Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11001) #10234880


#10234880
törölt tag

erről valakinek vélemény? [link] Legiunaire map? és hivatalos féle kiadásba is van,. ugyhogy máris szedem lefele [link] :C
innen tölthető [link]

[ Szerkesztve ]

(#11002) dokee78


dokee78
félisten

(#11003) juhiati válasza dokee78 (#11002) üzenetére


juhiati
tag

Az már fülkemozgás :DDD

Battletag: Juhos01#2594 || Steam: juhosati

(#11004) Milka 78 válasza dokee78 (#10996) üzenetére


Milka 78
nagyúr

:R
Nekem ez a magától beléptet a multiba a magas,mert ugye indítani sem tudok vele.

(#11005) #10234880


#10234880
törölt tag

ezt nézzétek. ez már 1 debil. ukrán térkép,. 3 várossal, ami 1.2 GB [link] . de fikázzák is rendesen. ebbe tuti oj textúrák vannak, hogy összesz@rod magad ;] :W elég a képet egyiket megnézni, mily dús fű van ott. ugyhogy ezis orbaszájba, agyon textúrázott mindent. azér ennyi 3 város.

[ Szerkesztve ]

(#11006) juhiati


juhiati
tag

Új multis vas :U

Battletag: Juhos01#2594 || Steam: juhosati

(#11007) dokee78 válasza juhiati (#11006) üzenetére


dokee78
félisten

Nem tudom figyelted-e kb 70 % Scania a multiban. :K

(#11008) juhiati


juhiati
tag

Én mindenkinél az ojróhatos Dafot látom :DDD

Battletag: Juhos01#2594 || Steam: juhosati

(#11009) #10234880


#10234880
törölt tag

Ha valaki még talál, jól működő,,használható mapot, akkor az a illető linkelje be ide. légyszi. előre is köszi mindenkinek. :R

(#11010) Bunken válasza #10234880 (#11009) üzenetére


Bunken
tag

Térkép vadászatba kezdtél vagy mi? :DDD

Ha összeállítasz egy működő pakkot majd oszd már meg velem légyszi. :)

(#11011) #10234880 válasza Bunken (#11010) üzenetére


#10234880
törölt tag

ám igen, térképvadászatba kedztem :DDD
okés, eddig megvan az orosz térkép,. és brazil, meg 1 plusz kiegészítő anglia alatt. meg valami szemetes sz@r, amitől, elment jó pár fuvar, és csak 2 oldalnyi fuvar volt. hát majd azt kell kisakkoznom még,. és ha aztán tiszta lesz,. adom őket.

(#11012) Bunken avval nyomom TSM-el, ugyhogy igen,. és persze az elengedhetetlen brutállal

[ Szerkesztve ]

(#11012) Bunken válasza #10234880 (#11011) üzenetére


Bunken
tag

Az jó! Szeretem a nagy távokat! :)

[ Szerkesztve ]

(#11013) juhiati


juhiati
tag

Van EU 3 szerver :DD
http://forum.ets2mp.com/index.php?app=ets2mp&module=game&section=servers

[ Szerkesztve ]

Battletag: Juhos01#2594 || Steam: juhosati

(#11014) ledgeri válasza dokee78 (#10992) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A lámpaszinkronizáció tényleg hibás mostanában- a 0.1-től kezdve: pont ellentétes pár embernél, de dolgoznak rajta. (tudom, mert sokan jelzik vissza a fórumban, és van egy ismerősöm, akivel pont ellentétes lámpát látunk.)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#11015) Doki16


Doki16
addikt

Van olyan mód ami összkerékmeghajtásúvá teszi az összes kamiont? Amit idáig próbáltam az pont nem akar működni :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#11016) G4ga


G4ga
őstag

Abszolut hibatlanul megy a jatek amiota segitettetek :)

Most egy ujabb kérdés...
Linkeltem a Steam profilom a WOT-hoz.
Van ez a karacsonyi challange. Annak mi a feltétele? Eddig 2%-on áll.
A lényeg hogy karacsonyi csomagokat hurcibáljak ide-oda és akkor egyszer csak meglesz nekem a festés?
Thx a segitséget!

(#11017) dokee78 válasza G4ga (#11016) üzenetére


dokee78
félisten

A lényeg hogy karacsonyi csomagokat hurcibáljak ide-oda és akkor egyszer csak meglesz nekem a festés?

Igen,de siess ki tudja meddig van akció.

(#11018) G4ga válasza dokee78 (#11017) üzenetére


G4ga
őstag

hmmm...
baromi lassan dobja amugy a %-ot.
De most csak azt csinalom. de egyre hosszabb utakat add... :

(11019) Sub-ZeRo: uj profil, 5 szintü vagyok, nincsenek meg ilyen hosszu fuvarok. 200-250Km a max :(

[ Szerkesztve ]

(#11019) Sub-ZeRo válasza G4ga (#11018) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Megcsinálsz 2-3 darab 2000 km feletti utat, és megadja a dlc-t.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11020) Bunken


Bunken
tag

Srácok!
Csak nekem csinálja a következőt vagy másnak is?
Van ez az Achiement a Steam-en:
"Test drive limited
Teljesíts legalább 999 kilométernyi fuvart a játék összes kamionmárkájának modelljeivel (MAN, DAF, Majestic, Renault, Iveco, Scania, Volvo). Csak a saját kamionjaiddal levezetett távolság számít!"

Mentem már a régi Volvo-val 20 ezret most az újatt hajtom de már ezzel is túl vagyok 4 ezer km-en és nem dobta fel, hogy teljesítményt értem el és az állapotjelző csík sem mozdult meg.

(#11021) Sub-ZeRo válasza Bunken (#11020) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mindegyik márkával kell menned 1000 km-et, ami a saját kamionod. Szóval mindegyik kamionból bevásárolsz, mész mindegyikkel 1000 km-es fuvart és akkor kapod meg a kitüntetést. A gyors fuvar nem játszik.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11022) dokee78 válasza Bunken (#11020) üzenetére


dokee78
félisten

Minddel mentél?
Mert a Scaniából is 2 van.

(#11023) Sub-ZeRo válasza dokee78 (#11022) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az mindegy. Csak a márka a lényeg.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11024) #10234880 válasza dokee78 (#11022) üzenetére


#10234880
törölt tag

elég mindegyikből a legujabbal menni. nemkell mind a 2 félével. És Bunken, ne játékon belül nézd, mer ott nem mindig frissül utána. Hanem lépj ki a játékból, és a Steambe nézd meg. ott fogja mutatni rendesen. Nekemis igy szokott hülyülni. ugyhogy megnyugodhatsz, ha kimész a játékból, és kint a steambe nézed meg,akkor ott fogod látni az előrelépésed.

Ám feladom. volt promods térkép, 1.15-re de tsm-mel nem műxik,. :(( . ugyhogy marad az a 1 drb brazil map rész, meg a legujabb orosz,és annyi. és amugyse lesznek ezek soká, mer meglepnek kitudja mikor az 1.16-os pöccsel, és nemfog menni. ugyhogy addig ez elég. Sztem.,

(#11025) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Ropogós info!!!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11026) #10234880 válasza Sub-ZeRo (#11025) üzenetére


#10234880
törölt tag

Steamen hamarabb jött,. ugyhogy már 1 órával ezelőttől tudok róla,. :DDD

Ám Bunken holnap feltöltöm azt a Brazil részt meg az Oroszt, és ha akarod szedheted le, és kipróbálhatod.

(#11027) dokee78 válasza Sub-ZeRo (#11025) üzenetére


dokee78
félisten

Gyári Tandem modnak jobban örülnék.

Ezt jó tudni,hogy nem kell az összes típussal,csak a márkákkal.
Nem tudtam. :R

[ Szerkesztve ]

(#11028) Sub-ZeRo válasza #10234880 (#11026) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Jah jól van. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11029) doc


doc
nagyúr

Udv mindenki!
Hosszu ido utan megint nekialltam tolni az ETS2-t. Sajna a gep (pontosabban a videokartya) eleg gyengecske (marmint ehhez, minden mas nagyon szepen fut :D). Tudnatok ajanlani beallitasokat amikkel egyszerre lesz (a szuk lehetosegekhez kepest persze) szep es gyors? Hatha valaki mar kitapasztalta, es nem nekem kell heteken at szenvedni vele :D
i5-os proci, Intel HD4000 videokartya...

illetve egy kerdes: a visszapillanto tukorben valamiert eleg sotet minden, kb. csak delben latom ha jon a masik savban valaki, ezzel lehet valamit kezdeni? (csak a tukor ilyen, minden mas teljesen OK)

(#11030) Vakegérke válasza #10234880 (#11026) üzenetére


Vakegérke
veterán

Korábban már linkelted, én is a linkek alapján szedtem le őket. Új profilt indítottam, együttműködnek a TSM Map 5_3_1-gyel, idáig nincs problémám.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11031) #10234880


#10234880
törölt tag

jé 1 modi,. :DDD eddig nemis láttam errefelé,. muszaj már a közeljövőben vigyázni akkor,. ;]

(#11030) Vakegérke örülök. ám használsz no damage-t vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#11032) dokee78 válasza doc (#11029) üzenetére


dokee78
félisten

Fel kell tenni Stewen Brutal modját és jobban fut a játék.

Fű részletesség és társait le lehet venni.

[ Szerkesztve ]

(#11033) Bunken válasza Sub-ZeRo (#11021) üzenetére


Bunken
tag

Saját kamionom van és már jóval túl vagyok az 1000 km-en fuvarban.
Azért vettem meg a másik Volvo-t is hátha úgy lesz jó, de így sem adja meg. A két Volvo-val együtt összesen már a 25 ezer fuvarban tett km-en is túl vagyok.
A Scania-nál nem volt ilyen gond, Az R-el mentem és azt meg is adta.

De most nézem a Steam-et és már a Scania sincs meg. :Y :F :W
Nem értem!? Lehet az kavar be neki, hogy két profillal játszok?

(#11034) doc válasza dokee78 (#11032) üzenetére


doc
nagyúr

ez jol hangzik, koszi a tippet!
viszont felmerult par kerdesem ezzel kapcsolatban :D
elso korben hogy mi is kell nekem? latok itt HD only, sound only, volume up meg hasonlokat :F
illetve honnan tudom hogy megy-e az en verziommal? (steames, tehat gondolom hogy a legujabb ott elerheto)

bonuszkerdes:
ha szeretnem biztonsagban tudni a menteseimet akkor mit backupoljak? esetleg ment a Steames felhobe?

(#11035) Sub-ZeRo válasza Bunken (#11033) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Lehet kavar az acsiknal a 2 profil. De nem csak volvo van meg Scania. Renault, iveco, daf, man, majestic.

http://m.prohardver.hu/tema/re_sub-zero_euro_truck_simulator_2/hsz_11034-11034.html

A dokumentumok mappán belül az euro truck sinulator 2 mappát kell mentegetni.
Bocsi, telórol vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11036) rocket válasza Sub-ZeRo (#11025) üzenetére


rocket
nagyúr

Ugynezki megirigyeltek a Brutal-ban levo felhoket :DDD
Kar, hogy ~2 evvel a jatek megjelenese utan jutottak el idaig.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#11037) Bunken válasza Sub-ZeRo (#11035) üzenetére


Bunken
tag

De az a furcsa benne, hogy minden más achiementet megad és meg is tartja a két profillal csak ezzel az egyel kell bajlódni.

(#11038) #70339072 válasza rocket (#11036) üzenetére


#70339072
törölt tag

ráadásúl azt 2 hét alatt produkáltam photoshoppal egyedűl.
ott meg x ember dolgozott rajta 1-2 évig fizetésért.
szerencsére a photosoppos forrás nélkül ellophatatlan és egyedi a termék, de talán tanultak belőle.
amit az "alpha"-val műveltek a gyáriakban az kész vicc volt.
Én barom meg a gyáriakat buzeráltam majdnem egy évig ahelyett hogy az elején újrafestettem volna az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#11039) #10234880 válasza Bunken (#11037) üzenetére


#10234880
törölt tag

Tessék Bunken szedheted a Brazilt [link] az Orosz pedig holnap fog felkerülni.

(#11040) Doki16


Doki16
addikt

Van bármi gyakorlati haszna annak, hogy a traktor utolsó tengelye felemelhető? Tudom, hogy a valóságba mi, de játékban érdekelne :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#11041) #10234880 válasza Doki16 (#11040) üzenetére


#10234880
törölt tag

ugyanaz, :DDD kevesebb gumi kopik,. már ha erre gondoltál.

(#11042) dokee78 válasza Doki16 (#11040) üzenetére


dokee78
félisten

Optikai elem sajnos.

(#11043) Bunken válasza #10234880 (#11039) üzenetére


Bunken
tag

Köszi!
És akkor ez tuti megy a TSM-el?!

(#11044) #10234880 válasza Bunken (#11043) üzenetére


#10234880
törölt tag

szivesen, és igen megy vele, Vakegérke is irta fentebb.

(#11045) Bunken válasza #10234880 (#11044) üzenetére


Bunken
tag

:R

(#11046) #10234880 válasza Bunken (#11045) üzenetére


#10234880
törölt tag

holnap már énis kipróbálom,de előbb feltöltöm az oroszt is, és dobom neked,. :)

(#11047) ledgeri válasza Bunken (#11037) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Gondold el úgy, hogy az egyik profilod egy ember, a másik egy másik...
-Na válaszd ki melyik tankolt már?? -Achi neki
-Melyik vezetett 2000-et fuvaron belül?? -Achi neki
- Melyik ment mindegyik márkával? -még egyik se... (szerintem ilyesmi elven működhet a rendszer... Bajod lehet még a "minden kikötőn", "minden átjárón"-féle achivementel is... az is profilonként számolódhat...)

+ bezavar(hat) a sok térképmod a városokkal, garázsokkal kapcsolatos achivementeknek, mert pl ha felraksz egy 101 városos térképmodot használod, majd utána leszeded, mert nem tetszik, vagy frissítik a 101. város fagyás-bugját úgy hogy kiveszik azt (marad 100) akkor az achihoz, ha még nincs meg, kelleni fog 101, vagy az a 101 város, mert beleivódik a profilba (az érték vagy városkód..). Ezt egy SCS blogban/fórumon olvastam, és nem hinném, hogy azóta foglalkoztak vele, bár hátha...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#11048) Sub-ZeRo válasza rocket (#11036) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen, sajnos tényleg így van. Mikor kijött a játék, egy nagy csalódás volt részemről. Az STDS játékuk sokkal jobb grafikailag, játék menet szempontjából, lásd szabad fuvarozás, mikor csak úgy bolyongsz abban a városban meg a külterületén... De a játék az 1-re hajaz, egy kis grafikai tuningal plusz szebb kamionokkal... És ki is merült a játék itt. Na jó, egy kicsit hosszabb utak lettek, ennyi. Most meg jön a Svéd dlc, miben remélem lesznek olyan komoly beállási manőverek, mint az STDS-ben, mert a valóságban nem sokat van így, hogy 600 hektáros gyárterületbe bemész levágod a pótot és kész.
Bátyámnak idén volt olyan sóderes melója, hogy 20 percet szenvedet vele, mire leborított, mert mindennek a legvégén volt a sóder... Tüzép volt... Pedig már több mint 10 éve sofőr és ő is szenvedett vele, mire célba ért vele...
Na itt ilyen nincs és ez szomorú... Remélem a svéd dlc hoz majd ilyen finomságokat...

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11049) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Multiplayer
Hey, a jelzőlámpákat már szinkronizálták egyszer, de aztán elbaszódott valahogy, és most oda kell figyelni.
A myvtc.net jó dolog, lefotózom a lerakodás után az adatokat, aztán valamikor a nap folyamán belépek a myvtc oldalon és megadom a naplóban a fontosabb paramétereket, adatokat az aznapi munkákról. Igazából ez csak egy plusz adminisztráció, csak látszat - egyelőre.
Van pár magyar cég is.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#11050) Bunken válasza ledgeri (#11047) üzenetére


Bunken
tag

Lehet, hogy igazad van.
De már két hete csak azzal a profillal játszom amiben nincs térkép mod.
Persze sok mod van de azok egyikem sem nyúl bele a térképbe.
Na de a játék a lényeg! Az achik meg majd szépen lassan meglesznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.