Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19001) Tomdriver válasza Ga3rieL (#19000) üzenetére


Tomdriver
őstag

Van már mod erre is, miért nem töltöd rá?
Nekem ez a két kialakítás a kedvencem:

(#19002) Ga3rieL válasza Tomdriver (#19001) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

És nem hibás? Nem akad össze semmivel,.?

(#19003) Tomdriver válasza Ga3rieL (#19002) üzenetére


Tomdriver
őstag

Eddig nem vettem észre. [link]

(#19004) Ga3rieL válasza Tomdriver (#19003) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

akkor csak jó. amúgy ha steam műhelyből szedem le? ott is van dupla pót.de igaz nemtudni, hány,és milyen féle.

(#19005) Tomdriver válasza Ga3rieL (#19004) üzenetére


Tomdriver
őstag

Steames verziót nem ismerem, csak ezzel meg a heavy pack-al nyomulok. Ennél probléma lehet kikötői megérkezéskor, mikor kiraknak a kompból és túl hosszú a szerelvény, lehet a hátulja a kerítésre érkezik - de akkor gyorsan "goto" és a városnév ahová érkeztél és oda landolsz ahová akarsz.

(#19006) Kelecar válasza Ga3rieL (#19000) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Triple csak ATS bétában van, bár azzal még én se találkoztam :D

(#19007) kisselandras


kisselandras
senior tag

Üdv mindenkinek! ez a dupla pót kocsi ez multinál is megy Skandináviába?
Plusz kerestem ezt a letöltést 1.28 at de nem találtam valami ötlet? :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#19008) ledgeri válasza kisselandras (#19007) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Fog menni ,csak hogy mennyi idő az a kérdés. A Swartmüller pótok is 3-5 patch múlva érkeztek mert más volt a hitboxuk... meg kellett oldani a multis csapatnak.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19009) Ga3rieL válasza Tomdriver (#19003) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

minikonzol van nálad? nincsenek rá vonatkozóan piros sorok?

(#19010) kisselandras válasza ledgeri (#19008) üzenetére


kisselandras
senior tag

Rendben köszönöm válaszod akkor várok :D dlc meg vannak mind mondjuk ez a francia dlc ez kár volt annyi a fizetős kapu mint az álatt 20 km van egy lehetet volna olyat is bele rakni mind Skandináviában hogy csak át haladsz s fizetsz :W

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#19011) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

És 3-as pótok sehol sincsenek, ats-be se?

(#19012) Tomdriver válasza Ga3rieL (#19009) üzenetére


Tomdriver
őstag

De vannak, de szerintem azok az 1.27-el bent hagyott amcsi vontatók miatt vannak. (amik egyébként 1.28 alatt is működnek)
Próbáld ki, legfeljebb letörlöd ha nem tetszik.

Triple trailer mod

(#19013) Gigi01


Gigi01
őstag

Na átnyergeltem warez-ra,mivel a dlc-k nekem nem érnek annyit,igaz ezt tolom legtöbbet megjelenése óta.Promods-al,ami feltűnt többek között,hogy vannak útfeljavítások.Ha ezeken átmész,akkorát dob,mint az állat,de jól gondolom,hogy elvileg itt olyan lengéscsillapítás van,hogy észre sem kéne venni?
A másik,mennyit szívtam én a 3 monitoros beállítással,erre csak egy 0-át kellett volna átírni a dokumentumoknál.De megvan,mekkora,hogy nincs nyújtááás. :DDD

(#19014) Gigi01


Gigi01
őstag

Másik,vga csere.980Ti-nél állítólag tápot is kellene cserélnem.Marad az 1060 6Gb,vagy szerintetek ha 1070-et veszek,azt még elbírja a konfigom?Csak azért kérdem itt,mert amikkel játszok,úgy néz ki,itt a legkevesebb az fps,főleg 3 monitornál.Nekem az 1070 felé húz a szívem,de...

[ Szerkesztve ]

(#19015) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

most az olasz dlc se ingyen lesz???? Pedig van pár város olaszból alapba, akkor nem ingyen kéne kapni? Igaz,sajnos, a francia se ingyen volt... :F

(#19016) Peathee válasza Gigi01 (#19013) üzenetére


Peathee
aktív tag

Hogy érted, hogy nincs nyújtás három monitorosban? Képernyőképet kérünk szépen!

(#19017) Gigi01 válasza Peathee (#19016) üzenetére


Gigi01
őstag

A képet kihagynám. :DDD

C:\Users\neved\Documents\Euro Truck Simulator 2
Itt a config cfg-ben van egy ilyen: uset r_multimon_mode "0"
A 0-át 2-esre kell átírni.Alapból 50-es fovra is állítja.
Innen néztem.
Még vannak más állítási lehetőségek is,azokkal még nem szórakoztam.

(#19018) Mr.Franczy válasza Ga3rieL (#19015) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

No para, majd azt is megveszem neked! :)

Gazember

(#19019) Ga3rieL válasza Mr.Franczy (#19018) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Ugyan már. majd ha amikor lesz rá. akkor megveszem.

(#19020) Mr.Franczy válasza Ga3rieL (#19019) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Tudom, de ha gond a vásárlás, mint a múltkor, szólj bátran, mert akkor sem a monyóval volt gond, hanem a kártyáddal! :)

Gazember

(#19021) Ga3rieL válasza Mr.Franczy (#19020) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Jó,köszi. de már elintéztem a Visát és az új Pp fiókhoz hozzá tudtam adni,úgyhogy most már minden jó, lehet bárhogy vásárolni.

(#19022) vlevi


vlevi
nagyúr

Asszem, nem én vagyok az első, aki észrevette, hogy megérkezett az 1.28.1, ami már nem béta.
És gondolom, nem csak nekem tűnt fel, hogy ezekkel a svéd duplapótosokkal nagyon óvatosan kell bánni.
A tükörből nem lehet ellátni a végéig :)

Amúgy ezzel vajon tolatni hogy lehet?

(#19023) Paladin1492 válasza vlevi (#19022) üzenetére

Hát bizony, tükörből.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#19024) Ga3rieL válasza vlevi (#19022) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Nehezen. :D én trükközök :D de amit észrevettem, amit te meg nem, az,az,hogy ha olyan hosszú, akkor menőveres beállást nem kapsz, csak beállsz elejével a helyre, és kész.

(#19025) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Sziasztok!

Lenne egy olyan gondom, hogy be akarom állítani a 2 oldalsó egérgombra az indexeket, de hiába kattintok vele / folyamatosan nyomom, amikor szeretném hozzárendelni, nem veszi be a játék, mintha nem nyomtam volna semmit.

Full eredeti ETS2 (Steam), nulla mod, Win 10 x64, a rágcsáló pedig egy ASUS ROG Gladius (biztosan működnek ezen gombok).

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#19026) ledgeri válasza HoaryFox (#19025) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Lehet, hogy olyan a szoftvere az egérnek, hogy csak akkor működbe, ha rámakrózod valamelyik betűt...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19027) Studi válasza ledgeri (#19026) üzenetére


Studi
addikt

+1, ilyesmi lehet a háttérben, valószínűleg valami duplagombos billentyű-vezérlést ad az a gomb az egéren, azt pedig az ETS nem eszi. :(

(#19028) HoaryFox válasza ledgeri (#19026) üzenetére


HoaryFox
őstag

Hümm... erre majd ránézek, köszi a tippet! :)

Mert érdekes, hogy régen emlékszem, hogy be tudtam állítani régebben, de most valamiért nem megy. De egy próbát megér.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#19029) vlevi válasza Ga3rieL (#19024) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igen, feltűnt ez is.
De arra is oda kell figyelni, mert, az egyiknél valami építési területre kellett befordulni a dupla póttal.
Már a befordulás is necces, és végül, ha a beálló helyre túl közelról fordulsz rá, akkor nem tudod egyenesbe hozni a szerelvényt...

(#19030) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Hali. Valaki tud valamit az új scaniákról? ha lesznek,mikor lesznek? vagy annak is fuccs lesz mint a rönó t-nek? avval is mivan, mit mafláskodnak?és ám pedig az itali free dlc képen, az 1ik új scania van.

(#19031) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
A legutóbbi patch óta, nem akar működni játék alatt a FFB. Logitech DF Pro-m van és a logitech profilert használom. Amint kilépek alt+tab-al a játékból egyből működik a FFB. Más játéknál nincs ilyen hiba.
Mit gondoltok?

szerk. ATS-el sem megy...

[ Szerkesztve ]

(#19032) _stick_ válasza _stick_ (#19031) üzenetére


_stick_
őstag

Kb 1,5 hete játszottam az ETS2-vel legutóbb, akkor gond nélkül ment... :((

(#19033) _stick_ válasza _stick_ (#19032) üzenetére


_stick_
őstag

Nagyon érdekes a történet. Olyan, mintha a két játék nem engedné, hogy a menjen a FFB. Az irányításnál, ha felül a billentyűzetet választom ki, akkor is működik az FFB. Visszakapcsolom kormányra, megint nincs benne erő.

(#19034) Pist@bácsi válasza _stick_ (#19033) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

G27 -el nincs ilyen probléma, megy minden, ahogy azelőtt.

(#19035) drsanya válasza Pist@bácsi (#19034) üzenetére


drsanya
aktív tag

+1, nálam sincs semmi probléma, fanatec gt3 rs v2. Csak nálam az ffb szar! Olyan lyuk van középen, hogy nem is értem... Valakinek nincs erre megoldása?

I am iRacer

(#19036) Ga3rieL válasza Ga3rieL (#19030) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

senki semmiről, semmit?

(#19037) HoaryFox válasza HoaryFox (#19028) üzenetére


HoaryFox
őstag

Megoldódott a problémám azzal, amit itt írtak: [link]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#19038) Mr.Franczy válasza Ga3rieL (#19036) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Most komolyan, kedves Gábor, mit vársz az SCS-től?? (nem mintha a többi kiadó nagyon más lenne) lassan dolgoznak a srácok, s túlvállalják magukat!! Légy türelmes, ez van, addig meg, maradnak a módok! Amúgy ha jól emlékszem, valamikor talán nyár végére ígérték az új Scaniat!

Gazember

(#19039) Ga3rieL válasza Mr.Franczy (#19038) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Ahha, akkor azér van az itali képen az új gép, és akkor azér lesz ingyen,. na és a renó t ? abból modot tuti nemveszek le. az nem is a valódi, és gány munka csak.

(#19040) Mr.Franczy válasza Ga3rieL (#19039) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Nem tudom, arról nem tudok neked nyilatkozni, de lehet, hogy majd együtt jön mindegyik! Az SCS malmai, lassan őrölnek! :)

Gazember

(#19041) Ga3rieL válasza Mr.Franczy (#19040) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Nagyon túl lassan. ez itt a nagy probléma.

(#19042) _stick_ válasza _stick_ (#19033) üzenetére


_stick_
őstag

Sok kínlódás után végül a logitech profiler újratelepítése oldotta meg a hibát...

(#19043) Milka 78 válasza _stick_ (#19042) üzenetére


Milka 78
nagyúr

E héten kipróbálom én is hogy cigi van e.Szintén DFP-vel tolom.

(#19044) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Jó lenne :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19045) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Hát, a pótot nagyon elcseszték. a pót stabilitása alapból középen van, de nem billengetett soha ennyit,és annnyira apró fordulásoknál soha. és utána annyira összecsuklik, bebicskázik,hogy felborulok. másnál is ez van? de gondolom igen, mer nekem semmi pót mod nincs bent,csak a dlc-sek mind.a stabilitást nagyon elállították ezekszerint.

(#19046) xrvman válasza Ga3rieL (#19045) üzenetére


xrvman
őstag

Igen, érdemes is volt, mert olyan sínautósan mentem vele, hogy uncsi volt már. Pedig tologattam én kifele rendesen.
Komolyan már azzal szórakoztam néha, hogy 2 (vagy ha úgy vesszük 5 ;) ) kerékre tettem a pótokat, annyira stabil volt.
Most meg szlalomozáskor rendesen tud billenni, pöpec.

(#19047) vlevi válasza xrvman (#19046) üzenetére


vlevi
nagyúr

Menj egy kicsit a sodereseel, vagy vashulladekkal, vagy mi a fene az. Az a korábbi verziókban is kegyetlen volt, autópályán max 60....

(#19048) Ga3rieL válasza xrvman (#19046) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

eléggé. én meg azt hittem valami gubanc van. de akkor direkt van így,.

(#19049) Ga3rieL válasza Ga3rieL (#19048) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

de ez így nagyon nem rili. mer kamcsik ha mellőznek is, és ha jobban be is vág eléd de nemannyira , akkor azér nembillen a pót annyira, hogy az egész feldőljön kamcsistól. sztem ezt túl eltúlozták.

(#19050) theballa32


theballa32
tag

Sziasztok!Miért reccen meg néha a játék(ETS 2) ?Telepítsem újra?A játék eredeti!A gépem:Gtx 1060 6gb,16gbRam Köszönöm a válaszokat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.