Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Zumsali


Zumsali
csendes tag

Hali!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy az "etikett mód" működik valakinek? Vagy csak én vagyok ügyetlen?:D
Ha nekem nem megy akkor hogy kell csinálni?
köszi

(#1252) Zumsali válasza Mela Kehes (#1247) üzenetére


Zumsali
csendes tag

Mela Kehes!

A 3g-t a Menü/Beállítások/Hálózati beállítások/Hálózat mód/ és itt válaszd ki vmeik GSM módot.

(#1253) Rush77


Rush77
aktív tag

Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni abban, hogy a Monte beépített e-mail kliensében beállítottam a gmail-t a következők szerint (google forumáról):

1.In messages go to settings-->email-->Email setup wizard.
2.Account name: Anyname that you wish,Email address:your gmail id,Enter password:Your gmail ids password
Incoming server type:IMAP4
Incoming server:imap.gmail.com
Outgoing server(SMTP):smtp.gmail.com
Then give OK.
Now in Settings-->email-->sending options
From:Your name
Send account:The account name you have entered above
Priorty:Normal
Keep a copy:tick
reply with body:tick
forward with files:tick
get read report:tick
get delivery report:tick
Add my name card: none
add signature:new mails(or as u like)
signature:as you like

Now in messages-->emil inbox-->edit account,select the account you created,
SMTP Port:465(gets changed to this number automatically on choosing SSL below)
secure connection:SSL
Incoming server type:IMAP4
IMAP4 server:imap.gmail.com
imap4 port:143
Secure connection:SSL
dOWNLOAD LIMIT:500
imap4 incoming email:new
Retrieving option:as u like
keep on server:tick
SMTP auth:tick
Same as pop3/imap4:tick---->SAVE

namármost a probléma az, hogy amikor letölteném a leveleket állandóan azt a hibát dobja, hogy: (Gmail) DNS hiba
Megnéztem minden beállítást (mobilnet, wifi, mail fiók), minden jónak tűnik de mégsem működik.

Előre is kösz a segítséget és sorry a hosszért

(#1254) D@ny7 válasza Zumsali (#1251) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Működik, mikor felhívnak és csörög a telefon, de te nem akarod felvenni, de azt se hogy folyton csörögjön, akkor lefordítod a telefont kijelzővel az asztalra és csöndbe marad:), ezt legegyszerűbben állívással tudod kipróbálni.

(#1255) D@ny7 válasza Rush77 (#1253) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Gmail beállításoknál, engedélyezve van hogy letölthesd telóra?

(#1256) odani


odani
tag

A ti telótokkal is előfordul néha, hogy bejövő hívásnál fekete marad a kép? Ahh... Ki kell oldani a zárat, hogy lássam, ki hív. Az újabb szoftverekben vajon ez is meg van oldva?

(Az ehhez képes apróság, hogy amíg a beszélgetés zajlik, takarékosan adja a fényerőt a kijelző - tehát napfénynél láthatatlan -, de abban a pillanatban, hogy bontjuk a vonalat és eltűnik a beszélgetés időtartama stb. a képről, felnyomja a beállított fényerőre - és egyúttal feloldja a zárat, pedig le volt zárva. Brrrr...)

(#1257) Izzé válasza odani (#1256) üzenetére


Izzé
őstag

Ilyen hibáról én még nem hallottam. Garancia gondolom van még rá, élj vele. ;)

(#1258) Zumsali


Zumsali
csendes tag

Nem tudja vki h ki lehet e kapcsolni azt, h amikor háttértárként használom a telót akkor ne töltse? mert nekem az akksi nem bírja mert csak pár percig szoktam rádugni és utána nagyon hamar lemerül :F Köszi

(#1259) Rush77 válasza D@ny7 (#1255) üzenetére


Rush77
aktív tag

Ha arra gondolsz, hogy a POP3 meg az IMAP engedélyezve vannak-e akkor igen.
Egyszerűen nem tudom, hogy mi a xar lehet

(#1260) Rush77 válasza Rush77 (#1259) üzenetére


Rush77
aktív tag

Sorry. Végül sikerült.
Csak én voltam a bf...sz mert a telefonon az IMAP helyett kipróbáltam most a POP-ot és megy.

Köszi és Üdv

(#1261) D@ny7 válasza Rush77 (#1260) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Kicsit utánanéztem, elvileg IMAP szinkronizálás csak Android BlackBerry iPhone Nokia S60 Windows -os telefonokon lehetséges, legalábbis hivatalos gmail oldal szerint.

(#1262) lina9521 válasza D@ny7 (#761) üzenetére


lina9521
csendes tag

sziasztok:! most vettem a telot és én sem tudok feltölteni semmit mert mindig kikapcsol a telom a hátértárnál meg ki irja h helyezze be és nem tudom hogy mit :/ valaki meg tudja mondani h a kies-el hogy kell mert már rá telepitettem a cd-t a gépre és nem tudom hogy utánná hogy kell !!
meg amit kaptam hozzá headsetet nem megy bele teljesen és nem lehet vele zenét hallganit:/:/ ez hogy lehet ?? rosszat adtak hozzá??

(#1263) lina9521


lina9521
csendes tag

sziasztok:! most vettem a telot és én sem tudok feltölteni semmit mert mindig kikapcsol a telom a hátértárnál meg ki irja h helyezze be és nem tudom hogy mit :/ valaki meg tudja mondani h a kies-el hogy kell mert már rá telepitettem a cd-t a gépre és nem tudom hogy utánná hogy kell !!
meg amit kaptam hozzá headsetet nem megy bele teljesen és nem lehet vele zenét hallganit:/:/ ez hogy lehet ?? rosszat adtak hozzá??

(#1264) Mela Kehes válasza lina9521 (#1263) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Van a telefonban memóriakártya?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1265) Rush77 válasza D@ny7 (#1261) üzenetére


Rush77
aktív tag

Nah.
Hát mégsem felhőtlen az örömöm mert bár fogadni tudok, Küldeni nem (pontos EM: Gmail: Kapcsolódási hiba)
Haverommal arra gyankszunk, hogy trémobil letilt valamilyen portot (Dominoban lett véve de egy előfizus kártyával használja a párom)
Nem tudom van e valakinek valami ötlete

(#1266) D@ny7 válasza lina9521 (#1263) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Médiatárnál elvileg mennie kell, KIES-hez meg nem értek, nem használom.
Headset-hez meg annyit hogy bele kell annak mennie, lehet hogy úgy látod hogty nincs teljesen benne, mer a hátuljánál nem kell teljesen belemennie, akkor van jól benne ha elölről nem látszik semmi,

[ Szerkesztve ]

(#1267) clyvejhamma


clyvejhamma
aktív tag

Sziasztok!

Bocs ha véletlen volt már róla szó, de mindenkinél eltűnnek a widgetek miközben scrolloz a masina?
1. oldalon vagyok minden a helyén, görgetek valamelyik irányba erre eltűnnek a widgetek, bejön a köv oldal, amikor megáll csak akkor jelennek meg a másik oladlhoz tartozó widgetek.
Most cseréltem egy 5230at Montéra és a widget résszel nagyon nem tudok megbarátkozni, az ébresztőt és a számológépet pl ki se tudom tenni widgetnek.... wtf?

(#1268) Yooha válasza clyvejhamma (#1267) üzenetére


Yooha
aktív tag

Csak kipróbálni volt nálam ilyen masina, és úgy emlékszem, hogy scrollozás közben nem látszanak a widgetek. Szerintem azért ezzel együtt lehet élni :)
Végül is görgetés közben úgyse használod őket.

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#1269) Mela Kehes válasza clyvejhamma (#1267) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Én is 5230-ról váltottam és több apró dolog is jobb volt benne mint ebben. Engem is zavar a widgetek eltűnése, a könyvjelzőhiány, teljes háttér három részből való berakása stb., de azért ez a telefon összességében jobb és nem bántam meg a cserét. Az érintőképernyője sokkal érzékenyebb az s5230-nál.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1270) clyvejhamma válasza Yooha (#1268) üzenetére


clyvejhamma
aktív tag

persze együtt, csak idétlenül néz ki, hogy a "komolyabb" telónak egyszerűbb a menüje..
Ami igazán bosszant, hogy nem tudok háttérképet beállítani úgy hogy a három oldal a kép három szelete legyen. Miért jó visszafelé fejlődni? Remélem majd valami firmware megoldja ezeket...

(#1271) s_roland


s_roland
tag

Valaki erről a gps progiról tud vmit: Naviexpert ?
a csehes dologról már hallottam! azon kívül szeretnék infót! köszi

(#1272) D@ny7 válasza s_roland (#1271) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Ez az a csehes navi program amiről hallottál:D, egyébként röviden annyit hogy java alapú, ahoz hogy használhasd a térképeket meg kell vásárolni a licenszet, és akkor is igényel internetkapcsolatot.

(#1273) Traxx


Traxx
őstag

Sziasztok!

Viszonylag friss Monte tulajként lenne egy kérdésem, amire nem találtam megoldást eddig...azt hogyan kell kikapcsolni, hogy a fogadott hívások után ne kapcsoljon ki a képernyőzár? Baromi idegesítő, amikor minden hívás után ismét le kell zárnom a cuccot... Amúgy eddig korrekt a teló :)

Köszönöm a választ :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#1274) Yooha válasza clyvejhamma (#1270) üzenetére


Yooha
aktív tag

Vágd fel a képet 3 képre, és rakd be így ;)

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#1275) Mela Kehes válasza Traxx (#1273) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Én sem tudom hol kell kikapcsolni, de ez csak egy gombnyomás a beszélgetés után. Hozzá kell szokni.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1276) NoMagix válasza Traxx (#1273) üzenetére


NoMagix
addikt

Szerintem szoftveres hiba, majd talán kijavítják!
De, kapcsold be az automata bill.zárat és állítsd 8 másodpercre a kijelző világítást, akkor magától visszakapcsol.
Engem is zavart amikor bringáztam, menet közben még felvettem, de megkellet állnom lezárni. :(((

(#1277) Izzé válasza NoMagix (#1276) üzenetére


Izzé
őstag

Nem hiszem hogy hiba lenne, ez ilyen, így kell elfogadni. :)
Menet közben fel tudtad venni, lezárni meg már nem? :D

(#1278) Traxx válasza Izzé (#1277) üzenetére


Traxx
őstag

Fordítsuk meg a kérdést ;) Zárva volt eredetileg? Igen. Akkor meg miért nyílik fel kéretlenül...? Jó, igaz hogy csak +1 gomb, de bosszantó, pláne hogy ez még a legelső monokróm kijelzős Alcatelemben se volt így, bár ott billentyűzár volt ugye, nem képernyőzár :D

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#1279) clyvejhamma válasza Yooha (#1274) üzenetére


clyvejhamma
aktív tag

Köszi, közben rájöttem én is :)

Most már csak a widgetes dolog zavar, de az nagyon...

(#1280) Izzé válasza Traxx (#1278) üzenetére


Izzé
őstag

Meg kell szokni. Tudom idegesítő apróság, de azt kívánom ez legyen a legnagyobb gondod a telóval! ;)

(#1281) NoMagix válasza Izzé (#1277) üzenetére


NoMagix
addikt

Nem voltam elég világos!
Persze a fülhallgatóra gondoltam!
Azon lévő gombbal vettem fel a hívást!

(#1282) Vicoo


Vicoo
senior tag

Azt hogyan lehet megoldani, hogy miután a rádióból , vagy zenelejátszóból kilépek, ne jelenjen meg a kezdőképernyőn a widgetjük?

(#1283) Vicoo


Vicoo
senior tag

Ja és még valami : ERRE mi a megoldás? Ez a KIES telepítője , miért nem megy végig?

(#1284) misibea


misibea
csendes tag

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni! Eddig minden gond nélkül fel tudtam csatlakozni egy levédetlen hálózatra wifin keresztül, amit a telefonom talált, de egy napja keresés és mentés után, amikor böngészni szeretnék, arra hivatkozva hogy DNS hiba, nem csatlakozik fel. Tudtommal semmit nem állítottam el a telefonomon, eddig kifogástalanul működött, nem tudom, mi történhetett. Kerestem egy másik levédetlen hálózatot, szintén ezt a problémát jelezte ki, DNS hiba. Segítenétek? Mi lehet a baj, hogy most nem tudok wifin csatlakozni egy levédetlen hálózatra, bár eddig könnyen sikerült... Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#1285) s_roland


s_roland
tag

hali!
hogy tudnék egy szélesvásznú filmet úgy lekonvertálni a Formatfactory progival, h az kitöltse a teljes kijelzőt? Vagyis csak szélességben, tudom h hosszúságban nem lehet :)
Lehet egyáltalán úgy konvertálni h kicsit összenyomott legyen a film, és alul-felül ne legyen fekete sáv, de ha ránagyítok a telón akkor lesz tökéletes?
köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1286) gyenge47


gyenge47
tag

Hali

Ideje lenne egy órarendet felrakni a telóra.. Hogyan tudnám? Anno vhol olvastam egy neptunos, javas progiról amivel meg lehetne oldani, de sajna nem emlékszem rá, h hol és mit olvastam.
Valaki?

(#1287) consono válasza s_roland (#1285) üzenetére


consono
nagyúr

Csak egy tipp, mert se montém nincs, se a progidat nem ismerem amit mondasz, de mintha az lenne a megoldás, hogy 320x240-re kódolsz, de 16:9-es aránnyal. Egy próbát megér!

"In God we trust. All others must bring data"

(#1288) D@ny7 válasza gyenge47 (#1286) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Hát ven itt egy ilyen nevezetű progi: Rozvh II

(#1289) D@ny7


D@ny7
aktív tag

Hali! van valakinek ötlete hogyan tudnák webrádiót hallgatni a mobilomon?:)

(#1290) Vio24


Vio24
csendes tag

Hali!
Olvasgattam ám a fórumot, de csak nagy vonalakban úgyhogy én is bocsi ha már volt ez a kérdés, de nekem pl nem müködik az érintőképernyő, ha a töltőre van dugva a telefon és ez eléggé zavar. A másik meg ezt is olvastam itt valahol, hogy ha csörög a teló és sokára érek oda, hogy felvegyem akkor elsötétül a képernyő és nemtom, hogy ki hív.

(#1291) kisnovi79


kisnovi79
csendes tag

Sziasztok!
Segitséget kérnék! Samsung Montéra honnan tudok Skype alkalmazást letőlteni?
Előre is köszi!

(#1293) D@ny7 válasza Vio24 (#1290) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Nekem normálisan működik töltőről, hívónál meg szerintem old fel a képernyőzárat és látni fogod hogy ki hív.

(#1294) moongose323F


moongose323F
csendes tag

sziasztok!!

egy olyan kérdésem lenne hogy!!!mikor megvettem a telot csináltam rá simzár kodot hogy másik kártyával ne tudják használni de az a baj hogy a kodot elfelejtettem!!!mit tegyek????
egyébként meg megvagyok elégedve a teloval ma teszek rá gps progit kiváncsi leszek rá hogy milyen lesz!!!én wifivel is tudtam youtube-ozni!!!szerintem ár és tudás arányban nagyn jo kis telo :)) :))

(#1295) janes74 válasza moongose323F (#1294) üzenetére


janes74
senior tag

Master reset.

(#1296) Vio24 válasza D@ny7 (#1293) üzenetére


Vio24
csendes tag

Akkor véleményed szerint vigyem szervízbe, hogy a töltőre dugva nem müködik normálisan?

(#1297) aram01


aram01
nagyúr

sziasztok
beléptem én is a klubba :D
2 gyors kérdésem lenne :hol tudom megnézni a szoftver verziót? másik lehet e? ha igen hol témákat leszedni a telóra
köszi előre is

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1298) hardline


hardline
senior tag

Sziasztok,

Van 2db eladó monte fóliám. Ha érdekel vkit, dobjon privátot.

(#1299) Mela Kehes válasza aram01 (#1297) üzenetére


Mela Kehes
addikt

*#1234# ezzel tudod a verziót megnézni, témát letölteni nem lehet.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1300) aram01 válasza Mela Kehes (#1299) üzenetére


aram01
nagyúr

értem és köszi
sw ver:s5620xejd1 van ennél újabb?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.