Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3401) Bunken válasza Milka 78 (#3394) üzenetére


Bunken
tag

Nem tudom, hogy most ki, hogy van vele de nekem nincs egy űber pró konfigom (az adatlapomon megtekinthető) de 150-es renderinggel és minden maxon meg ultrán van és nem akad a játék.

(#3402) zolee5016 válasza Bunken (#3401) üzenetére


zolee5016
őstag

Én is visszavettem 150%-ra és tökéletes......
Le a kalappal Stew!!!!!!!!!!!!!! :R

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#3403) #70339072 válasza zolee5016 (#3402) üzenetére


#70339072
törölt tag

Köszi.

Ezek a hozzászólások az ets2 lt-n.

:))

Ezek hülyék,,,

Azt hiszik alaplapi vga és ez a minőség és polygonszám kihozható belőle.

álom világban élnek, minden fejlesztés a valamiért valami-ről szól EZ a brutálról szolt de teszteltem 2 magoson is és igaz alap grafikával a fő csontvázak megörzésével de lehetett nyomni no fűvel virággal.

Nem a legerősebb kártyákra fejlesztettem hiszen nekem sem az van, de egy trabant ne akarjon 300 al menni mert szétesik a kaszni nem igaz?

Én inkább azt látom rettentő sok game fejlesztése az FPS remegéséről szólt, ez a motor talán kicsit felhívja a figyelmet arra hogy nem kéne annyit remegni, hiszen a vegetáció növelése nélkül is az átdolgozott textúrákkal is oda lehet verni az alap játékhoz képest.
De, azért itt a vegetáció is nőtt :)

ceterum senseo.

[ Szerkesztve ]

(#3404) ->Raizen<- válasza Milka 78 (#3394) üzenetére


->Raizen<-
veterán

itt vannak az fps értékek mindent maxon 300% renderingel. Brutal moddal. A problémám nekem csak az, amikor város elé érek ránt egyet. Meg néha menet közben is van auto mentés akkor is. Ezekre gyógyír lehet az SSD.

Városban:

(#3405) Bunken válasza ->Raizen<- (#3404) üzenetére


Bunken
tag

Nekem SSD-n van a játék de auto mentésnél nekem is ránt egy hangyányit.
Szóval az SSD nem megoldás rá. Mondjuk nem tudom neked mekkorát ránt de nekem az SSD-n csak egy hangyányit ami nem olyan zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#3406) Milka 78 válasza ->Raizen<- (#3400) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Akkor félreértettem.Nekem módosítva 200%-on megy(néha pici szitálás a városban mindezt fix 60fps mellett). Ettől függetlenül tartom amit mondtam,hogy nevetséges a játék motorja,hogy 100+-os kari kell a teljes pompához.

[ Szerkesztve ]

(#3407) ->Raizen<- válasza Bunken (#3405) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Értem ha hangyányit akkor jó javítana az ssd a helyzetemen.
(#3406) Milka 78: Értem. A felbontás meg a rendering állítgatással rengeteg fps nyerhető. Csak én szeretem a tűéles, rece mentes képet így jártam. :D

[ Szerkesztve ]

(#3408) Feribacsi555


Feribacsi555
senior tag

Használ valaki ets2 telemetriát?

Egyszerűen nekem nem akar kapcsolódni a telefonhoz :\

(#3409) Bunken válasza Feribacsi555 (#3408) üzenetére


Bunken
tag

Én még nem láttam, hallottam erről. Mire szolgál ez?

(#3410) Faterkam válasza ->Raizen<- (#3400) üzenetére


Faterkam
addikt

Én meg azt nem értem, te miről beszélsz ;) Az alapjáték is röccent néha I-7 Gtx760-on. Akár milyen Patch-et tettem fel. És nem is fullon volt, max 125-150% a renderelés. Tehát szar a játék motorja, mint azt már páran leírták :/

(#3411) darky@ V-syncet használsz?

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3411) ->Raizen<- válasza Faterkam (#3410) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Neked lehet de nekem nem! ;)

(#3412) Kiss70


Kiss70
tag

Valaki tud olyan módot ahol a kamionok füstölnek?
Kipufogóra gondolod mert eddig nem láttam olyat.

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#3413) Bati0501 válasza Feribacsi555 (#3389) üzenetére


Bati0501
őstag

Kis észrevétel: visszaváltás-főleg ekkora tömegnél. ;) Meg üresen se szokás sztem 10.-ben elindulni,a kamionnak se tetszett a hangja alapján. :N
Gondolom kormánnyal játszol,legalábbis nekem úgy tűnik.Miért csinálta többször is,h mondjuk 2.-ból 6.-ba váltott?Vmi bug miatt esetleg?
Érdemes ilyen tömegnél használni a motorféket,sokat tud segíteni,főleg akkor hatásos ha egyszerre használod az üzemi fékkel.

(#3414) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

estét Urak

feltettem ezt-azt a mod mappába... működik minden facán, DE...ha felrakom a DAF-ra a fülke mögé a kipufogót, akkor elveszi a diszlécet az oldaláról. (a tartályt eltakaró kis plexilapról)
ez gyárilag ilyen, vagy csak nálam bugzik?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3415) Sub-ZeRo válasza - = Zk = - (#3414) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Lehet ütik egymást a 2 mod. Vagy az egyik, vagy a másik megy.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3416) - = Zk = - válasza Sub-ZeRo (#3415) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hmm...affene. akkor erre szundizok még egyet

a Peterbilt 379-et melyik kereskedőhöz rakta be?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3417) Bati0501 válasza - = Zk = - (#3416) üzenetére


Bati0501
őstag

MAN?

(#3418) Feribacsi555 válasza Bati0501 (#3413) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Hát jah, vannak elváltások, néha nem találom a sebesség fokozatokat.
g27+H váltóval nyomom, és a 2 soros váltóval. Azért vannak így a sebességfokozatok mert egysoron kevés van és pakolgatom, 2ből egyből 6-ba, mert így is hamar kipörög. Mondjuk 1700 lovas a kocsi, szóval üresen gyakorlatilag 8 vagy 10-be indulok :D
Szoktam amúgy használni a bubut csak gyakran nem elég a fékereje :D

(#3419) - = Zk = - válasza Bati0501 (#3417) üzenetére


- = Zk = -
félisten

meglesem, köszönöm

más:
miféle bug, hogy megyek, fuvarba, figyelem a visszapillantót, és egyszercsak a kamionom menet közben színt változtat :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3420) Sub-ZeRo válasza - = Zk = - (#3419) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor tört játékkal nyomod? Mert ott van ilyen hiba...

(#3418) Feribacsi555: A Scania féle tartomány felezős váltót használod? Mert igen és nagyon jó! :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3421) ->Raizen<- válasza - = Zk = - (#3419) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Pm rám. :D Üdv köreinkben! :C

[ Szerkesztve ]

(#3422) Feribacsi555 válasza Sub-ZeRo (#3420) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Jaja a Scania féle váltót használom. Szerintem nagyon jó, nekem nagyon bejött, kicsit tanulmányozni kellett, de pikk pakk rájöttem a logikájára :D

(#3423) Bati0501 válasza Feribacsi555 (#3418) üzenetére


Bati0501
őstag

1700 pacis és "csak" ennyire viszi a 35 tonnát? :Y
Sztem a 750 pacis Renault-om,esetleg az 1000-es Scania-m is hasonló...

Fasza lehet ilyen jó kormánnyal játszani. :)

(#3424) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Help! Frankfurthoz legközelebb eső város kellene ahol van MAN kamion kereskedő ets 4.5.3 mapon!

(#3425) Feribacsi555 válasza Bati0501 (#3423) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Lehet jobban vitte volna, ha kinyomtam volna a belét is. Amúgy üres járaton mentem vele 180-190-et, de semmi értelme az ekkora sebességnek, mert úgy is felborul. Fel is borultam vele amúgy, 82%-ra sérült a szekér, elmentem szervízbe és már csak 1 kanyar lett volna, leállt a motor, 170euróért bevontattak, mert nem akart újraindulni, pedig 3 percig próbálgattam, plusz 150 ezer volt a javítás :Y De amúgy van benne bika.

Hát igen, élvezetes ilyen kormánnyal játszani :)

[ Szerkesztve ]

(#3426) Sub-ZeRo válasza Feribacsi555 (#3422) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

+1. Én is így voltam vele, de azóta csak azt használom. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3427) - = Zk = - válasza Sub-ZeRo (#3420) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ejj... nah, akkor megvan a jövőheti "feladat" ... :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3428) Faterkam válasza ->Raizen<- (#3424) üzenetére


Faterkam
addikt

Dortmund?

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3429) zolee5016 válasza ->Raizen<- (#3424) üzenetére


zolee5016
őstag

vásárolj online..és tökmindegy hol van, leszállítják ahova akarod....
épp egy Streamline-val küzdök 72t-s póttal....730-as motorral elég nyegle...viszont találtam valamit....
Stew bocsi te kérted....(egyébként simán kikerülhető...csak míg visszatoltam beszedtem pár kocsit magam mellé :B )
https://plus.google.com/u/0/photos/102638900641505359738/albums/5968087455635608945

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#3430) ->Raizen<- válasza zolee5016 (#3429) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Már megvan! Brutál jó kamion! És 800 lóerősen is megy mint a veszedelem. :))
Ezzel fogom terelgetni jövő héten: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3431) Bati0501 válasza Feribacsi555 (#3425) üzenetére


Bati0501
őstag

Igen,annak én se látom értelmét,h ilyen nagy sebességgel kellene haladni...csak néha,de akkor se sokáig. :D
Én most arra gondoltam,h úgy vitte kis sebességnél,mint az én gyengébb kamionjaim-legalábbis ránézésre.

(#3432) zolee5016


zolee5016
őstag

na a fenti link szép lett :DDD :DDD :B :B :(((
LINK
Olaszból-Svájcba 2. alagút utáni hídon nőtt eme nemes fa

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#3433) Feribacsi555 válasza Bati0501 (#3431) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

tedd fel a modot, kapd fel a dömpert és próbáld ki. :DD
Kell azért bele bika, hogy elhúzza, pályán nem számít, csak ha esetleg előzni kell vagy emelkedő van, akkor kell a sok paci

[ Szerkesztve ]

(#3434) #70339072


#70339072
törölt tag

Nos még így az 1.6 végére egy érdekes konklúzió.
Francia országban egy fa az út közepén megint....
:B

Nos a fűnél már rájöttem hogy a "destiny-t" csökkenteni kell nem növelni akkor növekedik, de nem gondoltam hogy a fánál is mert nekem többnek tűnt.
Nos nem hogy több lett volna hanem éppen hogy kevesebb még sem indokolta volna semmi hogy az útból nőjőn ki.
Nos szerintem itt valami házi trükkös script megoldás van a háttérben és lehet hogy nem a paraméterek végét, hanem az elejét írogatták át, és mivel én a végéhez nyúltam lehet az állította el a sűrűség jó beállítását, és hiába lett kevesebb úgy dobálta szét hogy az út közeoére is jutott.

Nos drasztikusan az elejéhez nyultam a számoknak és csökkentve lett mint a fűnél, és több lett!!!!
a másik az elmentett francia fás az uton helyről is az új beállítással a fa felszívódott...

:)

gyanítom ez lesz a befutó ló....

a képek önmagukárt beszélnek:

ALAP

BRUTAL

ALAP

BRUTAL

ALAP

BRUTAL

Nos, aki akarja tesztelgesse, de ha nem ez lesz a megoldás feladom...

[1.6 fix vegetation próba-1]

(#3435) Bati0501 válasza Feribacsi555 (#3433) üzenetére


Bati0501
őstag

3.sor jobbról a második,az a lapos teherautó szerű: [link] vmi ejm 375 a neve-pont most tettem le és már nem tudom. :B Sajna nem ez a neve,mert nincs rá találat,de az biztos,h a vége 375 és e-vel kezdődik. :DDD
Na ez a kicsike 35 tonna volt és egy Renault-al húztam el Afrikából Olaszországba,azt hiszem 700 lovas a kamion.
Egész jól vitte. :K

(#3436) Feribacsi555 válasza Bati0501 (#3435) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Elhiszem. Azért a 700 paci is bőven elég, mondjuk azért ezzel a motor moddal lehetett észrevenni különbségeket.
Egy dolog ami nagyon szúrja a szemem, hogy ugyebár én kuplungot is használok és a régi verzióba ha leugrottam a kuplungról, akkor lefulladt a szekér. Na most az a vicc, hogy 25 tonnás póttal a hátamon, ha indulásnál 8.-ba leugrok a kuplungról, alapjáraton megindul a kocsi. De ha rálépek a fékre, és úgy leszállok a kuplungról sem fullad le... Lehet ez valami beállítási gond? Vagy ez a túlzottan erős motor miatt van? Nem mellesleg a gyári 750 lovas verziónál is feltűnt ez. Régen emelkedőn 2. ba nem is tudtam elindulni, most meg akár 12-be is elindul alapjáraton...
Esetleg aki úgy játszik mint én, az dobjon már egy kis szösszenetet, hogy ő le tud-e fulladni :)

(#3437) - = Zk = - válasza ->Raizen<- (#3430) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:C
nekem elég lenne egy G25/27 bőven :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3438) ->Raizen<- válasza - = Zk = - (#3437) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nagyon stabil az úton a peterbilt! Máshol van a súlypontja. 151-el tudok teperni vele úgy hogy egy markolót viszek.

[ Szerkesztve ]

(#3439) Faterkam válasza #70339072 (#3434) üzenetére


Faterkam
addikt

Háát bakker némelyik hegyoldal olyan, mint a dzsungel ebben ;) Szerintem ez már majdnem sokkk :D Egy hegyi szerpentinnél a Gtx760 kimelegedett 65fok nem nagyon volt eddig, és az Fps is 60-ról 40-re esett és röcögött, tehát télleg brutál :D

(nem lehetne egy PH-s fehér sávelválasztó vonalas verzió csak nekünk? Mert eu-ba a sárga nem naon) :F

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3440) #70339072 válasza Faterkam (#3439) üzenetére


#70339072
törölt tag

igaz,, be is halt töle az fps,,,

Most az offsetekkel kisérletezem, hátha a darab szám növelése nélkül is lehet látványt növelni, és akkor még az fps is javulna...

de ezzel nem tom mire leszek meg majd szólok,, ezt a játszhatatlant meg addig töröltem...
azt még meg lehet etetni mindenkivel hogy több a fa még is gyorsabb mert közelebb hozza az ember őket és hiába a gyári meg a brutal screen shot mégis többnek fog látszani.. de mind 1 is.

minden esetre ha csak az az egy fa van csak az úton az egész gémbe lehetne azt mondani akadály direkt van ott, de így kitudja mennyi lehet benne és ez a gáz ami nem hagy nyugodni....

[ Szerkesztve ]

(#3441) Faterkam válasza #70339072 (#3440) üzenetére


Faterkam
addikt

A mai verzióval Nürnberg bevezető szakasz, álló kamion: 50Fps, a tegnapival 60Fps. Ez nem semmi :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3442) #70339072


#70339072
törölt tag

Szóval erről beszéltem a fák száma = a gyárival még sem annak látszik..

FPS-ben is ott van!

:)

ALAP

BRUTAL FA NÖVELÉS NÉLKÜLI...

ha jól müxik majd fel dobom ha kell valakinek..

:)

most tesztelem...

(#3443) Feribacsi555 válasza #70339072 (#3442) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Kell új profil a brutálhoz?

(#3444) - = Zk = - válasza ->Raizen<- (#3438) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem jó a kis DAF-is... :C
csak sajna a map nincs hozzátervezve a Long Vehicle szállítmányokhoz.... ej.. na mind1...
zúzom a kocsikat rendesen ha nagy szállítmányom van

most végeztem egy 65tonnás mozdonnyal.... hááát, bakter. csóri DAF az autópályára kemény 10km/órával száguldott fel a felhajtón :C
max ha 70-et ment egyenes szakaszon, már örültem :))

egyedi mocihang, kipufogók felül kivezetve, stb stb :)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3445) #70339072 válasza Feribacsi555 (#3443) üzenetére


#70339072
törölt tag

sztem nem.
csak ha map-et váltasz.

alap: külön profil
TSM: megint külön profil.

A brutalt meg vagy betöltöd vagy nem....

(#3446) Sub-ZeRo válasza Feribacsi555 (#3436) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én gyári autót, váltót használok és le tudok fulladni. Emelkedőn ha meg kell állnom az ai miatt akkor még 1-ben is lefulladok... Pedig kuplunggal játszok. Maximum akkor nem, ha kéziféket behúzom, adok gázt és a kuplungot csúsztatom. Bár 25 tonnával ez is necces egy 520-as Scania-val. Man 440-ről nem is beszélve...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3447) #70339072 válasza Faterkam (#3439) üzenetére


#70339072
törölt tag

de majd lehet fehér :)

de előbb most teszteld le,,, ez csak az offset módosítás tehát olyan mintha több lenne a fa...
ezzel pl. nem volt franciahonban fa az út közepén.

ha nem is lesz ez lehetne a végleges.

a link ua.

(#3448) ->Raizen<- válasza Faterkam (#3439) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nem hogy örülnél neki hogy részletesebb a környezet!

(#3449) ->Raizen<- válasza #70339072 (#3442) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Én a helyedben nem butítanám vissza az alkotásom! Hanem arra törekednék hogy még jobbá tegyem. Ne add le a szintet! :C A fanyalgókkal nem kell törődni. Így is bőven játszható az alkotásod egy közép/alsó kategóriás vga karival is.

[ Szerkesztve ]

(#3450) Faterkam válasza ->Raizen<- (#3448) üzenetére


Faterkam
addikt

Véleményt kért, leírtam, mint ahogy ez olvasható is volt!

"Így is bőven játszható az alkotásod egy közép/alsó kategóriás vga karival is."

Még a végén kiderül, hogy egy Intel Hd 3000 is elég bőven sőt... Ezt te sem gondoltad komolyan?
Az alap gém se egy rakéta! ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.