Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Bunken válasza tagagaba53 (#3997) üzenetére


Bunken
tag

"Az orosz mb. valamit válaszd ne az Európát." - Na én ezt nem értem, hogy mire gondolsz.

Azon a három fájlon kívül semmi nincs bejelölve a játékban (természetesen új profilt kezdtem) és így sem jó. Amikor kezdő várost kell választani nem látom oroszországot és a térkép is kicsi és zoom-olni sem tudok rá, csak egy kupac pöttyöt látok. Azok is az alap map-on található városok.

Inkább maradok a TSM-nél amíg azon el nem érem a kitűzött céljaimat. Esetleg utánna próbálkozok majd más map-ikkal.

[ Szerkesztve ]

(#4002) Vakegérke válasza Bunken (#4001) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne türelmetlenkedj. :N

Mikor a profilt szerkeszted, alul van olyan, hogy nyelv magyar, térkép Európa. No, a térkép feliratra kattints, és megtalálod a "mit tudom én, hogy mit", de ott van. Ha átállítod, máris tiéd a keleti blokk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4003) Bunken válasza Vakegérke (#4002) üzenetére


Bunken
tag

Majd vetek rá még egy pillantást a délután folyamán. :)

(#4004) Bunken válasza Vakegérke (#4002) üzenetére


Bunken
tag

Sikerült de kb fél után én dobom is a map-ot. A legelső fuvarom úgy indult, hogy a pót közepéből egy hatalmas 2D-s fa állt ki, aztán az első gyors fuvarnál amit vállaltam körbe akart vinni az egész térképen pedig a célpont a térkép közepén volt de azért menjek körbe a térkép szélén, 454 ezer euró lett volna a fuvardíj. Épphogy elindultam a póttal alig mentem kb 5 km-t és ki is dobott a játék azzal, hogy: ETS2 - Steam működése leállt.

Na ezek után nekem elég is volt ennyi ebből a map-ból. Semmilyen más mod nem volt aktiválva a három fájlon kívül ami ehhez tartozik.

Most már tuti, hogy maradok a TSM-nél.

(#4005) Vakegérke válasza Bunken (#4004) üzenetére


Vakegérke
veterán

Most telepítettem újra a sokak által szidott XP-t. Igazából még nem is babráltam a térképet, de neki fogok rugaszkodni. Majd meglátjuk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4006) Faterkam válasza Vakegérke (#4005) üzenetére


Faterkam
addikt

Nem megbeszéltük, hogy egy hét kötelező Win SEVEN KARANTÉÉÉÉN? :D :DD

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4007) Vakegérke válasza Faterkam (#4006) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csúnya rossz kisfiú vagyok, de hát szeretem! :O

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4008) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Újság van, tagagaba53 jóvoltából kaptam egy linket: ETS2 Europe & Africa Multi-Mod v5.5.
Szép ígéret van a honlapon, remélhetőleg működik is. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4009) Bunken válasza Vakegérke (#4008) üzenetére


Bunken
tag

Már szedem is! :)
A leírás alapján nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy mennyiben tér el a TSM-től. :)

[ Szerkesztve ]

(#4010) tagagaba53


tagagaba53
tag

A modokkal óvatosan mert elveszi az Afrikai térképet.

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4011) Bunken válasza Vakegérke (#4008) üzenetére


Bunken
tag

Na megvolt a gyors teszt. Észak felé bővült a térkép. Lényegében a TSM részek megmaradtak és északnak indultak el a fiúk. Magyarországból még mindig csak Győr elérhető de ahogy láttam dolgoznak a többi részen és a kelet felé való terjeszkedésen is. Ugyanis már vannak városok és utak észak-kelet Magyarországon, Szlovákiában és Lengyelországban. A városoknak még nincs nevük és nincsenek hozzácsatolva a már meglévő utakhoz, szóval oda még nem tudunk elkóborolni.

Egyenlőre ezt a térképet elteszem talomba és befejezem a TSM térképet, ha a TSM-el végeztem akkor majd előveszem ezt (ha nem jön ki újabb), majd figyelem az oldalt amit linkeltél.

(#4012) Vakegérke válasza Bunken (#4011) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem én vagyok az okos, tagagaba53 társunktól származik a link. :)

tagagaba53: A mod-okat ki se szedtem a rar-ból. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4013) tagagaba53 válasza Vakegérke (#4012) üzenetére


tagagaba53
tag

Arra gondoltam amik esetleg, külön vannak neked.
Van amire allergiás.

Ez előtt volt egy másik verzió. Az nagyon gáz volt.
Nem tudom mennyit javítottak a hibákon.

[ Szerkesztve ]

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4014) Bunken válasza tagagaba53 (#4013) üzenetére


Bunken
tag

Én még nem találkoztam egyik oldalon sem amit látogatok ezzel a map-pal.
De nagyon jó az elgondolásuk a fiúknak! Nagyon tetszik! Azon pár rövid fuvar alatt amit levittem tetszett az útmenti táblák, az egy sávos körforgalom, a környezet és még a sok apró részlet!

Ami viszont nem tetszett az az, hogy a 2 sávos utakon (ahol jártam) végig záróvonal van középen, előzni csak büntetés árán lehet, és muszáj előzni mert az AI-k alig mennek 60-70-el, így nem lehet haladni.

Nézegettem az oldalt amit Vakegérke linkelt de nem sok mindent találtam rajta. Esetleg ha figyeled a srácok munkásságait itt a fórumon is közzétehetnél majd információkat vagy újabb verziók linkjeit.

(#4015) tagagaba53 válasza Bunken (#4014) üzenetére


tagagaba53
tag

Itt is olvashatsz róla !

http://www.modhub.us/euro-truck-simulator-2-mods/europe-africa-map-multimod-v5-5/

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4016) tagagaba53


tagagaba53
tag

Azért az durva, hogy babakocsit tolnak az út közepén mint akadályt.

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4017) Met válasza Bunken (#4011) üzenetére


Met
nagyúr

Az bezavarhat hogy a TSM fileok ott vannak a mod mappában? Mert nekem nem bővült a térkép.
Értelem szerűen a TSM nincs bepipálva a profilban.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4018) tagagaba53 válasza Met (#4017) üzenetére


tagagaba53
tag

Hali !

Ha erről van szó, ETS2 Europe & Africa Multi-Mod v5.5. akkor csak a két Africa fájlt pipáld ki első körben.
Úgy látszania kell az egésznek.
Utána egyesével adjál hozzá, mert allergiás némelyik modra.
Természetesen új profillal.

[ Szerkesztve ]

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4019) tagagaba53


tagagaba53
tag

És nem az Európát kell választani, hanem az alatta lévőt.

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#4020) Bunken válasza Met (#4017) üzenetére


Bunken
tag

Nekem csak a két térkép mod volt pipálva. A TSM fájlok bent voltak a mod mappában de ha nem pipálod ki őket akkor semmit nem csinál velük a játék.

Amikor hozod létre az új profilt és bepipálod a két térkép mod-ot a Nyrlv választása lehetőség alatt tudsz térképet választani, alapból Európa van ott, a másik kell neked és látni fogod a bővített térképet.

(#4021) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tartok tőle, hogy nálam valami nem stimmel. Még a rendszert is újratelepítettem azon okból, hogy a játék állandóan kihajigált.
Friss rendszer, belaktam, játékot telepítettem. Telepítettem a GameBooster_3 progit is, amelyik azt is tudja, hogy analizálja a körülményeket. No, szóval alapon elindítottam a játékot, letudtam pár fuvart. Gond egy szál se, analizálás rendben.
Jöhet az 1.8.2.5 patch, telepítettem. Bepakoltam a "norvégos" map-et, hadd szóljon. Az első vállalt fuvarnál kihajított a francba. Analizálás indul, itt az eredmény:

"1201 - Time: 2014.02.03. 18:52:17
1202 - Source: WinMgmt
1203 - Description: Event filter with query "SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 99" could not be reactivated in namespace "//./root/CIMV2" because of error 0x80041003. Events cannot be delivered through this filter until the problem is corrected.

1201 - Time: 2014.02.01. 18:25:44
1202 - Source: Application Error
1203 - Description: A hibát okozó alkalmazás neve: eurotrucks2.exe, verzió: 1.8.1.48930, időbélyeg: 0x529f585d
A hibát okozó modul neve: eurotrucks2.exe, verzió: 1.8.1.48930, időbélyeg: 0x529f585d
Kivételkód: 0xc0000005
Hiba pozíciója: 0x000d5c5a
A hibát okozó folyamat azonosítója: 0xb34
A hibát okozó alkalmazás indításának időpontja: 0x01cf1f35484c861e
A hibát okozó alkalmazás elérési útja: C:\Program Files\Euro Truck Simulator 2\bin\win_x86\eurotrucks2.exe
A hibát okozó modul elérési útja: C:\Program Files\Euro Truck Simulator 2\bin\win_x86\eurotrucks2.exe
Jelentés azonosítója: 34df7032-8b2b-11e3-8307-0016e68b768d

1201 - Time: 2014.02.01. 17:46:42
1202 - Source: WinMgmt
1203 - Description: Event filter with query "SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 99" could not be reactivated in namespace "//./root/CIMV2" because of error 0x80041003. Events cannot be delivered through this filter until the problem is corrected.

1201 - Time: 2014.02.01. 17:45:12
1202 - Source: volsnap
1203 - Description: A(z) C: kötet árnyékmásolatait a program az észlelés során megszüntette."

Most ott tartok, hogy az 1.7.0 patch letöltésén mesterkedem. Azzal talán nem lesz gondom.
Vagy van valakinek ötlete, hogy mi lenne a hatékony gyógyszer a bánatomra?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4022) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#4021) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Friss rendszer, belaktam, játékot telepítettem. Telepítettem a GameBooster_3 progit is, amelyik azt is tudja, hogy analizálja a körülményeket.

Mikor tanuljátok meg, hogy az ilyen hulladék programokat, mint a gamebooster meg memória, optimailzáló és ehhez hasonló űberfos programokat mellőzzétek? Többet ártanak, mint használnak.

Win7 alatt meg utána már ilyenek nem kellenek. Kell hozá vga driver, ha kell, alaplapi, meg hangkártya driver és smafu. Utána a programok. Működni kell a játéknak.

Bocs a kirohanás miatt, nem ilyen hangvételben akartam, de rengeteg ilyen példa volt, hogy fikázták a win7-es topikban hogy mennyire fos rendszer és mire kiderült miket használtak alatta, (ilyensmi programokat) és mellőzésre került semmi baj nem volt.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4023) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#4022) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem kirohanásnak vettem. Elmondtad a véleményed, amelyben nem látok semmi rosszat. :)

A GameBooster csak azért van fent a gépen, hogy ellenőrizni tudjam, hogy mi a franc van a játékkal. Csak analizálásra használom, nem rajta keresztül indítom kedvenc játékomat.

Nekem pillanatnyilag úgy tűnik, hogy a az 1.8.2.5 patch kavar be. A fene megette az egészet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4024) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#4023) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Steam-.et szed le, majd aktiváld be a kulcsoddal. Én így használom, semmi probléma nem volt eddig vele.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4025) #70339072 válasza Sub-ZeRo (#4022) üzenetére


#70339072
törölt tag

:K :K :K

és mondom ezt úgy is mint SySAdmin

[ Szerkesztve ]

(#4026) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#4024) üzenetére


Vakegérke
veterán

Könyörgöm, megvásárolt, gyári lemezem van. Alapon elindul gond nélkül, semmi gond vele. Akkor van bibi, ha ráeresztem az 1.8.2.5 patch-et, bepakolom a mod mappába azt, amit akarok, törlöm a profilt, csinálok újat, és elindulok egy szép új világba.
Ez a sorrend. Van benne hiba?

A Steam-es izé hogy működik? Még nem garázdálkodtam arrafelé.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4027) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#4026) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Elméletben nincs benne hiba.

A steam annyi, hogy a klienst leszeded, felrakod, majd a cd-kulcsot megadod neki, az letölti neked az up-to date játékot és megnézed hogy működik. De aztán lehet, hogy a mod kavar be, kitudja. Én steam-re belőttem, igaz 1 modot használok, de nincs bajom vele. Ja, igen, végülis utána ugyan úgy az eddigi mappát használja a mod-nak, meg a mentésnek, csak egy kliens fut a háttérben.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4028) #70339072 válasza Vakegérke (#4026) üzenetére


#70339072
törölt tag

Bocs hogy beleszólok de szerintem a stabilitási próbákat csak az alap game és az 1.8.2.5-ös patch-el teszteld. Sztem ott nem lesz semmi gond. Ha még is lenne remélhetőleg nem pöckölöd sem a procit sem a VGA-t mert az lenne az első tipp.
Ha kék halál nélkül megy a gép a játéknak is azzal a patch-el röfögnie kell alapban.
Aztán jöhet a sok mod-csoda, de azokat aki nem szedte még szét nem tudja mi van benne akkora rizikókat vállal mint ide Lacháza. És mondom ezt azért mert igen sok kicsomagolt csoda modban láttam már config buhera fileokat amik rögtön térdre esnek ha nem pont ugyan azzal a verzióval nyomod amihez az volt pl, aztán volt egy valag amiben ott ültek az automata alkönyvtár tartalmai is amik szintén hasonló szindromát okoznak volt elegem ezek miatt szopni mikor a reflexióval akartam pl a Brutálban variálni, gyorsan le is tettem róla, a configrol meg szintén.
Szóval ha az alap Game jó és nem fagyogat, hardware sofware kilőve jöhet a sok buherált mod próba na vajon melyik megy melyik nem megy vagy melyik melyikkel megy???
de ezek számomra már költöi kérdések mert alig használok én is 3-4 et de azokat Kívűlről-Belűlről! ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#4029) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lyully, srácok, megszédültem.
A Steam számomra ismeretlen terület. Hogy is megy ez a(z ingyenes) letöltésesdi?
Ami pedig a próbálkozásaimat illeti, csak a map fájlokat raktam be a mod mappába, no meg egy váltó mod-ot.

Nincs húzva semmi, alapon járatom a procit, meg minden egyebet.

Időm van, ez nem gond. Csak ha már van időm, szeretnék olyan gondtalanul játszani, mint nem is olyan régen.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4030) Milka 78 válasza Vakegérke (#4026) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Eddig működött és ha igen milyen op.rendszer alatt?Nálam is lemezes alap+dlc+1.8.2.5 megy friss tsm+ brutal és egy rakat mod-dal gond nélkül.Ha ne adj isten xp lenne akkor tessêk kérem végre elfelejteni és váltani 7-re. :)

[ Szerkesztve ]

(#4031) Vakegérke válasza Milka 78 (#4030) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az a poén, hogy két rendszer van a gépemen, két külön winyón. Kedvem szerint váltom őket behúzásnál. XP és Win7. Mindkettőnél azonos az eredmény.

No most az alapjáték megvan, a DLC-t nem vettem meg, semmi értelmét nem látom. Lehet, hogy ez a baj?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4032) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#4031) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nme baj az.

[link] Innen letöltöd, beregisztrálsz, megkeresed a menüt, ahová a cd klucsot kell beadni ő meg majd leszedi magát. Utána próba.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4033) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#4032) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én csak vásárlást látok, kétszer nem akarok fizetni érte.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4034) Milka 78 válasza Vakegérke (#4031) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Kizártnak tartom,mert eddig is jól ment nálad és szegről végről hasonló mod-okat használtunk.Nálam is volt anno egy patcheléses hiba,de nekem a dlc-t nem akarta elfogadni.Újra telepítettem a játékot ês másik patch-et használtam,azóta jó.Az alap játék nem dobál ki?Próbáld elsőre csak a tsm-et berakni,majd fokozatosan válto és egyébb mod-okatchátha ki tudod szűrni a hibát.

(#4035) Vakegérke válasza Milka 78 (#4034) üzenetére


Vakegérke
veterán

Másik patch, erről beszéltem. Talán az 1.7.0 bejövős, majd meglátjuk.
Tényleg nem értem, hogy hol a gond. Semmi nem akad, minden flottul megy, csak ez a játék huncutkodik velem.
Már ott tartok, hogy rémeket látok, és a RAM-okra gyanakszom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4036) Milka 78 válasza Vakegérke (#4035) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nálam az sem volt mindegy,hogy melyik oldalról húztam le a javítást,pedig azonos verziószámúak voltak.Mai napig nem értem,hogy miben különbözött a két teljesen azonos patch,de valami mêg is...
Memória hibánàl valószínű kékrefagyna vagy még inkább kimerevedne az utolsó kép a monitoron és úgy kómázna a gép és nem reagálna semmire.Még esetleg driver tud hasonlót okozni bár akkor az alap játéknak is el kéne dobnia magát.

[ Szerkesztve ]

(#4037) MrCsiT válasza Vakegérke (#4035) üzenetére


MrCsiT
addikt

egy memtest usb-ről még nem a világ vége, és akkor nem kell gyanakodnod semmire ;)

valamint, ha tényleg egy 80gb-s hdd van a gépedben, akkor javaslom, vegyél egy 120gb-s ssd-t: lepd meg magad a boldog PC használat örömével! :DDD
ma már 20k körül megkapod apróban garral, és klónprogikkal még új wint sem kell feltenned, áttehető szépen a hdd-ről.

Ahogy fentebb is írták: szedd le a csili-vili progikat - bár, ahogy írtad, nem futnak, akkor nincs gond, mentsd el a profilodból máshová amit akarsz mentést, töröld le a játékot, c:-ről a mappáját is, nehogy valami benne maradjon, illetve, a dokumentumokból is töröld a játék mappáját, és egy tiszta telepítés+patch után mennie kell.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#4038) Vakegérke válasza Milka 78 (#4036) üzenetére


Vakegérke
veterán

VGA driver 314.22, ezzel nem lehet gond, amíg nem volt problémám, ő szolgált. Nem frissítek újabbra.

Semmi kék halál, vagy kimerevedés, csak kivág a francba, és folyamatos berregés marad. Bármit indítok, gond nélkül működik, függetlenül a "balesettől".
Végtére is megnyugtattál, kár lenne a Geil ultra RAM-jaimért.

Mára nem szórakozom vele tovább, majd folytatom a próbálkozást.

MrCsiT: Az XP a 200-as winyóm 30 gigás szeletéről fut, a többi külön partíció, tároló egység. A Win7 a 80 gigás winyóm egyedüli bitorlója.
A Memtest86 futott vagy hat órát, hibát nem talált.
Jól mondod, kiirtom csutkára, és jöhet az újabb próbálkozás. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4039) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#4033) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem kell megvenni. Ha belépsz a steam-be ott bal felül lesznek a menük, beállítás stb. Ott van olyan hogy aktiválás a steamen. Ott megadod a kulcsodat és hozzáadja a játékot a Steam fiókhoz.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4040) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#4039) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. Éppen a letölt-telepít zajlik. :)

A "régit" lepusztítottam a gépről csutkára. Még a nyomát is eltakarítottam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4041) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jé, ilyen is van?

Melyik a nyerő?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4042) Milka 78 válasza Vakegérke (#4041) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én ilyet még az életben nem láttam,de win alatt dx a nyerő.

(#4043) Vakegérke válasza Milka 78 (#4042) üzenetére


Vakegérke
veterán

Simán indítom, megy szépen. Legközelebb kipróbálom a másikat. :)

No, a helyzet rózsás. Alap játékban elvittem két fuvart, aztán bepakoltam a 4.5.6 map-et, a Brutal-t, meg a váltó mod-ot. Töröltem magam, új profil, stb. Most vállaltam el a harmadik fuvart. Idáig minden rendben, és remélem, hogy így is marad.
Mindenkinek köszönöm, hogy törődtetek velem. :R

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4044) Milka 78 válasza Vakegérke (#4043) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Öröm és boldogság :R OpenGL ha jól rémlik Linux alatt megy és win alatt igen csak nyögvenyelős(ETS2 alatt képi és sebességbeli hibák).

(#4045) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#4041) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én az elsőt szoktam indítani.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4046) Vakegérke válasza Milka 78 (#4044) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi, dx-szel indítva is probléma mentes. :)

Indításnál kaptam egy üzenetet, hogy van két új elem a raktáramban. Valami prestige & realitibility, vagy mi a görcs mindkettő, látszólag semmi különbség. No most ez mire jó?
Érdekes, a Steam-be belépve nem találom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4047) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#4046) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tudzs ilyen trade kártyákat szerválni. Ha mindent megszerzed kapsz egy háttérképet, vagy ilyesmit.
Amúgy minden kamionról van ilyen kép.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4048) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#4047) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ja, hogy ilyen? Már nem is érdekel. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4049) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#4048) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A steam-nek egy ilyen húzása, hogy tudod cserélgetni, meg 0,2 euro center eladni, ilyenek. Semmi több.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4050) tagagaba53


tagagaba53
tag

Lejjebb írtam,hogy láttam egy babakocsit az út közepén.

[ Szerkesztve ]

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.