesztve ]

(#4232) Vakegérke válasza #70339072 (#4231) üzenetére


Vakegérke
veterán

Semmi skin, semmi extra. A map-en kívül csak a Brutal, meg egy váltó mod (mely eddig soha nem okozott gondot) van a mappában.

Szerk: Csodálkoztam is, hogy daf-izé? Sztánmámér? Volvo a kedvencem, azzal döngetek.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4233) erix31 válasza #70339072 (#4221) üzenetére


erix31
csendes tag

3-as fehér vonalas brutal:
Nincs ebben már semmi hiba, Stewen1967. Fagyni nem fagy. A nappali táj, nos, gyönyörű. Egyszer beborult a távoli égbolt, komor lett, de nem esett. Nagyon életszerű volt, lehet nem a brutal csinálta. Angliában tekergek, ott tapasztaltam ilyet. Az út szélén a jelzőket, színesebbnek látom. Az esti vezetés, pazar.

(#4234) #70339072 válasza erix31 (#4233) üzenetére


#70339072
törölt tag

köszi...
Igen az összes időjárás Brutálosított.
Két paramétert variáltam a gyári 8 helyett. Van egy nagyon tiszta enyhe ködös horizont meg egy picit erősebb de azt az esőkre hagytam, és mivel több eső is van ami két horizont összetevős, ezért az egyik pl tiszta horizontal indít és szép lassan beködösödik, majd egy másik ködösen indít és a végére kitisztúl.
Ugyan ez van a vihar beállításoknál is.
Szóval a tejfehér köd, meg a kék köd eső alatt meg az ilyeneknek befellegzett száműzve lettek életszerűtlen volt, soha senki sehol nem látott ilyet. lassan nekem pl még az esőben vezetés is kellemes...
Az éjszakai fények meglehet hogy sokaknak giccsesnek tűnhet, de szerintem a nappali rengeteg zőld kevés piros után kifejezetten jól esett, pl a több piros kevesebb zöld, olyan egyensúlyt teremtő hatású pörög az idő észre sem venni és hajnalodik.
Mellesleg a most stewen-re feltöltött legújabbakon is faragtam az ets2.lt nyöszörgésekre,,, a mostani verzióban pl 5 kor hajnalodik és este 9-re sőtétedik a táj...

emiatt röfögtek már többen is hogy miért nem ilyen? :)

már ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#4235) Bunken válasza #70339072 (#4234) üzenetére


Bunken
tag

Egy linket kérhetnék.? :)

(#4236) #70339072 válasza Bunken (#4235) üzenetére


#70339072
törölt tag

#4221

(#4237) Bunken válasza #70339072 (#4236) üzenetére


Bunken
tag

Ja, hogy az már az. :DDD

Már vittem egy pár fuvart amióta azt leszedtem de az fel sem tünt, hogy később pirkad meg hamarabb sötétedik. Nem nézem a játék óráját csak élvezem a látványt amit a Brutal nyújt és magát a játékot. :DD

[ Szerkesztve ]

(#4238) Vakegérke válasza Bunken (#4237) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hát ez az. A látvány élvezete, amely sokkal értékesebbé teszi a játékot. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4239) #70339072 válasza Bunken (#4237) üzenetére


#70339072
törölt tag

tegnap még nem az volt,, ma este írtam felül...

(#4240) atomeec válasza #70339072 (#4239) üzenetére


atomeec
senior tag

A fókusz csökkenése szándékos (ez hülye megfogalmazás...tehát, hogy nem látni messzire, mert homály van)? Esőben okés a dolog de nappal tiszta időben egy kicsit zavaró tud lenni néhol :B Viszont sokkal jobban fut az eredetinél :))

[ Szerkesztve ]

(#4241) #70339072 válasza atomeec (#4240) üzenetére


#70339072
törölt tag

Valszeg direkt van az eredetinél, így próbálják a megrajzolást elrejteni (ami engem még annyira sem zavart mint a nappali ködök) de a tájat tanulmányozva nappal még télen sem produkál olyan "homályt" ahogyan azt a programozók megálmodták. Valóban zavaró ezért kerestem meg nappalra szikrázó napsütésbe a legkisebb homály paramétert és tettem be minden hova az tényleg csak lehelet finom jobban hasonlít az élethez. Az esős dolgokat is túl reagálták, mert sokszor esőben néztem a távolban a fehér vagy világoskék hegyeket és mosoly fakadt a szám szélére hogy "Ez meg mi?"
Természetesen oda illő egy kis "Köd" és szerintem a Brutálban mások megerősítésével is mondhatom jobb lett így mint a gyári.
Én most tartok ott hogy jó vezetni nappal, Este, és esőben sem zavar.
úgy mondanám a Brutálos konklúziót: -Kezd alakúlni....
Természetesen lehetne még íberelni a gyári vackokat, pl olyan hangefektjeim vannak gyári Sony Pictures Fox Columbia etc,,, hogy beszarnál pl egy vasúti átjáróban ha jön a vonat :))))
én kipróbáltam... :)
szóval lehetne még hegyezni de érdemes e most épp ezen gondolkodom.
nehogy túl sok embert sértsek meg...
:K

(#4242) atomeec válasza #70339072 (#4241) üzenetére


atomeec
senior tag

Persze, ahány ember, annyi kívánság lenne :)

Nekem eddig nem tűnt fel, hogy ennyire közelre éles csak a kép, de majd még tanulmányozom, ez csak olyan gyorsan bepakoltam (tegyük hozzá, hogy én nem kezdtem új profilt egyszer sem, de nem is volt gondoom, mivel semmi modot nem használok, csak a tiedet). Amúgy tetszik, nem használnám különben :DDD

(#4243) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, most meg ilyenem van.

Telepítsem a Visual C++ izét?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4244) atomeec válasza Vakegérke (#4243) üzenetére


atomeec
senior tag

Több esélyt kellett volna adnod a Win 7-nek, lehet. De ez nem semmi, hogy ennyiféle képpen hal meg nálad a játék :(

(#4245) Vakegérke válasza atomeec (#4244) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez még csak a második típusú kihajítás. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4246) MrCsiT válasza Vakegérke (#4245) üzenetére


MrCsiT
addikt

esetleg kérj meg egy rendszergazdát, telepítsen neked egy Windowst (akármilyet) a játékkal együtt ? :DDD (ilyen pech a mesében sincs.. :Y )

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#4247) Faterkam válasza Vakegérke (#4243) üzenetére


Faterkam
addikt

Szerintem mindenképp telepítsd ártani nem árt. Win7-et semmiképp NE próbálj meg használni, még 10 év múlva se! Meg ne halljam! :D :DD

Malwarebytes-t mikor futtattál utoljára? :F

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4248) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Srácok, köszi az aggódást, talán véget ér a kálváriám. Telepítettem a Visual C++ izét, azóta nincs gondom.

No most az volt a buli, hogy az évek óta stabilan működő XP gyönyörűen kezelte a játékot, semmi gondom nem volt vele. A csuda tudja, hogy milyen (segéd)progikat telepítettem a rendszerbe. Itt a bibi, hiszen ha tudnám, akkor már a friss telepítés után a nyakába borítottam volna mindent.
Jogos a kérdés, mi a csudáért kellett egy bejáratott rendszert lenullázni?
Magam sem tudom, kihagy az agyam. Valami nem akarta az igazságot, és addig bűvészkedtem, míg eredmény nélkül belebonyolódtam, aztán úgy döntöttem, hogy egy vérátömlesztés nem fog ártani.
Megártott. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4249) Faterkam válasza Vakegérke (#4248) üzenetére


Faterkam
addikt

Na végre! Öröm é bodotttááá :DD

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4250) #82471168


#82471168
törölt tag


Es vegre megvan...Erre vartam.Holnap telepitem is folfele. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.