Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) ViTToRe


ViTToRe
aktív tag

Legújabb források szerint, megjelent egy firmware amiben már van qwerty gombsor, vagyis ha elfordítod a kijelzőt, akkor elfordul a kép, és lesz egy teljes értékű qwerty gombsor.

[link] Elvileg ez lesz az: S5620JTJL2_OJTJI1 .

Következő nyelveket támogatja: languages supported are - english,turkey,dutch,french,italian,spain,nederlands,polski,portugese

Ehez tartozó külföldi fórum: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1902) LadaLord válasza ViTToRe (#1901) üzenetére


LadaLord
aktív tag

most felraktam ezt a firm-t. jó dolog a qwerty. öröm qwerty-t látni a kis monte-n. :D

(#1903) ViTToRe válasza LadaLord (#1902) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Sokan, akik általában csak a hibát keresik minden telefonban, ezt kifogásolták leginkább... Már csak a kamerába tudnak belekötni...... :))

(#1904) kola1994 válasza ViTToRe (#1903) üzenetére


kola1994
csendes tag

Kérdésem az lenne, hogyha elkezdem felrakni az új firmware-t, é valamit véletlenül elcsesznék, akkor még vissza lehet hozni? :O
ELŐRE IS THX :D

(#1905) ViTToRe válasza kola1994 (#1904) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Többen is rontották már el, általában alaplapcserével jár.

http://samsungmonte.uphero.com/index.php Elvileg ezen a linken volt egy remek Monte közösségi oldal, itt pontosan le volt írva lépésről lépésre a firmware cserének a menete. :(

Biztosan van itt is valaki, aki tud segíteni...

(#1906) LadaLord válasza kola1994 (#1904) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Hát igen, sajna megszűnt a http://samsungmonte.uphero.com/index.php oldal... :( De ahogy le volt ott írva a szoftverfrissítés menete lépésről lépésre, azt ebből a fórumból szedték amúgy. :D
Ebben a hozzászólásban szépen le van írva, hogy mit hogyan kell csinálni:
[link]

Énis ez alapján csináltam meg, és ha odafigyelsz, akkor nem lehet elrontani.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#1907) s_roland


s_roland
tag

a szoftverfrissítés az függetleníti is a telót??

(#1908) LadaLord válasza s_roland (#1907) üzenetére


LadaLord
aktív tag

én úgy tudom, hogy attól függ, h milyen firmware-t teszel rá. ha függetlent, akkor független lesz, ha nem azt, akkor nem. ha tévedek, javítsatok ki!

(#1909) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

En ugy olvastam, ha nem fuggetlen a telod akkor nem probalkozz, mer elszalhat a telo.Van valami kod amivel megtudod nezni milyen blokkolas va na telon.

[ Szerkesztve ]

(#1910) mz8


mz8
csendes tag

Sziasztok, milyen ez a telefon , érdemes ilyet venni? Közép kategóriás telefonra gondoltam, ez a telefon viszonylag megfelel az elvárásaimnak, csak kár , hogy a kamerája nem éppen a legjobb.. Vagy tévedek, jó képeket csinál?
Vagy van aki esetleg másikat ajánlana? :)

(#1911) jerry311 válasza LadaLord (#1906) üzenetére


jerry311
nagyúr

Az bizony nem szűnt meg, még mindig ott van a helyén.

(#1912) mz8


mz8
csendes tag

turbo sim működik vele?

(#1913) ViTToRe válasza mz8 (#1912) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Turbo Sim elvileg működik, de ezt a kártya árusítójától tudhatod meg pontosan.

A telefont pedig csak ajánlani tudom. Én is csak azért váltottam, mert nem tudtam megszokni az érintőkijelzőt.

(#1914) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok zenelejátszás közben eltorzul a hang majd kikapcsol,lehet hogy egy szoftverfrissités segitene?Tudnátok egyet linkelni mert nem találtam.Köszönöm.

WoT:jimmbo

(#1915) ViTToRe válasza jimmy74 (#1914) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

[link] Ismét jó az egyik legjobb Monte fórum.

A Linkre kattintva tudsz a hozzászólások közt firmware-eket keresni, és ott megtalálod a telepítés folyamatát is. Ha elrontod, levélnehezékként is végezheti a telefon. KIES nem fog találni szoftvert... Ha garanciális egyszerűbb bevinni szervizbe.

(#1916) jimmy74 válasza ViTToRe (#1915) üzenetére


jimmy74
őstag

köszönöm akkor lehet inkább beviszem.

WoT:jimmbo

(#1917) s_roland válasza ViTToRe (#1915) üzenetére


s_roland
tag

és miért nem talál, nem az lenne a feladata??

(#1918) krysz1983 válasza ABE (#324) üzenetére


krysz1983
csendes tag

Nem tudnád az emailomra elküdeni a Samsung Monte S5620 kódokat ? mert valami miatt nem nyitja meg a linket amit betettél :( valami nevet + jelszot kér... krysz1983@citromail.hu a mélem, köszi előre is neked :)

(#1919) donail


donail
csendes tag

Sziasztok!
Most készülök ilyen telót venni, filózok, melyik legyen: samsung s5230
/monte
A vélemények alapján EZ sokkal megbízhatóbbnak tünik, ugyhogy valószínűleg ilyet veszek! :DD :D :DDD
Pár kérdésem lenne: -Ehhez a telóhoz jár ilyen,pöcögtető pálcika? :F
-SMS-írásnál nehézkes gyorsan írni, vagy viszonylag gyorsan lehetírni? :F
-SMS-nél itt is működik az ,ami a s5230-nál igen,hogy ha elforditom,akkor qwerty billentyűzetre vált? :F

Kinézetre nagyon bejön,a kicsike,idáig egy SE s500i-m volt,de nagyon el***-ott :W :((( ,és ezért veszünk új telót(egyátalán nincsen tapasztalatom érintőképernyősökkel :( :Y )
Ja,és ha zsebre rakom,akkor tud sérülni a érint.képernyője?

Előre is köszönöm,minden MONTE-s válaszát! (nagyon bezsongtam, mert iszonyatosan tetszik a teló!!!!!) :C :C :C :C :C :C :C :R :R ;] ;] :)) :)) :)) :))

(#1920) donail


donail
csendes tag

Jujj,bocsi a végére túl sok smyle-került!!

(#1921) LadaLord válasza donail (#1919) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Helló!

Amire tudok, válaszolok:
-Pálcika nem jár hozzá, mivel kapacitív kijelzője van, és az nem érzékeli a pálcikát, csak az ujjadat.
-Szerintem, amit megveszel a szolgáltatónál, abban nem lesz még qwerty billentyűzet, de már van egy firmaware, amit ha ráraksz a telóra, akkor már lesz qwerty.
-Az sms írás így qwerty-vel(az új firmware-rel) elég gyors, de nekem előtte a virtuális billentyűzettel sem voltak gondjaim....

Rem, tudtam segíteni!
Üdv!

(#1922) donail


donail
csendes tag

Igen,ez is segitség volt nekem, amúgy megbízható ez a készülék?
Majd leírnád nekem lépésről lépésre,hogy hogy kell a qwerty-t berakni? :F

(Sajnos nem vagyok számítógép guru)

(#1923) LadaLord válasza donail (#1922) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Ahhoz, hogy legyen qwerty-d, frissíteni kell a firmaware-t, aminek a lépései szépen össze vannak szedve ebben a hozzászólásban: [link]
De még az hozzátartozik a dologhoz, hogy a qwerty-s firm-ben nincs egyenlőre magyar nyelv. Arra még várni kell kicsit.
Amúgy van még egy nagyon jó Monte fórum, ahonnan sok okosságot megtudhat még az ember fia/lánya: [link]

(#1924) donail


donail
csendes tag

Köszi,még egy kérdésem lenne: SMS-nél lehet ékezetes betűt irni? (a tesztképen nincs irva ékezet)??

(#1925) LadaLord válasza donail (#1924) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Lehet. Ilyen balra dőlős ékezetek vannak. De hosszú ő, ű az úgy emlékszem, h nincs.

(#1926) donail


donail
csendes tag

Kössszike,mindent! :) :)) :D :DD :DDD :N :( :(( :((( :o :O ;] :P ;) :B :K :U :C :F :Y :R :W

Hálám üldöznifog, és !SOHA! nem lesz tőle egy kis időd sem!!!!!!!! :P

(#1927) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Lehet veszek egy ilyen telót barátnőmnek. Mit kell nézni, hogy működik-e tökéletesen? Mit nyomkodjak rajta, hogy kibújjon a szög a zsákból, ha van szög?

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#1928) LadaLord válasza RootRulez (#1927) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Helló!

Nem igazán tudok olyan típushibáról, ami csak egy-egy készülékben jön elő, hogy azt mindenképpen meg kellene nézni, hogy az éppen vásárlásra kerülő telefonban benne van-e a hiba vagy nincs... Ha a tesztben és a fórumon leírtak alapján megfelelő a telefon, akkor szerintem nyugodtan megveheted.

Üdv!

(#1929) RootRulez válasza LadaLord (#1928) üzenetére


RootRulez
félisten

Telefonálok vele egyet, meg WiFit betesztelem, ha ezek mennek más is menni fog. :K

═════════════════════════════════════════

(#1930) Stevan87


Stevan87
tag

Ajándékba akarnák venni egy ilyen telefont. Bár még nem eldöntött,csak az árkategória e körül van,s tetszik is,érintője rezisztív(ami nem hátrány),kinek mi a véleménye? Megéri rá áldozni? :U

(#1931) donail


donail
csendes tag

Megvan a teló!!! :DD :C
Nagyon megvagyok vele elégedve,az én szinte alapelvárásaimnak bőven megfelel! :R
Egyetlen dolog nem tetszik/hiányolok belőle : Azt ,hogy sms-nél átforduljon QWERTY-be... :(
Egy kérdésem,még is csak lenne: -Az sms-tjelző hangot hol tudom átállítani???(a csengőhangra rájöttem,de az sms-t hiába keresem....... :W

NAGYON TETSZIK, RENDESEN ÖSSZEVAN RAKVA.... :R :C :U (szerintem életem legjobb telója!!!!)

(#1932) janes74 válasza donail (#1931) üzenetére


janes74
senior tag

Egy gavallér vagy,nem spórolsz a smyle-val! :U

(#1933) LadaLord válasza donail (#1931) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Nah, gratula a telóhoz!

Sms hang állítás:
profilbeállítások-->jobb oldalt fent van egy legördülő menü, és abban válaszd ki az üzenetes részt

Hát igen, a qwerty az még nem alap sajna, de el lehet lenni nélküle is...

(#1934) RootRulez válasza RootRulez (#1929) üzenetére


RootRulez
félisten

Végül is úgy alakul új teló lett belőle. :K Havidíjat így is fizetni kellett volna, szóval miért vennék használtat drágábban...

═════════════════════════════════════════

(#1935) RootRulez válasza RootRulez (#1934) üzenetére


RootRulez
félisten

És máris egy kérdés, ezen van MSN kliens? Mert nem találjuk. :B Ha nincs milyet kell feltelepíteni, ami működik gond nélkül?

═════════════════════════════════════════

(#1936) ViTToRe válasza RootRulez (#1935) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Alapból a ,,Palringo" nevű program található a telefonon, de Én inkább az eBuddy-t ajánlanám.

[link] Ez egy átalakított magyar eBuddy, ahol nincs telefon által hozzátett virtuális billentyűzet.

(#1937) RootRulez válasza ViTToRe (#1936) üzenetére


RootRulez
félisten

Mostanra leszedtem az ebuddy oldaláról a progit (5600-hoz)

Miért jó nekem, ha nincs virtuális billentyűzet?

Hol tudok kitakarítani minden más nethozzáférési lehetőséget a WiFi-n kívűl róla, nehogy kiszámlázzanak vmit a jány figyelmetlensége miatt? Elvileg van vmi próbahónap, de nem hat meg :N

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#1938) ViTToRe válasza RootRulez (#1937) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

A telefon által "odaillesztett" billentyűzet felesleges... eBuddy tökéletesen használható csak érintéssel. Nah meg persze értékes helyet foglal el a képernyő alján :)

A net hozzáférésipont törlést most nem tudom megmondani, nincs a közelben a telefon...

[ Szerkesztve ]

(#1939) sirzollee


sirzollee
tag

Hali!
Nemrég szereztem egy új Montét,és volna róla pár kérdésem:
1.Fényképezés közben időnként -ha oldalra fordítom a telót- alul 2-3 hoszabb-rövidebb zöld csík jelenik meg a kijelzőn,befagy a kép és nem lehet fényképezni.De van mikor csíkok nélkül is befagy.Egyszerre 3-4 képnél többet nem lehet készíteni,mert ismét befagy.Hardveres,vagy szoftveres gond van?
2.Mivel a vodába vettem esetleges szoftverfrissítés a garanciát tönkrevágja?

(#1940) nova001


nova001
senior tag

hello

hogy tudom megnézni milyen firmware van a telon ?

(#1941) fúggö válasza nova001 (#1940) üzenetére


fúggö
tag

Szia.*#1234# :Y

(#1942) Bikkrom válasza Stevan87 (#1930) üzenetére


Bikkrom
senior tag

A legtöbben meg vannak vele elégedve. Így inkább én válaszolok neked aki látta a Monték 'árnyoldalát'. Pannonnál vett fater egy Montét. Én ajánlottam neki a tesztek és vélemények alapján. A hozzá adott Kies már az első héten tönkrevágta. Ugyanis feljön egy frissítés amint a Kiest telepíted és ha nem frissíted a telót akkor teljesen véletlenszerűen bármikor a mobil kijelzője elkékül, bejön rajta egy 'UPLOAD data TO PC' felirat és a telefonnal semmit sem tudsz csinálni. Aksi ki, aksi be és máris használhatod amíg újra fel nem jön ez a felirat... Természetesen szerviz lett belőle. Ezek után a kijelzője halt meg így kaptunk egy új Montét... Ma pedig az egyik hívást éppen lebonyolította fater és máris tárcsázta volna a kollégáját de a 'Csak segélyhívás' üzenetet kapta a telefonon... A SIM kártyája tökéletesen működik más telókban, a Montéban viszont 3 pannonos SIM-ből 3-ra 'Csak segélyhívás'-t jelez. Térerő is 0. Így megint szerviz lesz belőle.

A telefonjainkra egyébként nagyon vigyázunk. A monte is fóliázva van és védőtokban van tartva. Csakúgy mint az Omniám ami 2,5 éves és karcolás sincs rajta. De még szervizet sem látott soha. Szóval még csak az sem lehet baj, hogy nem kellőképpen vigyáztunk rá. 2 Monte alapján az a véleményem, hogy vagy a Pannon árul selejteket, vagy a készülékből sok a hibás.

Remélem így teljesebb képet kapsz ha nem csak a jó kommenteket látod. :D Persze azért van bőven panaszkodó ember a topicban. Sokaknak van ez az UPLOAD DATA to PC, valamint a fényképező funkció fagyogatása stb. :))

Szerk.: A legfájóbb az mikor már a másik szobából hallom, hogy fater megint a mobillal szenved és valami megint nem működik jól. Ugyanis mint fentebb írtam én beszéltem rá erre a mobilra. :W :W

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#1943) ViTToRe válasza Bikkrom (#1942) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Valószínű, hogy csak véletlenek sorozata lehetett...

KIES-t pedig senkinek sem ajánlom....

(#1944) nova001 válasza Bikkrom (#1942) üzenetére


nova001
senior tag

nekem is pannonból függetlenitett van és semmi baja

mi a különbség a szoftvere és a firmware között ?? melyiket érdemes frissíteni és mire jelenleg ??
ja és persze hogy kell pontosan :)

(#1945) noto


noto
senior tag

Sziasztok!
Nem vagyok tul internet zseni a telon ugyhogy egy kis segitség kellene
Opera mini van fent
amikor betőlti a teló akkor bejön 10 kis ablakbaa tárolt oldalak képe
amit nem akkarok hogy ott legyen hogy tudom onnan kitörölni??? :W :W :W
másik oldalt akarnék rakni a helyére
előre is köszönöm a segitséget

(#1946) ViTToRe válasza noto (#1945) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Lenyomva tartod valamelyik kis ikonon az ujjad, és akkor kiadja a lehetőségek listáját.

(#1947) noto válasza ViTToRe (#1946) üzenetére


noto
senior tag

:R :R :R

(#1948) donail


donail
csendes tag

A WeTravel,nektek működik?? (ebben a telóban beépített GPS van??)
Én feltelepítettem,de a helymeghatározás,az nem jött össze neki... :((

(#1949) Dave-11


Dave-11
tag

Az lenne a kérdésem, hogy ugye itt Samsung Montében létre lehet hozni új hálózatot. Az lehetséges-e, hogy egy t-online -os felhasználóval tudjak kapcsolódni a netre? Tehát kitölteni a t-online internetbeállításainkkal, és az lesz egy kapcsolat, és azzal netezni.
Tehát lehetséges-e ez, és ha igen akkor hogyan?
Előre is köszi!

:D Semmi :D

(#1950) ViTToRe válasza Dave-11 (#1949) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Nem.

Ha jóra gondolok, akkor T-Online alatt az ADSL szolgáltatásukra gondoltál. Ha így van, akkor ez semmiképp se jöhet össze, hisz az a Felhasználónév/Jelszó páros, csak a T-Online ADSL használatra jó csak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.