Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) ->Raizen<- válasza #70339072 (#3649) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Tudod mi nem tetszik a tsm mapokban? Hogy néhány város épületei, házai, nem betonra épültek hanem fűre. Ez ellen tudnál tenni valamit?

(#3652) #70339072 válasza ->Raizen<- (#3651) üzenetére


#70339072
törölt tag

Tudnék, de nem teszek. Sajnos az van, hogy a fű textúrájának pl green001, vagy green (tökmindegy) a neve. Na most ezt használják pl ahol füvet raknak le plusz a beton épületek alá ahol mondod. Ha ezt átbetonosítom, akkor viszont az egész utazás egy betondzsungelen visz majd keresztűl, hiszen ahol eddig green001 és füves terület volt ott is! most beton lesz.

Szóval ahhoz meg hogy a "motort" felül programozzam, már a game motorját kéne átbuherálni az meg források nélkül nehéz lenne, így sem könnyű kitalálni mi hol van és mit csinál, azaz eszetlenűl neki sem lett volna érdemes állni textúrákat átalakítani, mert kapnénk egy szintén majd 1 gigás mod-ot azt vagy sikerült vagy nem...

Én is szisztematikusan kezdtem el kicserélgetni illetve feljavítani a textúrákat az én szememhez, azaz láttam a gémben egy sztem nem túl jót, megkerestem kijavítottam és beraktam a felülirandóak közé. egyenlőre csak azokat tartalmazza amiket feltétlenűl ki akartam cserélni, sok épület van ami sztem jó úgy ahogyan ők csinálták de van olyan is amit cserélnék, azonban nem az egész játék kicserélése volt a cél hanem egy "kis motor" betöltésével látványos, remélhetőleg jobb és elgondolkodtató változás legyen a végeredmény.

a Brutal environment HD engine 2 revolution is már 181 mega és lehet lesz az 200 is, ráadásúl nem szarral feltöltött olvashatatlan fileokkal mint a RED hanem ami benne van az mind betölthető a devloperbe és űl, összehasonlítható az eredetivel és látható változtatás.

Szóval elmondhatjuk konklúzióként ez nem egy meglegeltetés, hanem egy visszanézhető és elemezhető meló, ami nektek is köszönhető mert adtatok elég motivációt.

[ Szerkesztve ]

(#3653) ooszi válasza #70339072 (#3648) üzenetére


ooszi
senior tag

A fasz..... ki van bármilyen modot be rakok vagy ki fagy vagy nem tölt be, úgy hogy le mondok a módokról.
De viszont árulja már el valaki, hogy ha be rakok egy új skinst PL: [link] Volvo. akkor azt hol találom meg?

BY ooszi

(#3654) Feribacsi555 válasza ooszi (#3653) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Gondolom a szerviznél a festő részlegen.

(#3655) - = Zk = - válasza ooszi (#3653) üzenetére


- = Zk = -
félisten

save the ring?... mé'? mi van vele?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3656) ooszi válasza Feribacsi555 (#3654) üzenetére


ooszi
senior tag

De nincs ott nem találom.

BY ooszi

(#3657) tixem válasza ooszi (#3656) üzenetére


tixem
addikt

ahol alkatrészeket pakolhatsz a cuccra. Ott van színválasztó rész, talán ott

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#3658) Feribacsi555 válasza ooszi (#3656) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

indításnál bepipáltad, hogy használja azt a modot?

(#3659) - = Zk = - válasza Feribacsi555 (#3658) üzenetére


- = Zk = -
félisten

és azt hol/hogy is szokás? :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3660) ooszi válasza tixem (#3657) üzenetére


ooszi
senior tag

Igen ezeken túl vagyok, de nincs, ez van.

BY ooszi

(#3661) Feribacsi555 válasza - = Zk = - (#3659) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

elindul a játék, ott a profil, amit használsz, rányomsz hogy szerkesztés és ott előjön egy ablak, aminek a jobb oldalán ott vannak az elérhető modok és ott kiválasztod, amit szeretnél.

(#3662) #70339072 válasza ooszi (#3653) üzenetére


#70339072
törölt tag

szét szedtem ezt a modot,,, semmi extra, pár felirat amit rá rak a volvo 2012-es kasznira.
ez nem fagyaszt.
ha a demó küldetéseken túl vagy veszel egy volvót ha lesz rá pénzed és ott lesz valszeg az átfestésnél, a felszerelések között, ha aktiváltad a profile-odnál.
ha nem tettél még ilyet sosem járj körbe a témában sok helyen ki van vesézve rendesen youtube videoktól kezdve az oldalas használati utasításig.
Mod-okat úgy szoktak használni ha már tudják hogyan kell és amit aktiválnak tudják hol keressék.

Én pl ezt használom a scániámhoz, nem egy nagy mutatvány, berakod aktiválod és a saját vásárolt scániádra pl. a felszereléskor a festés részén meg is találhatod.

[Scania-Angel-skin.scs]

szóval ha elfogadsz egy tanácsot nem "bármilyen" modokat aktiválgatunk azt nézzük hogy lefagy meg nem tölt be, hanem az ETS2 1.8.2.5-ős motorral játszunk ami köztudottan nem fagy csak úgy le, és ha már használtál hozzá pl TSM map-eket akkor tudod is hogy hogyan működik ez..

ha viszont csak ömleszted befele a mod-okat orba szájba bepipálgatva aki nem szedte szét nem tudhatja lehetnek átfedések vagy egymást lefagyasztó részek.

Aki sok modot használ akaratlanul is játszhatatlanná teszi a gémet, a haladóbbak már csak párat kedvenceket, vagy szükségeseket és problémamentesen nyomják a gémet.

sokszor a kevesebb a több.

(#3663) - = Zk = - válasza Feribacsi555 (#3661) üzenetére


- = Zk = -
félisten

júúúj, köszönöm :C :R

nah, így már érthetőbb a dolog. nem kell a csajos Peterbilt :)) de a W900 sem.... :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3664) ooszi válasza #70339072 (#3662) üzenetére


ooszi
senior tag

Oké köszike

BY ooszi

(#3665) ooszi


ooszi
senior tag

Volvo:

[ Szerkesztve ]

BY ooszi

(#3666) ooszi


ooszi
senior tag

Na ez beteg, de nekem is kell !!!!!!!!!!!!!!!!

[link]

BY ooszi

(#3667) zolee5016 válasza ooszi (#3666) üzenetére


zolee5016
őstag

1 ezeket a funkciókat ki lehet helyezni a váltón évő gombokra(jó nincs kulcs...)
2 amatőr a gyerek..nem is brutal-lal megy..... :N :DDD
3 ha ezt atempót követi,fél évszázad mre egy fuvar meglesz neki....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#3668) #70339072


#70339072
törölt tag

Ha akar valaki beszállhatna a Brutal 2 reloaded tesztelésébe.

Szeretném betartani amit az 1.6-ban a vegetációval kapcsolatosan a videómban igértem ezzel talán sikerülne, igaz a fű is kicsit több lett benne.
Addig nem teszem ki az ets2.lt-re amíg teljesen be nem járom az egész térképet, sajnos kamionnal (nem free kamerázok mert az előzőnél sem jött be) csak 15.000 km ment le 2 nap alatt sok van még hátra, igaz eddig minden rendben.
A logo is kipofozódott bár fél óránál erre többet nem szántam eddig összesen, mert a motor a lényeg hogy az jól menjen. (A red-nél természetesen gondolom fordított volt ez a felállás :) )

181 mega, és tartalmazza a 4.5.5 kiegészítéseket.

[BEHD-2-reloaded-white line]

[BEHD-2-reloaded-yellow line]

előre is köcce.

[ Szerkesztve ]

(#3669) Vakegérke válasza #70339072 (#3668) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már jön lefelé, aztán kicserélem a mod-ot. Ha gond lesz, majd szólok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3670) Faterkam válasza ooszi (#3666) üzenetére


Faterkam
addikt

Milyen jó a hangja belülről, nálam meg tök halk a belsőnézetben :/

(#3668) Stewen1967: szedem nézem!

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3671) Feribacsi555


Feribacsi555
senior tag

valaki tudja, hogy léteznek-e gyors gombok a tető kiegészítő lámpák felkapcsolására illetve az orron lévő plusz lámpák felkapcsolására, ill. lekapcsolására?
én csak a megkülönb. jelzésnek találtam állítható opciót.

(#3672) Vakegérke válasza Feribacsi555 (#3671) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az extra lámpák a reflektorral együtt működnek. Nincs külön kapcsolójuk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3673) Bunken válasza Vakegérke (#3672) üzenetére


Bunken
tag

Először is a játékban nyomj egy F4-et és ott pipáld be, hogy Elülső segád lámpák és Tető segédlámpák.
Ezek után lesz tompított is rajtuk meg reflektor is.

(#3674) zolee5016 válasza Bunken (#3673) üzenetére


zolee5016
őstag

na ez az....külön nem mennek...refi elkél mindig,de ha sok a tetőpilács kiégeti a környezetet meg a táblákat...
Jó lett volna a külön kapcsolása ennek is

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#3675) Vakegérke válasza Bunken (#3673) üzenetére


Vakegérke
veterán

No persze, ez a lényeg. De külön kapcsolója nincs, tehát nem lehet velük az alap világítástól függetlenül villantani.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3676) #82471168 válasza #70339072 (#3668) üzenetére


#82471168
törölt tag

Nekem tökéletesen működik. :)) Igaz most csak egy pár perces próbára volt időm. :(

(#3677) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Megszívtam. Mohón bepakoltam egy busz mod-ot, hogy majd veszek egyet. Engedélyeztem, aztán betöltés után nem a hőn szeretett zöld Volvo fogadott, hanem egy piros Scania. A fuvar viszont stimmelt.
No, azóta csinálhatok bármit, például mod-ok letiltása, korábbi (akár automatikus) mentés betöltése, időnként fagyi van. Kidob a játék az asztalra hibaüzenettel, és hallgathatom az idegesítő berregést. Csak a reboot segít.
Lehet, hogy az alapokról kell mindent újra kezdenem, úgymint uninstall, telepítés, stb.

Megjegyzem az új Brutal jó. Burjánzik a vegetáció dögivel.
Csakhogy a problémám a régi, kicsinyes dolog felhozni, de ha már vélemény, akkor legyen őszinte. Szóval a fizető kapuknál a "tilos-mehet" lámpák megmaradtak olyannak, amiről már beszéltem. Fura piros fénypacni veszi körül, fizetés után meg jobbra fent bár fedésben, de zöld "fényglória".

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3678) Simivok válasza Vakegérke (#3677) üzenetére


Simivok
senior tag

Ezért kell biztonsági másolatot csinálni a játékról. :)

Galaxy S23 256GB Cream

(#3679) Feribacsi555 válasza Vakegérke (#3672) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Ez nekem is a problémám. Azt tudom, hogy f4-el lehet állítani.

Mondjuk az is rettentően zavar, hogy sima tompítottnál is világít, de semmivel sem világosabb az út, alig látok el az orrom hegyéig éjszakai fuvarba, nem látom milyen kanyar jön...

(#3680) - = Zk = - válasza Simivok (#3678) üzenetére


- = Zk = -
félisten

vagy kevesebbet berhelni ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3681) Simivok válasza - = Zk = - (#3680) üzenetére


Simivok
senior tag

Ha van biztonsági mentésed, akkor bármennyit berhelhetsz, addig míg nem omlik össze a játék. :)

Galaxy S23 256GB Cream

(#3682) - = Zk = - válasza Simivok (#3681) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én nem csinálok biztonsági mentést, mert nem berhelek :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3683) zolee5016 válasza Simivok (#3681) üzenetére


zolee5016
őstag

maga a játék is menti a játékállásokat....betöltésnél visszaállítod,pl a reggeli állapotra és kész....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#3684) Vakegérke válasza zolee5016 (#3683) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na ja. Csakhogy hiába töltöm vissza a régi (automatikus) mentést, a végeredmény fagyi. Valamibe nagyon belenyúlt az a nyomorult busz mod.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3685) zolee5016 válasza Vakegérke (#3684) üzenetére


zolee5016
őstag

töröld a fuvart is....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#3686) Simivok válasza zolee5016 (#3683) üzenetére


Simivok
senior tag

Én magát a játék könyvtárát mentem...

Galaxy S23 256GB Cream

(#3687) Vakegérke válasza zolee5016 (#3685) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt meg hogyan? Lecsatolom a trélert, és annyi?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3688) zolee5016 válasza Vakegérke (#3687) üzenetére


zolee5016
őstag

f5,vagy f6..mikor a GPS ben írja fuvar lemondása.....utánna lépj ki,és újra be egy régebbi játékállással

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#3689) Vakegérke válasza zolee5016 (#3688) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahamm... Ezt nem is tudtam. Köszi. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3690) Vakegérke válasza zolee5016 (#3688) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lemondtam a fuvart, és másik célállomásra vállaltam munkát. Orleans kilőve, talán majd máskor. Majd kiderül, hogy lesz-e így is fagyi. Ma már nem "dolgozom". :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3691) #70339072 válasza #82471168 (#3676) üzenetére


#70339072
törölt tag

Köszönöm a pár perces eredmény is biztató, bár én azért ettől többet remélek mert 20.000 km és még minden ok, és az már sok sárga a térképen....

(#3692) #70339072 válasza Vakegérke (#3677) üzenetére


#70339072
törölt tag

A fizető kapus fényeket ezek szerint máshonnan veszi, ki kell sakkoznom honnan és utána javítanom... ebből a flear-böl is van 4 féle lehet a másikat olvassa oda be? meglátjuk.

(#3693) Vakegérke válasza #70339072 (#3692) üzenetére


Vakegérke
veterán

Részemről ez már csak fölösleges kötözködés, de ha már tesztelünk, akkor elmondom a hasfájásom. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3694) #82471168 válasza #70339072 (#3691) üzenetére


#82471168
törölt tag

Ígérem hogy hétvégén többet fogom tesztelni.Csak most munka meg stb. :)

(#3695) Faterkam válasza Vakegérke (#3693) üzenetére


Faterkam
addikt

De a trafic light módokat már kiszedted ugye? :F

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3696) Vakegérke válasza Faterkam (#3695) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kiszedtem, nincs változás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3697) #70339072 válasza #82471168 (#3694) üzenetére


#70339072
törölt tag

Nem kell igérni semmit :) az igéret ugyan is megköt...
minél többen tesztelik annál hamarabb kiderül ha valami nem kóser, és annál hamarabb lesz majd ez is közkincs, ha persze nem rossz verzió megy ki és a fél világ megint rajtam fog röhögni :)

de sebajj,,, be van vállalva, ettől keményedik a jellem.

(#3698) Vakegérke válasza #70339072 (#3697) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lyully...
Szerintem rengetegen élvezik áldozatos munkád gyümölcsét, és korántsem hiszem, hogy bárki röhögne rajtad.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3699) ooszi


ooszi
senior tag

Valaki hasznal no speed limitet?

BY ooszi

(#3700) zolee5016 válasza ooszi (#3699) üzenetére


zolee5016
őstag

én 150-est

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.