Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4601) Bunken


Bunken
tag

Hát az 1.9.5-ös patch sem kedveli a 4.5.9-es TSM-et.
Úgyhogy még mindig marad az 1.8.2.5 és várok az új AI-k tesztelésével.

(#4602) zolee5016 válasza Bati0501 (#4600) üzenetére


zolee5016
őstag

érfransz újabb gépe esett áldozatul az arab tennoristák jóvoltából....

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4603) Bati0501 válasza zolee5016 (#4602) üzenetére


Bati0501
őstag

:(
Am ma láttam a CNN-en,h egy Maláj gép lezuhant.:/ Kétszáz valahányan voltak rajta...

(#4604) Vakegérke válasza Bati0501 (#4600) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meddig kell várni, hogy átengedjenek?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4605) kozi71 válasza ooszi (#4599) üzenetére


kozi71
senior tag

Ha nézed a térképet akkor Tangir, és Oujda között félúton van egy benzinkút, na ott fordulj be onnan már látszik is.

high tech, low life

(#4606) Bunken


Bunken
tag

Visszatettem az 1.8.2.5-öt és miután betöltöttem a mentést nem mozdult az egerem a játékban és most sem.

Valaki találkozott ezzel a problémával?
Megoldás, ötlet?

(#4607) Bunken


Bunken
tag

Megoldódott. :)
Ahogy visszatettem az 1.8.2.5-ös be is tettem az új Brutal-t és az zavarta össze a játékot. Visszaraktam a 4.1-es Brutal-t amivel a mentés készült, betöltöttem a játékot jó volt, mozgott az egér. Visszamentem a Profilhoz, szerkesztés és bepipáltam a 6.1-es Brutal-t, betöltöttem a játékot és klappol minden, mozog az egér és király minden. :DDD

(#4608) Vakegérke válasza Bunken (#4607) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó, hogy elmondtad, mások okulására is szolgálhat. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4609) Bunken válasza Vakegérke (#4608) üzenetére


Bunken
tag

Ezért is írtam le. :)

(#4610) #70339072 válasza Bunken (#4609) üzenetére


#70339072
törölt tag

minek visszatenni?

én az 1.8.2.5-öt és az 1.9.x -et egymáss mellett használom.

(#4611) Bunken válasza #70339072 (#4610) üzenetére


Bunken
tag

Azért tettem vissza mert az 1.9.x kidob a TSM 4.5.9-el.

(#4612) #70339072 válasza Bunken (#4611) üzenetére


#70339072
törölt tag

én külön meghajtóra raktam őket így tudom tesztelni,,, hol ezzel megyek hol azzal.

akinek kell az 1.9 én innen húztam talán nem b..nak ki..

[ETS2 1.9.x]

(#4613) Bati0501 válasza Vakegérke (#4604) üzenetére


Bati0501
őstag

:F
Ott nem tudsz átmenni.Egy zsákutcában van a lezuhant gép.Csak oda tudsz menni a közvetlen közelébe és meg tudod nézni,de ennyi,csak egy kis érdekes részlet. :)

(#4614) Bunken válasza #70339072 (#4612) üzenetére


Bunken
tag

Én nem tudom külön meghajtóra tenni mert Steam-es a játék és így nem tudom kétszer telepíteni.

(#4615) #70339072 válasza Bunken (#4614) üzenetére


#70339072
törölt tag

vágom,, mondjuk ha csak játszol akkor nem is lényeges,,, inkább csak érdekesség.
Én nem steam-elek.

(#4616) Sub-ZeRo válasza Bunken (#4614) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mellé feltudod rakni normál módon szerintem. Próbáld meg.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4617) Bunken válasza Sub-ZeRo (#4616) üzenetére


Bunken
tag

TSM nélkül nem szeretnék játszani. Nem akarok két profilt vinni. Úgyhogy maradok egyenlőre az 1.8.2.5-nél.

A frissítéssel nem lehet több alkalmazottat felvenni? Még mindig csak 154-et lehet?

(#4618) ooszi válasza Bunken (#4617) üzenetére


ooszi
senior tag

154 sofort lehet felvenni?

BY ooszi

(#4619) Bunken válasza ooszi (#4618) üzenetére


Bunken
tag

Az 1.8.2.5-ben még csak annyit lehetett.
Ezért vagyok kíváncsi én is, hogy az 1.9.x-ben ezt javították-e.

(#4620) ooszi válasza Bunken (#4619) üzenetére


ooszi
senior tag

Nekem meg egy sincs, akkor ez gaz?
13-as szintu vagyok, a gyors fuvarokat nyomom, most 200.000 Euro-m van.

BY ooszi

(#4621) Sub-ZeRo válasza ooszi (#4618) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen. Nincs benne több az 1.9.5-ben.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4622) Bunken válasza ooszi (#4620) üzenetére


Bunken
tag

Nem gáz! Mindenki más stratégiát alkalmaz a játékban! Én is addig vittem a gyors fuvarokat amíg hitel nélkül meg tudtam venni a saját kamionom. Hitel nélkül játszok az elejétől.

(#4623) Bunken válasza Sub-ZeRo (#4621) üzenetére


Bunken
tag

Nem örülök neki, hogy nem bővítették a felvehető sofőrök számát. De szerintem ennek nem csak én nem örülök.

(#4624) Bati0501 válasza Bunken (#4623) üzenetére


Bati0501
őstag

Eddig direkt nem kérdeztem rá,de most már "muszáj":
Mire nem elég 154 sofőr?/meg minek?/

(#4625) Faterkam válasza Bati0501 (#4624) üzenetére


Faterkam
addikt

Mondjuk van a játékban ~300 garázs, tele vagy lével, 154 sofőrt felvettél, mindnek saját kamionja, éééés utána? A többi garázs áll üresen... ennek mi értelme? ezt én sem értem, de ezen már nem fognak változtatni, többen jelentették a fejlesztőknek is! Én is arra mentem rá, hogy megveszem az összes garázst, és koppantam, hogy nincs annyi ember a játékban! :W

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4626) Bati0501 válasza Faterkam (#4625) üzenetére


Bati0501
őstag

Ennek se látom sok értelmét.
Ez egy kamionos játék(szimulátor),ahol a lényeg,h vezetsz.Ennyi,se több,se kevesebb.
Ha teljesítesz pár hosszabb fuvart,akkor abból már van rendesen mani.Főleg ha leszedsz cargo mod-ot,amivel meg százmilliókat-Forintban- lehet keresni.
Azt hiszem ~59-es szintű vagyok,olyan 49 milliárd Forintom van,van egy pár garázsom,de még kevesebb sofőröm-10 körül lehet.

Szóval számomra semmi értelme,h garázsokat vegyek és sofőröket foglalkoztassak,mert így is van pénzem,annyi,h elkölteni nem tudom...
És nem szándékosan gyűjtöttem ennyit,hanem ennyi jött össze ennyi idő alatt.

(#4627) Sub-ZeRo válasza Bati0501 (#4626) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Pedig nen csak a vezetésről szól, hanem a vállakozásról is.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4628) Faterkam válasza Sub-ZeRo (#4627) üzenetére


Faterkam
addikt

Pontosan, én semmilyen csalást nem használok (kivéve a no_police) és én is arra mentem rá, hogy a szinte semmiből mennyi idő alatt tudok nyereséget termelni, amikor már lett pénzem, (most 34M€) akkor meg célokat tűztem ki. Pl. összes garázs, minden ember, összes város. Számomra csak úgy vezetni nem volt akkora kihívás, mint ha valamilyen célom volt. Nem vagyunk egyformák ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4629) Bati0501


Bati0501
őstag

Tényleg nem vagyunk egyformák. :N
Én elfogadom,h Nektek az jön be,h ha sok garázsotok van és alkalmazottjaitok,csak légyszi mondjátok meg az okát. :)
Mert sajna a játék annyira nem fejlett,h ha kiépíted a hálózatodat,akkor lehetőségek nyílnának meg..
Akkor is ugyan úgy fogsz vezetni és ugyan olyan fuvarjaid lesznek,ha milliárdjaid vannak.A pénz jöhet a sofőröktől,meg tőled is,ez mindegy,
És ennyi pénzeket lehetetlenség elkölteni.

én csak ezért nem értem.Nyilván nem leszólni akarom,csak a miértjét nem értem,h miért fontos ennyire,főleg,h 154 sem elég...

(#4630) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#4627) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csuda tudja. A vezetés része rendben, de attól kezdve, hogy minden jóval felszerelt gépem van, már nem érdekes a játék vállalkozás része. Mit kezdjek a pénzzel?

Korábban már mondtam, fincsi lenne, ha vehetnék valahol egy birtokot, ahol olyan palotát építtetnék, amilyent csak akarok. Megtervez(tet)ném, felfogadnám a szakikat, magamnak fuvaroznám a szükséges építőanyagokat. Márványt Carrarából, tükröt Belgiumból, és így tovább, szóval nem baj, ha drága, a minőség a lényeg. Így már lenne értelme, hogy a sok alkalmazott hozza a pénzt.

Avagy lennének konkurens cégek, és az lenne a poén, hogy ki happolja el a fuvart a másik elől, magyarán aki bénázik, az egy petákot sem keres, és befuccsol a cége. Game over, gyenge voltál, kezdd újra.

Nincs kihívás. Egy garázsom van 3 férőhellyel, két sofőrt alkalmaztam, vettem nekik gépet. Ennyi, nem több. Élvezem a vezetést, és ha nem is dől a lóvé, annyi akad, hogy fejlesszem a gépet, és kilábaljak az adósságból.

Értem én, hogy jó végignézni a térképen, mindenhol van már garázsom, meg 154 sofőröm. És akkor mi van? Utána mi az élvezet?

Még valami eszembe jutott. Akár lehetne területi korlátozás is. A kezdeti liszenc csak egy korlátozott területre lenne érvényes, aztán vizsgázni kéne, meg jó pénzt kicsengetni, hogy újabb ország útjain is fuvarozhassak. Szerintem poén lenne, főleg az előző két ötletemmel ötvözve.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4631) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#4630) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Értem én, hogy jó végignézni a térképen, mindenhol van már garázsom, meg 154 sofőröm. És akkor mi van? Utána mi az élvezet?

Én szoktam őket rakosgatni ide-oda. Fejlődésük nem egyforma. Amúgy még mindig játszok (bár mostanában nincs időm a jogsi miatt) de a vezetést még mindig élvezem. Meg veszem magamnak a kamionokat és tuningolom magamnak. Valamelyikkel nem is mentem még.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4632) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#4631) üzenetére


Vakegérke
veterán

És mit szólsz az ötleteimhez? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4633) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#4632) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Jól hangzanak, nagyon is. De ez kb. az ets 34-ben lesz benne... Meg akkora már én öreg kamionsofőr leszek, ami nem fog lekötni. :DDD
De amúgy az lenne az igazi szimulátor, nem ez így. Ez sem rossz egy ideig.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4634) #82471168 válasza Sub-ZeRo (#4633) üzenetére


#82471168
törölt tag

Meg kilehetne szállni a kamionból.Az se lenne olyan rossz.

(#4635) Vakegérke válasza #82471168 (#4634) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez jó. :K
Be lehetne menni egy kajáldába, és válogatni kedvünkre. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4636) #82471168 válasza Vakegérke (#4635) üzenetére


#82471168
törölt tag

Jót kilehetne hozni ebből a játékból.Csak sajnos ez nem rajtunk múlik. :)

(#4637) Faterkam válasza Vakegérke (#4635) üzenetére


Faterkam
addikt

Az már ETS - GTA lenne :D

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4638) Bunken válasza Vakegérke (#4630) üzenetére


Bunken
tag

A kezdeti liszenc csak egy korlátozott területre lenne érvényes, aztán vizsgázni kéne, meg jó pénzt kicsengetni, hogy újabb ország útjain is fuvarozhassak.

Ilyen volt az ETS 1-ben. Először csak abban az országban fuvarozhattál amit kezdésnél kiválasztottál és idővel ahogy fejlődtél teljesítetted a feltételeket (amik nem igazán voltak nehezek) tudtál valamelyik másik szomszédos országba licence-t venni, hogy oda vihess fuvart.

A többi ötleted is jó enne de az már tényleg GTA feelinges lenne.

(#4639) fagy53


fagy53
nagyúr

Én sem látok sok fantáziát a garázsok és sofőrök eszetlen szaportásának, de azzal sem értek egyet, hogy semmi kihívás nincs a velük való foglalatosságban.
Sokan csak a szaporításban gondolkodnak, de megfeledkeznek az alkalmazottak képzéséről ami nem elhanyagolható...
Nekem eleve több profilom van, de 40-es szint és 2-3 garázs, 10 sofőr esetén törlöm a profilt és újat kezdek.
Eddig már sok mindent kipróbáltam a karrier építésben és ez a vállalkozási igényemet kielégíti, a vezetés mint fő szempont mellett. A változatosságról meg különben is gondoskodnak a modderek és az SCS folyton megjelenő tapaszai, amik már egy párszor borítottak mindent! ;]

(#4640) #70339072


#70339072
törölt tag

Na, szép nagy baklövést követtem el 47-éves fejjel.
Megbíztam az SCS új tapaszában az 1.9-ben és jól rá is fáztam!
A gond abból adódott, hogy 2 fajta új Scania hangot tettek bele, ami jó is.
Igen ám, de én csak sound forge-al hallgattam a játékban el sem indítottam. Mondom ez elég kellemes végre odatette magát az SCS és ez egy jó hang amihez nyúlni sem kell jobb mint a régi.

És kiment a Brutal 6.1 úgy! hogy buheráltam a Scania alapot sajátra és ez a két új 1.9-es Scania hang maradt a gyári, be sem emeltem a Brutalba és nem buheráltam.

Aztán tegnap éjjel vettem egy 500-as kasznis Scaniát és egy 730-ast.

Elindulok az 500-assal sehol a motorhang, mondom ez meg mi a f....?
Hát skacok ott ülnek ezek a kurva jó scánia hangok és az SCS megint úgy lehalkította a fülkében hogy szinte süket szobában ülve vezetsz.

se sziszegések se motorindítás hang semmi csak pici brummogás.

Úgy hogy kénytelen leszek kiadni mindenképpen egy Brutal 6.1 Reloaded kiadást.

Sajnos ezeket is rendbe kell tenni, plusz még finomítottam amúgy is a hangokon kiszedtem a folytonos madár rikácsolást, most kussol a keringő madár falka az égen. jobb így. (Még szerencse hogy a kloákájuk zárva van, de majd valakinek eszébe jut hogy ki kellene nyitni és majd talán erre is születik egy mod de ez csak szubjektív)

Mellesleg ha valaki esetleg ült már kamionban a vezető fülkében, lenne majd egy teszt 6.1 Brutal reloaded verzió segíthetne már végre valaki mert szakmai Kamion hangal kapcsolatos levelezést egy emberrel folytatok csak és jobb lenne ha többen mondanák, mit merre?
Én még igazi kamionban sem ültem soha életembe.

Csak ennyit akartam mondani.

:K

(#4641) erix31 válasza fagy53 (#4639) üzenetére


erix31
csendes tag

Én úgy látom, anak ellenére hogy a ETS2 nem profi szimulátor, csak egy szórakoztató kamionvezetős időtöltés, többen többféle módon érik el a magas szinteket. Ez azért a játék érdeme. Viszont én is úgy látom, ha a saját flottámat jobban lehetne menedzselni, akkor a játék magasabb fokozatai, lehetőségekkel bővülnének. Sajnos a készítők egy kis csapat, feltételezem kis forgótőkével, így örüljünk annak, hogy nem adták el egy másik kivitelezőnek, aki egy másik módon módosított, javított volna rajta és lenne most egy összekuszált játékmód. Ezt többször láttuk, olvastuk, mire képesek pénzért, a fejlesztők, készítők, kiadók.

(#4642) kozi71


kozi71
senior tag

Nekem négy karakterem van. Mindig csak addig nyomom amíg meg nem lesz összes fejlődési pont.
Ha már nincs mire hajtani, akkor kezdek egy másikat új géppel. (De egyik karakterrel meg van összes zsoké is) Azt nem értem miért féltek ennyire a kölcsöntől. Ez nem a való élet, semmi perc alatt vissza lehet pengetni.
Tegnap felvettem 500 ezret, három út után már vissza is fizettem. Két három ezres km-es utakat kell választani, lehetőleg 100 ezer körüli árért. Mire lenyomom az utat, a többiek összeszednek szintén egy százast. Szóval nem nagy dolog a kölcsön. 25 kamionnal már simán halad a bolt. Többi már csak kolonc.
Több időm megy azzal, hogy fejlesszem gépeiket mint a játékkal. Nem mintha értelme lenne, mert a leggyengébb géppel is dolgoznak rendesen. Ezen mondjuk lehetne változtatni.
MAN-nál másnak is megbízhatatlan a fogyasztás mérője? Néztem tegnap full tankkal maradnia kellett volna még 50km-re való benyónak / út hossza. Erre a céltól 2km-re leállt a gép egy alagút közepém, belém is rongyoltak rögtön hátulról. Nem kicsit lettem ideges, kb. egy órás út volt az nulla hibával addig gumikopást nem számolva. Megjegyzem spanyoloknál elég ritkán vannak a kutak is.Kétszáz kilométerenként igazán lehetne mindenhol.

high tech, low life

(#4643) Faterkam válasza kozi71 (#4642) üzenetére


Faterkam
addikt

A fogyasztásra! - Mi a különbség a valós és a nem valós között

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4644) Bunken válasza kozi71 (#4642) üzenetére


Bunken
tag

Azzal a fuvardíjazással én sem "félnék" a hiteltől. De én már rögtön az elején beraktam egy hardecosim-et Amivel egy 2-3000 km-es fuvar is csak 10-13 zer euró. Plusz a felvett sofőrök is 0-6 ezer euró között hoznak fejletségi szintjükhöz mérve, valaki még mínuszt is termel.

Ezt leszámítva minden ugyan annyiba kerül mint a mod nélkül. 180 ezer egy garázs, a kamionok ára is ugyan annyi és minden másé.
Így már nem olyan egyszerű visszafizetni a hitelt!
Az, hogy nem veszek hitelt nem pont ezért van hanem azért mert így egy kisebb kihívás van számomra a játékban, hogy hitel nélkül saját erőből oldjak meg mindent.

(#4645) Faterkam válasza #70339072 (#4640) üzenetére


Faterkam
addikt

A 6.1 reloadedben a Scania hangja alakul, a ki-be kapcsolás jól hallható a fülkéből, de a váltásoknál teljesen elnémul, gurulásnál szintúgy, motorfék után nincs hangja. Tehát sokszor olyan, mintha nem is lenne hang! A madarak csendben ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4646) #70339072 válasza Faterkam (#4645) üzenetére


#70339072
törölt tag

Köszönöm szépen de melyik scania hang mert most van benne 3 féle? mind a 3 csak az 1.9-es patch után működik és úgy lehet előcsalogatni, ha valaki vesz pl egy 320-as kasznit az az én hangom, vesz egy 500-ast az a gyári de már javított 1-es scania meg vesz egy 730-as kasznisat is az meg a gyári 2 scania javított.

tehát aki a 6.1 reloadedel pl az ETS2 1.8.2.5-el tolja az csak az én verziómat fogja hallani.
Arról lehet felismerni hogy a motor leállítására felbőgettem a motort.

(#4647) Faterkam válasza #70339072 (#4646) üzenetére


Faterkam
addikt

Igen! Én 1.8.2.5-tel játszom. Az alatt ilyen és ez a tied tuti! A Volvóéra kicserélve nem hallható a Start, Stop hiába cserélem ki a Scania-éra, de a fokozatok közt nincs némaság és sűvít a turbó!. Tehát alakul, csak mondom a fokozatok, gurulás motorfék után 0 a hang :/ (730Le motor, legerősebb)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4648) kozi71 válasza Bunken (#4644) üzenetére


kozi71
senior tag

A fuvarok díjazása folyamatosan növekszik. Eleinte nekem is csak 2-5 ezer euró volt.
De van erre is mod. Ott már vannak másfél millás fuvarok is.
Első kamionom árát én is össze szoktam gyűjteni. Utána már nem annyira érdekel a dolog.
De van egy olyan karakterem is, ahol csak más gépével járok. Az is jó,mert lehet a térképen össze vissza vállalni fuvarokat. (Nem kötődök egy helyhez.Ha lenyomok egy fuvart nem onnan kell folytatnom ahol végeztem, hanem bárhonnan ahol tetszik.)
Szóval sokféleképpen lehet ezt a játékot játszani.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#4649) Bunken válasza kozi71 (#4648) üzenetére


Bunken
tag

tudom, hogy van mod rá. Írtam is, hogy használok egyet ami nehezíti a dolgot. Mert azok a fuvar árak teljesen valószerűtlenek amiket az alap játék generál.
Így nagyobb a kihívás is a játékban. Nem "tollasodik" olyan gyorsan az ember.

(#4650) #70339072 válasza Faterkam (#4647) üzenetére


#70339072
törölt tag

a váltónak van hangja az alapjátékban? csak azért kérdezem mert ilyen hangfilet sehol sem találtam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.