Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) Mela Kehes válasza attack11 (#1750) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Köszi, megnézem.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1752) attack11 válasza Mela Kehes (#1751) üzenetére


attack11
csendes tag

Szívesen, remélem megy... Na elindult? :) :)

(#1753) NTH


NTH
csendes tag

Köszönök minden segítséget.
Tegnapelőtt vettem egy ilyen készüléket Elenortól hosszabítva 7490Ftért, remélem annyit megért.
Eddigi tapsztalatok:
Eddig az aksi 47-48 órát ment, legelső bekapcsoláskor 1 egység -al indult, most van még rajta 2 egység.
Mikor toltsem, hogy az aksi optimális legyen, illetve mennyi ideig?
A hívás előtti 1 mp míg csörög normálisan megjavulhat frissítéssel? mármint van rá valami?
legelőször (nokia kártyával) nem akata hozni a dolgokat le is vagyott, majd miután kivettem meggyógyult és már lát mindent.
eddig ennyi, eddig tetszik..

(#1754) Adrienn


Adrienn
csendes tag

sziasztok!

ma lettem egy monte tulajdonosa, s nem tudom, hogy én vagyok-e extra béna, vagy tényleg gond van. a hátlapot leszedtem, de valahogy ahogy visszatettem, a jobb oldala kattog, s nem akad be vagymi. oldalát is néztem a másikhoz képest, simán be tudom a sarkánál tenni a körmömet, míg a másik oldalon sehogy sem.
próbáltam sokféle képpen vissszatenni a hátlapját, megnéztem, nincs semmi letörve, minden a helyén van. de valamiért ha az alját nyomkodom kattog.:(
tudnátok segíteni?

(#1755) Mela Kehes válasza attack11 (#1752) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Sajnos nem. Bejön a játék, loading... és semmi tovább.
Volt már nálam működő verzió, csak a 4-es és 6-os gombbal kell ütögetni és ezzel a telefonnal nemigen megy.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1756) Jarmo válasza Adrienn (#1754) üzenetére


Jarmo
csendes tag

Szia!
Az elején nekem is ez volt, de utána rájöttem egy módszerre: először az alját kell bepattintani, és csak utána a tetejét (persze legelőször a felső pöcök segítségével kell "ráhajtani" a hátlapot, aztán jöhet a pattintgatás). Nekem bevált.. :)

"Nyugi!! Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül!.."

(#1757) attack11 válasza Mela Kehes (#1755) üzenetére


attack11
csendes tag

akkor bocsi... :)

(#1758) Adrienn válasza Jarmo (#1756) üzenetére


Adrienn
csendes tag

Szia!

Köszi a választ, megpróbáltam úgy is, de valahogy csak nem akar bepattanni se az az oldal. nem tudom mi lehet, de lesz egy köröm ma a szervízbe...

(#1759) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Néha amikor valaki hív, a képernyő teljesen sötét marad. Volt már ilyen problémája valakinek?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1760) Agent87 válasza NTH (#1753) üzenetére


Agent87
aktív tag

Hát azt ugye a manual is írja hogy használatbavétel előtt fel kell tölteni a telefont.
Li-ion-os aksiknál nincs memória effektus így tök mind1 mikor töltesz rá mennyit. Hogy meddig töltsed??? Hát addig amíg fel nem töltődik de ezt jelzi is.

EZt a csörgést nem értem mi javulhat meg mi csörög?

A memóriakártyán ha sok fájl van idő kell a telefonnak míg beolvassa addig kicsit piros is a fenti kártya ikon.

(#1761) Agent87 válasza Mela Kehes (#1748) üzenetére


Agent87
aktív tag

itt van pár verzió nézd meg hátha működik az egyik [link]

(#1762) attack11 válasza Agent87 (#1761) üzenetére


attack11
csendes tag

Hali!
Ezeket hogy töltöm le? Kiválasztom, rákattintok a downloadra, és semmi.. :F

(#1763) Mela Kehes válasza attack11 (#1762) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Én úgy nézem regisztrálni kell és akkor bejelentkezve már le lehet tölteni.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1764) attack11 válasza Mela Kehes (#1763) üzenetére


attack11
csendes tag

Oké köszi, te már letöltötted?

(#1765) Mela Kehes válasza attack11 (#1764) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Nem, csak ezért nem regisztrálok.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1766) attack11 válasza Mela Kehes (#1765) üzenetére


attack11
csendes tag

értem.. én se regisztálok csak ezért..

(#1767) Adrienn


Adrienn
csendes tag

Bevittem a telt a szervízbe, a csaj olyan volt, mintha nem újkeletű lenne a probléma, mondta, hogy hét elején jön hátlap, s kicserélik gariba.
Más: van egy olyan játéksorozat, ami szgépben is volt már: catz, dogz, petz. Nem tudjátok, hogy ezeket honnan lehetne ingyen letölteni a telefonra, olyan változatban amely az érintőképernyőt használja?

(#1768) Agent87 válasza Adrienn (#1767) üzenetére


Agent87
aktív tag

umneten fent van (úgy általában minden) de csak ha beregisztrálsz "csak ezért" :DDD

amúgy meg m.umnet.com -ra felmész telóval beírod a download ID-t az oldal alapján és le tod tölteni regisztráció nélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#1769) qdak válasza Agent87 (#1743) üzenetére


qdak
addikt

hát nem tom én a buszon akartam netezni hazáig, faxán kiváalsztottam, mint más teloknál és mégsem azt tette alapértelmezettnek! jol meg is duplázta a számlámat, szoval csak ovatosan a wifivel ... a net profilt nem le7 parancsikonként kirakni vhogy ?
am eladó lehet a telo ha vkit érdekl privi

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1770) Agent87 válasza qdak (#1769) üzenetére


Agent87
aktív tag

nem tudom hogy lehet nem észrevenni hogy nem wifi-t használ mivel egy földgömb ikon villog a java programoknál, egyéb esetekben pedig a 3g ikon piros mikor aktív. pár byte míg észreveszed pedig nem duplázza meg a számlád.
nekem még egyszerse történt aktív wifi kapcsolódás esetén hogy mobilnetre ment volna és szerintem ez nem is tud bekövetkezni.

(#1771) qdak válasza Agent87 (#1770) üzenetére


qdak
addikt

hát figy nem volt még iylen telom, és a másikon nem igy volt :S
és bizony a net dublázta (2200ft+pénz kb) le7 nevetni nem telozok sokat ... rajt volt a számlán h az internet pár byte ért ennyibe került nekem sajna :S

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1772) Adrienn válasza Agent87 (#1768) üzenetére


Adrienn
csendes tag

köszönöm szépen!
De melyik jelenti azt, hogy érintőképernyőre van?

(#1773) Adrienn


Adrienn
csendes tag

WeTravel-nek már millió változatát felttem, amit egy másik fórumon találtam, de nem mutatja a térképet. semmit, csak sárga hátteret. Akinek működik, leírná honnan töltötte le, és miket állított be rajta?

(#1774) Armahun válasza Adrienn (#1773) üzenetére


Armahun
addikt

Csak indulj el szépen az autóval, és máris lesz térképed

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1775) Gorogyeckij


Gorogyeckij
csendes tag

Hello kérdésem lenne montém van és minden klappol rajta csak amikor felrakom a gyári kiest és appstoret akarom használni nem csinál semmit mert a mobilok között nincs a monte!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :W :W :W :W

Meik országot kell beállítani hogy a telefonok között ott legyen a monte is ??????? :F :F :F

PLS SEITSETEK HA TUDTOKKK MINNÉLL ELÖBB előre is köszi :) :) :) :)

(#1776) Gorogyeckij válasza doorah (#1719) üzenetére


Gorogyeckij
csendes tag

HY a wifi vel +a youtubbal én is bajlodok de a 0.facebook az ugy működik ha bemész a web'nwalk-ba és ott a beállításoknál internet beáll.ot meg rányomsz atmobil net re és akk brobálsz fölmenni így müxik nekem is így megy :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

(#1777) Agent87 válasza Gorogyeckij (#1775) üzenetére


Agent87
aktív tag

montehoz nincs appstore.

(#1778) qdak válasza Gorogyeckij (#1776) üzenetére


qdak
addikt

tess én átalakitottam kicsit ezt 0.facebook.com-widget egyböl ezt inditja, ki van téve parancsikonak vagy widgetnek vagy hivd a h akarod :D azt nem kel vacakolni vele :$

kérdésem az internet profiloknak h tudnék parancsikont csinálni ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1779) attack11


attack11
csendes tag

Sziasztok..

Letöltöttem az opera minit, és mostmár azzal böngészek, de egy kérdésem lenne.. Ha a profilnál a wifi van beállítva és a wifi lát hálózatokat, akkor az opera mini is a wifivel kapcsolódik a netre?

(#1780) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Tud ajánlani valaki egy jó swf to gif konvertert?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1781) ViTToRe válasza attack11 (#1779) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Igen :)

(#1782) LadaLord


LadaLord
aktív tag

Helló Mindenki!

Kellene nékem erre a telefonra az Asphalt 4 nevű játék. Tudna valaki segíteni nékem? Az imél címem: ladalord@gmail.com

Köszi előre is a segítséget!

(#1783) D@ny7 válasza Mela Kehes (#1780) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Ha jól tudom swf-et csak videó formátumba lehet konvertálni, de lehet én tudom rosszul:)

(#1784) G4bi89 válasza attack11 (#1779) üzenetére


G4bi89
senior tag

Opera a Játékok és egyebek menüpont közé kerül na itt kell beállítani a kapcsolatot is.
Alul egyebek - kapcsolatok majd itt kiválasztod a wifit amit akarsz. Utána alapértelmezetten a wifit fogja használni.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#1785) attack11 válasza G4bi89 (#1784) üzenetére


attack11
csendes tag

oks köszi

(#1786) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Sziasztok,

használja valaki a t-s mobil tv-t? Illetve mobiltévézéshez van valami jó kis progi?

Holnap majd jól beletépünk...

(#1787) LoJoCi


LoJoCi
csendes tag

Gyári beállítások visszaállítása jelszót kér. Valaki tudna segíteni, hogy mi lehet az?

(#1788) Armahun válasza LoJoCi (#1787) üzenetére


Armahun
addikt

Ha nem állítottad át akkor talán 12345, vagy 00000.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1789) csontho


csontho
tag

Csáó
Honnan lehet widgetet szedni hozzá?

(#1790) fúggö válasza csontho (#1789) üzenetére


fúggö
tag

Szia,próbáld meg innen:http:\\samsungmonte.uphero.com\index.shp\board,5.0.html?PHPSESSID=db6c8b645470fbfob19cd9c4459d8

(#1791) csontho


csontho
tag

Üdv
köszi már ha ez a widgetek de nem hozza be nekem :S esetleg más?

(#1792) fúggö válasza csontho (#1791) üzenetére


fúggö
tag

Nekem gond nélkül bejön,regisztrálni kel?másik helyet nem tudok.

(#1793) csontho


csontho
tag

http:\\samsungmonte.uphero.com\index.shp\board,5.0.html?PHPSESSID=db6c8b645470fbfob19cd9c4459d8

Nekem nincs ilyen weboldal nem hoz be
csak error0........

(#1794) csontho


csontho
tag

http:\\samsungmonte.uphero.com\index.shp\board,5.0.html?PHPSESSID=db6c8b645470fbfob19cd9c4459d8

megvan ha erre gondolsz:
http://samsungmonte.uphero.com\index.shp\board,5.0.html?PHPSESSID=db6c8b645470fbfob19cd9c4459d8

(#1795) csontho


csontho
tag

De csak igy http://www.samsungmonte.uphero.com/

(#1796) fúggö válasza csontho (#1795) üzenetére


fúggö
tag

Igen ere gondoltam,regisztrálni kel és minden ingyenes,sok jó dolog van. :Y

(#1797) gono.movies


gono.movies
csendes tag

Nem tudom felvetődött e már a fórumon a téma , ha igen akkor elnézést kérnék előre is .

Szóval, hogyan lehet beállítani hogy a bejövő üzeneteket ne automatikusan a sim-re mentse hanem a telefon memóriájára ?

Sehogy sem sikerült még beállítanom, nem találok ilyen opciót :S
Remélem valaki tud segíteni.

(#1798) ViTToRe válasza gono.movies (#1797) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Eddigi tapasztalatok alapján ezt nem lehet beállítani, először a SIM re kezdi el menteni az üzeneteket, aztán pedig a telefon memóriájába.

(#1799) gono.movies válasza ViTToRe (#1798) üzenetére


gono.movies
csendes tag

Köszi a választ :)
Nem mozgok túl otthonosan a mobilos dolgokban, ezért logikusabbnak tűnt , hogy erre kell lennie valamilyen opciónak :D de ha így hát így :)

(#1800) szigmat


szigmat
tag

Sziasztok!

Gondolkozokm egy ilyen készülék vásárlásán csak pár dolog még nem világos.

1: A GPS csak wlan-nal/3G-vel működik vagy mint egy okostelefon(saját gps vevőjét használja+szoftver)?

2: Videó-/Zene-lejátszója mennyire használható? --> 2-2,5 órás filmet meglehet nézni rajta, vagy inkább csak sorozatokat?

3: A közösségi alkalmazásokat valahogy lelehet irtani a telefonról?

Köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.