Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) szandra2012 válasza KiLlHeIm13 (#2300) üzenetére


szandra2012
csendes tag

én s

[ Szerkesztve ]

(#2302) szandra2012 válasza KiLlHeIm13 (#2300) üzenetére


szandra2012
csendes tag

én tudok segíteni :)

(#2303) KiLlHeIm13 válasza szandra2012 (#2302) üzenetére


KiLlHeIm13
csendes tag

Az jó lenne köszi! :) Leírnád hogy mit tegyek?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A probléma továbbra is fennt áll sajnos. Aki tudja, írjon. Előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#2304) zeusz55 válasza KiLlHeIm13 (#2303) üzenetére


zeusz55
senior tag

Szandra egy mosollyal és egy szívecskével tudott segíteni! :C
A probléma minden bizonnyal a hálózatoknál lesz, azon belül is a multimédiás üz.eknél!
Szolgáltatódnál érdeklődj hogyan állítsd be a hálózatod, vagy gugli...(ha vodás vagy pár sorral ezelőtt már leirtam!)

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2305) KiLlHeIm13 válasza zeusz55 (#2304) üzenetére


KiLlHeIm13
csendes tag

Nem vodás vagyok, hanem telenoros, de úgy meg tudtam nézni hogy regisztráltam a telenor stúdió oldalára:) A telefonról sajna még nem sikerült megnézni csak netről :(

(#2306) polip12345


polip12345
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a gondom hogy a Monte-m ha hívok valakit egy-két perc után panaszkodik a hívott fél hogy sípol,zörög a hang ,én nem hallom csak a hívott fél .Voltam Samsung márkaszervizben kétszer is,másodszorra semmit nem csináltak vele ,vissza adták hogy hibátlan .De azóta is ezt csinálja.Nektek van ilyen hibáról tapasztalatotok?Ötlet?
köszi

(#2307) Teasüti válasza polip12345 (#2306) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Másik telefon ugyanaz a kártya, ugyanazon a helyen telefonálva?
Ilyenről se hallottam még. :/

(#2308) postas


postas
tag

Sziasztok!
Volt valakinek már olyan problémája, hogy telefonáláskor teljesen süket a telefon? Se én nem hallok semmit, se az aki hívott/akit hívtam.
Ha kihangosítom a telefont, akkor jó. Headset használata esetén ugyanakkor megint nem jó...

Mit kellene csinálnom? Nem garanciális már, nem tudom, hogy szervízben mennyiért csinálnák meg.

Köszönöm!

(#2309) zeusz55


zeusz55
senior tag

Nem tudom ki hogy van vele, de engem idegesitett hogy nincs meg telefonon használható formátumba az összes szerviz kód. Igy csináltam egy pdfet.. ez elfér mindekinek és bármikor beolvastathatja telóval

egészségetekre: :DDD

MONTE KÓDOK PDF

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2310) noto válasza zeusz55 (#2309) üzenetére


noto
senior tag

:R :R :R

(#2311) profi007


profi007
csendes tag

sziasztok lenne 1 kérdésem samsung monte s5620ra nem tudtok nekem valami oldalt adni ahonnan letok tölteni gamet? de olyat ami teljes képernyős tudjátok amibe nincs nillentyű 240x400-as asszem! köszi előre is :) :))

(#2312) bodlor válasza profi007 (#2311) üzenetére


bodlor
csendes tag

hali lenne egy olan gondoma samsung montéval,hogy a kijelzőn egy telefonvan és egy nyíl mutat lefelé a telefonra mi lehet a problémája? nagyon fontoss lenne a segítség :W :W

-

(#2313) Armahun válasza bodlor (#2312) üzenetére


Armahun
addikt

Használati útmutatóban le lesz írva mit jelent ez az ikon. (ha nincs keress a neten pdf-et)

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2314) bodlor válasza Armahun (#2313) üzenetére


bodlor
csendes tag

és ha nem mutatja meg? amúgy kösz a választ?

-

(#2315) Armahun válasza bodlor (#2314) üzenetére


Armahun
addikt

Előtúrtam neked, nincs benne olyan ikon.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2316) bodlor válasza Armahun (#2315) üzenetére


bodlor
csendes tag

tom előb néztem én is és mit lehet vele tenni ilyenkor?

-

(#2317) Armahun válasza bodlor (#2316) üzenetére


Armahun
addikt

Passz, kapcsold ki utána be.

Az óra mellett fenn van ez az ikon ugye?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2318) bodlor válasza Armahun (#2317) üzenetére


bodlor
csendes tag

nem bese kapcsol ahogy be kapcsol ezt mutatja ki :S

-

(#2319) Armahun válasza bodlor (#2318) üzenetére


Armahun
addikt

Aham, akkor viszont azt elfelejtetted leírni, hogy mit csináltál a telefonnal mielőtt ezt a hibát elkezdte produkjálni.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2320) EczkE


EczkE
addikt

Üdv!

Csere készülék gyanánt ilyet kaptam a T-től és kénytelen leszek használni 2 hétig. :D

Amit nem tudtam beállítani az az ingyen facebook, ebben kérnék segítséget. :R

Asszem mindenféleképpen!

(#2321) Balogh88


Balogh88
csendes tag

Sziasztok egy kérdést tennék fel, a montem a zsebemben újra indul és sim nélküli üzemmódban kapcsol vissza, többszöri ki-be kapcsolás és aksi kivétel után random kapcsolbe úgy, hogy van rajta hálózat. ilyenkor rendszer frissítés kell ? vagy más hardweres baja lehet?
egy frim linket tudna vki adni ahonnan letudok tölteni vmi friss verziót?
A segítséget előre is köszönöm.

(#2322) dav1dkaah


dav1dkaah
tag

Üdv.

Nekem eddig nem nagyon volt baj a Monte-val. Mostanában azzal szórakozik a wifi-je, hogy próbálok kapcsolódni egy ponthoz, kapcsolódik is csak mikor meg szeretnék nyitni vele egy oldalt, akkor az írja ki, hogy DNS hiba. Itthon egy újraindítás után működik, máshol nem.

Mi lehet a gond? Köszi.

(#2323) nagypasztor válasza Balogh88 (#2321) üzenetére


nagypasztor
tag

Szerintem hivatalos frissebb verziót a KIES-en keresztül a legegyszerűbb elérni, ha van.
De szerintem a gugliban rákeresve lehet hozzá sok mindent találni, és a telepítések is lépésről lépésre le vannak írva.

(#2324) myke01 válasza nagypasztor (#2323) üzenetére


myke01
senior tag

Sajnos ennél a készüléknél a KIES erre nem jó , mármint szoftverfrissítésre . Személyes tapasztalatom , bár már nem rendelkezem Monte-val ; a Samsung ügyfélszolgálat tájékoztatott , hogy csak androidos készülékeken műxik a szoftverfrissítés KIES-el .
Egyébként szerintem a legjobb szervizbe vinni ilyen problémával , ha van még rá garancia.

[ Szerkesztve ]

(#2325) nagypasztor válasza Balogh88 (#2321) üzenetére


nagypasztor
tag

[link]

Itt egy link a telepítés pontos leírásáról.
De valóban igaz, hogy a szerviz a biztos, ha van még gar, és ha nem túl gyakorlott ezekben az ember. De ha nincs idő szervizbe vinni, a leírástól nem kell megijedni. Szerintem meg tudja oldani az ember magától is!

[ Szerkesztve ]

(#2326) s_roland


s_roland
tag

Mennyi lehet szerintetek a függetlenítése? El akarom adni kb 10000Ft-ért, de mivel telenor függő félek h nem vinnék el.

(#2327) MistahP


MistahP
csendes tag

Hello, találtam qwerty sms író alkalmazást, az én batár ujjaimhoz túl kicsik a gombok, de próbáljátok ki, talán nektek jó lesz: http://gallery.mobile9.com/f/2050742/?ref=2820
(a kép megtéveszt, csak vízszintesen használható.

Nem vagyok alkoholista, csak a májam túlságosan jól működik, és ezért roncsolom.

(#2328) Armahun válasza MistahP (#2327) üzenetére


Armahun
addikt

Olyan gadgetet nem tudsz ami az opera minit indítja?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2329) MistahP válasza Armahun (#2328) üzenetére


MistahP
csendes tag

Kerestem, de amit találtam az nem igazán a legjobb, de az eredeti böngésző az majdnem olyan, mint az opera, csak a +füleket hiányolom belőle.

Nem vagyok alkoholista, csak a májam túlságosan jól működik, és ezért roncsolom.

(#2330) zeusz55


zeusz55
senior tag

nagyon halott a fórum.... már senki nem használ ilyen mobilokat!? :( :F Pedig engem még mindig hibátlanul kiszolgál! :C

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2331) dav1dkaah válasza zeusz55 (#2330) üzenetére


dav1dkaah
tag

Nekem is ilyen van már lassan 2 éve. Eddig még nem nagyon volt vele probléma. Bár már ideje lesz lecserélni mert meguntam :) :U :U

(#2332) Dionea


Dionea
csendes tag

Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám van a Monte-mmel, hogy telefonálás közben a hívott fél valami nagyon hangos elektronikus zajt hall időnként. Ahhoz hasonlították, mint amikor valaki egy szintetizátor billentyűit nyomogatja. Én semmit nem hallok belőle és végig hallom, amit a másik fél mond. Eddig teljesen véletlenszerűnek tűnik a hiba. Van, hogy egyáltalán nem jelentkezik, máskor már szinte azonnal. A ki-bekapcsolás sem segít. Nagyon hangos, emiatt a beszélgetést meg kell szakítani. Van valami ötletetek, mi lehet a gond és hogyan lehetne megoldani?

(#2333) dav1dkaah válasza Dionea (#2332) üzenetére


dav1dkaah
tag

Nem lehetséges, hogy beszélgetés közben valahogy a billentyűzetre nyomsz és folyamatosan nyomod a gombot az arcoddal? :B Nekem már fordult elő ilyen :DDD

(#2334) Dionea válasza dav1dkaah (#2333) üzenetére


Dionea
csendes tag

Alapértelmezésben azonnal lockolja képernyőt, ha megkezdem a hívást és nem oldom fel közben. De próbáltam már eltartani a fejemet is a készüléktől, akkor sem szűnt meg a zaj a túloldalon.

(#2335) MaxTorque


MaxTorque
tag

Sziasztok!
Az én Montém már leszolgált 2 évet. Egyedül a mikrofonom adta meg magát, egyszerüen nem hallanak. Kihangosítva és headsettel viszont működik. Ezenkívül kb. másfél év után meghalt a gyári headset, de az nem a telefon hibája.
Az én telefonom első szériás, ami azt jelenti h jobb minőségű kijelző, kellemesebb nyomáspontú gombok, és teljes FW támogatás jellemzi (megy a beta FW is, ami az újakon nem hibátlan, de tök jó).
Meg is van tuningolva: lezárt képernyőnél a gombokkal is lehet zenét léptetni, megállítani, nem felejti el a híváslistát ha SIMet cserélek,tudom cserélni a menük hátterét, videót 240*400-ig játszik. Van kb. 40 dolog amit lehet használni, de nekem csak ezek vannak bekapcsolva, és ezeket ki is használom.
Mindent összevetve szeretem ezt a telefont :)

[ Szerkesztve ]

(#2336) ebegab92


ebegab92
senior tag

Azt kérdezném,hogy honnan szedhetek le firmware-t?Kiessel nem lehet frissíteni (nem támogatott :F ). Magyarországi T-Mobile-os firmware kellene :))

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#2337) MaxTorque válasza ebegab92 (#2336) üzenetére


MaxTorque
tag

Hello. Milyen szoftver van rajta? *#1234#-el megtudod nézni. Lehet nem éri meg cserélni.

(#2338) ebegab92 válasza MaxTorque (#2337) üzenetére


ebegab92
senior tag

Sikerült ráhúzni a XEJE1-es updatet.Van ennél frissebb,magyar nyelvű?

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#2339) MaxTorque válasza ebegab92 (#2338) üzenetére


MaxTorque
tag

Nekem sikerült már beletenni magyar nyelvet olyan FW-be is, amiben nem volt :D Az XEJE1 jó, én is sokáig használtam. De 1 éve kb. MFJF1 van rajta, mert erre jön ki a legtöbb patch.

(#2340) Millni


Millni
csendes tag

Sziasztok!Felmerült egy újabb kérdés bennem a telóval kapcsolatban...Ha un.MMS-t (azaz egy fényképet szeretnék/egyéb multimédiás fájlt) szeretnék küldeni kiirja, hogy állítson be egy kapcsolatot.Hogy tudnám elérni, hogy autómatikusan a kártyás előfizetésemről vonjon le xforintot? (telenoros vagyok) Ha kiirja,h állítson be egy kapcsolatot,akkor a rublikákban hova mit kell írni?Légyszives,ha valaki tudja írja meg nekem! Előre is köszönöm!

(#2341) zeusz55 válasza Millni (#2340) üzenetére


zeusz55
senior tag

Vodafone esetében [EZ] a helyes beállitás , telenor esetében a szolgáltatd meg tudja mondani, vagy neten utána tudsz nézni... nekem se volt beállitva alapból....

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2342) Millni válasza szandra2012 (#2301) üzenetére


Millni
csendes tag

Köszi! youtube-n láttam videót, amin vmi samsung LBS navigáció is megy az meg vmi mf-akármis firmwaren megy.Tudna vki segíteni,hogy tudom felrakni? Mert megpróbáltam az a videó alapján ami a neten volt,de első kikapcsolás után nem tudtam bekapcsolni szval vissza az egészet.Tehát ennek az mfjf1 v milyen firmwarenak a felrakásában tudna vki segíteni? Most vmi Ojtjl2firmware van rajta.Az a samsung LbS az offline módban is használható?

(#2343) Millni válasza Millni (#2342) üzenetére


Millni
csendes tag

Meg most találtam vmi NAVI EXPERT nevű gpsprogit, mely egy firmwareban alapból benne van, nem tudja valaki melyik az,és használható-e offlinemódban?

(#2344) MaxTorque válasza Millni (#2342) üzenetére


MaxTorque
tag

Hello. A Google barátod, használd bátran! De azért adok linket: :DDD Link
Regisztrálni nem kell sehova, csak valahonnan szedd le az MFJF1-es FW-t. Ebben van az offline navi, az Ukrajna térkép olyan 260 MB, a magyarországi szerintem kevesebb lesz. A Samsung LBS az egy Route66 alapú navigáció, elég alap, de megteszi.
2 dologra figyelj még:
1. driverek legyenek fenn a gépen (Kies néha bezavar, én rég leszedtem)
2. én mindig eredeti Samsung USB kábelt használtam, és nem volt gond sohasem, ajánlom neked is.
3. beállításaid, smseid, telefonszámaid, jegyzeteid, minden el fog veszni, ami fontos arról csinálj biztonsági másolatot.
4. a térkép letöltéséhez szükség lesz a Route66 kliensére a gépen, de ezzel csak a telepítés után törődj.
Sok sikert!

[ Szerkesztve ]

(#2345) Millni válasza MaxTorque (#2344) üzenetére


Millni
csendes tag

Nagyon köszi! Esetleg letudnád írni lépésenként? (mert elég kezdő vagyok a dologban...pl.:mi az a driver?) Nagyon hálás lennék!

(#2346) Millni


Millni
csendes tag

Tehát ezt a route66-ot hogy kell használni? Hogy tudom megcsinálni,hogy magyartérkép legyen?

(#2347) MaxTorque válasza Millni (#2346) üzenetére


MaxTorque
tag

Látom h ez lesz neked az első :D Holnap szépen leírok neked mindent, most már késő van. Jó lesz?

(#2348) Millni válasza MaxTorque (#2347) üzenetére


Millni
csendes tag

Tökéletes! a linkelt leírás alapján felsikerült raknom a mfjf1-firmwaret-amin a navi prgo van
Már csak a route66használatát kell megtanulni vkitől.!

(#2349) MaxTorque válasza Millni (#2348) üzenetére


MaxTorque
tag

Na, ügyes vagy :D
Amire szükséged van:
[link]

(#2350) Millni


Millni
csendes tag

Na,sikerült megcsinálni! Jippí és működik is! Már csak arra kéne rájönnöm,hogy tudom beállítani azt,hogy amikor a route66letölti a telefonra a térképet,akkor ne a teló memóriájára,hanem a mem.kártyára tegye!mert nem fér rá a Németországos térkép...560MB...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.