Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) Sub-ZeRo válasza tagagaba53 (#3549) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem hiszem hogy találsz hozzá ilyen modot.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3552) tagagaba53 válasza Sub-ZeRo (#3551) üzenetére


tagagaba53
tag

Talán egyszer foglalkozik valaki ilyennel.

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#3553) Sub-ZeRo válasza tagagaba53 (#3552) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Talán.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3554) zolee5016 válasza tagagaba53 (#3552) üzenetére


zolee5016
őstag

esély van rá...hiszen van egy Scania mega-mod is ahol mindent lehet variálni...ugyanez a megoldás lehetne minden márkára ...De ezek szerint még senki nem ugrott neki

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#3555) ->Raizen<- válasza tixem (#3546) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Ezt melyik kereskedőnél lehet megvenni?

(#3556) tixem válasza ->Raizen<- (#3555) üzenetére


tixem
addikt

daf

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#3557) Vakegérke válasza tixem (#3556) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még fuvarban vagyok, de utána megveszem. Kíváncsi leszek rá. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3558) tixem válasza Vakegérke (#3557) üzenetére


tixem
addikt

a 379 meg MAN kereskedőnél elérhető.

készüljetek fel, hogy komoly dropokat művel a cucc. De attól még jó móka, tipp: a csomagból ne tegyétek be a hangokat, nagyin béna. Javaslom hozzá letölteni ezt, és ezzel használni, sokkal jobb. Szerintem :)

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#3559) Vakegérke válasza tixem (#3558) üzenetére


Vakegérke
veterán

A 389-et szedtem le. No, meg is vettem volna, csak éppen DAF kereskedő nincs a palettámon.
Görögből portugálba indulok. Van a vonalon valahol?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3560) - = Zk = - válasza tixem (#3546) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszi, de ez van nekem is (Y) :K
csak nem lehet átfesteni :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3561) Bunken válasza #70339072 (#3535) üzenetére


Bunken
tag

Nagyon király amit tettél ezzel a játékkal! :R
Én őrülten jónak találom de ebben az 1.8-as verziódban én egy kicsit sokallom a lámpák körülötti fényudvart. Tudom, hogy így jobban lehet látni a szembejövőket de nekem az ami az 1.7-ben az jobban bejött.

(#3562) #70339072 válasza Bunken (#3561) üzenetére


#70339072
törölt tag

Valszeg igazad van kinek ez, kinek meg az jön be,, azonban arra felhívnám a figyelmet ha másik mod is buzerálja a fényeket, és az az X-betű alatt van pl felűl írja az én beállításaimat, én ugyanis nem veszem ki ebből az 1.8-ból a kicsit erősebb fényeket, fényudvarról meg nem tudok... az 1.7-ben akkor vettem észre előzés közben tompítottal egy AI-t amikor csattantunk, most meg már látom messziről hogy aszongya:
ÁÁÁÁÁÁ jön már egy jó madár....

:)

persze az igazsághoz az is hozzá tartozik nekem led-es monitorom van az eredmény ezért is eltérő lehet ha másnak pl nem az...

(#3563) Faterkam válasza #70339072 (#3562) üzenetére


Faterkam
addikt

Így van! Személy szerint én örülök, hogy végre időbe látni a szembe jövőket! ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3564) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Aki g25-el játszik annak szól ez az üzenet. :DDD Ma délután neki ugrok az irányításnak, (meg a track ir5 beállításának, de ez nem sok embert érint) úgy hogy valamikor este fele linkelgetnék képet, esetleg profilt, ha kell valakinek és megnézi, hogy mennyire jobb vagy rosszabb let az irányítás. :K

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3565) #70339072


#70339072
törölt tag

Hattyúdal...

Aki akar segíthet ALAP és TSM tesztben mielőtt felteszem a netre.

Igen Ő lenne a vége...

Miért?

A jelenlegi ETS2 1.8.2.5 ÖSSZES megváltoztatására szánt textúrát tartalmazza.
A jelenlegi TSM 4.5.4a ÖSSZES megváltoztatására szánt textúrát tartalmazza.

A TSM map-en a fák buherálása annyira nem volt sikeres EZIDÁIG. probléma megoldva a TSM-mapen is működik a dolog Sőt ha csak az alapra használja valaki ott sem fagy már ki a Negyed rész betöltésénél, hanem szépen használható.

bővűlt az összes kő és hegy textúrájának lecserélésével, és a kimaradt fű környezetekkel is, még egy kis HDR finomítás és társai.

Nem szeretnék ebből 2.1 2.2 etc ket gyártani max ha kijön egy új tsm és az annyival bővűlne hogy ehhez is érdemes lenne majd hozzányúlni.

Szóval remélem jól sejtem, olyan stabilan működik mint az 1.6 1.7 1.8 csak hogy már majd 2x akkora.

156 Mega.

[Behd engine 2 WHITE road line]

[Behd engine 2 YELLOW road line]

itt a vége, fuss el véle :)

[ Szerkesztve ]

(#3566) Faterkam válasza #70339072 (#3565) üzenetére


Faterkam
addikt

Szedem, majd nézem! :R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3567) atomeec válasza Sub-ZeRo (#3564) üzenetére


atomeec
senior tag

Jöhet! :DD :R

(#3568) HartgeH3-2.8 válasza #70339072 (#3565) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Kollégák! :)

Tegyetek már fel pár kép mentést, esetleg videót, hogy ez hogyan néz ki.

Köszöntem szépen :R

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#3569) #70339072 válasza HartgeH3-2.8 (#3568) üzenetére


#70339072
törölt tag

Pl így mindenféle photoshop buhera nélkül ugyan ott, ugyan akkor...

ALAP

BRUTAL

videó meg a yutubeon van tettem fel de az még az 1.6 volt.

[ Szerkesztve ]

(#3570) HartgeH3-2.8 válasza #70339072 (#3569) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Ejha nem semmi :) Szép Munka :)

Én ezt mint földi halandó "sima" steam felhasználó is feltehetem a játékomra különösebb probléma nélkül?

Gépigény erőforrást nem kavarja meg túlságosan?

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#3571) #70339072 válasza HartgeH3-2.8 (#3570) üzenetére


#70339072
törölt tag

szerintem igen.

nem kavar ez semmit mondhatni ez a verzió majdnem ua fps-t zabál mint az eredeti map.
a fák, füvek nokrok vizuális tuningot kaptak, kicsit közelebb vannak hozva ez által tűnnek többnek.

a textúrák cserélye meg nem használ fps-t mer ügyelve a red-es badarságokra (szétszedtem és láttam) ha egy textúra 2048x256 akkor az nálam az is maradt, és nem emeltem fel eszetlenűl teljesen feleslegesen 4096x512-re.

akkor nézhetnénk hogy zapálja az fps-t de így ez csak lehelet finom tuning...

[ Szerkesztve ]

(#3572) DigitXT válasza #70339072 (#3569) üzenetére


DigitXT
félisten

Kövezettek meg, de az alap természetesebbnek hat...
Noha nagyon szép a "brutal" is, mert kontrasztos, stb.

(#3573) Sub-ZeRo válasza HartgeH3-2.8 (#3570) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Persze a mod mappába a dokumentumok/euro truck 2 mappán belül megtalálod és oda kell berakni.

(#3567) atomeec: Oké. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3574) HartgeH3-2.8 válasza DigitXT (#3572) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Nekem is elsőre hasonló érzésem lett, de szépen ki vannak emelve a színek és hatásosabb az élmény mindentől független. Plussz ne felejtsük el lehet REAL TIME-ban tehát bent a játékban átélve ez lehet valóban élethűbbnek hat. Az alap innen tényleg kicsit "fakónak" tűnik, bár ismétlem magam ha játszom vele nem érezhető ez a fajta hátrány sem.

Sajnos a kép egy az egybe nem tudja vissza adni amit a user él át ott helyben a monitoron.

Minden esetre szép munka :)
Engem pl az ALAP verzióban eléggé zavar a vakító fény hiába veszem le, ebben pedig nyoma sincs, ahogy ennek a fátyolos rétegnek sem ami így hasonlítva látható. Grat :K

Szerk:
Sub Zero Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#3575) #70339072 válasza DigitXT (#3572) üzenetére


#70339072
törölt tag

egy kép alapján ez a konklúzió korai.

(#3576) DigitXT válasza #70339072 (#3575) üzenetére


DigitXT
félisten

Jogos. Ki fogom próbálni.:K (Amúgy sem raktam még fel semmilyen modot.:D)
Na jó, anno a 90-es limitet kilőttem, mert idegesített, de rájöttek a fejlesztők is.

(#3577) #70339072 válasza DigitXT (#3576) üzenetére


#70339072
törölt tag

ha akarod, nyugodtan,,, és javaslom mindenkinek ettől a 2-es verziótól, ha akarja e motor nélkül is készítsen screen shottokat bárhol, bármikor, majd ezzel a motorral is ugyan ott, és a RED-el is ha akar valaki..

Lehet hasonlítgatni,,, Állok elébe mert ezzel a motorral az eredmény már egy "másik" Gém :)

[ Szerkesztve ]

(#3578) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Na, hát kb, ez így jónak igérkezik. Lehet, hogy a szoftverben a 90%-ot le kell venni 85-re, mert lehet erős lesz néhány embernek.
Azért is linkeltem 2 képet, mert a felső szoftveres megoldáshoz állítottam be a játékon belül.
Próbáljátok meg nagyjából belőni. :K

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3579) zolee5016 válasza Sub-ZeRo (#3578) üzenetére


zolee5016
őstag

ugye stabilabb egy kicsit?? a non csúszka feljebb az érzékenység lejjebb....kb így megyek én is.......

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#3580) Sub-ZeRo válasza zolee5016 (#3579) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Aham, de a force-al is kell ügyeskedni, hogy kemény legyen és akkor nem borul meg olyan könnyen.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3581) atomeec válasza Sub-ZeRo (#3578) üzenetére


atomeec
senior tag

Ez a középre visszaállítás nem öli meg a játékot? Majd kipróbálom este a beállításod, de kicsit szkeptikus vagyok (vagy nagyon gyenge :DDD ).

(#3582) DigitXT válasza atomeec (#3581) üzenetére


DigitXT
félisten

Ezen én is gondolkodtam: álló helyzetben pl. semmi nem indokolja,
hogy legyen középre húzó erő a kormányon, márpedig a "Centering
Spring" beállítása szerint elvileg lesz. Furcsa lehet... Bár már nincs
meg a G25-öm, szóval sajnos nem tudom letesztelni a dolgot.:R

(#3583) zolee5016 válasza DigitXT (#3582) üzenetére


zolee5016
őstag

megállsz kitekered a kormit,nem húz vissza...elindulsz és lassan beáll középre.kis segitség kell a totál középhez kb 40 fokkal a középállás előtt,teljesen jó

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#3584) Sub-ZeRo válasza atomeec (#3581) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem. Mivel olyan mint az életben, ha kanyarodsz egy derékszögű utcán akkor egy kicsit tekered a kormánt és egyenesbe áll. Szóval jó az szerintem. De majd megondjátok ha kicsit rodeóztok vele. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3585) DigitXT válasza zolee5016 (#3583) üzenetére


DigitXT
félisten

Jah, ezt nem (így) tudtam. Emlékeim szerint a kifejezetten a Force Feedback-re
kihegyezett játékokban ez inkább árt, mint használ, mert a kerékösszetartásból
fakadó középreállási hajlamot IS a játék szimulálja, és nem a driver, rugóként.:B
Sajna mint írtam volt, kipróbálni már(még) nem tudom, szóval csak elmélkedtem.

(#3586) atomeec válasza Sub-ZeRo (#3584) üzenetére


atomeec
senior tag

Hát, már alig várom, hogy belőjem így és kitapasztaljam. RBR-ben pl nagyon jól meg van csinálva, hogy álló helyzetben van ellenállása a kormánynak, menet közben meg sebességfüggően működik a dolog (nagyon jól - a középreállás is, nem drájverből).

(#3587) Sub-ZeRo válasza atomeec (#3586) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

RBR-ben ugyan így használom, kivíve a középre igazítást. Az nem kell mert tényleg szimulátor. Amit linkeltem képet úgy is próbáld ki. Persze én 540 fokkal nyomom rbr-ben . :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3588) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Valaki kátyúkat hiányolt. Zaragoza után egy kicsivel, Valladoid felé van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3589) erix31 válasza #70339072 (#3565) üzenetére


erix31
csendes tag

Bejelöltem hol találkoztam fával az úton. Normal MAP, Steam verzió.



(#3590) #70339072 válasza erix31 (#3589) üzenetére


#70339072
törölt tag

köszi..

(#3591) Kiss70 válasza Vakegérke (#3588) üzenetére


Kiss70
tag

Na ebből kellene több.
Más más helyekre esetleg forgalom szűkület stb.... .
Köszönöm fel fogom keresni. :R :R

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#3592) Bunken válasza #70339072 (#3562) üzenetére


Bunken
tag

A te mod-od után nekem már csak ez van: zzzzz_Hardeco_TSM.scs
Ez nem hiszem, hogy beleszólna a grafikai dolgokba, mert ez erre szolgál, hogy ne legyek drágák a fuvarok (nekem elegem lett a gyorsan gazdagodásból).

Ilyen a lámpa 1.7:

és ilyen 1.8-al meg 2.0-val:

Erről a fényudvarról beszéltem. Meg így nem látni a többi kamion ledes lámpáját sem.
Ne haragudj meg ezért de így én maradok az 1.7-nél.

(#3593) #70339072 válasza Bunken (#3592) üzenetére


#70339072
törölt tag

Értem és köszi hogy észrevételezted...
Sajnos a realisztikus "Flare" 1.7-nél valóban realisztikusabb fényt produkált, ergó sajnos a messzeség rovására, azaz minél távolabb volt az AI annál jobban beleolvadt a sötétségbe.

Nos az a Flare, még meg van esetleg visszarakhatom mert az 1.8-től azt is átalakítottam, és a ligt scriptekbe próbálkozhatok egy másik paraméterezést a headlights_intensity_min: és maxoknál amikhez hozzányúltam.

megnézzük kihozható lenne e egy 1.7 + messziről látható vagy teljesen alma....

:)

(#3594) Vakegérke válasza #70339072 (#3593) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hú, ennek én is nagyon örülnék. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3595) #70339072 válasza Vakegérke (#3594) üzenetére


#70339072
törölt tag

Meg is van remélem erre gondoltatok,,,, és a távoli láthatóság is megmaradt...

És a két NEW Brutal 2-es.

[B2 white road line]

[B2 yellow road line]

(#3596) Met válasza #70339072 (#3595) üzenetére


Met
nagyúr

Az előbb töltöttem le a #3565-ből :W :DD

De köszi :R

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3597) #70339072 válasza Met (#3596) üzenetére


#70339072
törölt tag

ua a verzió, ez talán azoknak jöhet be jobban akik fotózgatni akarják a kamionjaikat égő lámpákkal mert nincs az a glória a lámpa körül :)

(#3598) Met


Met
nagyúr

Viszont már megint nem látom afrikát :U
4.5-ös TSM van fent, merre van valami fix rá?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3599) atomeec válasza Sub-ZeRo (#3587) üzenetére


atomeec
senior tag

Hazaértem, belőttem pöccre, mint amit a képeken adtál. Háááááát.... :B Elsőre az volt, hogy na jó, ne kínlódjunk. Nagyon megszoktam az egykezes tekergetést, főleg parkolásnál, egyik kezem a váltón, másikkal tekerem. Viszont végiggondolva az se reális, hogy 90-nél ha eltekerem 30 fokkal a kormányt és elengedem, úgy marad...szóval lenyomtam 5 játékórányit így, utána állítgattam, konkrét lejjebb vettem, végül 43%-on hagytam, így vissza is áll, de nem küzdök vele. Persze ez most csak ilyen gyors dolog, még majd jobban utánanézek a többi beállításnak, de mást nem vettem észre érzetben, pedig eléggé elüt a gyáritól (meg attól, ahogy nekem volt).

Viszont a Logitech Profiler nem akar rendesen működni a játékkal. Belőttem egy külön profilt a játéknak, de nem vette figyelembe, a globális beállítások maradtak érvényben...de ez már lehet a Steam-mel akad össze...

Mindenesetre köszönöm a beállításaidat, szerintem megmarad, egyedül ez a középre állítás, amit szokni kell még. :R

Más nem próbálja ki? :C

(#3600) #70339072 válasza erix31 (#3589) üzenetére


#70339072
törölt tag

Meg is van a hibás sor és javítva...
Még 1x 1000 Köszi.

Javított verziós Link a #3595-ön

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.