Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Tesztkönyv


Tesztkönyv
csendes tag

Sziasztok!

Beérkező hívások csengése nálam az első 1-2 másodpercben nagyon alacsony hangerőn szólal meg, majd hirtelen felerősödik. (NEM emelkedő dallam módban).

Ez ugye nem normális?

Köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#1852) Traxx


Traxx
őstag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne a telefonhoz kapcsolódóan...hogyan lehetséges azt megoldani, hogy a telefon megjelenítse az arab nyelvű sms-t? Mert jelenleg az írásjelek helyett kockákat ír ki...a régi SE-om minden gond nélkül tudta, ismerős Nokiája, Motorolája szintén.

Köszönöm a választ :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#1853) Armahun válasza Tesztkönyv (#1851) üzenetére


Armahun
addikt

Normális, ha zavar vágj be 2 másodperc üres hangot a zeneszám elejére. (pl: goldwave-vel)

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1854) Vio24 válasza Agent87 (#1836) üzenetére


Vio24
csendes tag

Köszike :)

(#1855) Tesztkönyv válasza Armahun (#1853) üzenetére


Tesztkönyv
csendes tag

Érdekes! Samsung support szerint:

"Az Ön által leírt jelenség hibára utal.

Javasoljuk vegye fel a kapcsolatot szerzodött szerviz partnerünkkel"

Van olyan esetleg itt, akinel nincs ez a jelenség?
Beérkező hívások csengése nálam az első 1-2 másodpercben nagyon alacsony hangerőn szólal meg, majd hirtelen felerősödik. (NEM emelkedő dallam módban).

(#1856) Donvit078


Donvit078
tag

üdv valaki tudna infót adni arról hogy lehet hálózati kapcsolatokat beállítani ezen a telefonon?

vegetáriánus vagyok...csak növényevő állatokat eszek

(#1857) Donvit078 válasza Donvit078 (#1856) üzenetére


Donvit078
tag

már megoldódott köszi

vegetáriánus vagyok...csak növényevő állatokat eszek

(#1858) Armahun válasza Tesztkönyv (#1855) üzenetére


Armahun
addikt

Többen is írták itt a fórumon, hogy nekik is ilyen.
Nekem már több rom is volt a telefonomon, de mindben így csinálta.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1859) nepszter1


nepszter1
addikt

Üdv hugomnak ilyen telefonja van és egyszerüen eltünt a térerő sehogy se lehet visszahozni normál állapotba van minden-t megprobáltam már sim kihuz vissza rak . ötletem sincs

(#1860) TheBalage83 válasza ABE (#324) üzenetére


TheBalage83
csendes tag

Hellóó!

Frissíteni próbáltuk a Monte-t. Minden fa*án ment, amíg meg nem állt a frissítés 24%nál. Se előre se hátra. A SIM-et sajnos telepítés közben vette ki a haverom, ettől sem indult tovább a frissítés. Megpróbáltunk mindent az elejétől. A teló nem kapcsol be, nem kapcsol ki. Csak egyfolytában próbál bekapcsolni. A Samsung logoig eljut, aztán próbál megint bekapcsolni. A gép már nem ismeri fel a telefont. Vihetem szervízbe, vagy van valami ötleted, hogy mit kezdjek vele?
A MultiLoader porthibát jelez.
Ha tudsz, kérlek írj valamit!

Köszi előre is, és boldog újévet kívánok!

(#1861) Agent87 válasza TheBalage83 (#1860) üzenetére


Agent87
aktív tag

frissítés közben babrálni a telefont mindenképpen nagyon okos dolog.
szerintem az a telefon már egy nulla. alaplapcsere. szervizben ha szerencséd van megoldják garanciára.

(#1862) Osynho


Osynho
addikt

Üdv!
Memkarit készülök venni a Montémba. 8gb-ra gondoltam, de fontos lenne, hogy gyors legyen. A mostani 1gb-osra pl lassabban menti el a képeket fotózás után, mint a saját memóriájába. Ez orvosolható azzal, ha class 4-es ,vagy 6-os micro SDHC-t teszek bele? Márkára nem allergiás? Mármint, hogy Sandisck, Kingston, Nokia, stb? :U

(#1863) ViTToRe válasza Osynho (#1862) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Nem biztos, hogy olyan nagy különbségek vannak, de ha lehet minél gyorsabb kártyát érdemes venni ( nem árt a jövőre is gondolni ). Nekem anno rengeteg márkájú kártya volt a telefonomban, mind1iket szépen kezelte. (Mostani 5730-as 8gb, class 4-es kártyát is),

(#1864) Osynho válasza ViTToRe (#1863) üzenetére


Osynho
addikt

Nézegettem teszteket, azt írják, hogy a class besorolás csak a minimális adatátvitelt jelenti, előfordulhat, hogy egy class 4es veri a class 6ost. Ezért nem tudom, hogy melyik márkát vegyem. Neked milyen márkájú a class4-es karid, illetve milyen gyors?

[ Szerkesztve ]

(#1865) ViTToRe válasza Osynho (#1864) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Most megnéztem: Pontosítanom kell, mert az 5730 as Nokiámban Class6-os kártya van, és Nokia márkájú, de a méret (8Gb) az stimmel.

Nem tapasztaltam komolyabb lassulást amikor a Monte-ba helyeztem át a kártyát. Átlagos sebességgel kezelte, akárcsak azt ami benne van/volt ( Class4, 4GB).

(#1866) Osynho válasza ViTToRe (#1865) üzenetére


Osynho
addikt

Köszi az infókat! :R

(#1867) kalem10


kalem10
csendes tag

Sziasztok lehet hogy ez volt már
De miért van az hogy mikor bekapcsolom a wifit és utánna fel akarok menni a google-ra
akkor tolt egy ideig és kiírja: A szolgáltatás nem elérhető. és hogy megpróbálnám e a vodafon fizetős netjével. ez mitől lehet ? :F :F :F

(#1868) HeavyToys


HeavyToys
senior tag

Sziasztok!

Valaki tud a montéra, jó word olvasót, ahol lehet szakaszosan nagyítani, mert a gyári, az vagy nagyon belenagyít, vagy semmit se látni:S

Köszi előre is!

Üdv!

(#1869) ViTToRe válasza kalem10 (#1867) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Minden wifi routerre csatlakozva ezt írja ki ?

(#1870) ViTToRe válasza HeavyToys (#1868) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Erre a telefonra nem telepíthető külső program-dokumentum olvasó.

(#1871) HeavyToys válasza ViTToRe (#1870) üzenetére


HeavyToys
senior tag

java alapúra gondoltam

(#1872) kalem10 válasza ViTToRe (#1869) üzenetére


kalem10
csendes tag

igazából nem tudom mert csak az itthonin próbáltam

(#1873) ViTToRe válasza kalem10 (#1872) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Akkor v.színű beállításoknál keresendő a probléma forrása...

(#1874) kalem10 válasza ViTToRe (#1873) üzenetére


kalem10
csendes tag

ahamm értem és a telefonnál vagy a rúternél?

[ Szerkesztve ]

(#1875) ViTToRe válasza kalem10 (#1874) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Akár mindkettő.... Rengeteg oka lehet hogy nem enged felcsatlakozni, rossz jelszó, rossz titkosítás beállítás, elrontott jelszó, mac cím szűrés, nem ad ip-t, stb... át kell nézni, ezt a problémát csak Te tudod megoldani. Esetleg kipróbálhatnád hogy máshol jó-e.

(#1876) kalem10


kalem10
csendes tag

na kipróbáltem van egy hely városban ahol ingyenes a wifi és ott műkszik és annyi a különbség ahogy néztem a részletekben vagy a kapcsolt vifi adataiban hogy nincs biztonság típusa nem WEP hanem "nincs".
ebből következtetek hogy a ruterrel van a gond.

(#1877) TheBalage83 válasza Osynho (#1862) üzenetére


TheBalage83
csendes tag

Köszi!

Azóta sikerült elindítani újra a frissítést, jól végig is ment, minden király, csak a kamera nem indul. Annyit ír ki, hogy "Fényképezőgép hiba". Nem lehet használni. Próbálkozunk, de szívesen várok ötleteket akárkitől!

Thanks!

(#1878) Oltika77


Oltika77
csendes tag

A következőben kérném a segítségeteket!

Külföldön vásárolt Samsung Montera a fórumon írtak szerint magyar nyelvet raktunk,csak a kamera nem működik azóta! "Kamera hiba!"
Van valakinek valami tapasztalata,ötlete a hiba elhárítására????

Köszönöm!!!!

(#1879) Traxx válasza Traxx (#1852) üzenetére


Traxx
őstag

Erre esetleg volna valakinek tippje? :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#1880) Agent87 válasza Traxx (#1879) üzenetére


Agent87
aktív tag

esetleg olyan firmwaret kell felrakni, amin van arab betűkészlet csak azon meg valószínűleg magyar nem lesz.

(#1881) Traxx válasza Agent87 (#1880) üzenetére


Traxx
őstag

Köszi, ezt szomorúan olvasom,így bukta a dolog:( Viszont felmerült egy másik kérdés bennem: java alapú chatet hogyan tudok igénybe venni? 4.1-es Opera minit használok (az 5-ös nem tetszik), de nem láttam külön letölthető javát. Vagy külön progi kell hozzá, mint amilyen a Palringo az msn-hez? Köszönöm ismét a választ :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#1882) Agent87 válasza Traxx (#1881) üzenetére


Agent87
aktív tag

nem tudom milyen chatet akarsz de msn-hez palringo, nimbuzz, ebuddy van. ezek több mindent tudnak úgy mint yahoo, facebook, stb...

(#1883) jerry311


jerry311
nagyúr

Van ezen a csodatelefonon valami biztonsági zár? Vannak ugye a vicces kedvű kollégák (köztük én is), akik elhagyatottan csörgő, védtelen telefonokra tesznek "szép" háttérképeket és csengőhangokat. Nyilván nem szeretném ha a saját telefonom is áldozatul esne. :DDD

(#1884) Traxx válasza Agent87 (#1882) üzenetére


Traxx
őstag

Java alapú chatet, mint amilyen pl. a gyalogló chat vagy a chat.hu :) Msn-hez a palringót használom nagy megelégedettséggel, bár kár, hogy qwerty-t nem tud, vagy legalábbis én nem tudtam kicsiholni belőle...igaz, az Opera Minim se tud, legalábbis ez a 4.1 nem.

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#1885) Agent87 válasza Traxx (#1884) üzenetére


Agent87
aktív tag

ilyet nem tudok de biztos van valami java alapú irc chat. de gyanítom a chat.hu nem irc-s.

(#1886) zezoka válasza Clemi (#1827) üzenetére


zezoka
őstag

Van egy google menü, amiben szintén benne van, a levelezés és a keresés mellett (alatt).

(#1887) zezoka


zezoka
őstag

Sziasztok! Olyan problémám van, hogy a Gmaps valamiért állandóan WLanon akar kimenni. Van egy 100megás csomagom (telenoros 900pénzért), ezért sose használom a WLant, kivéve ha nincs 3g, wlan meg igen. Így is csak havi 20-30megát használok (nem nagyon netezek), egyszer volt 58 mega.

Lényeg: Minden műxik 3G-vel semmi sem akar kikapcsolt wlant bekapcsolva menni, de ez a guglimap valamiért nem megy egy ideje (ezt se sűrűn használom, tegnap vettem észre, hogy már múltkor se ment, meg most se) 3g-vel. Mindig bekapcsolja a kikapcsolt wlant, útközben wlant ugye nem talál, és kiírja, hogy "Az adatkapcsolat megszakadt, ismét". Kilépve látom, hogy a wlan be van kapcsolva. Ha otthon vagyok lakásban, akkor persze megtalálja a térképet, mert ott sikeresen felkúszik a wlanomra. Régen tutira működött 3G-vel (és lassabb társaival), még útközben is használtam (1 hónapja még tuti használtam).

Mit cseszhettem el?
Köszi!

(#1888) zezoka


zezoka
őstag

Amúgy nyár óta megvan, így, hogy nem használok Wlant, se Bluetooth-t, GPSt ritkán, Netezek kb havi 20-30megát 3Gvel, beszélgetés ingyen van cégcsoporton belül (de ez gyakorlatilag az összes ismerős barát, család, stb), úgyhogy amikor amennyit kell.

Így kibír az aksija 5-6 napot!

(#1889) zezoka válasza zezoka (#1887) üzenetére


zezoka
őstag

Megoldottam! Csak úgy bírtam megoldani, hogy 4 állandó WLan van beállítva (enyém, tesóm, szülő, b.nő otthoni wifi routere), ezeket sajna ki kellett törölni, ekkor elindítottam a Google mapsot, megkérdezte min akarok kimenni (Telenor wap, mms, video, data). Kiválasztottam. Működött, de kb még 2-3x el kellett indítani a mapsot, és mindig kérte, majd egyszer csak nem kérte (mintha nyomtam volna valami helyreállít dolgot, és azután nem kérte). Aztán visszaírtam a Wlanomat (egyenlőre csak a sajátot), és most műxik: ha wlan be van kapcsolva azon megy ki ha nincs, akkor 3G-n.

(#1890) Agent87 válasza zezoka (#1889) üzenetére


Agent87
aktív tag

ezt én is tapasztaltam. a megoldás az amit írtál, kapcsolatok helyreállítása. nem tudom miért csinálhatja ezt.

(#1891) gencsivince


gencsivince
csendes tag

sziasztok egy kis segítség nem működik a rádió eddig jó volt most meg hiába inditom el nem
nem működik köszi

(#1892) Vicoo


Vicoo
senior tag

Nekem az a bajom , hogy a youtube nem megy. a videora kattintás után a pufferelés 0% marad és nem megy tovább. ötlet? eddig működött .

(#1893) ViTToRe válasza Vicoo (#1892) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

[link]

A linkre kattintva megkapod a választ hogy miért van ez, és mit kell tenni.

Lehet keresni is a fórumban.

(#1894) ViTToRe válasza gencsivince (#1891) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Nem indul a kocsim, mit csináljak ?

Pontosan mi a probléma :)) ?

(#1895) Armahun válasza gencsivince (#1891) üzenetére


Armahun
addikt

Szokta, ha menet közben kihúzod a fülhallgatót.

Kikapcs, bekapcs.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1896) jerry311


jerry311
nagyúr

Probléma:
Háttértárként USB-re csatlakoztatva elveszti az alapértelmezett memóriabeállításokat.
Az alapértelmezett memória ilyenkor visszavált a telefonra, mintha nem is lenne benne microSD kártya.

Erre van valami ellenszer?

(#1897) marci555


marci555
csendes tag

Sziasztok. Kb 2 hónapja vettem egy montét. Nagyon jó kis telefon, a youtube gondot most próbálom orvosolni. Az lenne a kérdésem, hogy melyik a jelenlegi legfrissebb frimware hozzá, és én hol tudom megnézni, hogy melyik van a telefonomon és ha szükséges hogyan tudom frissíteni? Ez jelent "veszélyt" a telefonra?

Előre is nagyon köszönöm a választ!

(#1898) marci555 válasza marci555 (#1897) üzenetére


marci555
csendes tag

Megcsináltam a dmz router beállítást, ráhangoltam a mobil ipcímre, de nem használt. netgear wgr614-es routerem van. Ha van egyéb tipp szívesen fogadom :D

(#1899) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Hali!En egy uj firmwaret tettem a telora Monte.Es a felbontas mintha romlott volna.LEhetseges ez vagy csak hulyesegeket latok? A -romt be pipaltam:(.

(#1900) ViTToRe válasza marci555 (#1897) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

A szoftver ellenőrzéshez a kód: *#1234#. Otthon is elvégezhető a frissítés, de ha valamit rosszul csinálsz, alaplapcserével járhat. Ezért inkább vidd be a legközelebbi Samsung szervizbe, ahol nagyjából 10 perc alatt elvégzik a műveletet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.