Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) D@ny7 válasza csabyka24 (#1348) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Ja hát igen:), a memória gondok:), megtelt a belső memóriád, most vagy azért mert te raktad teli vagy ugyan az mint nekem volt, és van is hogy a belső memória része valami úton módon egyre kevesebb, de ezen lehet segíteni, egy memória ürítéssel, ha igy sem megy akkor vidd be szervizbe mutasd meg, ott leformázzák és tesznek rá uj szoftvert, garanciálisan.

[ Szerkesztve ]

(#1352) nova001 válasza LadaLord (#1339) üzenetére


nova001
senior tag

én full ujjat vettem/veszek garinélkül függetlenbe 30ért :)

de 40et is megér bár akkor már nokia5800 vennék valami jo használtat..lehet találni

(#1353) Bluegene válasza nova001 (#1352) üzenetére


Bluegene
addikt

hol veszel full újat 30-ért?

mert árgép szerint 44 ezer függetlenül újonnan

linket plíz

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1354) Bluegene válasza nova001 (#1352) üzenetére


Bluegene
addikt

akkor elárulom: lopottat veszel, ha tényleg full új, a nagyker ára is magasabb 30K-nál

lopott mobilt pedig nem biztos hogy szerencsés, lehet csöngetnek a zsaruk(bemérhető egy mobil asszem IMEI szám alapján ;) )

ha meg vki vett egy ilyet, és nem tetszett neki kicsit megnyomkodta és nem tetszett, az meg nem full új, hanem alig használt

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1355) nova001 válasza Bluegene (#1354) üzenetére


nova001
senior tag

én full ujba veszem és annyiért :) és nem lopott ezt garantálom :) annyi h nincs gari rajta

[ Szerkesztve ]

(#1356) Bluegene válasza nova001 (#1355) üzenetére


Bluegene
addikt

a kérdésemre nem válaszoltál, hol?

hogy nincs rajta gari már simlisen hangzik :U

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1357) nova001 válasza Bluegene (#1356) üzenetére


nova001
senior tag

egyik mobilszolgältato boltba mert mondjuk ugy vip vok:-) nem reklámozom, csak irtam h én enyiért vetem és 40ért nokiát venék már

[ Szerkesztve ]

(#1358) Bluegene válasza nova001 (#1357) üzenetére


Bluegene
addikt

jó én 22-ért vettem előfizuba djuicenál, de ez a teló függetlenül 44-50 ezer forint,

igencsak érdekes hogy 30-ért megkapod, max kártyásan

és hogy nincs gari bizonyítja hogy fű alatt történik valami, valami bűzlik

tisztességes boltba adnak garit is

és megér ez a teló 45 ezret ami az ára, az hogy én 22-ért vettem csak azért van mert két évig djuice-osnak kell lennem, tehát a cég kifizette az árát

esetleg nagykereskedésbe lehet olcsóbb még(akkorse 30), azt elhiszem, de hogy nincs gari akkor lopott lehet a teló, csak nehogy csengessenek a kopók

látom azóta átírtad a mondókád: jó lehet ha VIP vagy az megint más, de akkor miért nem adnak garit?

a nokia 5800 pedig nem egyértelműen jobb, pl pöckölővel lehet csak normálisan kezelni újjal nehéz, gyengébb a kamerája a kijelzője , vaskosabb/nehezebb és melegszik

én nem hinném hogy a Nokia 5800 jobb lenne, max összemérhető, jó van amibe a nokia 5800 a jó pl zenélésbe

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1359) Bluegene válasza Bluegene (#1358) üzenetére


Bluegene
addikt

persze nem akarok nokia 5800 vs monte flame-t, de 2 haveromnak is van nokia 5800-a nekem pedig montém, és a Monte felveszi vele a versenyt, szebb a képe(bár lepkefingnyival kisebb) szebben játsza le a videókat, gyorsabb a menü, sokkal szebb fényképet csinál, könnyebb, vékonyabb, újjal remekül kezelhető nem úgy mint a nokia 5800, nem melegszik

a nokia 5800 viszont zenélésben jobb, meg mégiscsak komoly oprendszere van, meg talán a navigációt is tudja jobban

tehát nokiát az vegye aki kütyübolond, a samsungot pedig az aki nem buherálja annyit a samsung a lényeget azért tudja :K

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1360) nova001 válasza Bluegene (#1358) üzenetére


nova001
senior tag

kinek a pap kinek a papné tudod :)

azért nem adnak mert ilyen olcsó :) kódolás előtt jön ki de papiron (IMEI szám pl) az egyik mobilszolgáltatónál van a mobil szval igy nem lopott
megnyugtatásért még a papir is megvan h ez telo XY szolgáltatós...
az h én már milyen kártyát rakok bele magánügyem
és vicces lenne bevinnem legariztatni ha valami baja lenne :)

na én azért vágyom nokiára mert a navi hiányzik nagyon :S és moddolni akarnám :S

[ Szerkesztve ]

(#1361) Bluegene válasza nova001 (#1360) üzenetére


Bluegene
addikt

jó akkor gratulálok megspóroltál 14 ezer forintot

a te eseted más, mert nem mindenki vip, ahhoz hogy vip legyél sokat kell telefonálni, tehát a szolgáltató már hülyére kereste magát rajtad és odadob egy kedvezményt hogy maradj náluk ;)

egyébként akkor miért nem az 5800-át veszed? [link] azt is lehet olcsón

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1362) nova001 válasza Bluegene (#1361) üzenetére


nova001
senior tag

nem a beszélgetés miatt tudtam ezt megtenni...én mást használok szolgáltatóba mint ahonnan van a telo azért volt jo nekem hogy független

gondolkozom a nokián igen :) csak még nem vettem rá magam hogy utána nézzek jobban

amugy nincs semmi értelmes szoftver erre a montéra ?? hihetetlen ez a nokia h semmit nem enged :S

[ Szerkesztve ]

(#1363) Bluegene válasza nova001 (#1362) üzenetére


Bluegene
addikt

van java játék dögivel, opera mini, mozgó háttérképet is lehet szerezni, widgetet is
illetve ami kéne az már rajta van(gmail kliens, átváltó, szótár..etc.)

mi kéne még a boldogságodhoz? :) mondj példát

olyat nem fog tudni hogy bluetooth-on keresztül irányítsd a winampot sztem :) ez nem a galaxy s, de azért ezért a pénzért többet tud mint kéne tudnia

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1364) Lasczor


Lasczor
csendes tag

Sziasztok! Tegnap vettem egy Montet én is :) Minden frankó, csak egy dologra nem tudok rájönni. Hogy lehet beállítani a véletlenszerű zenelejátszást? Mert a zene beállításoknál nem találtam ilyen opciót. Pls help :)

(#1365) Bluegene válasza Lasczor (#1364) üzenetére


Bluegene
addikt

nos nekem 3-4 hónapja megvan és nem tudom :DDD

kezelésibe nincs leírva?

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1366) nova001


nova001
senior tag

nekem most azt csinálja hogy felveszem és 1 másodperc mulva berakja tarto modba....tegnap 2 szer csinálta...lehet én voltam a béna de ez lehetséges hogy van ilyen ?

(#1367) mynames


mynames
senior tag

Sziasztok!

Navigációt szeretnék telepíteni (iGo v. we travel) tudtok ebben segíteni? Igo-ról fogalmam sincs, hogy kezdjem el a we travel pedig feltelepült ,de semmit sem csinál...még akkor sem ha internal GPS-re állítom...

Előre is köszi,

mynames

(#1368) tjb007 válasza mynames (#1367) üzenetére


tjb007
nagyúr

iGO -t ? Zárt rendszerre ? Ez a nap vicce :DDD :DD
iGO kizárólag Windows alapú gépekre telepíthető (ill. Android).

(#1369) mynames válasza tjb007 (#1368) üzenetére


mynames
senior tag

Örülök, hogy a hsz-em elnyerte az általad adott nap vicce kitüntető címet...
Szal igo kilőve marad a we travel. Utóbbihoz esetleg tudsz valami értelmeset is hozzászólni?

(#1370) tjb007 válasza mynames (#1369) üzenetére


tjb007
nagyúr

Bocs, csak a bődületes marhaságokra szoktam így reagálni.

Varázslás ügyben nem tudok segíteni.
Keresd fel skrabit, ő igaz LG Mini -re csinálta meg de hátha tud neked is segíteni WeTravel ügyben.
De azt gondlom tudod, hogy ezek a JAVA "navigációs szoftverek" a rendes navi. programoktól nagyon messze vannak.

[ Szerkesztve ]

(#1371) mynames válasza tjb007 (#1370) üzenetére


mynames
senior tag

Köszi a gyors választ!

Megkérdem a srácot akit mondtál, de ha ezek a Java alapú navigációk nem nyújtják azt a szintet mint min. egy IGo 8, akkor symbianos telót kell szerezem. Ha tudnál ilyet javasolni azt megköszönném! Akár privibe is, hogy ne itt offoljunk!

Üdv: mynames

(#1372) Bluegene válasza mynames (#1371) üzenetére


Bluegene
addikt

Nokia 5800 van ezen a szinten, sőt picit jobb(Symbian, zenélés), picit rosszabb(vastagabb, nehezebb, pöckölővel kell kezelni nem ujjal, talán lassabban működik)

szal Nokia 5800 kábé ennyi, olyan 35-38K használtba újonnan nem tudom

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1373) D@ny7 válasza Lasczor (#1364) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Heló, megnyitod a zenelejátszót , kiválasztod az összes szám opciót hogy minden számot játszon, na és azt hogy véletlenszerűen játszon azt ugy tudod beállítani hogy ráböksz a képre, akkor kijön a csuszka felül mef hogy milyen hangefektus van beállítva és azona soron jobb oldalt van 2 ikon, az első át van huzva ha azt kiveszed véletlenszerű lessz a lejátszás, a másik ikon pedig azt állítja hogy hogy ismételjen,értelemszerűen szám, mappa és összes szám. azért van benne még1X az ismétlésnél az összes szám játszása , mert az akkor almappákra is vonatkozik, szal ha nem állítod be a könyvtáraknál h összes szám nem fogja játszani az összeset.

(#1374) D@ny7 válasza Bluegene (#1372) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Igen énis az 5800-ást ajánlanám, egész jó kis teló. Igaz drágább, mert nokia, de használtan tényleg meg lehet venni olcsóbban, persze ha téged ez nem zavar, h használt.

(#1375) Viktória#


Viktória#
csendes tag

Sziasztok,

Én nem rég vettem ilyen telefont és eddig úgy tűnik,hogy működik...bár itthon a wifi eléggé furcsa,mert csak közel a router-hez jó,pedig más wifis telefonnal a lakás szinte bármely pontján elérhető. Igazából a problémám,nem tudom,hogy hol kell SMS hangot állítani. Jó lenne,ha valaki leírná nekem,hogy hol kell,mert én sehol nem találtam; sem a telefonon,sem az útmutatóban.
Előre is köszönöm!

(#1376) Armahun


Armahun
addikt

Látod milyen jó telefon, van benne plusz egy ilyen beépített játék is, hogy meg kell keresni hol lehet állítani. :DDD

Beállításokban a telefon profilok szerkesztésénél. Jobb felső sarokban van egy lenyíló menü.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1377) Vio24


Vio24
csendes tag

Volna nekem is egy kérdésem még :))
Szal, ha belemegyek a fényképezőgépbe hogy megnézzem a fotókat amiket csináltam és lapozgatok benne majd mutatnám valakinek de mire odatartom a telefont addigra elugrál a kép amit mutatni szerettem volna, szal ezt az érzékelést h lehet kikapcsolni benne, hogy ne lapozódjon magától illetve ha kicsit megdöntöm a telót?

(#1378) Bluegene válasza Vio24 (#1377) üzenetére


Bluegene
addikt

jó kérdés ez engem is nagyon zavar

próbáld meg nem eldönteni a telót ;]

asszem ha ráböksz a képre akkor fixálod, bár akkor alul ott vannak a menüpontok

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1379) D@ny7 válasza Vio24 (#1377) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Ha jól tudom nem lehet kikapcsolni sajnos, látványos dolog de engem is idegesít :((

Na ami meg nem épp ide tartozik, de azért leirom: samsung D900i-t, használtat, rosszat keresek olcsón, a kijelzője érdekelne:) ha valakinek van eladó az írja le pm-ben köszi.
Nagyából 2 hétig kérném üziket, utána ezzel ne zavarjon senki sem!!! Köszi

(#1380) Vio24


Vio24
csendes tag

Köszönöm a válaszokat! :)
Új kérdésem lett, de előre bocsi ha nagyon béna és esetleg volt már. Szal az van hogy gondoltam rakok a szgépről fényképeket a telóra, hogy majd háttérnek használom, de ezek rendes hatalmas felbontású képek voltak gondoltam az tök jó lesz, majd kitölti a képernyőt, de nem, sőőőt kisebb lett a telefonon nem tölti ki a képernyőt és fekete körülötte... aztán a telefonon volt ilyen képszerkesztő megpróbáltam variálni azzal a méretet, de semmit nem változott. :( Mi lehet a gond?

(#1381) s_roland válasza Vio24 (#1380) üzenetére


s_roland
tag

ugyebár a kijelző felbontása 240*400-as,szóval ha leosztod a két számot az 0,6. Na ilyen arányúnak kell lennie az adott képnek amit be szeretnél rakni háttérnek, hisz akkor tölti ki teljesen a kijelzőt!

(#1382) Vio24 válasza s_roland (#1381) üzenetére


Vio24
csendes tag

Télleg ilyen balek lennék? Köszi a választ. :D

(#1383) D@ny7 válasza Vio24 (#1380) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Ha csak telefonra akarsz rakni képet, és nem adathordozóként használni, célszerű kisebb méretűre konvertálni, mert igy kevesebb helyet foglal. Akkor maradhatnak a szélén fekete csíkok ha nem pont az az arányú a képed, de 4 oldalt szerintem semmiképpen se maradhat, csak 2 oldalt, jobb-ball vagy lent-fent.

(#1384) Benci96


Benci96
csendes tag

Sziasztok !!! Van rajta ingyenes navi ? (pl.garmin,sygik)

(#1385) tjb007 válasza Benci96 (#1384) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nincs. Mellesleg sem a Garmin, sem a Sygic nem ingyenes.

(#1386) teve91


teve91
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy PDF és World fájlokat tud olvasni a teló?
Köszönöm

(#1387) Gabi006


Gabi006
csendes tag

Hali!
Nem tudna valaki küldeni játékokat Samsung Monte-ra, mert én sehol se találtam a neten, csak fizetősöket? :\
Előre is köszi!
E-mail címem: gaborpozsonyi@freemail.hu

(#1388) Benci96


Benci96
csendes tag

Semit nem lehet ráteni navit ?

(#1389) tothbenc


tothbenc
csendes tag

Sziasztok! Kedden vettem a telefont, minden oké vele csak 2 kérdésem lenne. Hátha tud valaki választ adni:)

1. Amikor belépek az Opera Minibe( jar file)-t telepítettem akkor mindig megkérdezi hogy: "Az opera mini hozzáférhet az internethez. Ehhez rádiókapcsolat szükséges ami díjköteles lehet. Folytatja?"
Mindenhol az otthoni wifit állítottam be, be is van kapcsolva.. na és akkor 3 lehetőség van, hogy nem engedélyezem meg hogy engedélyezem csak egyszer kérdezze és mindig kérdezze..

2. Olvasgattam az előző hozzászólásokat, és azt szeretném megkérdezni hogy a .jar és a .jad filet is kell telepítenem vagy sem?
Egy haver azt mondta hogy csak a jar file-t telepítsem. és azt is tettem :)

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#1390) D@ny7 válasza teve91 (#1386) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Heló!

PDF-et, txt-t, word-ot, excelt és Power pointot olvas:)

(#1391) D@ny7 válasza tothbenc (#1389) üzenetére


D@ny7
aktív tag

mind2-t kezeli, elég csak az egyiket feltenni, viszont van olyan jad fájl ami-t csak akkor tudsz telepíteni ha a jar is mellette van. Megjegyzem jad-ba egyszerűbb átírni hogy teljes képernyős legyen az alkalmazás.

Az opera minihez csak annyit hogy mindig meg fogja kérdezni indításnál, rányomod hogy egyszer kérdez, és kész is, azt meg te döntsd el hogy ez téged idegesít vagy nem:D, szerintem jó mert pl ha véletlen elindítod és nem mindjárt a netre megy fel, így megkíméled magad attól a kellemetlenségtől h akkor is levegyen pénzt netezésér amikor nem is akarod:) na persze csak mobilnetnél jöhet szóba a pénz levétel

(#1392) teve91 válasza D@ny7 (#1390) üzenetére


teve91
csendes tag

Köszi D@ny7 a választ! :R

(#1393) tothbenc


tothbenc
csendes tag

Köszönöm szépen a választ:)

még lenne egy kérdésem, hogy hol lehet megnézni milyen firmwire verzió van a telefonon?

(#1394) E1even válasza tothbenc (#1393) üzenetére


E1even
senior tag

*#1234#-tel kiírja a firmwire verziót, *#0*#-tel pedig az LCD tesztet hozza be.

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#1395) D@ny7 válasza teve91 (#1392) üzenetére


D@ny7
aktív tag

nincs mit, máskor is segítek ha tudok

(#1396) Kolompár 2


Kolompár 2
csendes tag

Hello
pár napja vettem a készüléket és még sok mindent nemtok amit nem találtam meg a kézikönyvben
1. pl a másodlagos kamerát h lehet használni v csakvideóhívásra lehet ?
2. ha bekapcsolom a wifit akk már autikusan azzal lépek fel internetre(csatlakozott hálózatnál természetesen)?
hát eddig csak ennyi köszönöm előre a válaszokat.

(#1397) tothbenc


tothbenc
csendes tag

Köszönöm ezt a választ is!! :R

Még 1 kérdésem lenne aztán hagylak titeket a hülyeségeimmel.. :)
Szóval, feltelepítettem ezt a szépséges KIES programot (1cd)
a második cd-n a Microsoft .NET Framework van (gondolom fel lehet telepíteni ha nincs a gépen) de persze az xp mindig frissíti az ilyeneket szóval azt nem tettem fel.
A telefont észleli, itt minden ok.
Lent Jobb oldalt van a firmware frissítés.
Rámegyek, bejön egy ablak
Fent azt írja hogy "No device needs to be upgraded"
Tehát nincs elérhető frissítés?:S

Nekem a Verziószámom a következő:
SW VER
S5620XXJF2
CSC VER
S5620OXDJG1
ez lehet a legújabb frissítés?
nézegettem más samsungos firmware frissítéseket, de nem nagyon akarom megbuherálni.. meg nem is akarom elcseszni a telefont:)
evvel a verzióval megvagyok elégedve, csak azért érdekel hátha van vlmi újabb firmware..
remélem érthető amit magyarázok.. :)
és köszönöm az eddigi válaszokat, meg remélem erre is tudtok válaszolni :)
köszönöm előre is :DD

(#1398) arrrgggh


arrrgggh
tag

Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek a MONTE 20E-ért, vagy a GALAXY3 45E-ért éri meg jobban? (T-mobile, 2 év hűséggel)
Szempont, hogy offline módban is tudjam használni a gps-t, hogy jó legyen a wi-fi, gyorság.
Nem vagyok benne biztos, hogy megéri Galaxy3 a több mint duplája árat. :F

Köszi!

(#1399) tjb007 válasza arrrgggh (#1398) üzenetére


tjb007
nagyúr

Monte -ra nincs normális offline navi program mivel zárt rendszerú, a Galaxy 3 Androidos ezért többféle szofver közül is választhatsz pl. Ndrive, Sygic.

(#1400) E1even válasza tothbenc (#1397) üzenetére


E1even
senior tag

Szívesen! :R

Itt találsz újabb firmware-t (ha van): Magyar Samsung Monte Közösség.

Be kell regisztrálnod az oldal használatához, de megéri, mert sok hasznos cucc van rajta! :C

Üdv.

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.