Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3301) Vakegérke válasza #70339072 (#3300) üzenetére


Vakegérke
veterán

Látom, hogy nem sárgával elszínezett a dolog, hanem csak lámpa effektus.

Reflektor nélkül:

Reflektorral:

Meg lehet szokni. Ha pedig a táblák olvashatóságát befolyásolja, akkor vegyük úgy, hogy nem szóltam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3302) Faterkam válasza zolee5016 (#3298) üzenetére


Faterkam
addikt

A tetőkieget és az első kieg lámpát ki tudod külön is kapcsolni, lehet úgy is, hogy csak reflektor! (F4)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3303) #70339072 válasza Vakegérke (#3301) üzenetére


#70339072
törölt tag

Már tudom is mit teszek, és még csak nem is lesz rossz!
Fogom megint a gyári skybox-ot és újracsinálom, hagyom a gyári HDR-t.
Na ez fog a legjobban odaverni..
Most próbából, visszaraktam a gyári skyboxokat kicsit lephotosoppoltam és nagyon ütős lett a gyári hdr-file-al szépen hoz minden, nappalok éjszakák, este reggel!
Szóval egy kicsit kell csak finomítani a textúrán felhőket lecserélni szebbre (abból is már leszedtem több száz megát) és a szinekkel finoman kontrasztolni az lesz a tökély nem ez az egész ami van is újragyártva mert így fél év mire meg lesz minden helyes paraméter, és akkor sem lesz tökéletes.
De az ma biztos hogy már nem lesz kész...

Itt bent szépen veszi a gép alap mappal 720p-be

Viszont az autópályán egy helyen az út közepén ott diszelgettt egy óriásfenyő :)

lehet elég lenne a 35-40 bővítés mert az 50 + -tól is úgy látszik már anomáliákat gyárt a gyári motor.

ugyan is én nem azt mondtam neki hogy ide kérek egy fát meg oda, hanem csak azt hogy az ő általa elhelyezett és kirakott mennyiség ne 350-legyen hanem 400.

ezért is volt ma érdekes pl. ez a fa az út közepén...
:DDD

(#3304) ->Raizen<- válasza #70339072 (#3303) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nehéz az engine programozó dolga. :D

(#3305) Vakegérke válasza #70339072 (#3303) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mondd, nem bosszant, hogy állandóan kérésekkel, egyéni igényekkel, reklamációkkal zaklatunk? Mondjuk tény, hogy így csiszolódik tökélyre alkotásod, de mégis kíváncsi vagyok rá.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3306) ->Raizen<- válasza #70339072 (#3303) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Egy tanács: Hetente ha 1x posztolod a munkád, sokkal több időd marad a tökéletesítésére! Közben meg az aktuális verzió bugjairól kapod az infót! Jó 5-let nem?

(#3307) #70339072 válasza Vakegérke (#3305) üzenetére


#70339072
törölt tag

miért zaklatna? több szem többet lát, és különben is ti tesztek nekem szivességet azzal hogy tesztelitek és nem nekem kell görcsölni hogy most végre már jó? vagy még nem jó?

hálás vagyok és ha jóra sikerül akkor megtérül és mindenki ezt használja nem a red-et.

ez a motiváció, meg az hogy ők 3-an szart raktak össze én meg egyedűl (a ti tesztelésetek és javaslataitok alapján) egy olyat ami szarrá veri :)

ráadásúl a fórumján a szobájába járva dec 23-án igérgetett a többiek felé valami red 3d vagy mi a tökömet, aztán egy kép volt kirakva ami egy fa körül keringett.

tulajdon képpen hogy már látom a RED milyen trágya, bosszant hogy ilyet ki mernek adni emberek a kezeik közül.
:K

a gamerek ennél azért jobbat érdemenének és nem a hazudozást meg az átverést.

(#3308) #70339072 válasza ->Raizen<- (#3306) üzenetére


#70339072
törölt tag

oké.. akkor majd kirakom az 1.6-ot ha kész leszek vele sztem.

arról akarok megint videót csinálni valamivel felkészültebbet mint az előző 2 hamár több ezren nézték meg...

(#3309) Met válasza #70339072 (#3308) üzenetére


Met
nagyúr

Jaja, szerintem is egyszerűbb ha hetente egyszer frissül.
Neked is könnyebb mert nem kell feltöltögetni stb.
És ha kijön egy friss verzió akkor mellé írsz egy listát mi változik.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3310) ->Raizen<- válasza #70339072 (#3308) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Szerintem is a gyári hdr effektus nagyon jól be van lőve!

(#3311) Vakegérke válasza #70339072 (#3307) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor jó. :)

Ami pedig azt illeti, részemről szívesen kóstolgatom új, és újabb "brutalitásaidat". Örök gyerek vagyok, így örömet okoz, ha látok valami új szépséget, ráadásul még figyelembe is veszed észrevételeimet, sirámaimat. :)

Szerk: A betonon szambázó nyufika meg csúcs. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3312) Faterkam válasza #70339072 (#3303) üzenetére


Faterkam
addikt

Lublint elhagyva, Kosice felé :)

Még himbálózott is a szélben ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3313) Bunken válasza Faterkam (#3312) üzenetére


Bunken
tag

Ma én is találkoztam hasonlóval. Már nem tudom merre jártam de ilyen két sávos mellékúton mentem. Nekem egy teljes fa volt pont a felezővonalon, csak akkor vettem észre mikor már mellé értem (éjszaka mentem), Az volt a szerencsém, hogy pont középen volt így nem mentem neki.

(#3314) Bunken


Bunken
tag

Egy kis túlméretes szállítmány. :)

Ezzel már megszenvedett az 1150 lóerős, 5600 Nm-es motor is! :D
Hosszra és súlyra sem kicsi, 65 tonna. Úgy indultam el vele mint 360 lóerős motorral egy 25 tonnás póttal. A legkisebb emelkedőt is megérezte a gépsárkány, esett is a sebesség rendesen, pakolgatta is vissza a sebességfokozatokat tisztességesen. Afrikában szerintem nem tudtam volna felhúzni egy rendes siratón. :DDD

(#3315) Kiss70


Kiss70
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Most vásároltam meg a játékot és nem tudom miket töltsek le hozzá.
Valaki segítene?Milyen javítást töltsek le?

Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#3316) Sub-ZeRo válasza Kiss70 (#3315) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerintem érdemes steamen beaktiválni és akkor a legújabb patchek autón lejönnek.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3317) Vakegérke válasza Kiss70 (#3315) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt a legfrissebb patch.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3318) Kiss70 válasza Vakegérke (#3317) üzenetére


Kiss70
tag

Köszönöm.
Valaki tudna ajánlani jó módokat?:D
Mert láttam pár zsír kamiont de nem tudom honnan tudom biztonságosan letölteni.

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#3319) Milka 78 válasza Kiss70 (#3318) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Itt nézz szét.

(#3320) tixem válasza Kiss70 (#3318) üzenetére


tixem
addikt

restacar.hu / ets2.lt / ide regelni kell, de rendben vannak, talán a legrégebbi 18wos/ets bánya amiről tudok.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#3321) Kiss70


Kiss70
tag

Köszönöm a válaszokat! :R

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#3322) Vakegérke válasza Kiss70 (#3321) üzenetére


Vakegérke
veterán

Részemről nincs mit, és üdvözöllek köreinkben. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3323) Feribacsi555


Feribacsi555
senior tag

Sziasztok!

Használja valaki az Uplift middle wheel modot?
Kíváncsi lennék rá, hogy ez csak annyit tud, hogy a 2. tengelyen lévő kerék fel van húzva vagy esetlegesen lehet állítgatni is, nehezebb szállítmánynál leengedni, stb... ?

(#3324) MrCsiT válasza Bunken (#3314) üzenetére


MrCsiT
addikt

Ilyen szállítmányt hol/hogyan lehet felvenni, és /vagy milyen mod kell hozzá ? :F

más : az egyik legújabb patch-el + TSM map-pal + brutal-lal (de talán nélküle is) én nem tudom mi van, de a korábbi jól működő volvo 1500LE -s motor mod-omnál, ebben az új környezetben a játékban kevesebb váltót tudok venni, és ami a még rosszabb, hogy egyszerűen nem lassul a vas, ilyen 70-80-ról is kínszenvedés lelassítani.
Ez mitől lehet, találkozott valaki már ilyennel ? :U

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#3325) Feribacsi555 válasza MrCsiT (#3324) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Szerintem ez a mod kell hozzá.

(#3326) #70339072


#70339072
törölt tag

Tulajdonképpen nem is sorolnám fel mikhez nyúltam hozzá mert mondhatni majdnem mindenhez + bővült is.

talán ezek nem a legjobb összehasonlító képek, de talán próbáljátok, ki és ha megúszom hogy nem lesz fa sehol az út közepén, akkor ebben a formájában meg is hagynám 1.6-osnak.

[Letöltöm-kipróbálom-és élvezkedek]
:D

ALAP

BRUTAL 1.6

ALAP

BRUTAL 1.6

Köszi előre is.
:R

[ Szerkesztve ]

(#3327) Faterkam válasza #70339072 (#3326) üzenetére


Faterkam
addikt

Letöltöm, kipróbálom! :R

Amúgy a fogyasztást piszkáltad? Mert a Scaniám elkezdett zabálni az 1.5-tel :D

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3328) #70339072 válasza Faterkam (#3327) üzenetére


#70339072
törölt tag

Nem

(#3329) #70339072


#70339072
törölt tag

Sajnos az 1.6-osban a road szkriptben volt egy hiba ami fagyást okozhatott.
hiba javítva, és mivel láttam egy helyen megint fát az út közepén, ezt a fa növelő modszert is kiszedtem.

Aki ezt tölti le, ahol sárga a szaggatott vonal az út közepén az már a jó verzió, akinél még fehér az a régi rossz...

ezzel az újjal nem hiszem hogy bár mi gond lenne így már, megmondom őszintén...
és most pihi....

Teszteljétek és köszi...
(a linket lásd fentebb a képeknél)

:K

[ Szerkesztve ]

(#3330) Vakegérke válasza #70339072 (#3329) üzenetére


Vakegérke
veterán

Leszedtem, kipróbálom, köszi. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3331) Vakegérke válasza #70339072 (#3329) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kipróbáltam, egy rövid futam alatt tetszik a dolog. Azonban a lámpákkal kapcsolatosan felfedeztem egy hibát:

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3332) KaiotEch válasza Vakegérke (#3331) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát ez a majdnem Román verzió :D Ott ugyanis csak piros meg zöld van a lámpákon! :K

(#3333) Vakegérke válasza KaiotEch (#3332) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kivártam, míg piros-sárga lesz a lámpa, így látványosabb. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3334) #70339072 válasza Vakegérke (#3333) üzenetére


#70339072
törölt tag

Köszi egérke...

Az igazság az hogy nem igazán értem, igaz ez egy hurka gép, márt mint ez a dual coros benti, de bementem a városba és nálam ezen ilyen a két kép..

ALAP

BRUTAL

ALAP + TSM

BRUTAL + TSM

Tudnál mondani egy várost ahol láttad és otthon majd megnézem?

Köszönöm az észrevételt.
:)

(#3335) tixem


tixem
addikt

1.6 bent flottul megy minden.

Ajánlom kipróbálásra ezt a gépet, nagyon stabil az úton, és a 800 pacis motorral megy mint a veszedelem :) [link]

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#3336) ->Raizen<- válasza tixem (#3335) üzenetére


->Raizen<-
veterán

A letöltés nem elérhető. Nem akarok regisztrálni esetleg feltöltenéd valahova? Nekem kellene ez a kamion eléggé. Azt a belső kamera nézetet melyik gombbal érted el?

[ Szerkesztve ]

(#3337) #70339072 válasza tixem (#3335) üzenetére


#70339072
törölt tag

Köszönöm szépen.

(#3338) tixem válasza ->Raizen<- (#3336) üzenetére


tixem
addikt

ide asszem nem kell reg

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#3339) ->Raizen<- válasza tixem (#3338) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Ez modként viselkedik? Meg kell venni?

(#3340) Vakegérke válasza #70339072 (#3334) üzenetére


Vakegérke
veterán

Clermont-F a város.
Érdekes, nappal már nem annyira feltűnő a dolog, de azért látszik. Viszont az autók hátsó lámpáin is látható az effektus, mint ahogy éjszaka. "Kettes" nézetben a sajátomon is nagy vörös folt van inkább, mint lámpa. Sebaj, ennyit elviselek, a többi idáig nagyon fincsi. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3341) Bunken válasza MrCsiT (#3324) üzenetére


Bunken
tag

Ilyen rakományt a Railway Cargo pack-altudsz felvenni. Innen le tudod tölteni.

Feribacsi555: az a mod amit te linkeltél be sem lehet rossz. Le is szedem és ki is próbálom. Köszi.

(#3342) Kiss70


Kiss70
tag

Sziasztok!
Be tettem pár módot.
Viszont nagy csalódásomra be került egy olyan hogy szint lépés heck.
Ez milyen néven lehet?
Esetleg tudja valaki?
Mert így annyi a játék fillingjének. :W

Re.: Azt ki próbáltam én is nagyon élvezetes ugyanakkor rettenetes vele fordulni :)

[ Szerkesztve ]

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#3343) Vakegérke válasza Kiss70 (#3342) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sorold fel a modokat, majd kisakkozzuk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3344) #70339072 válasza Vakegérke (#3340) üzenetére


#70339072
törölt tag

Hát igen a gyári flear is gagyi volt kicsit át lett dolgozva de ezzel is el lehet vacakolni majd ráülök és szebb lesz.. de nem lesz 1.7 egyenlőre a fák nem hagynak nyugodni egy 3900 soros scriptet kellene csak jól beállítani és burjánzana a fa növényzet is arra is ráakarok ülni mert megérné és úgy ezekkel együtt lenne az 1.6 azt tervezem...

minden esetre még ki sem adtam és már megjelent érdekes nem ?

[link]

:))

hét rét görnyedve nevettem, mert még a youtube-os videóját is csak tervezem...

minden esetre vannak szemfüles emberek :)

[ Szerkesztve ]

(#3345) Vakegérke válasza #70339072 (#3344) üzenetére


Vakegérke
veterán

Spanyolból, ha jól emlékszem Zaragozából jöttem francúz honba. Na, voltak olyan szakaszok, ahol erdő volt az út szélén. :K

Érik a munkád gyümölcse, a RED-esek lassan lehúzhatják a redőnyt. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3346) Bunken válasza #70339072 (#3344) üzenetére


Bunken
tag

Csatlakoznék én is Vakegérke panaszához.

Nekem nem csak a jelzőlámpák és a hátsó lámpák olyanok hanem az elsők is.

Ugyan azok a mod-ok vannak bent mint eddig. Eddig jó volt, annyi történt, hogy BRUTAL 1.5-ről váltottam 1.6-ra.

[ Szerkesztve ]

(#3347) tixem válasza ->Raizen<- (#3339) üzenetére


tixem
addikt

igen, MAN kereskedőnél lehet megvenni.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#3348) Vakegérke válasza Bunken (#3346) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az elsőket nem néztem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3349) Kiss70 válasza Vakegérke (#3343) üzenetére


Kiss70
tag

Ez lenne az :R

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#3350) Vakegérke válasza Kiss70 (#3349) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt a rengeteg mod-ot...

Én a P.Walkerby..., és a zzzPreta... mod-okra gyanakszom. Szedd ki előlük a pipát, aztán majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.