Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4051) zolee5016 válasza tagagaba53 (#4050) üzenetére


zolee5016
őstag

elég morbid.....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4052) tagagaba53 válasza zolee5016 (#4051) üzenetére


tagagaba53
tag

Van kerekesszékkel is.

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4053) tagagaba53


tagagaba53
tag

Városok, ahol vontatót lehet venni.

http://euro-truck-simulator-2.wikia.com/wiki/Truck_Dealers

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4054) Vakegérke válasza tagagaba53 (#4053) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hasznos infó. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4055) Sub-ZeRo válasza tagagaba53 (#4053) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Jók lesznek a képek. :K

A linkelést meg úgy csinálod, hogy az adott oldalnak a böngésző címsorából kimásolod, majd mikor ide beilleszted, nem ide szórod be, hanem a LINK gombra kattintva ( az OK gomb alatt találod) oda a kis ablakba beszórod és leokézod.

PL: Látod így kell csinálni! :)

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4056) Bati0501


Bati0501
őstag

Am Nektek is van 8000Nm-es MAN kamionotok? ;] :D
Mert nekem igen. :P :))

Ne kérdezzétek,h h,csak lett...leszedtem 3 amcsi kamiont,meg hozzájuk vagy 2 hangot és egyszer nézzük a MAN kereskedést és látom,h ott áll egy gyártótól eltérő,kicsit tuningolt gép,mondom nézzük csak meg...
AZ orrán ott volt egy V8 felirat-díszítés,az oldalán meg kettős fasza kis kipufogó.Ebben egy ~700 pacis és ~2800Nm-es motor volt.De van még kettő ennél is erősebb:egy fogalmam sincs milyen paraméterekkel rendelkező meg az,amit már feljebb írtam:8000Nm és ~1800 paci.
Mondhatom szedi a lábát rendesen,20 tonnával a háta mögött is,egy XXX Speed váltót tettem mellé,ezzel nagyon kis kellemes.Nem szoktam ezt a váltót használni,de gondoltam ehhez ez dukál.
Ami fontos: szörnyeteg,de a jó fajtából.Nem az a pörgős motor,aminek ha adsz egy kis gázt rögtön tiltáson forog,nem,nagyjából úgy viselkedik,mint a többi normál motor,csak van benne jó nagy erő.

Egyszer majdnem sikerült megrakodva 200-al menni,pót nélkül simán megy annyit.A 130-at nagyon szépen viszi.
Szóval egy olyan motor,ami tele van erővel,de nem az a pörgős sz@r és persze tud gyorsan menni,de nem a vicc kategória...

Ha érdekel vkit,teszek fel egy képet.... :)

(#4057) tagagaba53 válasza Sub-ZeRo (#4055) üzenetére


tagagaba53
tag

Megint tanultam valamit :K .

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4058) Winnie The P válasza Bati0501 (#4056) üzenetére


Winnie The P
őstag

Linket pls!

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#4059) ooszi válasza Bati0501 (#4056) üzenetére


ooszi
senior tag

Köszike, de ez úgy lett volna 100% infó ha dobsz egy linket is ahonnan le lehet tölteni a cumót, ja és jöhet a kép is.

BY ooszi

(#4060) ooszi válasza tagagaba53 (#4052) üzenetére


ooszi
senior tag

Beszarás, mennyivel tolta a papa, dobd fel a hivatalos honlapra is ezt a képet, a fejlesztők ámuljanak egy kicsit.

BY ooszi

(#4061) tagagaba53 válasza ooszi (#4060) üzenetére


tagagaba53
tag

Jól meg van csinálva.
A babakocsis és a fater is rendesen mozgó elemek.

Ott a két kép, tedd fel nekik ha gondolod.

Vannak még őrült dolgok ebben a modban.

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4062) Bati0501


Bati0501
őstag

De pont ez az,h nem szedtem le semmit.
Képet mindjárt rakok fel.

(#4063) tagagaba53


tagagaba53
tag

Létezik olyan váltó ami ilyen gödörből kiszedi a masinát ?
Motor az van hozzá.

Ami van az kiszedi egy idő után, csak azzal a slungal átdobja a hófalon a placcra.

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4064) Winnie The P válasza Bati0501 (#4062) üzenetére


Winnie The P
őstag

"Ne kérdezzétek,h h,csak lett...leszedtem 3 amcsi kamiont,meg hozzájuk vagy 2 hangot és egyszer nézzük a MAN kereskedést és látom,h ott áll egy gyártótól eltérő,kicsit tuningolt gép,mondom nézzük csak meg..."

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#4065) zolee5016


zolee5016
őstag

tunnyinyg scányia króme vol 2 :DDD :DDD
visszafogott stílusban 1000bhp-mocival....szerintem eltaláltam....gyors,erős stabil...

a
LINK

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4066) Vakegérke válasza Vakegérke (#4021) üzenetére


Vakegérke
veterán

No, csókolom alássan, a problémám már semmisnek mondható. Ezúton is megköszönöm mindenkinek, aki segített a megoldásban. :)

Jó dolog ez a Steam. Megadtam a szériaszámot, kattintottam egyet, (vagy kettőt,) és tessék, máris a legfrissebb patch kíséretében települt a játék. Tiszteletkör az alapjátékkal, aztán bepakoltam a mod könyvtárba az áhított térképet, a Brutal-t, meg a váltó mod-ot, és új profilt nyitottam. Gond egy szál se, játszom, és élvezem.

No most az titok marad, hogy az eredeti lemezről telepített játék mi a jó édes anyjának a bánatos 3,14csájáért hisztizett úgy XP, mint Win7 alatt. Tényleg nem értem.

Ha már Steam, kérdésem is van. Az árak €-ban vannak megadva. Fizethető banki átutalással úgy, hogy csak Forintom van? A bankkártyás fizetést nem díjaznám, félek tőle.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4067) tagagaba53


tagagaba53
tag

Ezzel talán neki lehet vágni ilyen útnak ami a lenti képen van.

[link]

[ Szerkesztve ]

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4068) Bunken válasza Vakegérke (#4066) üzenetére


Bunken
tag

Tudsz fizetni neten bankkártyával, vagyis csak úgy tudsz. :)
Ne parázz tőle, kapsz a vásárlásról elektronikai bizonylatot amit ha akarsz ki is lehet nyomtatni és ha valami adatvesztésed van és a Steam-es játékoddal is van valami be scan-eled a számlát és e-mail-ben csatolva megírod nekik a gondod-bajod.

Attól, hogy forintod van csak nem baj, amikor vásárolsz és utalod a lóvét akkor a bankod napi árfolyamával fog számolni a Steam.

(#4069) Bati0501 válasza Winnie The P (#4064) üzenetére


Bati0501
őstag

Oké...[link]
Végül ezeket szedtem le:[link],[link],[link],ezt vagy ezt.


(#4070) MrCsiT válasza Vakegérke (#4066) üzenetére


MrCsiT
addikt

Ha vásárolnál ETS-hez neten, akkor pl. sok banknál - nekem cib-es van, talán még díja sincs- van internetkártya (vagy hasonló nevű).
Arra feltöltesz annyit és épp és csak annyit, amennyi szükséges, jól beregisztrálod egy ingyenes paypal fiókhoz, és onnantól azt veszel, amit csak mersz. :DDD

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#4071) Vakegérke válasza MrCsiT (#4070) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, az ilyenekbe nem akarok beszállni, mint PayPal.
Segond, ha valamit megkívánok, majd megveszem boltban, aztán beregisztrálom. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4072) Sub-ZeRo válasza tagagaba53 (#4063) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerencsétlen kamiont hova be nem küldöd... :O :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4073) Winnie The P válasza Bati0501 (#4069) üzenetére


Winnie The P
őstag

Köszi.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#4074) tagagaba53 válasza Sub-ZeRo (#4072) üzenetére


tagagaba53
tag

Az egyetlen út !
Másfelé nem lehet menni.
Sem a hólánc sem az terep gumik nem működnek ebben a modban.
Ha valaki át tudná írni - konvertálni az nagy lenne.

[ Szerkesztve ]

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4075) tagagaba53


tagagaba53
tag

[link][link]

Ha valakit érdekel.

[ Szerkesztve ]

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4076) Bunken válasza Vakegérke (#4071) üzenetére


Bunken
tag

A PayPal biztonságos! Ha Angol fontban utalsz rá akkor tudom, hogy 500 fontig biztosítva vagy. Szóval ha nem kapod meg azt amit szeretnél és a pénzt sem utalják neked vissza akkor tudsz 500 fontig kártérítést kérni. Euróban nem tudom milyen összegig vállalják.

(#4077) atomeec válasza Bunken (#4076) üzenetére


atomeec
senior tag

Pontosan, nekem is már több ebay-es vásárlásom térítették vissza, mikor az eladó eltűnt (pár ezer forintos vásárlások, de akkor is jól esett :) )

(#4078) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ismét besokalltam. Fagyi van bőszen. A franc se érti, idáig semmi gond nem volt.

AppName: eurotrucks2.exe AppVer: 1.8.1.48930 ModName: eurotrucks2.exe
ModVer: 1.8.1.48930 Offset: 0000da38

A részletekre kattintva azt mondta, hogy menti a C:\Temp könyvtárba az adatokat, nem tette meg, de képem van róla. Kattintásra nagyobb lesz.

Kezdem azt hinni, hogy valami nem stimmel a gépemben.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4079) zolee5016 válasza Vakegérke (#4078) üzenetére


zolee5016
őstag

Csak ötletelek
milyen háttéralkalmazásaid futnak? Logi profiler,esetleg kormibeállítási segédprogi,vagy bármi ami a játék futása közben a game-t is befolyásolhatja?24/7-be megy a géped? Frissitéseket lenyálaztad becsülettel(winre pl)?
nekem 3 napja tegnapig tartó soha nem látott lagtengeren kellett kínlódnom.....kivettem a modokat,betettem régebbi mentéseket,ahol tuti jó volt a játék ...semmi....aztán bemérgedtem és komplett leállítást csináltam(nekem 24/7-be megy,,,néha alvóba zuhantva a gép)frissítette magár le,illl bekapcsnál és megszünt minden bajom.....
Hja még valami....nem te írtad,hogy most két op van a gépeden..valaki okosabb lehet tudná nem -e lehet ez is bekavaró tényező....

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4080) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#4078) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerintem nem a géppel lesz baja, hanem a modok valahol hibáznak, és azért döglik meg az exe-d. A helyedben minden modot kivennék, új profil és úgy játsz vagy 3 napig. Ha ott nem hibázik, akkor a modok valahol összeakadnak. Ha így sem jó, akkor új windows, mindenféle gamebooster meg ilyen hülyeség nélkül és akkor is próba, mod-ok nélkül.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4081) MrCsiT válasza Vakegérke (#4078) üzenetére


MrCsiT
addikt

A hibaüzért MS szerint fertőzés lehet felelős.

Próbaképp lefuttatnám a víruskeresőt a C:-re, plusz, a Malwarebytes' Anti-Malware -t, hátha valami találat valóban lesz..

Gondolom, vírusírtót és tűzfalat használsz?

Ez a cikk pedig azt írja, hogy :

"The 0xC0000005 error is often caused by poor maintenance of your computer and corrupt registry entries that pile up as you install and delete programs"

Egy chkdsk-t futtatnék a gépen, mit talál..

Illetve, HD sentinel -lel nézd meg a vinyót, hogy nincs-e szektorhiba rajta, az is el tudja rontani a dolgokat.

hm.. elsőre.

szerk: Sub-ZeRo "játssz modok nélkül vagy 3 napot" megoldása is tetszik, ám ha futtattál bármiféle rendszerbuherátor szemetet, akkor vagy állítsd vissza a tiszta telepítés utáni mentett rendszered (ghost, stb., ugye van?) vagy valóban reinstall.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#4082) tagagaba53 válasza Vakegérke (#4078) üzenetére


tagagaba53
tag

Bocs hogy beleszólok, DE !
Addig mondogatod, hogy a géped rossz, a végén még el is hiszed.
Semmi baja !!!
Úgy csináld, ahogy Sub-ZeRo leírta.

[ Szerkesztve ]

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4083) tagagaba53


tagagaba53
tag

Ha jól látom akkor 1.8.1.4 - s verziód van. A mostani mappok - modok azok 1.8.5.2 DLC - re vannak kihegyezve inkább. Ez is lehet még okozója a dolognak. Gondolom én.
De próbálkozz !!!
A gépnek tuti semmi baja.
A vírus is baromság.

[ Szerkesztve ]

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4084) Milka 78 válasza Vakegérke (#4078) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Mely modokat használsz?

(#4085) Vakegérke válasza Milka 78 (#4084) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak a brutal-t, meg azt a váltó mod-ot, amelyet te is. Semmi mást.

Ami azt illeti, lefuttattam a víruskeresőt, Panda Cloud van a rendszeremen. (A beépített tűzfal is engedélyezve.) Talált 3 akármit, de csak a tároló winyómon, azonnal töröltem őket könyvtárastól.
Malwarebytes Anti-Malware lefuttatva, nem talált semmit.
Spybot - Search & Destroy lefuttatva, talált sok mindent, és bár nem vagyok meggyőződve róla, hogy jól tettem, hagytam, hogy törölje a bejegyzéseket.

Nos, ma már nem szórakozom a keresgéléssel. Indítottam a játékot, nem a mentést töltöttem be, hanem ahogy indult, úgy vállaltam fuvart. Holnap lesz a próba.

Egyébként az a vicc, hogy öreg XP-vel nem volt gond, csak azóta szórakozik velem a rendszer, vagyis a játék, mióta új telepítés van a gépen.

Apropó.
Sokan mondják, hogy nem érdemes a frissítéseket telepíteni, csak bekavarnak. Igaz ez?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4086) Milka 78 válasza Vakegérke (#4085) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Akkor a mod-ok kizárva.Ha a Win frissítésekről van szó akkor az illetònek ezúton is küldenék egy kakasos nyalókát eme kijelentéséért :DDD Nálam auto frissítés van belőve ês nem unalmukból küldi az MS tehát frissítés on.Én megprobálnék egy tiszta Win7-es telepítést(vagy ha nagyon ragaszkodsz akkor XP),mert ez a dual rendszer nálam is random meghülyült.

(#4087) #70339072 válasza Vakegérke (#4085) üzenetére


#70339072
törölt tag

Adtál a szarnak egy pofont,,,
Az a Panda Csoda a toptenreview mérnökei szerint még az első 10-ben sincs benne.
[link]
HA vírust akarsz fogni még a site-om alól is leszedheted a Kasperskyt - 90 napos aktivátor kóddal ami a mérnökök szerint azért csak a második a ranglistán, és az is csak azért mert drága, 2x annyi mint a Bitdefender.
Saját tapasztalat szerint a Bitdefender viszont lepusztitja a géped sebességét és behal az Archicad-is ha azt használja valaki személyes tapasztalat csak erről hallgatnak.
de mind egy is.
Szóval Tőlem az egyéb hasznos dolgokból szedd le a Kasperskyt és ha az nem talál semmit akkor nyugodtan alhatsz.
Frissítésekből régebben kavart be a 971033-as de az is csak azoknak akiknek hackelt Win 7-ese volt :)
bekavarós frissítésről én személy szerint nem tudok.

(#4088) Vakegérke válasza #70339072 (#4087) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem vagyok pénzes gyerek, így hacsak lehet, ingyenes megoldást keresek. Értendő az a víruskergetőkre is.
Köszönöm az ajánlatot, de egy 90 napos működés csak ideiglenes megoldás.

Milka 78: A dual rendszer nálam annyit jelent, hogy a telepítés idejére lehúztam az adatkábeleket, csak az a winyó maradt aktív, amelyre a rendszer került. Szóval független egymástól az XP, meg a Win7.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4089) #70339072 válasza Vakegérke (#4088) üzenetére


#70339072
törölt tag

Benne van az újra 90 naposítás,,, én sem vagyok pénzes gyermek.

(#4090) Met válasza Vakegérke (#4088) üzenetére


Met
nagyúr

Comodo Internet Security, ingyenes, lehet csak az antivírus részt telepíteni ha nem kell a tűzfal. Topcija
Más biztonsági progi a Malwarebytes mellé: CC Cleaner, Emsisoft Antimalware.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4091) Milka 78 válasza Vakegérke (#4088) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Avast free.Full ingyenes és évek óta jó szolgálatot tesz,magyar és jól konfigurálható,ráadásul nem zabálja meg a gépet.

(#4092) MrCsiT válasza Vakegérke (#4088) üzenetére


MrCsiT
addikt

Feltételezve a legális a win-ed - a MSE miért nem jó védelemnek, mire kellenek az egyéb, fizetős megoldások? :F

Jellemzően nem attól fog megpusztulni a win, hogy kapsz 1-2 vírust, hanem a szoftvertelepítgetések-letörlések, és a használat, ami betesz neki. Erre pedig, az általam korábban írt, a tiszta telepítés utáni mentés (pl. a Paragon Backup & Recovery™ 2013 Free -vel menthetsz ) és annak a visszaállítása a gyors megoldás.

Valóban volt régen 1-2 update, ami ki tudta csinálni a gépet, de azért egy "szóljon és majd eldöntöm, telepítem-e" jellegű frissítés már hasznos lehet.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#4093) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Átnéztem a game.log.txt-t. Akad hiba.

00:00:45.770 : <ERROR> Sun data for 19 hour is overwritten by nice.sun.05 !
00:00:45.770 : <ERROR> Sun data for 20 hour is overwritten by nice.sun.06 !
00:00:45.770 : <ERROR> Sun data for 22 hour is overwritten by nice.sun.07 !
00:00:45.770 : <ERROR> Sun data for 23 hour is overwritten by nice.sun.07 !

00:01:24.327 : <WARNING> Model in old format detected '/mode1/sig1/speedcamer3/Lichabschaltende129.pmg', please upgrade format to improve load performance!
00:01:24.339 : <WARNING> Model in old format detected '/mode1/sig1/traff13/traffic_barrier_li.pmg', please upgrade format to improve load performance!
00:01:24.676 : <WARNING> Model in old format detected '/mode1/sig1/democentre/traffic_sign/demo_ts_stop03.pmg', please upgrade format to improve load performance!
00:01:26.319 : <WARNING> Model in old format detected '/mode1/sig1/speedcamer3/speedcamera_sign_23.pmg', please upgrade format to improve load performance!
00:01:35.380 : <ERROR> Trailer position is occupied by player! 2983.95;31.0904;14312.4

Nem lehet, hogy ezek valamelyike kavar be?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4094) Faterkam válasza Vakegérke (#4093) üzenetére


Faterkam
addikt

Én normális vírusirtó + malware futtatás után, SEMMILYEN módot nem használnék pár napig, ha így se jó, akkor mennék tovább! :R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4095) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#4093) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tuti hogy valahol üti egymást 2, vagy annál több mod. Szerintem egy időre csak 1 modot használj. Ha akkor jó, akkor dobj be egy másikat.

Bár én mod nélkül nyomom, szóval nekem nincs hibám. Vagy nem vettem még észre, de a játék még nem dobott ki eddig.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4096) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Új profilt csináltam 4.5.4a map-pel, azzal egyetlen problémám sem volt. Csak egy váltó mod van a könyvtárban, de azt is kiszedem. Még csak a második fuvart szedtem fel, a kapuig elvontattam, és kiléptem.
Majd kiderül. Ha így sem lesz tuti, újra húzom a rendszert, a Panda Cloud-ot elfelejtem, az Avast lesz a nyerő. Mi több, lehet, még most virnyakergetőt cserélek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4097) Milka 78 válasza Vakegérke (#4096) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nem értem az egészet.Ugyan azon mod-okat használod mint én(brutal,tsm,váltó),csak nekem mêg van vagy + 10 mod,benne.Inkább nálam lenne indokolt a frixi.Ja ês mindketten lemes verzíót azonos patch-el :F

(#4098) zolee5016 válasza Milka 78 (#4097) üzenetére


zolee5016
őstag

én is disc-es vok :DDD
most kb 15 moddal,brutival,tokkal-vonóval....az 1.8.2.5 eddig a legstabillabb szerintem....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4099) #70339072


#70339072
törölt tag

Ezt egy másik fórumon posztolták de tanulságos és ilyet nem szoktam tenni de ezt érdemes elolvasni mindenkinek.

"A rózsaszínre váltó textúrára mi is a gyógyír?"
Ez a hiba kizárólag a lopott, vagy lopott, de a későbbiek folyamán különböző trükkökkel legalizálni próbált játékok sajátossága.
A fejlesztők az 1.5.1 játékfrissítéssel ezt a kis "ajándékot" szánták azoknak a felhasználóknak, akik az addigra már igen kedvező áron megvásárolható játékot sem voltak hajlandóak megvenni.
Ugyanerre a "hibára" kell gyanakodni akkor is, ha az eredeti játékban az előző, a fejlesztők által letiltott sorozatszámú kalóz verzió mentéseit, vagy a komplett profilját kívánod használni.

A pink szín megjelenése mellett szintén a kalóz verzióknál jelentkező hibák a következőek:
- Félpótkocsi eltűnése fuvar közben
- Vontatmány aszfaltba süllyedése közúton, vagy a telephelyen
- Cégek területén nem lehet fuvart felvenni, hiába jelenik meg az ikonja.
- Minden ok, vagy mód telepítése nélkül eltűnnek a fuvarok, és hiába alszol nem jelennek meg újra.
- Random módon történő játékösszeomlás
- Indokolatlanul megnő a rakomány súlya, és lehetetlenné válik a vontatása.
(Nem véletlenül szaporodnak az 1-2-3000 Le-s teljesítménnyel rendelkező motorok a játékban.)

[ Szerkesztve ]

(#4100) Kingfisher1


Kingfisher1
tag

Sziasztok!

Pár napja játszom a játékkal. Van 1 garázsom 3 kamionnal +2 sofőrt felvettem, hogy dolgozzanak. Ezek közül az egyik nem igazán termelékeny ("lusta"). Mintha most az utóbbi kanyarokban kezdene fejlődni, de a másik sofőr ehhez képest sokkal jobban végzi a dolgát.
Megvárjam, míg beérik, gyakorlottab lesz, vagy rúgjam ki?

És érdeklődnék, hogy nektek mekkora cégetek van? Milyen bevételt hoznak az alkalmazottak?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.