Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) kicsihugee válasza sawyerprime (#1974) üzenetére


kicsihugee
csendes tag

szia!Mi a titkosított jelszó a fájlhoz?Köszi

(#2002) VivoSsz


VivoSsz
csendes tag

HELP ME!!! Az összes hajam kitéptem már. Az lenne a problémám, hogy youtuberól letöltött videót átkonvertálok mp4-be, rá is rakom telóra, de mikor le akarom játszani, azt írja ki hogy "nem támogatott felbontás"(sajna csak 356(asszem)x240esre tudtam összehozni...) Ez miért van? Pedig olvastam hogy másnál meg kifogástalanul működik, akár ilyen felbontásban is, max. nem teljes képernyős. Nálam miért nem? Mit csináljak? :F Hogyan konvertáljam? Vagy gó szervíz? -.-
Egyszer már jártam ott, mert a másik nagy bajom vele hogy recseg ropog a hátulja. -.- Szóval a tesztben lévő magas minőségű összeszereléssel nem igazán értek egyet. -.^ Na mindegy, visszavittem, erre ilyet bírnak mondani, hogy mivel műanyag, az ropogni is fog. HÁT CSODÁLATOS. Zsír új telefon (volt januárban, de akkor kezdődött a ropogás is) és már szét akar esni. Ehh.
Valaki tudna segíteni a videóval kapcsolatban? Óó, könyörgöm, szánjatok meeeg, mert már majdnem földhözvágtam háromszor. Előre is köszönöm.^^ :R

~ Ha egyik lábad a múltban, a másik a jövőben, akkor a mára csak szarni tudsz!

(#2003) ViTToRe válasza VivoSsz (#2002) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

VivoSz,
A telefon legfeljebb 320 * 240 es felbontású videókat játszik le, mp4 vagy 3gp formátumban.

Ha Youtube videókat szeretnél rátölteni a telefonodra közvetlenül, konvertálgatás nélkül, akkor ennek a következő a módja:

*Letöltöd a DVDvideosoft youtube to iPod converter programját.

*Feltelepíted.

*Elindítod ezt az egyszerű kis programot, feljön egy ablak ugyebár, alul kiválasztod a "Devices:" legördülő listában az "MP4 mobile phones"-t. "Preset"-nél hagyhatod normal quality-n.

*Megkeresed a kis videódat amit le szeretnél tölteni, kimásolod a linkjét, és a programban rákattintasz a Paste gombra. Egyszerre akár többet is le tudsz tölteni, nem kell egyenként.

Röviden ennyi. Ha így csinálod ahogy leírtam 100% hogy működnie kell, ugyanis fél órája próbáltam ki a családban maradt Monte-n.

(#2004) VivoSsz válasza ViTToRe (#2003) üzenetére


VivoSsz
csendes tag

Köszi a segítséget. :)
De tegnap este egy röpke 3 órás szenvedés után rájöttem, hogy 320x240essel kellett volna próbálkozzak alapból is. xD Csak olyan konvertáló progim volt, amiben meg voltak adva hogy milyen felbontásban lehet, és ez nem volt köztük, de leszedtem egy másikat, és láss csodát, így már jó volt.
Hát igen, én és a technika... XD
De azért tényleg köszi a választ. :D

~ Ha egyik lábad a múltban, a másik a jövőben, akkor a mára csak szarni tudsz!

(#2005) moongose323F


moongose323F
csendes tag

üdv

mindenkinek szerintetek jol teszem ha elcserélem a monte-m egy n95 8gb-re?

(#2006) ViTToRe válasza moongose323F (#2005) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Ha jobban érzed magad a csere után, akkor feltétlen :D

(#2007) fúggö válasza moongose323F (#2005) üzenetére


fúggö
tag

Szia,ez attól függ milyen feltételekkel cseréled el.Nekem is Montém van kb fél éves és holnap (Kedd)viszem szervizbe,ugyan is mindig újra indul a zenelejátszás közben és a videó nézés közben,valami nem oké a multimédia lejátszója körül,az elején semmi gond nem volt,kb 1honapja kezdte ezt csinálni.Még garis egy s.w frissítés remélem rendbe hozza. :Y

(#2008) Tutu7030 válasza VivoSsz (#2004) üzenetére


Tutu7030
veterán

A formatfactory programban telefongyártók/típusok szerint vannak előre konfigurált beállítások. Csak kiválasztod, hogy Samsung(320x240) és már csinálja is.:)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#2009) Kiskakukk


Kiskakukk
csendes tag

Hogy kell beállítani, ha valakit le akarok tiltani? Azt akarom, hogy valakinek a hívása ne jöjjön be.
Egyszer már tudtam, de elfelejtettem:(

(#2010) fúggö


fúggö
tag

Sziasztok,na megvolt a szerviz,csináltak egy S.W frissítést a telón igaz kiderült nem a telefonal volt a gond.Amikor vettem egy 4gb-s memokártyát nem formáltam le a telefonal és ez okozta végül is a problémát,most minden rendben.

(#2011) Yooha


Yooha
aktív tag

Szegény montém vízbe esett, a kijelző azóta rettentő halvány, alig látszik!
Minden egyéb működik, hívást is tudok fogadni, az érintőképernyő is működik (csak nem látom mit csinálok). Egy napja szárítom, de nem javult :(
Gyerekek, vigyázzatok nagyon a telefonotokra, víz közelébe ne vigyétek!

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#2012) BukottHangya


BukottHangya
csendes tag

Sokáig nem használtam, de most újra kellett volna a Kies, de indítás után azt írta ki, hogy hibát észlelt, ezért leáll. Letöröltem, felraktram a 2.0-t, a Net keretrendszereket, stb, de ugyanez a gond. xp sp3-am van és nem tudom mi lehet a baj.

Volt ilyen másnál is? Van erre megoldás?

(#2013) Kvasir


Kvasir
tag

Érdekel esetleg valakit?

http://hardverapro.hu/apro/pannon_samsung_monte_s5620_25000_ft/hsz_1-50.html

[ Szerkesztve ]

Csillagkapu: Atlantisz

(#2014) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Helló!
Másoknál se frissíti az órát? Djuice-nál vagyok és még ha beleülök az ujjamba, akkor sem hajlandó automatikusan szinkronizálni. :U

Másrészt, látom van új firmware qwerty-vel?
Magyar nyelvű? :) Lokalizált? (pl gyári IM kliens neve az palringo vagy utalk? :)) )

(#2015) swacsa


swacsa
csendes tag

Van valami honlap vagy levlista ahol kifejezetten erre a telóra való játékokat, programokat gyűjtöttek/gyűjtenek össze?

(#2016) Egorov


Egorov
aktív tag

Sziasztok!

Párom az alábbi problémával küzd:

"Az érintőjével van valami el vannak 'csúszva' a számok. A 0-t a csillagnál érzékeli a nyolcast a hetesnél és hetest nem tudom beírni mert arrébb már semmi. Kikapcsoltam és most nem tudom visszakapcsolni. "

Valakinek volt ilyen vagy hallott már ilyenről? :R

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#2017) Kvasir


Kvasir
tag

Sziasztok! Érdekel esetleg valakit?

http://hardverapro.hu/apro/pannon_samsung_monte_s5620_25000_ft/hsz_1-50.html

Csillagkapu: Atlantisz

(#2018) Teasüti válasza Egorov (#2016) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Szervíz.
Ha be se lehet kapcsolni, az komoly probléma.
Érintőre talán megoldás lehet egy firmware frissítés, tekintve, h nincs kalibrációs eszköz a telefonon. :o

(#2019) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Azzal az angol qwerty-s szoftverrel lenne pár kérdésem:
- gmaps milyen verzió? már újabb? Beépített gps és az érintős térkép görgetés ugyanolyan jó és használható, mint eddig? (ha nem gyárilag telepített verziót raktam fel, akkor az érintős funkciót elvesztettem)
- IM kliensnek mi a neve? Palringo, vagy uTalk?
- sms írásnál ugye angol nyelvű a dolog, ez stimmt. DE, balra dőlő ékezetek is speciális karakternek számítaniak? (amitől 3 üzenetben szeretne elküldeni a buta telefon a karakert)
Az ilyen karakterek csonkítása megoldott? Sajnos nekem az out-of-the-box firmware-ben volt ilyen, de ezt elvesztettem, mikor frissítettem vmi másra.
- T9-ből van magyar nyelvű az adott firmware-ben?
- menü kezelés? Az eredeti elég kifinomult volt, de az azóta rárakottban (most XEJD1 van rajta) egyrészt nincs rezgő visszacsatolás a menü görgetése közben, másrészt ha nyomva tartok egy menüpontot görgetéshez, akkor felengedés után belép abba a menübe, ami elég idegesítő tud lenni. Így kénytelen voltam megtanulni "két menüpont közé" bökni, ha görgetni akarok. :W
- task manager??
- accelero meter használható már java játékokban?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2020) postas


postas
tag

Sziasztok!
Hogyan tudom az smseket szinkronizálni, vagy gépre tölteni? Nekem amit adtak hozzá KIES, semmire nem jó.. Egyáltalán nem ismeri fel, akármit csinálok vele.
A menüben levő szinkronizálás sem tudom micsoda.
Vannak ötletek esetleg? Próbáltam már mindent...
Köszönöm!

(#2021) Teasüti válasza postas (#2020) üzenetére


Teasüti
nagyúr

A KIES alkalmatlan erre. Activesync-el próbálkoztam annó, de anomáliák történtek vele.
Google naptáramat próbáltam összehangolni a telefonéval activesync szolgáltatáson keresztül, de kitörlődött minden az egyikből, és felül lett írva.
Sms-re nincs beépített megoldás.

Talán egy biztonsági mentés, ha gépre szeretnéd rakni?

(#2022) RootRulez


RootRulez
félisten

Asszonynak Monte-ja van. Eddig nem egyszer próbáltam feltennie ezt a KIES-t de sose indult el... Mit nem csinálok, amit kéne?

═════════════════════════════════════════

(#2023) nagyteso


nagyteso
csendes tag

sziasztok
egy kis segítségre lenne szükségem: kb fél éves a montém, mostanában elkezdte, hogy hívásfogadáskor egyszerűen szétkapcsol... de abban a pillanatban. 2x vittem szervízbe miatta, először firmware-t frissítettek, másodszor hozzá sem nyúltak, engem néztek hülyének, szerintük nincs ilyen hibája... :( annyit kifigyeltem, hogy mikor ez a probléma előjön, olyankor leesik 0-ra a térerő... simkártyám másik telefonba téve semmi gondja...
Volt valakinek ilyen gondja? Tudtok rá mondani valami okosságot?
köszi :)

(#2024) burkuskutya


burkuskutya
csendes tag

Szevasztok!

Régóta olvasom az írásotokat. Nekem is Monte van. Sokat kerestem rá térképet, és találtam egyet de nem tudom beállítani. Bejön a térkép, de nem navigál sehova.
Azért akartam ezt a fajtát mert nagyon sok ország, és város letölthető innen:
http://gpsmid.sourceforge.net/prebuild/
A Wetravel működik rendesen a telefonon, szuper, csak Horvátország térképe kellett volna, és így jutottam el erre a lapra.

Ha valaki volna szives és utánajárna hogyan lehet a navigálást elindítani, megköszönném.
Én Németes vagyok, az Angol csak szótárral megy.

Üdv.

(#2025) Kvasir


Kvasir
tag

Sziasztok!

http://hardverapro.hu/apro/pannon_samsung_monte_s5620_25000_ft/hsz_1-50.html

Valakit esetleg?

Csillagkapu: Atlantisz

(#2026) donail


donail
csendes tag

HELP!! :O

Sikeresen felraktam rá a pár oldallal előbb leírt firwaret :DD , de nekem az nem jó!(ha befordítom qwerty-be akkor iszonyú picik a betük, az én ujjaimhoz,csak angol-ba van :F :O :((( )

Az lenne a kérdésem/kérésem, ha van valakinek annyi ideje, hogy leírja, akkor az megtenné nekem,hogy hogy tudom visszarakni rá az alap firwaret? :F :R
(ha tudsz, akkor, lécci linket is küldj, ahonnan letudom tölteni! :F :R )

Kéremmmmm, valaki íííírja lee! :R :R :R :R :R :R :R :R :R

Üdv.:Dani

Ui.:LÉCCIIII

(#2027) donail


donail
csendes tag

HEEEEELP!!
az előző problémát megoldottam, de most NEM MEGY A FÉNYKÉPEZŐ rajta HELP!!!

PLS HEELP GYOOORSAN!!!!

(#2028) Teasüti válasza donail (#2026) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Azt bizony le kellett volna menteni buzerálás előtt. :(
Ebbe a csapdába én is beleestem.
Szervíz szívesen segít. Nincs fent sehol sem a gyári firmware.

(#2029) donail


donail
csendes tag

És a gari is elveszik??

(#2030) donail


donail
csendes tag

Ja, és am mennyiért csinálják meg?

(#2031) YakQzA válasza donail (#2027) üzenetére


YakQzA
tag

A fényképezős problémára is leírták már a megoldást! Lapozz vissza párat vagy használd a keresőt!

(#2032) donail


donail
csendes tag

Köszi :R ,Megtaláltam, de visszaraktam a XXJF2-t(az volt alapból :) )...
A W@P-ot letudom tiltani, tehát, vagy rákérdezzen, vagy egyátalán ne engedje ki rá, a telót?? :F
(végig néztem a beállításokat, de nem találtam ilyesmit) :U

(#2033) Teasüti válasza donail (#2032) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Net kapcsolatot minden alkalommal meg fogja kérdezni. Elég szánalmas, de ez van.

(#2034) FGyula30


FGyula30
aktív tag

Sziasztok! tud valaki segíteni nekem telos témában? Eladtam a telómat /samsung S5620 monte/, előtte csináltam egy "gyári beállítások visszaállítását". Létezik, hogy megmaradtak a "gmail"-es és "opera minis" dolgok rajta?

(#2035) burkuskutya


burkuskutya
csendes tag

Szevasztok!

Valaki esetleg megnézte a http://gpsmid.sourceforge.net/prebuild/ oldalt?

Tudna esetleg egy szakember segíteni?

Előre is köszi! :F

(#2036) doorah


doorah
csendes tag

sziasztok!
Eladnám a 4 hónapos Montémat. Megkímélt állapotú, Képernyő teljesen karcmentes, múködése kifogástalan. Lakkfekete/ezüst színű. 20.000 Ft
Akit érdekel írjon bátran emailt (dorothymail kukac freemail pont hu) és a részleteket megbeszéljük, küldök képet, amit szeretnél. Pesten személyes átvétel. Köszönöm

(#2037) sdd2 válasza doorah (#2036) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!

A piacon add fel a hirdetésedet.itt tedd fel.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#2038) Zefír


Zefír
őstag

Sziasztok!
Valaki rakott már fel androidot a montejára? Vagy csak skint?

(#2039) fúggö válasza Zefír (#2038) üzenetére


fúggö
tag

Szia,szerintem csak Skint tudtok-tudnak rátenni,ahóz gyenge a Monte procija.

(#2040) Zefír válasza fúggö (#2039) üzenetére


Zefír
őstag

Igen, már rájöttem, a skint ki is próbáltam, nem valami nagy cucc.
Köszi a választ!

(#2041) Zefír


Zefír
őstag

Tudja valaki, hogyan lehet beállítani a 3g-t ??? t-mobileos vagyok .

(#2042) szucsinka


szucsinka
őstag

sziasztok melyik a legfrisseb frimware a montéhoz?? (ami magyar )

(#2043) sdd2 válasza Zefír (#2041) üzenetére


sdd2
veterán

Beállítások, kapcsolódás, mobihálózatok, 3G és GSM stb.
Lehet hogy kicsit eltérő a neve de itt meg fogod találni.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#2044) rzerge


rzerge
aktív tag

sziasztok
van az asszonynak egy monteja, de szolgáltatót fog váltani
történetesen telenoros monte és vodás lesz
tudom, hogy függetlenites/warez tilos, de pls privátban segitsen vki
előre is köszi!
:R

"Olyan szarul nézel ki! Iszol te rendesen?"

(#2045) Lacazr93 válasza rzerge (#2044) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Házilag, otthon nem fogod tudni kiütni :) :)

(#2046) szucsinka válasza szucsinka (#2042) üzenetére


szucsinka
őstag

sziasztok melyik a legfrisseb frimware a montéhoz?? amiben van magyar nyelv

hátha vki tudja :))

[ Szerkesztve ]

(#2047) Lacazr93 válasza szucsinka (#2046) üzenetére


Lacazr93
senior tag

esetleg a S5620XEJD1?

(#2048) szucsinka válasza Lacazr93 (#2047) üzenetére


szucsinka
őstag

s5620Oxeje1 van fent ez régebbi ???
köszi a gyors választ :R
sajnos nem derül ki sehol se hogy melyik a legfrisseb europai vagy bennem ven a hiba..

[ Szerkesztve ]

(#2049) Lacazr93 válasza szucsinka (#2048) üzenetére


Lacazr93
senior tag

szerintem amit linkeltem az újabb:)

(#2050) szucsinka válasza Lacazr93 (#2049) üzenetére


szucsinka
őstag

a xeje1 2010.07.03 kiadás ennyitt sikerült elöhelásznom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.