Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Joe bácsi válasza Bluegene (#1650) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Megnéztem fél tucat videót és egyiken ilyen volt, másikon meg olyan. :F
De nem veszek ilyet, mert a kamera egy ra..... és a nagy kijelzőt a francnak van kedve fóliával védeni, meg tokban hordani állandóan.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1652) Bluegene válasza Joe bácsi (#1651) üzenetére


Bluegene
addikt

.dupla :B

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1653) Bluegene válasza Joe bácsi (#1651) üzenetére


Bluegene
addikt

Megnéztem fél tucat videót és egyiken ilyen volt, másikon meg olyan

nem tudod kipróbálni a közeli GSM boltba?

De nem veszek ilyet, mert a kamera egy ra.....

nézd meg az #1634 hozzászólásaimat, ott vannak képek. nem s***r a kamerája egyáltalán honnan veszed ezt?
és miért nem olvasol vissza?

agy kijelzőt a francnak van kedve fóliával védeni, meg tokban hordani állandóan. valóban érdemes tokban tartani, mert megkarcolódhat, de nem olyan érzékeny az, csak akkor karcolódik ha pl erősen végighúzod a kulcsodat rajta, szal elég erős a kijelzőüveg sztem, az enyémen pl kb 4 hónap alatt 1 karc sincs még mikroszkóppal se, igaz tokban tartom, de pl 2 hétig nem volt tokja, de vigyáztam rá

a kijelző fóliát le lehet venni ha tokba rakod

de egyébként hülyeséget mondasz mert mindegyik teló karcos lesz ha nem tokba tartod

és egyébként mit veszel ehelyett?

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1654) Joe bácsi válasza Bluegene (#1652) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nem érintőset!
És az is kizáró ok, h. nincs qwerty!
A kamera azért rossz, mert egy gurnyadt segédfény nincs! Már tapogattam és nyomkodtam miután megjelent a MM-ban. De azóta eltelt egy "kis" idő. És hátha a sw frissítés csodákra volt képes.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1655) Bluegene válasza Joe bácsi (#1654) üzenetére


Bluegene
addikt

jól van, sokan nem szeretik az érintőset. én ezt venném ha nem érintős Nokia E52

sztem ez a legszebb telefon a világon és nagyon minőségi, kábé annyi mint a monte és sokat is tud

És hátha a sw frissítés csodákra volt képes. nem volt csodára képes, én már frissítettem, de sztem azért nem lassú ez a teló ezért az árért, láttam már sokkal rosszabbat is érintősbe

van benne qwerty, az opera minin belül, azonkívül nincs

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1656) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

A következő problémám van:
Xilisoft tömörítőt használok, mert az szétdarabolja a filmeket. Minden ment simán, de most az történik, hogy az első rész még magyar, a többi pedig angol nyelvű. Pedig az eredeti végig szinkronizált, Ez hogy lehet?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1657) Bluegene válasza Joe bácsi (#1654) üzenetére


Bluegene
addikt

[link]

akkor vedd ezt, HD ban nézd

vagy qwerty-s kell? valós(nem érintős) gombokkal? abban nem tudok segíteni, m,eg sztem azok drágábbak is, pl motorola Milestone, HTC desire Z, Blackberry

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1658) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

A Superc program darabol is?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1659) Joe bácsi válasza Bluegene (#1655) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Volt E52-öm. Soha többet!!!! nem kell!!! :(((

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1660) fúggö


fúggö
tag

Sziasztok,egy kérdésem volna Monte milyen memoria kártyát kezel?16gb-ig és milyen class?2-4-6-8?mi a tapasztalat?vásárlás előtt vagyok,előre is köszönöm.

(#1661) Zoli_2010 válasza Bluegene (#1655) üzenetére


Zoli_2010
tag

Helló,

én nagyon meg vagyok elégedve ezzel a telefonnal, főleg ennyiért. Kérlek áruld el, hol van a qwerty az Opera Miniben, mert nem találom. (én is ezt használom, de nekem bőven jó a Monte "saját" beviteli ablaka is -- T9-el --, de azért kipróbálnám a qwerty-t)
Az alsó sávban lévő aprógombos(5x6mm)-betűs izé viszont használhatatlan...

(#1662) Zoli_2010 válasza Joe bácsi (#1649) üzenetére


Zoli_2010
tag

Na, az Európa térkép utcaszinten már húzós... (mekkora a legnagyobb microSD, amit kezel? :F )
A Mobile GMaps-hoz a GoogleMaps-ról letöltve Magyarország utcaszinten (és 20-50km-es környéke) 15-ös zoommal 1GB. De csak akkor, ha MapAlive-val betömörítem. Különben HDD-n 2-3x annyi helyet foglal, a 2GB-os microSD-n pedig 10x(!!!) :Y akkora helyet kér!
Aki Mobile GMaps-ot akar, mindenképpen tömörítse a letöltött anyagot a MapAlive-val, mert nekem -- csak próbaképpen -- 100MB lefoglalt 1GB-ot a kártyán!
A MapAlive elég fapados, például nincs folyamat-visszajelzése... De a 600.000 fileból mindenképpen érdemes volt 4600-at csinálni vele. :DD

Ja, (Nyugat+Közép-)Európa is lenne vagy 20Giga minimum :C

(#1663) Bluegene válasza Zoli_2010 (#1661) üzenetére


Bluegene
addikt

nem tudom van egy fullos opera mini, full size és qwerty-s

ha megadod az emailedet átküüldöm

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1664) Zoli_2010 válasza Bluegene (#1663) üzenetére


Zoli_2010
tag

Kösz, most nézem, van már Operea Mini 5-ös. Nálam csak a 4.2.0 van fenn, egy hónapja :U
Ezek szerint kijött a mégújabb :C

(#1665) Bluegene válasza Zoli_2010 (#1664) üzenetére


Bluegene
addikt

nem ez egy módosított verzió, nagyon jó, full képernyős és QWERTY-s

;)

add meg privibe az email címedet és átküldöm

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1666) Tyba válasza Joe bácsi (#1659) üzenetére


Tyba
csendes tag

Üdv.
Sony Ericsson Elm. Én is a montén gondolkodtam de az elm mellet döntötem belsöleg mindenben veri a montét. Kivülröl pedig neked kell eldöntened,hogy tetszik.

(#1668) Dalion


Dalion
tag

Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám van a telóval, hogy amikor opera minit használok és például meg akarok nyitni egy youtube videt akkor a beépített böngészőt nyitja meg és azzal játssza le a videót, ugyanezt csinálja amikor le akarok tölteni vmit. :W Nem lehet valahol beállítani egy alapértelmezett böngészőt vagy ilyesmit?
Előre is köszönöm! :R

(#1669) Lajkó


Lajkó
őstag

Üdv! :)
Ha Google Maps-el szeretnék navigálni (mivel ahogy látom más megoldás jelenleg nincs...), akkor mondjuk egy 500Km-es távon mennyi MB megy el? Lehet egyáltalán általánosítani az elfogyasztott adatmennyiségre, vagy függ az éppen esedékes térképszelet részletességétől is? Ha töltök le hozzá térképeket, akkor minimalizálódik az adatforgalom, vagy a navigálás ettől teljesen független? :U

(#1670) Agent87 válasza Dalion (#1668) üzenetére


Agent87
aktív tag

Nálam képeket, pdf-et meg hasonlókat le tud tölteni az opera viszont a jar-okat meg a youtube videokat nekem is a beépített nyitja meg.

(#1671) milancolin


milancolin
csendes tag

hello! Faszán megy a MGMaps csak egy gondom van hogy hogyan lehet a térképek között váltani??? tudom felül kiírja h nyomja meg a 0 -t de nincs billentyű ha meg arra a kírásra megyek nem csinál semmit. vagy hogy másoljam össze a térképeket? mindegyiket külön mappába??mindig csak azt a térképet adja be ami közvetlen a Mmc/Mgmaps ban van

(#1672) Agent87


Agent87
aktív tag

Valaki használja itt az LBS -t? Mennyi idő alatt találja meg a gps-t? Csak úgy nézelődni mennyire jó a program? Pl megnézem hol van legközelebbi étterem meg ilyesmikre használnám csak.
Nekem telenoros a telóm. Tudom egyáltalán frissíteni a firmwaret?

(#1673) kokeny20


kokeny20
csendes tag

Sziasztok!

Ma vásároltam meg ezt a telefont annyi kérdésem lenne hozzátok, hogy:

Az usb-kábellal hogyan tudok zenét képet videot stb rátenni a telomra??? memo kártya benne van összekötöm a számítógéppel majd kiírja hogy kapcsolodik.de mint meghajtó nem jelzi a számítógépem, s számomra érthetetlen ez a jelenség... valamien beállítást elkell még végeznem vagy mi lehet a problémáma forrása??

előre is köszi a választ!

kokeny20@gmail.com

(#1674) Dalion válasza Agent87 (#1670) üzenetére


Dalion
tag

Akkor minden szép és jó :D, azt hittem ez csak nálam fordul elő.

(#1675) Mela Kehes válasza kokeny20 (#1673) üzenetére


Mela Kehes
addikt

A számítógépes kapcsolatoknál be kell állítani, hogy csatlakozáskor rákérdezzen, vagy háttértár legyen.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1676) kokeny20 válasza Mela Kehes (#1675) üzenetére


kokeny20
csendes tag

szia köszi működik:) :C :DD

(#1677) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Az Opera Mini-m eddig rendben működött, most meg kb. 80%-tól nem tölt tovább. Ötlet?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1678) Nojbika85


Nojbika85
csendes tag

Sziasztok!

Tud vki ajánlani olyan oldalt ahonnan lehet letölteni rá programok, játékokat!

Előre is köszönöm!

(#1679) Mela Kehes válasza Nojbika85 (#1678) üzenetére


Mela Kehes
addikt

http://samsungmonte.uphero.com/

http://mobile-mania.hu/forum/forumdisplay.php?232-S5620

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1680) fúggö


fúggö
tag

Senkinek nincs tapasztalata a (1660)-s kérdésemre?

(#1681) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Az Opera Mini-s problémám még továbbra is fennáll. Létezik helyette másfajta böngésző?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1682) Agent87 válasza Mela Kehes (#1681) üzenetére


Agent87
aktív tag

probald meg a protokolt socket.rol http.re es/vagy forditva

(#1683) Mela Kehes válasza Agent87 (#1682) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Szerintem nem az lehet a gond. Addig jut el a program, hogy kiírja az Opera Mini feliratot, alatta megy a piros csík és kb. 80%-nál megáll. Letörölhetném és felrakhatnám még egyszer, de akkor a könyvjelzők elvesznek. Mondjuk ha más nem, akkor az lesz.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1684) Agent87 válasza Mela Kehes (#1683) üzenetére


Agent87
aktív tag

hát igen ha be se tölt akkor az nem szerencsés
van egy ilyen szolgáltatás az operának a beállításoknál hogy opera link. ha oda beregisztrálsz a böngészőben akkor ha letörlöd/felraksz egy friss operát legközelebb csak oda bejelentkezel és szinkronizálja a cuccaidat és minden a régi.
sajnos ez nálad most akkor kilőve mivel el se indul. nincs ötletem.

(#1685) Mela Kehes válasza Agent87 (#1684) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Akkor marad az újratelepítés.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1686) E1even válasza fúggö (#1660) üzenetére


E1even
senior tag

Nekem egy 4GB-os Class 6-os Kingston MicroSD van benne és tökéletesen működik! :C

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#1687) E1even válasza fúggö (#1680) üzenetére


E1even
senior tag

Ment válasz/tapasztalat! :K

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#1688) fúggö válasza E1even (#1686) üzenetére


fúggö
tag

Köszönöm a kielégítő válaszod.Engem főleg alass.... érdekelt inkább,mivel sehol nem találtam utalást rá,még egyszer köszönöm.

(#1689) E1even válasza fúggö (#1688) üzenetére


E1even
senior tag

Nagyon szívesen, máskor is! :R

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#1690) kokeny20


kokeny20
csendes tag

Sziasztok! Ha megvan valakinek esetleg a Legyen ön is milliomos játék érintőképernyős működő verzióban dobja már fel ide vagy az email címemre köszi

kokeny20@gmail.com :) :U

(#1691) Mela Kehes válasza kokeny20 (#1690) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Elküldtem.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1692) kokeny20


kokeny20
csendes tag

Szia köszi!

Sajnos nem érintős verzióban fut a telefonomon :( mi lehet a problémám forrása?
Igazából még sosem telepítettem így játékot ráhúztam memkártyára és onnan telepítettem gondolom alapból rosszul fogtam neki:S létszives írd már le nekem hogy telepítsem fel mert eléggé kuka vok hozzá :W :R

(#1693) Mela Kehes válasza kokeny20 (#1692) üzenetére


Mela Kehes
addikt

A memkártyára felmásolod a két fájlt és a telefonon ráböksz a jar kiterjesztésűre. Feltelepít és ennyi.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1694) LadaLord


LadaLord
aktív tag

Helló!

Erre a telóra létezik az a Tumbling Dice nevű játék, ami az S5230on van? Ezen működne? Ha valakinek megvan, legyen szíves átküldeni. Az imél címem: ladalord@gmail.com

Köszi előre is a segítséget!

(#1696) skylaner válasza Mela Kehes (#1691) üzenetére


skylaner
senior tag

HElló!

Magyar ? Ha igen elküdedéd nekem is ?

Kösz :R

(#1697) orkati


orkati
tag

Srácok, valaki le tudná írni nekem lépésről lépésre, hogyan kell a telefont Angol nyelvről Magyarra állítani? A kolegám küzde vele erősen :)

(#1698) Mela Kehes válasza skylaner (#1696) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Elment!

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1699) Mela Kehes válasza orkati (#1697) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Settings - Phone settings (ezt csak tippelem, hogy így írják) (felülről a 4. menü) - Language (1. menü)

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1700) orkati válasza Mela Kehes (#1699) üzenetére


orkati
tag

Köszi szépen!! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.