Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6596) benfolds válasza tomy86 (#6595) üzenetére


benfolds
őstag

persze, erre céloztam én is, ha nem akarsz koldusbotra jutni egy műtét után, akkor igen komoly összegeket kell eü biztosításra költened. haverom felesége szüleinek elég jól menő kerti medencéket és ahhoz kapcsolódó szarságokat forgalmazó cége van, és a lánynak, aki papíron minimálon dolgozik a családi vállalkozásban, nincs eü biztosítása! mármint azon a minimális szolgáltatás igénybevételére elegendőn kívül, amit a szüleinek, mint munkaadónak be kell fizetni utána. plusz, ha egyetemre kívánnál járni, akkor szintén nem az van, hogy a szalag mellett robotoló melós fizetéséből levont pénzből finanszírozza az állam, hogy egy semmire sem jó diplomát szerezz a négy-öt év bulizás alatt (jó, ezt most nagyon kisarkítottam), hanem a szüleidnek kell nagyon sokat spórolni + még te is szinte biztosan kell, hogy dolgozz a tanulás mellett (hacsak nem nagyon jómódúak a szülők).
de én akkor is azt mondom, hogy az a rendszer a hibáival együtt is egészségesebb és versenyképesebb, mint az, ami itt megy. ha másért nem, azért, mert tudsz venni egy iphone 4s-t a minimálodból! :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.