Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17001) Milka 78 válasza Vakegérke (#17000) üzenetére


Milka 78
nagyúr

(#17002) Vakegérke válasza Milka 78 (#17001) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, de nem erre gondoltam. Azt hittem, hogy az ATS-nek külön oldala van már az lt-n.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17003) #70339072


#70339072
törölt tag

megvettem ezt a trágyát.... ez íszonyat fos. minden esetre a vegetációja lassan már alakul és megy a 44 level meg a 121 milla is.

kiváncsi leszek mikor lesz olyan amilyenre akarom.

[ Szerkesztve ]

(#17004) #70339072


#70339072
törölt tag

alakul ez mint a púpos gyerek a prés alatt.

(#17005) Tomdriver válasza #70339072 (#17004) üzenetére


Tomdriver
őstag

Csak nekiálltál... :)

(#17006) kozmy válasza #70339072 (#17003) üzenetére


kozmy
őstag

Hogy lehet 121 millát bele tenni?

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#17007) #70339072 válasza kozmy (#17006) üzenetére


#70339072
törölt tag

majdnem úgy mint az ets2 be csak pár sort kellett átírni.

(#17008) Paladin1492 válasza Vakegérke (#17002) üzenetére

atsmods.lt [link]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#17009) kisselandras


kisselandras
senior tag

Ats be másnál is Lassuk a járgányok?meg a másik kérdésem valakinek már fel ment 120 km? re?meg még azt is észre vettem hogy Besse lehet fordulni olyan hosszú a Pót :W

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#17010) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Néztem videók alapján az ATS-t. Aki megveszi meg is érdemli. Ennyi pénzt nem ér, amennyit elkérnek érte. Rossz. Inkább az ETS2. Sivár környezet, az arany szín dominál, kicsi térkép. Akkor egy 18WOS, lehet az még job, mint ez.

(#17009) kisselandras: Egy kamion mikor megy 120 km/h-val? Mond már meg. Majd ha egy 700 vagy 800 lovas motrot raksz bele, akkor gyorsulni is fog súllyal együtt. Addig meg ha 300-400 lovas motorral vagy, ne csodálkozz, hogy nem megy súllyal.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#17011) Vakegérke válasza Paladin1492 (#17008) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17012) #70339072


#70339072
törölt tag

És már természetesen hasít a 3500 LE mocika és az 5 gangos váltó is, ja meg az adviser.

(#17013) Milka 78 válasza Vakegérke (#17002) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Őőőőő...egy hatalmas kék téglalap alapon,jobb felső sarokban a .lt fejlécén,de látom már linkelték :D

Stewen : De az alapok jobbak mint az ETS2-ben,többet lehet kihozni belőle,vagy tök ugyan az?Itt van virágboltiban,de gondoltam lesz bennem annyi gerinc,hogy megveszem ezt is.Mostanság mennék érte,de ez így elég lehangoló amit mondasz.

[ Szerkesztve ]

(#17014) kozmy


kozmy
őstag

Valaki meg tudná mondani hogy az a 121 millát hogyan s hová kell be írni?

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#17015) #70339072 válasza Milka 78 (#17013) üzenetére


#70339072
törölt tag

még sok a kérdőjel nálam is,,,, pl betudom e emelni az ets2-eshez gyártott amerikai vontatókat? egyenlőre a textűrákkal és a light-osabb scriptekkel foglalkozom, azokkal ugyan úgy tuningolható mint az ets2 is, de itt a 2 vontató pl egy-egy önálló dlc-ként csücsül a könyvtárban gyárilag, a brutálos felülírások működnek ergo elképzelhető hogy simán beemelhető a többi vontató is... meglátjuk. egyenlőre a skybox és a többi nyalánkság kellene hogy rendesen működjön mert elkapott egy eső reggel hat körül és beköszöntek a régi ets2-es tejfehér horizontok,,, ha ez ennyire fos akkor ez is csak a pénzről szól és arról hogyan lehetne még több bört lehúzni a gameres társadalomról. szomorú hogy még arra sem vették a fáradságot hogy ezeket a trágya megjelenítéseket korrigálják mert ez is csak egy összecsapott szar így az én számomra de ez csak teljesen szubjektív. hányszor hallottuk már ugyebár azt külföldi forumokon, a videóim alatt is amik összehasonlították a gyári vackot a brutállal, hogy: - A Gyári sokkal jobb!

:DDD

(#17016) Milka 78 válasza kozmy (#17014) üzenetére


Milka 78
nagyúr

[link] ;)
A 121 milla az Stewen privát munkája,ha akarja majd megosztja.

[ Szerkesztve ]

(#17017) kozmy válasza Milka 78 (#17016) üzenetére


kozmy
őstag

:R :R :R :R :R kösziiiiiiii

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#17018) #70339072 válasza Milka 78 (#17016) üzenetére


#70339072
törölt tag

szart nem akarok megosztani még tesztelés alatt van minden. igaz hogy a log, teljesen tiszta se warning se error, de az scs játékoknál már megtanultuk ez nem jelenti azt hogy igaz is.

(#17019) Vakegérke válasza Milka 78 (#17013) üzenetére


Vakegérke
veterán

Épp csak a szemem nem üti ki... :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17020) Milka 78 válasza #70339072 (#17018) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én úgy veszem ki a szavaidból,hogy ez is nyitott könyv lesz számodra.Az hogy perpill béta állapotban van az csak a szokásos kiadói hozzáállás.Az ETS2 is ilyen béta volt amikor kijött.Kötve hiszem,hogy nem jön ki hozzá egy rakat térkép és a scs is dobálja majd a dlc-ket.
Gondolj bele.Amikor elkezdtél az ETS2-vel ismerkedni akkor már én egy éve toltam a játékkal és akkor hol voltunk még a mai állapothoz (most olvasgatom a h.sz-eket és bizony megmosolyogtató) ?Egy év alatt mit kihozol belőle a jelenlegi tudásoddal,csak úgy hogy minden hétvégén belenézel 1-2 órát?Szerintem még a gázolaj szagát és bele tudod majd tenni realtime :D

(#17021) Vakegérke válasza Milka 78 (#17020) üzenetére


Vakegérke
veterán

A profilba átültettem az ETS2-ből a config.cfg-t és a controls.sii-t, gond nélkül tudomásul vette.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17022) kisselandras válasza Sub-ZeRo (#17010) üzenetére


kisselandras
senior tag

Köszi a válaszod èrtelmes volt! Közbe elèrtem a kivánt sebeséget! Ui igen èrdemes volt meg venni a játèkot
Mégse megyek állandoan az autópályán! Mint írtam ets 2 ben nekem csak a skandinávia jött be a többit ugy mond
Lesz...ták és nem fejlesztettèk tovább de a skandinávia az faxxa lett meg az ats is hogy kinek mi a jó azt saját maga döntheti el! :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#17023) jozsi252


jozsi252
veterán

Pénzből én ezt használtam, és tökéletesen működött. Easy Start Money $1,000,000

iPhone 13 Pro Max

(#17024) mdani01


mdani01
aktív tag

Kipróbáltam tegnap megvétel előtt ATS-t, hát vegyesek az élményeim...utak tetszenek meg a környezet is de nem dobtam hátast tőle. Térkép ahogy írtátok tényleg kicsi LA-LV út 35x km és kb 10perc alatt megvan..ez még nem az igazi.
Kamionok jók lettek de még szokni kell ilyen nagy dogoket (TGX utan fura :D ) kanyarodaskor. Idovel biztos jo game lesz csak ez igy az elejen ETS2-hoz kepest nagyon gyengusz.

iPhone 6S SpaceGray

(#17025) #70339072 válasza Milka 78 (#17020) üzenetére


#70339072
törölt tag

a brutálnál sem az volt a cél hogy brutál legyen, hanem jobban hasonlítson az életben lévő dolgokhoz szinekhez, egy kis alkotói szabadsággal megspékelve ami a játékélményét növeli. Ez az ats is kiált hasonló beavatkozásért az én meglátásom szerint, a leggennyesebb dolog az egészben az, hogy az ember vagy moder hiába dolgozik. megszokott és bevett szokás az, hogy az scs kijön majd egy új patc-el, és az emberek munkája mehet is a kukába ha az újjal, javítottal akar játszani.
szomorú dolgok ezek.

(#17026) kozmy


kozmy
őstag

Nekem nem működik a lóvés dolog hiába kezdtem új profilt

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#17027) ->Raizen<- válasza rocket (#16994) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Egyetértek, azért a pénzért karcsú a terület, de nekem bejön az amcsi feeling.

(#17028) #70339072


#70339072
törölt tag

már van is aprócska külömbség a gyári és az alakuló új brutál között...

2 FPS

Gyári:

Brutál:

(#17029) ->Raizen<- válasza #70339072 (#17028) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Mapokat lehet belepakolni a játékba?

(#17030) #70339072 válasza ->Raizen<- (#17029) üzenetére


#70339072
törölt tag

szerintem igen, de nem az ets2-es verziót hanem majd az ehhez gyártottakat.

(#17031) barni1122 válasza kozmy (#17026) üzenetére


barni1122
tag

Mikor készíted a profilt, már ott be kell kapcsolni a modkezelőből, mert ha egyszer már beléptél abba a profilba, akkor már nem fog működni.

(#17032) #70339072


#70339072
törölt tag

Alakulgat ez,, jobb fények, jobb égbolt, fényesebb csillagok, szebb éjszakai lámpa flare...
és egyre jobb FPS.

ALAP:

BRUTAL:

[ Szerkesztve ]

(#17033) kozmy válasza barni1122 (#17031) üzenetére


kozmy
őstag

Ja hogy úgy na meg próbálom köszi :R

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#17034) #70339072


#70339072
törölt tag

komolyan mondom vicc ez az egész,,,,

amerika eleve gigantomániában szemved, minden sarkon dübörög egy v8-as dodge mocihang, ezek meg az SCS-nél berakták az ets2 ai hangjait azt csá.

csak a hanggal lehetett volna kurvára iberelni a játékélményt és ekkora ziccert kihagyni azért bődületes balgaság.

az hogy a vontató hangja is eléggé siralmas még hagyján de hogy wartburgos röcögéssel hasít el mellettünk minden AI, vagy ha mi előzzük is semmilyen moci hang nincs azt akkora hajó a kocsi mint ide lacháza az bizony eléggé megmosolyogtató.

(#17035) Magany válasza Vakegérke (#16998) üzenetére


Magany
tag

Szia, melyiket érdemes meg venni? Hogyan tudok fizetni érte euróban pl.?

(#17036) Vakegérke válasza Magany (#17035) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha nem haragszol, erre a kérdésedre átadom a válaszlehetőséget jobban hozzáértőnek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17037) kisselandras válasza Magany (#17035) üzenetére


kisselandras
senior tag

Szia! itt [sokfajta pénznemmel ]
[itt passz de fizethetsz euro-val]
Másik ezt magadnak kell eldönteni melyiket szeretnéd hozászolásokból sok minden ki derül :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#17038) x_o_n válasza Magany (#17035) üzenetére


x_o_n
veterán

Akcióban érdemes.
Jelenleg a steamen 9,99 eu 50% de lehet Magyarar országról kedvezőbb.
de ügye érdemes még mindenképpen ezt a három kiegészitőt megvenni:

-going East DLC 4,99eu
-Scandinavia DLC 8,99 eu
-High power cargo pack DLC 2,49 eu

igy 27-28 eu...

a legjobban ezzel jársz 23,99 eu:

Euro Truck Simulator 2 - Deluxe Bundle
27 elemet tartalmaz:
Bus Driver,
Euro Truck Simulator,
Euro Truck Simulator 2,
Euro Truck Simulator 2 - Brazilian Paint Jobs Pack,
Euro Truck Simulator 2 - Canadian Paint Jobs Pack,
Euro Truck Simulator 2 - Czech Paint Jobs Pack,
Euro Truck Simulator 2 - Danish Paint Jobs Pack,
Euro Truck Simulator 2 - Fantasy Paint Jobs Pack,
Euro Truck Simulator 2 - Force of Nature Paint Jobs Pack,
Euro Truck Simulator 2 - French Paint Jobs Pack,
Euro Truck Simulator 2 - German Paint Jobs Pack,
Euro Truck Simulator 2 - Going East!,
Euro Truck Simulator 2 - High Power Cargo Pack,
Euro Truck Simulator 2 - Ice Cold Paint Jobs Pack,
Euro Truck Simulator 2 - Irish Paint Jobs Pack,
Euro Truck Simulator 2 - Japanese Paint Jobs Pack,
Euro Truck Simulator 2 - Norwegian Paint Jobs Pack,
Euro Truck Simulator 2 - Polish Paint Jobs Pack,
Euro Truck Simulator 2 - Russian Paint Jobs Pack,
Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia,
Euro Truck Simulator 2 - Scottish Paint Jobs Pack,
Euro Truck Simulator 2 - Swedish Paint Jobs Pack,
Euro Truck Simulator 2 - UK Paint Jobs Pack
, Euro Truck Simulator 2 - USA Paint Jobs Pack,
Euro Truck Simulator 2 - Viking Legends,
Scania Truck Driving Simulator,
Trucks & Trailers

(#17039) x_o_n válasza kisselandras (#17037) üzenetére


x_o_n
veterán

A G2a-t hanyagolnám,szürke bolt...

(#17040) kisselandras válasza x_o_n (#17038) üzenetére


kisselandras
senior tag

[ez tényleg megéri az árát]

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#17041) kisselandras válasza x_o_n (#17039) üzenetére


kisselandras
senior tag

Én ott szoktam vásárolni nekem eddig nem volt gondom vele ! :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#17042) x_o_n válasza kisselandras (#17041) üzenetére


x_o_n
veterán

Ez mindenki saját döntésére bizott bolt,de a nem ajánlott kategória,volt már nem müködő,visszavont kulcs,utolag törölt...egyedül a nortonnal és a sw-tor kodokkal nem faragtam ott rá... :)

(#17043) kisselandras válasza x_o_n (#17042) üzenetére


kisselandras
senior tag

Ez így van! hála isten :R nekem még nem volt gondom !

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#17044) kisselandras


kisselandras
senior tag

[és megcsinálták :D :R ]

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#17045) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Na megvettem én is,nem bírtam ki.Mentem vele egy kanyart.Bejön az amcsi fealing és tetszik a színkezelés,forgalom,egyebek...Annyi tuti,hogy kicsit jobban fut,bár nekem az ETS2 alapjáték is így futott.jócskán 100fps-felett mászkáltam a városba,de a kártya még fel sem rakta magát max órajelre.
Hozzáteszem ezt kár volt szétszedni két külön játékra,simán bedobtam volna az ETS2 alá,max Amerikai lokalizáció címszóval.
Ami dicséretes,hogy a modderek ráugrottak mint az állat.
Ja és tényleg ugyan az mint az ETS2.Kezdésnél beraktam egy W900 kamiont,erre a gyári kamion műszerfalán nem ment a fedélzeti computer.Mondom mi a franc,nyomom az I-betűt és instant fagyi egyből! :DDD
Mondom ez az van ami nem változik! :DD

Stewewn : Okés,hogy van vele meló,de csak rákattantál te is :K Sajnos a modderes hozzáfűzéseddel egyet értek az scs ki fog idegelni mindenkit a frissítéseivel,de a remény hal meg utoljára,hátha felébrednek.

(#17046) #70339072 válasza Milka 78 (#17045) üzenetére


#70339072
törölt tag

Persze hogy rákattantam mert szerencsétlen ATS is segítségért kiált,,, segítsééég, stewen, ments meg mert hányok magamtól....látod?

Gyári:

Brutika:

:DDD

(#17047) ->Raizen<- válasza #70339072 (#17046) üzenetére


->Raizen<-
veterán

több a gyom wáá

(#17048) Vakegérke válasza ->Raizen<- (#17047) üzenetére


Vakegérke
veterán

A fényeket is nézd, meg a jobbra látható parkoló gépeket. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17049) Milka 78 válasza #70339072 (#17046) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Kb ezért vettem meg a játékot,mert te és még jó pár tehetséges modder rendberakjátok úgy is,bármennyire elbaltázzák az scs-nél. :D Különben nem is normálisak teljesen!Simán rendeznék mod versenyeket,díjazással,legjobb modok a játékba,stb...potom ráfordítással külsősök végeznék a nagyja melót,új ötletek,üde színfoltok és még sorolhatnám.Megszabhatnák a paramétereket,kategóriákat,így könnyebben be tudnák emelni a játékba.Igazi barom banda,hogy mekkora ziccert kihagynak. :U
Hidd el nekem ez nem újdonság,egyszer már végignéztem a fejlődést.Főleg hogy visszamentem atopick elejére és onnan végigtekinteni az egész storyra.Tanulságos olvasmány :)

darky@ : Vagy tekerj fényt a monitorodra,vagy ne telón nézd,bár nekem egy 10 colos fhd tabon is lejött a különbség ;)

[ Szerkesztve ]

(#17050) ->Raizen<- válasza Milka 78 (#17049) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Laptopom van látok egy pár pixelt az már valami. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.