Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) zeusz55 válasza Mr.Grincs (#2200) üzenetére


zeusz55
senior tag

bármilyen füles jó bele... nekem sima sony van, de nagy bumszli philipsel is megy... szoval mindennel, ami nagy jackes...Úgy halottam kezeli a 16 ot is gond nélkül csak esetenként lassu, nekem 8gb C10 van benne hibátlan és iszony gyors... de USB pc kábellal nem nagyon használom, azzal piszok lassú.. kártyaolvasó és csá.. nekem rengeteg adat van rajta, film, zene, térkép stb... pillanat alatt beolvassa! Üdv!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2202) Teasüti válasza Mr.Grincs (#2200) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Szabvány jack aljzat, mindegy milyen fülest használsz.
8 giga van az enyémben.

(#2203) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Koszi a választ.
Word excel fileokat meg tud nyitni?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2204) zeusz55 válasza Mr.Grincs (#2203) üzenetére


zeusz55
senior tag

nem.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2205) Mr.Grincs válasza zeusz55 (#2204) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Köszi :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2206) groff93


groff93
csendes tag

Sziasztok!
Elkezdtem a leírtak alapján frissíteni a telefonomat és hibát jelzett szétkapcsoltam a géptől ezek után és nem kapcsol be csak a rendszer betöltéséig és ott is csak több mint feléig tölt de leáll.

Mit kellene most tennem?

(#2207) Teasüti válasza groff93 (#2206) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Számítógépes kapcsolatot még létesít? Kezdd előlről, ha van kapcsolat!
Ha az sincs, akkor van egy rossz hírem.

(#2208) Pannonos


Pannonos
csendes tag

Sziasztok!
Problémám a Montémmal az, hogy rettenetes halkan játszik le mindent.
Legyen az zene, vagy csengő hang. Szerintetek mi lehet a probléma?
Mielőtt okoskák azt írnák, hogy "hangerő állítás", nem az az ok!

(#2209) Armahun válasza Pannonos (#2208) üzenetére


Armahun
addikt

Milyen idős?
Nekem kb 1 éves korában cserélni kellett a hangszórókat.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2210) Pannonos válasza Armahun (#2209) üzenetére


Pannonos
csendes tag

Ja-ja ez is most lessz 1 éves. Pf :(((
mennyibe fájt a csere?

(#2211) Armahun válasza Pannonos (#2210) üzenetére


Armahun
addikt

Garanciába.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2212) Pannonos válasza Armahun (#2211) üzenetére


Pannonos
csendes tag

Esetleg hardveres probléma, mert a fülessel is ua az a helyzet.

(#2213) Pannonos válasza Pannonos (#2212) üzenetére


Pannonos
csendes tag

Oppá nem jól írtam szoftveres probléma.

(#2214) myke01


myke01
senior tag

Egyre jobban tele van a "hócipőm" a Monte "LEZÁR/FELOLD" gombjának (szemből jobb oldalon) a működésével. Rendszeresen úgy veszem ki a telót a zsebemből ,hogy már a bill.zár kioldott állapotban van (ki_tudja_mióta), mivel ugye a "hosszan-nyomásra" oldja a telefon zárolását. A Samsungtól butára sikeredett ez a "hardveres-gomb" megoldás; ill. jó lenne ha az érintőképernyőn mindenképpen kellene valamit "csinálni" a feloldáshoz :) ,de nem így van.

Nem született erre valami megoldás időközben ?

(#2215) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Ezen a telefonon valóban nincs jelszavas lezárás, vagy csak én nem találom sehol?

(#2216) llll


llll
senior tag

sziasztok
elakadtam a mobile gmaps-szel az öcsém telefonján
minden oké, csak éppen a térképet nem jeleníti meg
odáig jutottam el, hogy a tárolt térképrészletek ugye *.mgm formátumúak
és amikor a my files-ban megpróbálok megnézni 1-1 ilyen részletet az mgmapscache-en belül azt mondja, hogy "nem támogatott fájltípus"
független, angliában vásárolt és használt készülékről van szó
vmi spéci ottani korlátozás lehet?

Soha többet DPD!

(#2217) nagyszegi


nagyszegi
tag

Heló
Remélem jó helyre írok a problémámmal! Egy olyan problémával szembesültem h a Samsung s5620 monte telefonomnál a hívott felek (nálam nem) néha (az utobbi időben egyre gyakrabban) zúgást hallanak, olykor olyan erősen h alig hallják amit mondok nekik. Kérdés az h ennek mi lehet az oka és van e megoldás illetve mi az, és ez kb mennyibe fáj ha megjavítanám (nem garanciás a teló már), plusz ha megjavítás nélkül próbálnám elpasszolni mennyi lenne a reális kért összeg érte, mert ahogy így körbenéztem használtan 10-15 között mozog a teló.
Előre is köszi a választ!

(#2218) zeusz55 válasza llll (#2216) üzenetére


zeusz55
senior tag

http://www.2shared.com/document/7KnJsntu/MGMaps_leirasFULLOS.html

cselekedj eszerint! :K

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2219) llll válasza zeusz55 (#2218) üzenetére


llll
senior tag

hát kínomban már ezt is kikerestem és megnéztem
de semmi újat nem találtam benne
nem a telepítéssel, vagy a használattal van gondom
térképet sem egyet készítettem már az én telómra
egyszerűen az öcsém telefonján vmiért nem támogatott az .mmg formátum
erre nem tudtok vmi okosságot?
romcsere gondolom megoldaná, de azt nem engedi
(fél, hogy elcseszem :) )
esetleg jpg-be konvertálásra gondoltam, de azt meg valszeg az mgmaps nem ismerné fel úgysem...

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#2220) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok!

Valaki pls pötyögje már be az MMS beállitásait mert nekem kitörlődött és amit beirok az nem tetszik neki! :o Hálás thx

jah VODAFONE

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2221) zeusz55


zeusz55
senior tag

csak h datálva legyen...

Vodafone MMS

Adatvivő típusa : Csomagkapcsolt
Hozzáférésnév : mms.vodafone.net
Hitelesítés típusa : Normál
Felhasználói azonosító : -
Jelszó -
Protokoll : http
Kezdőlap címe : http://mms.vodafone.hu/servlets/mms
Proxy címe : 080.244.097.002:8080

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2222) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

sziasztok.van itt valaki aki huzamosabb ideje használ ilyen telót?
tudtok nekem üzemidőt mondani átlagos használat mellett?(napi 1óra telefonálás,pár mail,kevés net)
köszi a választ.

(#2223) Armahun válasza V.T.CS. (#2222) üzenetére


Armahun
addikt

15 óra rádiózást kibír

Ha reggel leveszem a töltöről, max másnap dél.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2224) Teasüti válasza V.T.CS. (#2222) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Én max kétszer töltöm egy héten átlagos használat mellett, éjjelre sem kapcsolom ki (akkor hajlamos elfelejteni ébreszteni :U ). Netet is gyakran használok, bár csak egy-két oldal erejéig. Egy hónapban kb 2-4 órát beszélek vele.

szerk: készenlétben, ha hozzá sem nyúlok, akár egy hetet is elvan.

[ Szerkesztve ]

(#2225) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

oksa.köszönöm.

(#2226) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok! telom mindig hianyolja az adobe Fplayert bi zonyos weblapok betoltesenel. mind1 hogy Ominiwel wagy a gyari bongeszowel nezem! hogy oldhato meg? wideoknal keri! thx

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2227) Teasüti válasza zeusz55 (#2226) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Próbáld meg magyarul is! Meg konkrétabban.
Nincs flash. Van helyette beépített youtube player.

(#2228) skylaner


skylaner
senior tag

Sziasztok!
Következő lenne a problémám:
MGMaps-t használok, miután nagy nehezen meghatározta a GPS a helyzetemet és jól megjelenítette a térképen onnantól kezdve már nem frissíti a pozíciómat.
30 perc séta után is ugyan az a helyzetem a térképen.

Miért csinálhatja ezt?

(#2229) Armahun válasza skylaner (#2228) üzenetére


Armahun
addikt

Mert olyan vastag a felhőréteg és a köd hogy az autós navim (ami nagyságrendekkel érzékenyebb) is alig látja a holdakat.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2230) zeusz55 válasza skylaner (#2228) üzenetére


zeusz55
senior tag

Nyaron is csak nehezen talalt holdat! enyit bir a telo!hól jo hol nem

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2231) sz.mateee


sz.mateee
csendes tag

Helló!
Csináltam egy oldalt a mobillal kapcsolatban.
Akit érdekel megtekintheti a samsungmonte.atw.hu-n.

(#2232) zeusz55


zeusz55
senior tag

ezeken a montés oldalakon kajak átok ül.. már vagy az ezredikre regelek és mind behal egy hét után :DDD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2233) myke01 válasza zeusz55 (#2232) üzenetére


myke01
senior tag

Hasonló tapasztalataim vannak a "Monte-s" oldalakkal . :)

(#2234) Teasüti válasza zeusz55 (#2232) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Jah, én a s5620monte.blog.hu-t könyvjelzőztem, egyik arc harangozta be itt korábban.
Minőségi válogatások vannak fent, de két hónapja nincs frissítve. :U

Sőt, így elnézve a dátumokat 2 napig volt aktív az oldal összesen. :C

[ Szerkesztve ]

(#2235) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok!

Ilyet csinált már valaki vagy csinál e rendszeresen hogy mondjuk két MIcroSd kártyát használ!? Mert nekem van egy rendszerezett 8 gb-m (térkép fotok stb...) viszont lenne egy 4 gbs amire meg csak filmet durnék! Namost mint azt tudjuk a kütyük nem szeretik a variálást.. szerintetek ettől a cserélgetéstől mennyire hülyül meg az eszköz!?

Ha valakinek az az ötlete támad hogy vegyek bele 16gs kártyát, adok egy postacimet küldheti! XD

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2236) myke01


myke01
senior tag

Miért van az ,hogy a ((Menü/második oldal/fent középen:'Google')) Google Maps 3.0.2 gyári Google térképen a "Saját helyzetem" állandó jelleggel Karachi-tól (Pakisztán) DNY-ra 50-60 km-re jelzi ki :Y ? Pedig Magyarországon tartózkodom állandó jelleggel . Kapcsolatom 3G+ , tehát nem WIFI-n keresztül csatlakozom a nethez .
Vagy ennyire ratyi telefon ez ? :((

(#2237) zeusz55 válasza myke01 (#2236) üzenetére


zeusz55
senior tag

biztos valami terorista mobilja votl előző életében! :D esetleg egy bombát jelez! Keresd fel az FBI-t! :F

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2238) s_roland válasza myke01 (#2236) üzenetére


s_roland
tag

eltaláltad, ennyire :C
Amúgy szintúgy, engem is mindig a világ másik felébe rak be, de percek kérdése szokott lenni és akkor észhez kap :)

(#2239) Armahun válasza myke01 (#2236) üzenetére


Armahun
addikt

Mert megkavarták a telenor hálózatát a hipernetre való átállás végett, és a google rosszul lővi be a tornyok helyzetét.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2240) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok!

Atom noob vagyok.. valaki irjon már pár sort azokrol a PIXELES szarokrol ami minden reklámnál ott van és telefonnnal lehet bescannelni... mi az és mire jó!? A mi telefonunk tud vele mit kezdeni!??

THC a hszeket! :DDD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2241) Armahun válasza zeusz55 (#2240) üzenetére


Armahun
addikt

Jó olvasgatást.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2242) zeusz55 válasza Armahun (#2241) üzenetére


zeusz55
senior tag

thc .. ezt az utat választottam volna ha tudom a nevét! :((( :C :R

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2243) metalchicken


metalchicken
csendes tag

Csak szólok: a legendásan jó összeszerelésű samsungok óriási kivételével állunk szemben. Nem elég, hogy a telefon előszeretettel csúszik ki bármilyen zsebből vagy egyéb felületről, míg az előző samsungjaim állták a sarat, aközben ezt darabokban kell összeszedni és újra összerakni. Érdemes hozzá valamilyen tokot vásárolni, különben gallyra megy az egész hónapok alatt. :(((

(#2244) Teasüti válasza metalchicken (#2243) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Több mint egy éve megvan, soha nem csúszott ki/le sehonnan.
Soha nem esett szét, ha véletlenül mégis koppant a padlón az én ügyetlenségem miatt.
Ott user error lesz, javaslok strapatelefont, ha nem tudsz vigyázni az eszközeidre. :P

(#2245) zeusz55 válasza Teasüti (#2244) üzenetére


zeusz55
senior tag

Mondjuk én eleve vigyázós vagyok... vettem piacon ilyen kivül tapadós belül csúsós tokot, mindig abba van és 3 naponta ablakosoval áttörlöm, valamint a képernyőn a fólia még rajt van... az tény hogy a telefon tud ngyon csúszós lenni... (zsebbe üresen könyen becsuszik, száraz kézzel tényleg ovatosna kell bánni vele mertsiklik mint hal a kézben, de ettől függetlenül még sosem ejtettem le! :)) :DDD Vigyázni meg mindenre lehet, de tény lehetne tapadósabb... :K

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2246) Teasüti válasza zeusz55 (#2245) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ez nekem újdonság, amit írsz. :N

szerk: nem lehet, h más fajta hátlapod van hozzá? Mert a prototípusokon vmilyen textúrázott grafitszínű hátlap volt (hasonlít a szénszálas mintázatra), aminek az anyaga is eltérő.

[ Szerkesztve ]

(#2247) zeusz55 válasza Teasüti (#2246) üzenetére


zeusz55
senior tag

sima "lakkozott" van, csuszik mint a picsa! :) Ha hidegbe fagyott száraz a kezem , csak ugy forog benne mint egy naphal! :D De igyexem vigyázni.. ilyen kor ugy fogom mint tinilány a faszt, azt akkor biztos nem ejtem el! :DD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2248) Teasüti válasza zeusz55 (#2247) üzenetére


Teasüti
nagyúr

:DDD
Javaslom akkor ezt.
Egy teljes fóliázás megoldja a problémát.
A fólia topikjában, ill. az aprón van olyan ember, aki szokott rendeli kintről.

(#2249) gery14


gery14
senior tag

Hello
Valaki felrakná a beálitot Javas GPS es cucát vagy valami mukodo gps est ha lehet magyarlegyen és dumáljon.

Udv (angol billrol irtam)

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#2250) zeusz55 válasza gery14 (#2249) üzenetére


zeusz55
senior tag

üdv.. szerintem ilyen kb nincs :D

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.