Hirdetés

Aktív témák

  • Gubameister

    csendes tag

    Sziasztok

    Kb egy hete vagyok egy Wave boldog tulajdonosa. Mivel ez az első okos telefonom lenne néhány kérdésem ami nekem nem egyértelmű:

    1, Leszedtem a Samsung Appsről egy töltöttségi kijelzőt segítő programot. A problémám az, hogy az hiába írja ki az aksinál, hogy az akkumlátor teljesen feltöltve ez a segédprogi azt írja csak 85%on van. A program hibás vagy az aksimnak lehet valami baja?

    2, Bár az idő normálisan van beállítva a telómon (GMT+1) a híváslistában valamiért mindent egy órával visszadatál. Ezt mivel lehet kiküszöbölni? Beállításbeli probléma vagy tegyek rá egy frissítés és megoldja ? (Néhány hozzászólást elolvastam itt a legutóbbiak közül így némileg ódzkodom az utóbbitól).

    3, Az telefon oprendszerek világa egyenlőre teljesen sötét folt számomra így lehet hülye lesz a kérdés, de: Csak az eleve Samsung Badára írt programok futhatnak a telón vagy a más rendszer alá megírt programokkal is elboldogul?

    4, A telefonon is elérhető Samsung Appson kívül van máshol is elérhető a telefonhoz hozzárendelhető programok?

    Azt hiszem így elsőre ennyi, köszönöm előre is a válaszokt.

    Gmeister

    Nokia Lumia 920

Aktív témák

Hirdetés