Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz LA_COSTE #24299 üzenetére

    Kicsit így utólag másképp látom. :U Ez egy multimédiában erős okostelefon. Miért nem lehett egy istenverte zenelejátszót, video playert, vagy egy extra kamera, video recorder szoftvert, írni alá? :F Pl. Android se tudja alapból a FLAC-ot lejátszani, de külső lejátszóval megoldották. Míg itt még az 1.2 Bada is csak annyit ír a FLAC formátumra rányomva, hogy majd egyszer lejátszható lesz. :U
    Egy normális divX-Xvid lejátszó szintén hiányzik mint egy falat kenyér. Szóval nem gond hogy nyáron volt 10 fajta vuvuzela szoftver, amiből hetente jött ki új, ha esetleg mellette a fontosabb dolgokat is pótolják szép lassan, senkinek se lett volna problémája az appok minőségével. A fejlesztői verseny nem túl rég véget ért amit mindenki nagyon várt, de ezekből úgy tudom csak 1 árva kameraszoftver érkezett. Mi több én hiányoltam normálisan működő aksi üzemidőt csekkoló progit is. Persze elérhető több is, csak éppen mind irreális hülyeségeket ír.
    Tehát az átlag júzer aki multimédiás okostelót vesz, ezeket mindenképpen elvárná.
    Ettől függetlenül, talán az elmúlt 1,5 hónapban tényleg megmozult valami jó irányban, de arra leszek majd kíváncsi, jövő nyárrra mennyivel több esszenciális progi lesz, amiknek rendszer hiányosságokat kiegészitő feladatuk lesz elsősorban. :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák

Hirdetés