Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) #70339072 válasza Vakegérke (#3950) üzenetére


#70339072
törölt tag

Vagy feltettem Dávid & Goliath címen az is jó...
You-tube

(#3952) Vakegérke válasza #70339072 (#3951) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ennyi, passz. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3953) MrCsiT válasza #70339072 (#3951) üzenetére


MrCsiT
addikt

Jó vid, GZ.. azonban, 1:40-1:50 között üres fekete a kép. Ezt jelezte már valaki? :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#3954) #70339072 válasza MrCsiT (#3953) üzenetére


#70339072
törölt tag

Az a rész az elgondolkodásé.
hogy vajon min is nevet a sofőrünk?
Hogy majdnem legyözte dávíd a kis nyuszink?
Vagy örült annak hogy nem halt meg a nyúl?
vagy hogy a természet megint majdnem diadalmaskodott a gép felett?
vagy ez az egész csak egy játékból felvett és összevágott morbid örület?

majd mindenki talál magának valami magyarázatot ha akar, de ha nem az sem baj.
a nevetés volt ugyanis az a válasz, ami a felvetődő kérdésre felel.

a lényeg ha már elgondolkodik, akkor célba is találtam ezzel a tragikomikus kisfilmel...

[ Szerkesztve ]

(#3955) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A szép új 4.5.6 térkép hazudik. Tripolis repteréről nem lehet utazni. Méterről méterre autóztam, sehol nincs zöld izé, sehol nem tudok "bevagonírozni".

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3956) Faterkam


Faterkam
addikt

Stewen befejezte a fejlesztést, haldoklik a topik? ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3957) - = Zk = - válasza Faterkam (#3956) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem, úton vagyunk :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3958) tagagaba53 válasza Vakegérke (#3955) üzenetére


tagagaba53
tag

Van attól több hiba is. 3. hibánál töröltem az egészet.
Esküszöm eddig a legjobb a goba6372.
Nem szaggat - nem akad sok ezer km után sem. Pedig nincs erős gépem.
Csak baromi lassan tölti be.

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#3959) Milka 78 válasza Vakegérke (#3955) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Néha segít,ha újraindítod a játékot.Anno nekem segített a zárva maradt fizető kapunál.

(#3960) #70339072 válasza Faterkam (#3956) üzenetére


#70339072
törölt tag

Nincs befejezve, nemsoká kint lesz az 1.9-es patch lehet megint kibővíteni és cammogni a 2.2 felé.
Minden esetre az scs-nél is megszellőztettem az ötletemet lehetne ilyen filmes versenyeket is csinálniuk pl a sok youtube-ra felrakott "megyek fél órát innen oda gyere nézd meg" helyett, de nem vették a lapot, válaszra sem méltattak... hát ez van.
[SCS 1.9 patch]

[ Szerkesztve ]

(#3961) Vakegérke válasza tagagaba53 (#3958) üzenetére


Vakegérke
veterán

Truckers map by.goba6372.r39 1.8.2.5 final.

Ha jól keresgéltem, ez a legújabb verzió. Jó lenne kipróbálni, a videók alapján ígéretes. A baj csak az, hogy sehol nem találtam letöltési linket.
Tudnál segíteni?

Milka 78: Nem kínlódom vele. Hibás, és kész. Hiába indítottam újra, nem történt változás. Ha tagagaba53 segít, megyek az orosz tájakra, ha nem, akkor visszatérek a 4.5.4a térképhez.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3962) Sub-ZeRo válasza #70339072 (#3960) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem hinném hogy ezzel foglalkoznának az scs-nél mert kevesen vannak, talán 30 fő dolgozik náluk, és az ets2-őn, meg ats-en dolgoznak keményem. Úgy hogy azért ne hibáztasd őket, hogy nem válaszolnak neked. Nekem sem, pedig facebookon linkeltem nekik egy képet egy régi fh-s volvóról, hogy a királycsap meg nyeregnél van egy kis probléma, grafikailag. Nem reagáltak rá eddig. Én megpróbáltam, kész.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3963) ooszi válasza Vakegérke (#3961) üzenetére


ooszi
senior tag

Szia én is ezt használom: 4.5.6
Azt mondod érdemes vissza rakni a 4.5.4a-t, remélem akkor nem kell előröl kezdeni?
Igen én is észre vettem, hogy nagyon lassan tölt be a játék, ha rádiót hallgatok akkor szaggat a játék.

BY ooszi

(#3964) Vakegérke válasza ooszi (#3963) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hibás a térkép, nem kínlódom vele. Ha (régi-)új térképet teszek be, újra kezdem a játékot. Pillanatnyilag keresem a goba6372.r39 térképet, remélem, hogy sikerül megtalálni. Ha nem, akkor 4.5.4a lesz a favorit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3965) #70339072 válasza Sub-ZeRo (#3962) üzenetére


#70339072
törölt tag

Sebaj, mi végül is egymásnak fejlesztünk és nem nekik. És bocs az első verzós prohardvare-s elírásért... még lesz egy levelezés a you tube-al de utálok kuncsorogni, és érthetetlen levelezésbe bonyolódni, vagy azt nem szokták megérteni amit én írok vagy fordítva, sajnos volt már rá nem is egy példa.

(#3966) #70339072 válasza Vakegérke (#3964) üzenetére


#70339072
törölt tag

Engem is dobott ki a játék pont egy felhőszakadás közepén egy városkához közeledve, na mondom csak nem?- de szerencsére nem, brutál nélkül is produkálta csak a mezei 4.5.6 tsm-et betöltve, szóval megnyugodtam,,,

(#3967) tagagaba53 válasza Vakegérke (#3964) üzenetére


tagagaba53
tag

Nos ezt használom, amikor kedvem van hozzá.

http://euro.truck-simulator.hu/downloads.php?cat_id=11&download_id=695

Csak nálam 20 perc mire betölti. Sejted milyen turbó a masinám.
Ettől függetlenül nem szaggat.

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#3968) tagagaba53


tagagaba53
tag

Ez van még ami letölthető, ha még megy.

Truckers map by.goba6372.r36 for ETS2 1.7.rar
http://www.tusfiles.net/2li1eq3lutol

[ Szerkesztve ]

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#3969) Vakegérke válasza tagagaba53 (#3968) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm szépen, már jön is lefelé. :)

Már csak az lesz a poén, hogy elfutkározik-e az 1.8.2.5 patch-csel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3970) tagagaba53 válasza Vakegérke (#3969) üzenetére


tagagaba53
tag

Ez elfut.

http://euro.truck-simulator.hu/downloads.php?cat_id=11&download_id=695

Majd kíváncsi vagyok a véleményedre.

[ Szerkesztve ]

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#3971) Vakegérke válasza tagagaba53 (#3970) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt már leszedtem, r28-as verzió. Amelyik most jön le, az r36-os. Újabb, így elméletileg futnia kell.
Természetesen elmesélem majd az élményemet, ha nem is ma. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3972) tagagaba53 válasza Vakegérke (#3971) üzenetére


tagagaba53
tag

Csak akkor fuss neki ha bika géped van a betöltés vagy újratöltés miatt.
Maga a játék sehol nem szaggat.
És elég kemény a fuvarozás.
Összességében 100x jobb mint az alap ETS2 vagy bármelyik mod.
Nem unalmas.

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#3973) Vakegérke válasza tagagaba53 (#3972) üzenetére


Vakegérke
veterán

Új profil megvan, az első indítás 5 perc alatt megvolt. Kiléptem, hogy kicseréljem a controls.sii-t.
Most irány a pénteki piac, fogytán van az erős paprikám.
Később jelzek, hogy mizu. :)

Megnéztem már néhány videót, nem egy hétvégi autózásról van szó. Csúszkálás a jégen, tartálykocsiból tankolás, hóvihar, a farkasok üvöltenek... :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3974) tagagaba53 válasza Vakegérke (#3973) üzenetére


tagagaba53
tag

controls.sii

ezt miért is cseréled és mire? ne haljak meg hülyén !

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#3975) Vakegérke válasza tagagaba53 (#3974) üzenetére


Vakegérke
veterán

A kormányom beállításait őrzi, kimentve őrzöm. Nincs kedvem újra babrálni vele.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3976) zolee5016 válasza tagagaba53 (#3974) üzenetére


zolee5016
őstag

mindenkinek vannak saját beállításai...gombra(kormányra ) ...egyszer lemásolod,neked mi esik kézre ,aztán új profilnál csak bemásolod,és ugyanott,ugyanúgy van minden kezelőszerv.

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#3977) tagagaba53 válasza zolee5016 (#3976) üzenetére


tagagaba53
tag

Ezzel is többet tudok.
Köszi !
Ezeket mivel lehet megnyitni ?
Jegyzett tömbbel az csak kriksz-kraksz.

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#3978) Vakegérke válasza tagagaba53 (#3977) üzenetére


Vakegérke
veterán

Notepad simán megnyitja. Vagy ha Total Commandert használsz, ráállsz a fájlra, F3 a nézőke, F4-gyel szerkeszteni is tudod.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3979) tagagaba53 válasza Vakegérke (#3978) üzenetére


tagagaba53
tag

Köszi !

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#3980) Vakegérke válasza tagagaba53 (#3979) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nincs mit. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3981) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No, lepörgettem az első fuvart, r36-os verzió.
A betöltés 5 perc, kibírom. Egyébként fura, winyó művelet nincs, csak néha "pöttyen" egyet, így nem értem, hogy mit szüttyög ennyit.

Szépen fut, nincs gond. Csak egy mod-ot hagytam bent, kell a sok fokozatú váltó.
Gáláns, kapásból 347 kilométeres fuvart kaptam. Jól meg is fizette, hirtelen meg nem mondom, hogy mennyi pénz lett a számlámon, hiszen kiléptem a játékból. Vállaltam új fuvart, kapásból válogathattam a hosszútávú tételek között. Spanyol, vagy portugál, mit tudom én, hogy hova megyek, de jó messze van. Valami 7 ezer pénz a fuvardíj. Hamar összejön egy gép, ha így megy tovább.
Ami fura, hogy a cirill környezetbe egy fuvar sem volt a listán. Később biztos lesz, nem elégedetlenkedem.

Egyelőre tetszik. :)

tagagaba53: Ha szerkeszted a sii fájlt, és txt-ként menti el a notepad, semmi gond. Átnevezed controls.sii-re, és kész.
Egy biztonsági másolatot azért csinálj, és ne a játék mappájában garázdálkodj. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3982) Bunken válasza tagagaba53 (#3968) üzenetére


Bunken
tag

Nekem az ESET vírusosnak találja a honlapot így nem tudom leszedni.
Kíváncsiságból én is rápillantanék.

(#3983) - = Zk = - válasza Bunken (#3982) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ESET helyett én a gyári MS-t használom. hibátlan... és ugyan azt csinálja mint az ESET-é.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3984) Vakegérke válasza Bunken (#3982) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne is szedd le. Hamar kihajít. Ezt tagagaba53 fórumtársunk megerősítette priviben.
Ez korábbi, de talán jó verzió. Fórumtársunk szerint nem hibás. Regisztrációt igényel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3985) Bunken válasza Vakegérke (#3984) üzenetére


Bunken
tag

Hát csak ezért az egy dologért nem fogok regelni.
De az ets2.lt-n találtam már r37-es verziót is. [link]
Mondjuk én a legfelsőt szedtem le mert az nagyobb méretű. :)

Szerk.: Az biztos, hogy a legfelső az r28-as verzió. Most, hogy lejött és kicsomagoltam már látom.

[ Szerkesztve ]

(#3986) Vakegérke válasza Bunken (#3985) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha beválik, jelezd, kérlek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3987) Bunken válasza Vakegérke (#3986) üzenetére


Bunken
tag

Most leszedem még az r37-es jelzéssel ellátottat és megnézem.

Jelezni nem tudom mikor fogok tudni mert ma dél körül gondolt egyet a rendszerem és játék közben összeomlott. Úgyhogy most raktam újra, most folynak a programok és egyéb dolgok telepítése, nem tudom mikor lesz időm játszani és kipróbálni.

(#3988) Vakegérke válasza Bunken (#3987) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sok sikert és türelmet az újrapakoláshoz. :)
Nem kerget a tatár, én meg már nagyon ráérek. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3989) MrCsiT válasza tagagaba53 (#3958) üzenetére


MrCsiT
addikt

letöltési linket kerestem, de közben későbbi hsz-ekben megválaszolták. :)

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#3990) #82471168


#82471168
törölt tag

SOS!Stewen1967!
Te milyen programot használsz a videóid szerkesztésére?

(#3991) #70339072 válasza #82471168 (#3990) üzenetére


#70339072
törölt tag

Camtasia studio 8.

(#3992) #82471168 válasza #70339072 (#3991) üzenetére


#82471168
törölt tag

És privátba tudnál küldeni egy letöltő linket?Előre is köszi. :R

(#3993) tagagaba53 válasza Bunken (#3987) üzenetére


tagagaba53
tag

Hali !
Ne próbálkozz vele mert lefagy - kidob. Az r28-s az tuti. 5. napja ezt tolom. Eddig tökéletes.

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#3994) #82471168


#82471168
törölt tag

Egy kis videó:linkecske

(#3995) Bunken válasza tagagaba53 (#3993) üzenetére


Bunken
tag

Most azt használom. Levittem már pár fuvart de semmi különbséget nem tapasztaltam a gyári map-hoz képest. Semmi olyat ami a videókban szerepel. :S

(#3996) Vakegérke válasza Bunken (#3995) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt remélem látod, hogy a cirill környezetbe is mehetsz.
Mikor profilt váltottál, áttetted Európáról "izére"?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3997) tagagaba53 válasza Bunken (#3995) üzenetére


tagagaba53
tag

Hali !

Az orosz mb. valamit válaszd ne az Európát.
Ha nem látod esetleg az orosz térképet, akkor valami mod bezavar. Azokkal csínján bánjál.
A lengyel határnál válassz ki egy várost kezdésnek. Aztán uccu neki.
Minél keletebbre haladsz annál inkább jönnek elő a videóban látott dolgok.
Csak türelem. Fogsz még szentségelni ha oda érsz a cumis helyekre.
Én is mentem 2-3 ezer kilométert mire elő jöttek az elsők. Összességében eddig mentem kb. 45 ezer km-t.
Amik a videóban vannak azokkal már találkoztam.
Ha egy 10-15 ezret lemész, nem hiszem hogy másik map érdekelni fog.

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#3998) Vakegérke válasza tagagaba53 (#3997) üzenetére


Vakegérke
veterán

Miért poén a lengyel város? Csak azért, mert közel van hozzájuk, vagy egyéb oka is van?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3999) tagagaba53 válasza Vakegérke (#3998) üzenetére


tagagaba53
tag

Lehet hogy nem érthetően írtam.
Az orosz térképen válaszd a legkeletibb várost és gyere Európa felé.
De csak ruszki várost válassz célpontnak..
Egyből mehetsz hóba - vízbe - sárba.
Ha kell a medvék betolják az autót is. :DD

[ Szerkesztve ]

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4000) Vakegérke válasza tagagaba53 (#3999) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ja, hogy arról errefelé... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.