Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) cunnir válasza Milka 78 (#3856) üzenetére


cunnir
tag

Ezt a szép festést honnan lehet megszerezni??

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#3902) - = Zk = - válasza ooszi (#3897) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hohóóóóó :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3903) ooszi válasza cunnir (#3900) üzenetére


ooszi
senior tag

Nem sokba, egy fuvar volt az árra.
Király működik a rádió frankón.

BY ooszi

(#3904) Milka 78 válasza cunnir (#3901) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ha jól rémlik a restán.

(#3905) cunnir válasza ooszi (#3903) üzenetére


cunnir
tag

Szuper végre :C

Milka 78 : és az mi? :U

[ Szerkesztve ]

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#3906) Vakegérke válasza cunnir (#3905) üzenetére


Vakegérke
veterán

RestaCar

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3907) ooszi válasza Vakegérke (#3892) üzenetére


ooszi
senior tag

Szia én is nem rég kezdtem a játékot.
Egy Volvo kamion, TSM Map 4.5.6 - Realistic Physics Mod v8.0.1 - MegaStore V2.1 Fix by Lopes - Volvo Sound
10 szintű vagyok, hajtom a kamiont, hogy fejlődjek, ja és meg vagyok elégedve a Volvo-val mert már 600 Pacis motor van benne, és megy frankón.

Nekem ezt sikerült ki hoznom a kamionból:

BY ooszi

(#3908) Vakegérke válasza ooszi (#3907) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jól néz ki, bár én a szolid dolgoknak vagyok híve.
A legkajakabb Volvo motor 750 lovas, tetszeni fog. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3909) Bunken válasza ooszi (#3907) üzenetére


Bunken
tag

Nem is tudtam, hogy a Mega Store-nak van 2.1-es Fix változata.

Rákerestem Google-ban és már szedem is. Remélem kijavítottak benne minden hibát. Főleg az új Volvo kasztnijait, nem rózsaszínű remélem.

(#3910) ooszi válasza Bunken (#3909) üzenetére


ooszi
senior tag

Nem találkoztam egy rózsaszín kamionnal sem.
Úgy hogy hajrá.

BY ooszi

(#3911) #82471168 válasza Bunken (#3909) üzenetére


#82471168
törölt tag

A rózsaszín szín nem azért van mert,nem eredeti a játékod? :D

(#3912) ooszi válasza Bunken (#3909) üzenetére


ooszi
senior tag

Ez nem rózsaszín, végre el értem azt a szintet, hogy vehessek egy ilyen kamiont.

BY ooszi

(#3913) Bunken válasza #82471168 (#3911) üzenetére


Bunken
tag

Nem tudom, én eredetivel nyomom. De a Mega Store 2.0-ban az új Volvo-hoz választható alváz és fülke a 1.8.2.5s verziójú játékkal csak egy rózsaszín paca volt. Ami arra utalt, hogy a Mega Store-t egy kicsit tovább kellett fejleszteni az 1.8.2.5-höz

(#3914) cunnir válasza ooszi (#3912) üzenetére


cunnir
tag

Szép a verda grat :C

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#3915) #70339072


#70339072
törölt tag

Na SKacok, a rövid verziós videó kész is van már csak a végét feliratozni kell...

ettől sokan dobnak majd egy hátast.... :)

[Brutal Env 2 engine Video terv]

Na?

Mit szóltok?

(#3916) Milka 78 válasza Bunken (#3913) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Hátha tudsz a hibával valamit kezdeni->[link]

(#3917) Vakegérke válasza #70339072 (#3915) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem tetszik. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3918) ->Raizen<- válasza #70339072 (#3915) üzenetére


->Raizen<-
veterán

:C

(#3919) #70339072 válasza Vakegérke (#3917) üzenetére


#70339072
törölt tag

Köszi...

Mert megértetted, pedig a műfaját tekintve nem könnyű, ugyan is ez egy tragikomédia.
Ergó: igazából, nem sikerült megfejtenem a RED-es melyik műfajt célozta meg, mert még címet sem adott a munkájának, arról nem is beszélve, hogy a fő témája (amit a "szuper plánnal" szoktak venni, ezt a kiváltságot egyébként kevés szinész kapja meg) egy kukoriva cső volt, ugyanis azt vette fel így.
Nem fikázás, ezek szabályok sajnos hála istennek.

[ Szerkesztve ]

(#3920) Faterkam válasza #70339072 (#3915) üzenetére


Faterkam
addikt

Nekem iszonyúan akadt, pedig előre töltött azt láttam, (Chrome) :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3921) #70339072 válasza Faterkam (#3920) üzenetére


#70339072
törölt tag

a you tubeon nem fog,,, de még jön a vége főcím felirat és a köszönet az itteni usereknek a tesztért.
Utánna már rakom is fel.
:R

[ Szerkesztve ]

(#3922) Vakegérke válasza #70339072 (#3921) üzenetére


Vakegérke
veterán

Majd linkeld be, légy szíves. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3923) #70339072 válasza Vakegérke (#3922) üzenetére


#70339072
törölt tag

Estére meg lesz :)

(#3924) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Tudtok valamit az új AI, fizika, Daf e6-os patchről valamit?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3925) ->Raizen<- válasza Sub-ZeRo (#3924) üzenetére


->Raizen<-
veterán

DAF kereskedőt melyik városban találok? Kellene már az újabb kamion!

(#3926) Sub-ZeRo válasza ->Raizen<- (#3925) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Passz. De ebben még a régi xf-es van. :DDD Bár ha van már 5 vagy több kamon online is tudsz rendelni.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3927) cunnir válasza #70339072 (#3915) üzenetére


cunnir
tag

Nagyon jó a videó :R :R

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#3928) #70339072 válasza cunnir (#3927) üzenetére


#70339072
törölt tag

Még nem az igazi,,, veszélyes vizekre eveztem ezzel a tragikomédiával, a poént jól elő kell készíteni és nekem pl még hiányzik pár snitt ahogyan a Nyuszi oda kerül az út szélére meg a végén elszalad a fűbe mert a tükörben sem jól látszik,, szóval lehet lesz egy kicsit hosszabb verzió is, még rágódok rajta,...

de köszi.

(#3929) Bunken válasza Milka 78 (#3916) üzenetére


Bunken
tag

Nekem ez a hsz-ed valahogy kimaradt.

De igazából nem tudom a probléma okát megmondani neked. Nekem pl nincs ilyen gondom, az összes AI-s új Volvo rendes, gondolok itt arra, hogy van színe, tükröződik meg stb. Szóval nem ilyen rikító piros.

De szerintem a Mega Store-nak nincs köze az AI-khoz. Az én elgondolásom szerint az AI-k fülkéjét és alvázát a játék vezérli és az gondolom úgy lett megírva, hogy a játékban alapból fellelhető fülkéket és alvázakat használja.

Szerintem ez akkor következhet be ha használsz egy olyan mod-ot ami variálja a fülkéket és alvázakat. Ugyanis ha megfigyelte már valaki (nekem feltűnt) a játék minden kamionnál egy kombinációt használ. Egy bizonyos fülke egy bizonyos alvázzal és az összes AI kamion ugyan azt használja, csak színüket váltogatja. Értem ezt úgy, hogy mondjuk DAF-ból a játék a legnagyobb fülkét és a két tengelyes alvázat használja akkor az összes AI DAF ilyen, és ugyanúgy érvényes az összes többi márkára.

Én nem tudom megoldani ezt a problémát mert nem értek a szerkesztéshez, script-elés és a többi ide tartozó dologhoz amit már Stewen kolléga itt emlegetett egy párszor.

[ Szerkesztve ]

(#3930) Sub-ZeRo válasza Bunken (#3929) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Azok négy tengelyesek. ;) Amúgy igen, a 4x2-es hajtás a gyakori, de az Iveconak a 6x2-ek is feltűnnek. Sajnos ilyen téren szegényes a játék. Semmi tuning, cask 1-2 ugyanolyan sablon. :/

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3931) zolee5016 válasza Bunken (#3929) üzenetére


zolee5016
őstag

ezalól talán a scania megamod lehet kivétel...ott ,csak a te kamionjaid változnak...az AI nem....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#3932) Bunken válasza zolee5016 (#3931) üzenetére


Bunken
tag

A Mega Store is ilyen. Csak a sajátodat tudod változtatni az AI marad az a szegényes.

(#3933) #70339072


#70339072
törölt tag

A Hosszabb verzió mellett döntöttem...

Aki akarja nézze meg...

Szép estét, remélem így jobban érthető lett.

[YouTube]

:K

(#3934) Vakegérke válasza #70339072 (#3933) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg jobban érthető, bár elsőre sem volt kétséges, hogy mit akarsz láttatni.

Hibát találtam. Nem "prohardvare", hanem "PROHARDVER!" (így, ahogy írom) a fórum gazdája. Nézd.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3935) #70339072 válasza Vakegérke (#3934) üzenetére


#70339072
törölt tag

köszi majd javítom..

(#3936) Vakegérke válasza #70339072 (#3935) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elnézést a kötözködésért, de úgy vélem, a "gazda" megérdemli, hogy pontosan említsük a "nevét". :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3937) Bunken válasza #70339072 (#3933) üzenetére


Bunken
tag

Nagyon király! :C :R

(#3938) Bunken


Bunken
tag

Nekem a Mega Store-ból már csak az hiányzik, hogy a Scania Streamline-t is lehetne tuningolni meg az új Volvo elejét is jó lenne teleaggatni led-ekkel. :)

(#3939) ooszi válasza #70339072 (#3933) üzenetére


ooszi
senior tag

UP !!!
Jó lett.

BY ooszi

(#3940) Feribacsi555


Feribacsi555
senior tag

A lerakó előtt kicsit sietősre vettem a figurát, hát meg is lett az eredménye :U

(#3941) Bati0501 válasza Feribacsi555 (#3940) üzenetére


Bati0501
őstag

Ilyen helyről hú de szar kihúzni...+ha még emelkedő is van...
Egyszer volt,h autópálya felhajtónál,amikor jó nagy ívben és emelkedőn kell felmenni jobbra,h megyek a Scania-mal a hátam mögött meg egy Abrams a maga 55 vagy 65 tonnájával.Na azzal a szerelvénnyel megállni nem igazán lehetett vagy mint egy vonattal,így sikeresen lecsúsztam az útról a felhajtón,ami ráadásul jó kis emelkedős.Mire onnan kiszenvedtem magamat...

(#3942) Feribacsi555 válasza Bati0501 (#3941) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Nekem is volt vagy 5 perc mire kiszenvedtem. Nagy nehezítés, hogy az út mellett nem sokkal egy láthatatlan fal nem engedi a mozgást, így a hátulját nem bírtam feltolni a dombra, hogy szemből nekitámadjak. Nagyon meredek volt, csodálkozom, hogy egyáltalán kijött.

(#3943) - = Zk = - válasza Feribacsi555 (#3940) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3944) ooszi


ooszi
senior tag

No én meg mára meguntam, letoltam 3138KM-t.

Egy kis érdekesség, épül a focipálya Orbán úr? Megnéztem személyesen:

BY ooszi

(#3945) ooszi


ooszi
senior tag

Ha sok pénzem lesz, benevezek egy ilyen Scaniara:

[ Szerkesztve ]

BY ooszi

(#3946) #70339072


#70339072
törölt tag

You tube-os profi van köztetek?
hogy tudom a meglévő linkről a videót lecserélni a javítottra úgy hogy a link maradjon?
tegnap este 8 óta már 1300-an nézték meg és gondolom össze vissza vitték a linket, nem akarok velük sem kicseszni...
sorry az elírásért de tegnap este kidőltem és csak ma reggel ébredtem fel, nem volt most erőm éjszakázni és erre a nézettségre meg nem számítottam egy nap alatt.

(#3947) Bunken válasza #70339072 (#3946) üzenetére


Bunken
tag

Tudtommal nem tudod cserélni. Csak törölni a régit és újat feltölteni. Sajna.

(#3948) Vakegérke válasza #70339072 (#3946) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem töltsd fel, és a linkjét add meg az előző alatt, mondván corrected, new version.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3949) #70339072 válasza Vakegérke (#3948) üzenetére


#70339072
törölt tag

Megpróbálom lelevelezni a you tube-al.

(#3950) Vakegérke válasza #70339072 (#3949) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem lecserélik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.