Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4701) donmackó válasza petrusz82 (#4700) üzenetére


donmackó
őstag

Engedélyezd a tűzfalon a szervert és a 19000-es portot hozzá, mert nem bír kapcsolódni.

Release the cable hounds!

(#4702) - = Zk = - válasza donmackó (#4701) üzenetére


- = Zk = -
félisten

azt hogy is kell egész pontosan?! port forwarding?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4703) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Holnap nem tudom tesztelni a hangokat, mert temetés és egyéb dolgom akadt. Sorry fiúk, szombaton megpróbálok neki ülni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4704) - = Zk = - válasza Sub-ZeRo (#4703) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4705) #70339072 válasza Sub-ZeRo (#4703) üzenetére


#70339072
törölt tag

Szombaton ünnepelj...

mind egy sztem már amúgy is jobb mint a gyári,,, a fülke hangosabb, a kinti hangok is egész jók, és épp olyan hangerejük van ami sztem pont jó is. Igaz Kamionba még soha életembe nem ültem de a játék élménye számomra klasszisokkal jobb lett és ez volt a cél. Akinek tetszik majd viszi, akinek nem meg használja az SCS gyári beállításait és csá.

még összedobok neki egy videót az megy is ki az ets2.lt-re, de azért köszi.

:R

minden esetre így kiadás előtti állapotban már 603 mega aki akarja töltögesse azt próbálgassa.

[ Szerkesztve ]

(#4706) petrusz82 válasza donmackó (#4701) üzenetére


petrusz82
aktív tag

Kaspersky-t használok, az alkalmazást áthelyeztem a megbízható csoportba. Elvileg itt minden hálózati kapcsolat engedélyezve van, ennek ellenére semmi változás. Egyébként amit képet belinkeltem, az nem arra utal hogy tud kapcsolódni?

(#4707) Bati0501


Bati0501
őstag

Mekkora egy marha vagyok,h elvállaltam egy ~1200 km-es utat 25 tonna sóderrel.Ezzel még 60-al sem lehet kicsit manőverezni,mert rögtön fel akar borulni. :W

(#4708) Sub-ZeRo válasza #70339072 (#4705) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Majd egy linket hagy kérjek már az újról.

De legalább ma megcsináltam a BÜ vizsgát. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4709) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#4708) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gratula. :)

Priviben megy a link, ne az alkotó gondja legyen. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4710) #82471168 válasza Vakegérke (#4709) üzenetére


#82471168
törölt tag

Nekem is eltudnád küldeni?

(#4711) Vakegérke válasza #82471168 (#4710) üzenetére


Vakegérke
veterán

Semmi akadálya. Már el is küldtem. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4712) Faterkam válasza #70339072 (#4705) üzenetére


Faterkam
addikt

Stewen, elég sokat letekertem ma, éjjeli fuvarokat, Olaszból Inglisbe. Nem lehet valahogy paraméterezni a szalagkorlát prizmáit? Engem éjjel nagyon zavar, a szemem ugrál olyan sűrű ;) Macerás kikapcsolni magamnak?

Ui: Jah, lesz White Line verzió is?

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4713) #82471168 válasza Vakegérke (#4711) üzenetére


#82471168
törölt tag

Megkaptam.Köszönöm.

(#4714) Vakegérke válasza #82471168 (#4713) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szívesen. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4715) #70339072 válasza Sub-ZeRo (#4708) üzenetére


#70339072
törölt tag

A link priviben elküldve még a felkéréskor,,, minden ua.

(#4716) #70339072 válasza Faterkam (#4712) üzenetére


#70339072
törölt tag

kikapcsolni hogy éjjel ne világítson az "automat" alkönyvtár letörlésével lehet.
Ha a piros sárga és fehér prizmák sem kellenek töröld le a model\railing\ alatt az összes crash_barrier nevü dds-t és minden a gyári lesz. és nem brutál szalagkorlát :)

[ Szerkesztve ]

(#4717) Faterkam válasza #70339072 (#4716) üzenetére


Faterkam
addikt

Nézem/Hackolom :R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4718) Faterkam válasza #70339072 (#4716) üzenetére


Faterkam
addikt

Úgy néz ki, elég volt az Automat könyvtár törlése is! :R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4719) #70339072


#70339072
törölt tag

Birizgálta a csörömet még 2 dolog és azt is behelyeztem a Brutálba.

1: A game.dat file-ból az 1.9-es patchben kitöröltek pár dolgot úgy hogy ezt helyeztem bele átírva, úgy néz ki maradt a visszafelé kompatibilitás is, Alap 1.8.2.5-el és az Összes TSM-el is
és Én is nyugodtabban is alszok így. (A Brutal-os No demage is javítva)

2: és továbbá az is bosszantó volt, hogy a 10.000 Lóerős mocim itt megy automatán (1.9) ott meg nem (1.8.2.5)
Nos lehet többen örülnek majd neki de méltó befejezésként a Reloaded fejlesztésében le lett redukálva 5.000 Lóerősre, és kérem ha hiszitek ha nem hiba nélkül működik automatán és szekvenciálisan is az 1.8.2.5-ben és az 1.9.8s-ben is !!!

Igaz kissé fura nekem hogy míg az 1.8.2.5-ben 130-nál vált fel ötödikben fapados automatán , addig ugyan azokkal a paraméterekkel 200-nál vált 5.-be az 1.9.8s-ben.

de hát ilyen a fejlesztés ördöge hogy mit és hogy írtak át a jó isten se tudja én végig nem fogom nyálazni de mint látjuk azért kijönnek a külömbségek.

Na használjátok egészséggel (Tagababa neked meg ez ajándék) :)

A Link ua mint eddig.

[ Szerkesztve ]

(#4720) kozi71


kozi71
senior tag

Én is kérek szépen egy linket.
Köszöntem szépen! :R

high tech, low life

(#4721) tagagaba53 válasza kozi71 (#4720) üzenetére


tagagaba53
tag

Köszi ! :)

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4722) ooszi válasza #70339072 (#4719) üzenetére


ooszi
senior tag

Szia én is kérhetem a linket? Köszike.

BY ooszi

(#4723) strelok68


strelok68
újonc

Szép napot kívánok mindenkinek!
Mivel új tag vagyok megkaphatom én is az új Brutál linket? :)

(#4724) kozi71


kozi71
senior tag

Stewen, kérésednek eleget téve lenyomtam minden géppel egy-egy ezer km körüli etapot.
Direkt csak a motor hangokra figyelve. A sorrend nálam ez, Scania,Renault,Mercedes,Iveco,Man,Daf.
Scaniat ne maceráld, az már jó így szerintem. Renault is jó, ebben az tetszik, hogy nagy sebességnél kicsit elhalkul nem zavar,a monotonság. Mercedes hosszú távon már zavaró, (mosógép centrifuga hang) de lassú tempónál nagyon bejövös. Iveco motor inditása tisztára élethű, de aztán a folyamatosan sivító turbó engem speciel zavar, mintha egy régi vinyó tekerne a gépemben. Talán ha kicsit tudnád azt halkítani már pöpec is lenne. Man-ra nem tudok mit mondani olyan elmenős. Viszont ami kifejezetten rossz a Daf. Alig vártam, hogy elérjem a célállomást és átülhesek egy másikba. :)
Tudom a hangokat nem Te vetted fel, így aztán remélem nem sértettelek meg semmivel. :R
Olaszoknál egyik fizetős sorompó felett vadászgépek repkednek, hárman egymás után. Még nem vettem észre eddig. A tájjal nem volt semmi gondom, szerintem nagyon kihegyezted mostanra már. Szóval NAGY gratula hozzá! Köszönöm szépen a munkád! Sokkal élvezetesebb így nyomni. :C

high tech, low life

(#4725) #70339072 válasza kozi71 (#4724) üzenetére


#70339072
törölt tag

ok.. otthon finomítjuk még a listád alapján.
a hangok a gyáriak kicsit feljavítva basszust adva hozzá etc de csak finoman.
5.1 en ma kicsit nagyobb hangerővel tekertem én is a scania moci hangommal és kifejezetten tetszett is.
jöttek a mélyek,,, szóval nem szégyelem én sem :)

[ Szerkesztve ]

(#4726) fagy53 válasza #70339072 (#4725) üzenetére


fagy53
nagyúr

Feltettem a Brutal 6.1-et ami a korábban közölt linked és gondolom ezt pofozgattad azóta.
Játszottam az 1.8.25 patch eredeti hangjaival és meghallgattam valós fülkehangokat több márkánál.
Jók az eredeti ETS 2 hangok....kb annyira jók a valósággal összehasonlítva mint maga az ETS 2! ;]
Tudni kell azt, hogy a fülkehang az nem a külső hang lehalkítva, a hangszigetelés miatt egy komoly aluláteresztőn megy keresztül, így a mély, morgós hangok kerekednek felül, ami az eredeti ETS 2-nél érvényesülnek is, míg a Brutal 6.1 Scania hangja szinte semmiben nem különbözött ha játék közben külső nézetbe mentem át, ue igaz volt pl a DAF hangra is.
Egyértelművé vált számomra, hogy az eredeti kamionhangok jók, de változtatni kell az arányokon, a külső zajokat jobban be kell hozni a fülkébe, elhaladó autók, futómű, szélzaj stb. Mindez megvan az eredetiben csak gyenge a keverés. Köszönet neked azért, hogy lehetővé tetted számomra ennek megismerését, felismerését a Brutal 6.1 közzétételével. :R
Az éjszakai vezetést már csak a Brutal-lal tudom élvezni, egyszerűen könnyebb mint az eredeti játékban megszokott és jók a napszakok váltakozásának időpontjai... :C
Nappal a megnövekedett látástávolság vonzó, a színeket változatlanul brutálisan eltúlzottnak érzem, itt némiképp a kontrasztosság kárpótol.

(#4727) erix31 válasza fagy53 (#4726) üzenetére


erix31
csendes tag

Én megtiszteltetésnek érzem, hogy a brutal elkészítésében, ami szép lassan révbe ér, részt vehettem, mint tesztelő. Valamelyik fűszál, vagy valamelyik fán valamelyik levél talán az én ötletem, vagy közülünk valakié és ez nagyszerű. Rengeteg óra munka van benne, nem kevesebb elszántság. Gratulálok Stewen 1967, szép munka, meg lesz a gyümölcse a billentyűzet csapkodásnak.

(#4728) Vakegérke válasza erix31 (#4727) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meg ugye érdemes elkoptatni a kormánytengelyt. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4729) Sub-ZeRo válasza kozi71 (#4724) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A renault meg az iveco hangokat meg kellene cserélni. Bátyám mikor a magnumot vezette, bizony keményen dolgozott a turbó. Így láthatatlanba egy próbát megérne. Még nem néztem meg, de holnap neki ülök és meghallgatom őket. De ezt cserélni kellene.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4730) #70339072 válasza fagy53 (#4726) üzenetére


#70339072
törölt tag

amit leírtál teljes mértékben űl.
Én nekem ugyan is ez jött át a you tube-os videókon amit a fülkébe vettek fel, rettentő sok van belőle van olyan is ami brummogosabb halkabb de olyanok is vannak tömkelegével amik nem igen különböznek a külső zajtól talán picivel halkabbak. Ezek a számomra nagyobb élményt adtak ezért döntöttem ennek a kivitelezésében és a tesztek során számomra legalább is kellemesebbé vált az igazi motorhangot hallgatni mint a gyári halk brummogásokat. Én aláírom hogy hatalmas munka van a gyári ETS2 hang és kép beállításai mögött, azonban még ha szinhőmérséklet mérővel mérték a kinti füvek szineit a kertbe és azt állították be, akkor is számomra pl a brutálos fű sokkal közelebb áll a valósághoz mint az a fakított színű fű fa és környezeti színek. Nyilvánvaló és egyértelmű az is hogy a természet színei szépen alakulnak tavasszal világosabb zöld a fű összel inkább kissé sötétebb és lassan sárgás is de ezek a színek amit az ets2 gyárilag pl beállított számomra semmilyen életérzést vagy emléket nemidézett fel és pedig azért nem, mert nem volt sehonan sem ismerős. A kontrasztok és a telítettség megnövelésével mikor csak pár dolgon kisérleteztem az elején számomra világossá tette hogy így már pl. én sokkal jobban élvezem magát a játékot hiszen a RED-es dolgok sem adták vissza annyira az élményt mint a saját első próbálkozások és ebből az elhatározásból jutottunk el idáig és született meg már a 6.1 Brutál. Örülök neki ha nem csak nekem tetszik és én vagyok csak ezzel így, mert akkor nem csak a saját örömömre készült hanem szerencsére másokéra is.

(#4731) #70339072 válasza Sub-ZeRo (#4729) üzenetére


#70339072
törölt tag

a renaultból van 2 fajta a magnum hangok meg a prémium melyiket mivel cseréljem fel?

(#4732) Sub-ZeRo válasza #70339072 (#4731) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Amelyikben sűvít a turbó, ahogy írták. Azt kellene a magnum helyére. Sajnos nincs hangfelvételem, de a magnumban pozitívan csalódtam, mikor bátyám elvitt melózni. Nagy, tágas, a turbó meg olyan... jó, hangos, és igen is, hogy keményen dolgozik. A scania 420-nak nem volt ilyen hangja, mint a 480-as magnumnak.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4733) #70339072 válasza erix31 (#4727) üzenetére


#70339072
törölt tag

:R

számomra a szerencse hogy páran a valódi teszter szerepét komolyan is vették. Külön szerencse az ha olyanok akik már űltek teherautó kormány mögött mert jó magam a hivatásos jogsimmal azt a fél évet a libaszarkergető áviával amit vezettem meg a hadseregbe az ural 375 TZM-en ülve azt a pár alkalmat nem igen büszkélkedhetek ilyenirányú szakmai tapsztalattal.
így a brutál revolution végefelvonása előtt minden szakmai tapsztalat a legjobbkor jön.

(#4734) #70339072 válasza Sub-ZeRo (#4732) üzenetére


#70339072
törölt tag

meg lesz mester :)

(#4735) Sub-ZeRo válasza #70339072 (#4734) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Holnap a többit a mondom. Meg akkor kellene a javítottnak a link, letöltésre. ;)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4736) #70339072 válasza Sub-ZeRo (#4735) üzenetére


#70339072
törölt tag

reggelre a régi linken lesz az új javított.

(#4737) Sub-ZeRo válasza #70339072 (#4736) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Okés. ;)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4738) erix31 válasza Sub-ZeRo (#4737) üzenetére


erix31
csendes tag

Most "száltam" ki egy Iveco-ból (nem a fehér 2012-es év győztese) és annak 1400-as fordulaton annyira fütyül (inkább sípol) valami. Azért mondom, hogy valami, mert ha elengem a gázt, akkor is fülbántóan sípol, mint egy csapágyas centrifuga. Én a 1.4-vagy 1.5-ös folt óta nem vezetek Iveco-t, akkor cserélték le a gyári hangokat. Nem tudom, Stewen1967, hogy a brutal alakít-e valamít az Iveco hangon, de a fülsiketítő sípolás, főleg hogy akkor amikor nem nyomom a gázt (feltöltő nem dolgozik), tehát nem turbóhang, de nagyon rossz. Egy ideig, megint nem megyek Iveco-val, pedig szerettem őket.

(#4739) #70339072 válasza erix31 (#4738) üzenetére


#70339072
törölt tag

nem használtam külső hangokat csak a ETS2 gyáriakat de mingyárt ezt is megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#4740) #70339072 válasza erix31 (#4738) üzenetére


#70339072
törölt tag

rpm 8 tól 16-ig ilyen a motor hang.

(#4741) petrusz82 válasza #70339072 (#4719) üzenetére


petrusz82
aktív tag

Szia!

Én is szeretném megkapni a Brutal legfrisebb verziójára mutató linket. Nagyon tetszik, hogy végre a fülkében is hallanni a külső zajokat.

Előre is köszönöm!

(#4742) #70339072 válasza erix31 (#4738) üzenetére


#70339072
törölt tag

NA

Most töltse aki akarja

új iveco-s hang. visszaraktam a fülkés zajt bele természetesen felerősítve. aztán tettem egy próbát a mercivel is de oda ment vissza az amit előzőleg csináltam, mert ezzel a gyári szar tompa hangal majdnem hánytam :)

szóval iveco már nem süvít a többi minden a régi és a turbó hang is kicsit lejebb véve talán egy fél oktávval ahogy azt te is kérted, viszont a volvot kihagytad.

Link a régi.

[ Szerkesztve ]

(#4743) erix31 válasza #70339072 (#4742) üzenetére


erix31
csendes tag

Köszönet :R Akkor download és reggelig vonyivonyivonyibbrrrrrrrrrr....... :DD

(#4744) Sub-ZeRo válasza #70339072 (#4742) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Meglestem a hagokat! :DDD

Minden tiszteletem a tied, jó lett a saját készítésű mod-od! Nem fogom használni, mert gyenge a vga-m és így is akad néha a játék, de szép. Tényleg.

A tesztről: Belső nézet minden kamionnál, zene nélkül. Gyors fuvart mentem a kamionnal típusonként, vagyis pl. a Volvo-nál az újjal mentem csak, a régivel nem. Patch: 1.9.11.

A hangokról:

Scania: Jó, kifejezetten jó, egy hiányzik, az irányjelzők hangja. Ezt még valahogy pótolni kellene.
Iveco Stralis (régi): Üresben mintha nem lenne alapjárata a motornak, amúgy jó.
Volvo (új): Jó.
Magnum: Legjobb és elmondom a végén, hogy miért.
DAF:Jó.
Mercedes:Jó.
Man: Jó.

Miért a magnum a legjobb? A külső zajok hangosabbak kint, mint bent. Ez tetszik benne. Sajnos minden másik kamionnál a külső hangokat nagyon lehet hallani és a végére szét száll a fejed az egésztől. A belső hangokat lejjebb kellene venni, lásd kocsi előz, repülőgép stb. még a turbót is egy picit, és ezt külsőre meghagyni, kicsit hangossabbra. Ezt úgy is csak akkor hallod, ha balra kitekintesz és olyan mintha a fejed kidugnád. Ekkor lenne a tökéletes. Értem én, hogy miért növelted meg a hangerőt bent, de nem így hallod, ahogy most van.

Hiba a játékban!:
Elsőnek Calais-ban kezdtem és azt vettem észre, hogy egy busz jön velem szembe a gyártelepen, majd eltűnik. Ezt javítani kellene.

Másik hibát mutatom, ezt sikerült lekapni:

Egyelőre ennyi lenne.
Ha netán, amiket mondtam, tudnád javítani, akkor nekem kellene egy olyan mod, amiben csak a kamionok hangja van kicserélve a tieidre. Nagyon jók a hangok. A legjobb, nem is mondtam, hogy hallod a melletted elsuhanó kamiont váltani. Ezt valahogy benne kellene hagyni. :R Király!

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4745) donmackó


donmackó
őstag

Stewen1967 linket plíz. Megnézném én is az új modot.

Release the cable hounds!

(#4746) strelok68


strelok68
újonc

Nagyon köszönöm Stewen mester! :R

(#4747) erix31 válasza Sub-ZeRo (#4744) üzenetére


erix31
csendes tag

Jó reggelt Sub-ZeRo!

Már vártam, mikor lesz időd tesztelni, örülök hogy itt vagy, mégis csak Te ülsz igazából ilyen kabinokban. Látom a 25-tonnás "teknő"-t választottad, "partnerül". Jó kis vontatmány, főleg mikor megdől (még nem borul) és megemeli a kamion belső íven levő kerekeit és kiforog, felpörög a gép. Más dolog, képzeld, múltkor egy olyan MAN-el jöttem ki a kőfejtőből aminek hátúl van egy nem hajtott, teherviselő kereke, plussz mögöttem 25-tonna. Nem akartam elhinni, külső nézetbe váltottam, kiforgó, kipörgő hátsó hajtott kerékkel tudtam csak feljönni. Nem választok többet ilyet, vagy dupla vagy normál.
A képen jelzett autó aszfaltba süllyedése nagyon ritkán nálam is előfordul.

Üdv: erix31

(#4748) Sub-ZeRo válasza erix31 (#4747) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Jó reggelt!

Azért ezt választottam, mert ez volt a MAN-ban a legrövidebb út. Nem volt kedvem most egy 2000 km-es futamhoz. Amúgy az 1.9.11 óta nem igazán borulékony ez a pót. Valamit átírhattak, mert stabilabb, mint volt.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4749) #70339072 válasza Sub-ZeRo (#4744) üzenetére


#70339072
törölt tag

:R

Ha a gyerek ideenged a gépre (mert most ő játszik) neki is esek jelzem ha fent lesz az új...
a játék hibákra nem tudok mit írni azt nem a brutal okozza, sajnos gyári probléma.

kösziiiii..

[ Szerkesztve ]

(#4750) #70339072


#70339072
törölt tag

Tölthető az Új Brutal Reloaded. Link ua mint eddig is.

Belső motorhangok 100%-ról levéve egységesen mindnél 82%-ra. és persze a turbó is.
Scanianal erősebbre véve a belső index hang.

Remélem Subzéro mester ilyesmire gondolt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.