Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4401) Bunken válasza #70339072 (#4398) üzenetére


Bunken
tag

Ne vedd rossz néven és sértőnek meg semmi hasonlónak!

De ki ne merd venni az új AI és kamion hangokat!!!!!! :DDD
Egyszerűen imádom hallgatni ahogy a másik kamion vált, sziszeg, fütyül a turbó! Végre nem csak a sajátomat hallom!

Mivel jön a tavasz, elkezd zöldellni minden így aktuális lesz az új fű. (Volt egy olyan említésed, hogy lehet csinálsz minden évszakra egy Brutal-t. :)) )

Az olyan emberekkel akik olyan szépeket írnak neked mint amit idéztél. Nem kell foglalkozni velük! Csak az írkál ilyenek aki nem játszik! Aki játszik az nem ér rá írkálni! :D
Az építő jellegű kritika szerintem az amit itt kapsz tőlünk. "Szerintem itt egy hiba, ezen-azon lehetne még javítani, esetleg ezt-azt még bele lehetne tenni, (akácfa illat :D ) stb....."

(#4402) Kingfisher1 válasza #70339072 (#4398) üzenetére


Kingfisher1
tag

Örömmel értesítelek, hogy a "frankfurti füves sziklák" tökéletesen jelennek meg a 3.1-ben.

[ Szerkesztve ]

(#4403) Vakegérke válasza #70339072 (#4400) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mondanék valamit. Ha legközelebb publikálsz, az ismertetőbe írd be a következő szöveget:
Brutálisan túlszínezett giccses hulladék, csak akkor szedd le, ha ilyenre vágysz. Én szóltam, gyalázkodást kérem mellőzni!

Bunken: Nem akácfa illat, hanem akácillat. Nagyon nem mindegy. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4404) Bunken válasza Vakegérke (#4403) üzenetére


Bunken
tag

Elnézést kérek. Igazad van. Én vidéken lakom egy kis falucskában amit hegyek-dombok vesznek körül így nekem ezek az illatok természetesek.

(#4405) Vakegérke válasza Bunken (#4404) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mindketten tudjuk, hogy miről beszélünk, egyébként sem fogunk ezen összeveszni. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4406) #70339072


#70339072
törölt tag

Köszi skacok,,, itt mindig jó lesz a kedvem :)

Bunken: -oké :) benne marad... Óhajod parancs :)

Kingfisher1: mondjuk úgy 100% ig biztos voltam benne hogy így lesz,,, vagy driver, vagy sérült valamiért az a textúra letöltés közben nem tudni, de az már egy nagyon régi 1.5 1.6 körüli textúra munka, csodálkoztam volna ha csak mostanra jön ki a hiba.

Vakegérke: Mondasz valamit,,, ha kiposztolom ott is ha kész lesz biztos hogy oda fogom írni... és jól fogalmaztad, a gyalázkodás az nem kritika! a giccses még el is ment volna de "ez" nem szar. :)

[ Szerkesztve ]

(#4407) zolee5016 válasza #70339072 (#4406) üzenetére


zolee5016
őstag

figyu Stew...amit ezzel a gémmel,és velünk műveltél az brutál...Brutál jó...egy több mint 1 éves játékot is a kezdeti lelkes fázisban tartasz lelkes játékosokkal....mi kell még...mi tudatlanok vagyunk belepiszkálni a játékba,te ezt megtetted ,és megosztottad velünk..ha valaki tudja ezt jobban akkor,ne csak a szája járjon ,hanem csinálja...úgy mint te ingyen,időt nem kimélve,és egy közösségnek.....úgyhogy sz@rd már le az okosokat!! mi meg köszönjük a melódat,és minden respekt a tied! :R

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4408) zolee5016


zolee5016
őstag

Stew..egyet árulj el nekem légyszives...én belsőből megyek a külhangok 90%-a nem hallatszik...át lehet írni valahol,hogy a belső nézet a külső(pl lökháritő) nézet hangjaival menjen?

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4409) Vakegérke válasza #70339072 (#4406) üzenetére


Vakegérke
veterán

No, ha kiposztolod, és szerepelnek majd benne ajánlott szavaim, linkeld majd be ide, kérlek. Hadd nevessünk egy jót. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4410) #70339072 válasza zolee5016 (#4408) üzenetére


#70339072
törölt tag

Ez már régen nekem is eszembe jutott de, Sajnos nem,,, van külön external és internal sound leprogramozás.
Na ez még nem lenne ok rá, hiszen egyszerűen az AI hangjait ha lehalkítva is de már rég átemeltem volna (external) a fülkébe (internal) sound.

Most jön a bibi!

Sehol, ismétlem sehol! nincs leprogramozva az AI external soundba.
Valahogy másképpen oldották meg de azt még nem találtam meg. Egyébként az egyik hiba pl az eredeti gaméban pont az volt hogy az external soundba ott ült a Scania turbo hangja (az a fütyülés gyorsítás közben) nos az internalban meg nem volt sehol, így azt beleírtam. most már ott is van.

(#4411) #70339072 válasza Vakegérke (#4409) üzenetére


#70339072
törölt tag

Az még odébb lesz :)

a 4.1-hez azért még dolgozni akarok, elég fura ez a verzió számozás de ennek a hivatalos eljárása az lenne ha valami változás után változik a verzió is. Nos eleinte ez ment is de mostanra annyi változtatás volt már hogy szerintem a 8.0-nál tartanék vagy még odébb viszont a Brutál képen csak jól az akárni pont egy fér jól ki, így matatok egy csomót és kimegy az akármi pont 1 újabb :)

(#4412) zolee5016 válasza #70339072 (#4410) üzenetére


zolee5016
őstag

nekem a Scaniam hangja megváltozott a 3,1-el rendesen...eddig kopogós hangja volt,és váltáskor is hallani lehetett egy horkanást...most mély olyan Man-os tompa mély lett....na de rádió közben nem annyira számit....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4413) #70339072 válasza zolee5016 (#4412) üzenetére


#70339072
törölt tag

igen azt is tettem bele, bár abban rizikós volt a döntés hogy mindenkinek más és más jön be.
számítani számít mert jöttek ilyen meg olyan levelek is, egyeseknek tetszik másoknak nem az tény hogy ha az eredetit tenném is be egyeseknek az sem felelne meg :)

de lehet majd egy próbát megérne,,, mert ha ahoz pl hozzá lehetne jutni amit Subzero kipostolt azt reklamálhatná bár ki :)

(#4414) #82471168


#82471168
törölt tag

Szevasztok.Mikorra várható az 1.9-es patch?

(#4415) Sub-ZeRo válasza #82471168 (#4414) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Soon. ;]

Amúgy még ők sem tudják szerintem. Az új daf lesz benne, hangot is felvették hozzá, az AI is változik, a környezet is változni fog, akkor most Scania hangot vettek fel, de lehet lesz benne új gép is. Nem tudjuk mikor jön. Egyszer megkapjuk az idén.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4416) #82471168 válasza Sub-ZeRo (#4415) üzenetére


#82471168
törölt tag

Vagy a jövőre. :DDD

(#4417) #70339072 válasza Sub-ZeRo (#4415) üzenetére


#70339072
törölt tag

vagy azt a 3-hoz vették fel...

valljuk be patch-hez azért ekkora ugrás kicsit nagy. majnem akkora mintha a 2.0-ás windowst patchelhettük volna 3.1-re :)

(#4418) Kingfisher1


Kingfisher1
tag

A Trucksim map 4.5.9 megbízható? Ha jön pl egy frissítés, megmarad a profilom?

(#4419) #70339072 válasza Kingfisher1 (#4418) üzenetére


#70339072
törölt tag

megmarad. nálam pl a TSM 4.5.9 még sehol sem fagyott hiba nélkül ment.

(#4420) tagagaba53 válasza #70339072 (#4419) üzenetére


tagagaba53
tag

Nemrég szentségeltem !
Párizs után, le spanyolnak 5x dobott ki egymás után ugyan ott ugyan azon a ponton.
Részemről töröltem !

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4421) Vakegérke válasza tagagaba53 (#4420) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mit töröltél?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4422) tagagaba53 válasza Vakegérke (#4421) üzenetére


tagagaba53
tag

Fel idegelt a TSM 4.5.9 !!!!

[ Szerkesztve ]

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4423) Vakegérke válasza tagagaba53 (#4422) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én mondtam, hogy gondom volt vele. Ezek szerint nem csak nekem, sorstársam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4424) tagagaba53


tagagaba53
tag

Ezen a ponton, Párizs alatt.

Megint hosszú hetek telnek el, hogy akár TSM -l is játszak.
Igaz ez is csak valamit kipróbálni volt fent.

[ Szerkesztve ]

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4425) Kingfisher1


Kingfisher1
tag

Extázis :))

(#4426) Kingfisher1


Kingfisher1
tag

Eközben:

(#4427) #70339072


#70339072
törölt tag

És voila:

És a linkek...

[Brutal 4.1 Sárga]

[Brutal 4.1 fehér]

szép napot.

:K

(#4428) zolee5016 válasza #70339072 (#4427) üzenetére


zolee5016
őstag

A hangok újra eredetiek?

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4429) #70339072 válasza zolee5016 (#4428) üzenetére


#70339072
törölt tag

sok külső hang csere is volt és rengeteg bővítés. A kamion motor hangok ugyan azok mint a 3.1-ben azokat nem bántottam.

(#4430) #70339072 válasza tagagaba53 (#4424) üzenetére


#70339072
törölt tag

A log file mit mondott? Mert engem nem dob ki sehol...

(#4431) tagagaba53 válasza #70339072 (#4430) üzenetére


tagagaba53
tag

Nem néztem.
De repülj oda ahol mutattam. 4424-s
A benzinkút után nemsokkal elkezd szaggatni, utána kidob.
Repülve sem enged tovább.

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4432) zolee5016 válasza tagagaba53 (#4431) üzenetére


zolee5016
őstag

nem épp naplemente,vagy napfelkelte van??? szembekapod az úttal a napocskát és kidob ...nekem arra ezzel a mappal úgy volt....20on x próba után levettem a mapot.....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4433) tagagaba53 válasza zolee5016 (#4432) üzenetére


tagagaba53
tag

Itt van !
Este 8 előtt.
És mindig ugyanitt.

[ Szerkesztve ]

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4434) #70339072 válasza tagagaba53 (#4433) üzenetére


#70339072
törölt tag

Mondom hogy nem dob ki.

(#4435) tagagaba53 válasza #70339072 (#4434) üzenetére


tagagaba53
tag

Akkor passz !!!!

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4436) erix31 válasza tagagaba53 (#4435) üzenetére


erix31
csendes tag

Biztos nem vetted meg az autopálya matricát a fizetőkapunál... :)

(#4437) tagagaba53 válasza erix31 (#4436) üzenetére


tagagaba53
tag

Kifizettem, de úgyse !! Lehet azért mert forinttal fizettem ? :F
Már, rájöttem !
Csináltam magamnak egy modot.
De csak az alapjátékhoz. És az zavar be. Át kell írnom TSM-re is.
Ugye az alapjátékon az az út nemlétezik. Tehát addig elment.

[ Szerkesztve ]

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4438) Met válasza tagagaba53 (#4437) üzenetére


Met
nagyúr

Amikor mod-ot tesztelsz és hibára gyanakszol nem az az alap hogy csak azt hagyod bent amire gyanakszol hogy hibás? Hogy kizárd az összeakadást más modokkal. :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4439) Bunken


Bunken
tag

Nekem még semmi bajom nem volt a TSM 4.5.9-el!
Sehol nem dobott ki és nem akadt meg!
Akinek baja van vele az nézze át a mod mappáját mert szerintem tuti összeakad valami mással.

(#4440) tagagaba53 válasza Met (#4438) üzenetére


tagagaba53
tag

Átírtam, most már működik ha véletlenül kell megint.
Nem tűnt fel, mert nem játszom sem az alap / azzal is megy / sem TSM félékkel.
Ahhoz meg tökéletes amihez készült.
Csak próbáltam valamit és ahhoz kellett a TSM.
Amúgy nem derült volna ki.

[ Szerkesztve ]

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4441) #70339072 válasza tagagaba53 (#4440) üzenetére


#70339072
törölt tag

nekem is csak úgy lett világos hogy nem volt a TSM-en kívűl más bent csak a brutál, annak meg ugyebár mennie kell mert oda van írva hogy alap + tsm :)

(#4442) Kingfisher1


Kingfisher1
tag

Bajban vagyok! Ezzel a böhöm Kenworth-al elvállaltam egy túlméretes (hosszú) szállítmányt. Fizetőkapunál lehetetlen beállni vele, hogy fizessek. Valamint mentés után a szerviz elé úgy raktak le, hogy nem tudok elindulni vele. Lekapcsoltam a trailert, de csak ingázik ide-oda a levegőben.

Le kellett mondanom :(((

[ Szerkesztve ]

(#4443) Vakegérke válasza Kingfisher1 (#4442) üzenetére


Vakegérke
veterán

Muszáj leszel betölteni egy automatikus mentést.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4444) Kingfisher1 válasza Vakegérke (#4443) üzenetére


Kingfisher1
tag

Ez eszembe sem jutott. De nem tudok fuvar közben járművet cserélni, úgy tudom. Szóval csak a fuvar felvétele előtti állapotba tudtam volna visszamenni.

Illetve lehet mégis betöltök egy korábbi mentést, mert nem fogok tudni kimenni a pályáról. Milánóban vagyok.

(#4445) Kingfisher1 válasza Vakegérke (#4443) üzenetére


Kingfisher1
tag

Köszi szépen Vakegér! Minden megoldódott! Visszaléptem egy korábbi mentésre.

(#4446) Vakegérke válasza Kingfisher1 (#4445) üzenetére


Vakegérke
veterán

Látod, jól jön néha egy csökkent látású egérke tanácsa. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4447) - = Zk = - válasza Vakegérke (#4446) üzenetére


- = Zk = -
félisten

néha... jah. ;] :P

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4448) Kingfisher1


Kingfisher1
tag

Nem tudom lejjebb görgetni a TSM térképét. Nem látom hova kell mennem. :((

Ugyanez a "világtérképen", fogalmam sincs, merre megyek, csak a GPS-re hagyatkozom.

[ Szerkesztve ]

(#4449) tagagaba53 válasza Kingfisher1 (#4448) üzenetére


tagagaba53
tag

Tuti valami mod !
Csak a 4 TSM-t hagyd benne. Úgy nézd meg.

[ Szerkesztve ]

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4450) Kingfisher1 válasza tagagaba53 (#4449) üzenetére


Kingfisher1
tag

Igen! A kis nyavalyás fix halogen kevert bele. Kis rohadék, miatta rossz kompra szálltam fel!
Most már tökéletes minden!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.