Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) NoMagix válasza unomomento (#1099) üzenetére


NoMagix
addikt

Nekem a Te beállításaiddal nem működik!
Csak így!

szép képe van így, semmi pixeleződés!

más:
az normális, hogy nincs rezgés visszajelzés, amikor a betűket vagy számokat használom?
sem sms írásnál, sem a telefonálásnál nem rezegnek?!?
minden más billentyűnél vagy gombnál rezeg!

[ Szerkesztve ]

(#1102) Mela Kehes válasza NoMagix (#1101) üzenetére


Mela Kehes
addikt

A rezgés nálam is így működik, szerintem ez normális.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1103) NoMagix válasza Mela Kehes (#1102) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi a választ!

Nagyon meglepődtem, amikor háttérképeket akartam cserélni, úgy működött, hogy amelyik főképernyőn vagyok, akkor csak arra rakja ki a képet!!!
Az S5230-nál lehetett 3 oldalas 720x240-es képet berakni...
ezt miért kellett megváltoztatni?

[ Szerkesztve ]

(#1104) Mela Kehes válasza NoMagix (#1103) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Igen, ez nekem is fura volt, de sokkal jobban idegesít hogy a videókba nem lehet könyvjelzőket berakni. Sajnos több olyan tulajdonsága van az s5230-nek amiket igazán betehettek volna a Monteba is.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1105) NoMagix válasza Mela Kehes (#1104) üzenetére


NoMagix
addikt

A könyvjelzőket én is hiányoltam.
De, azért nagy előrelépés van az S5230-as után!
Végre megy a net, és nem is olyan rosszul, és egész tűrhető a mobil TV is!
Két napot elketyegett úgy, hogy szétcincáltam, sok netezéssel, tv-vel, játékkal, nyomkodással.
Sokat telepítettem javából, ez is jó végre trükkök nélkül! :D
A kihangosítás és a beszédhang is jó!

Kicsit bosszantó a kontakt widget lassúsága, odalapozok és 3 másodperc múlva jelenik meg! :W

(#1106) odani válasza NoMagix (#1105) üzenetére


odani
tag

Ha tényleg csak ennyi baja lenne, még ajánlani is tudnám. De így... :(

(#1107) Mela Kehes válasza NoMagix (#1105) üzenetére


Mela Kehes
addikt

A mobil tv hogyan működik? WAP kell hozzá, vagy elég a wifi?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1108) NoMagix válasza Mela Kehes (#1107) üzenetére


NoMagix
addikt

T-mobil előfizetésem van, médiamánia és abban van havonta 10 óra tv.
3G-n nézem, de Wifi-vel még nem próbáltam ki!

odani!

mi a baj ezzel, minden telefonnak van hibája!
csak 3 napja van meg, majd megszokjuk egymást, ha nagyon nem tetszik, akkor elválunk...
ár/érték aránya nagyon jó,, szerintem az anyaghasználat is rendben van!
a fő funkcióját (telefonálás) remekül elvégzi és jó minőségben!
a többi csak +

[ Szerkesztve ]

(#1109) odani válasza NoMagix (#1108) üzenetére


odani
tag

Óóó.. ha még a telefonálás funkciót remekül végezné....

Nade!

Nokiához voltam szokva, így talán nem meglepő, ha azt írom, hogy

- nem valami jó a hallott hang minősége, kihangosítva pláne nem
- a hívásközbeni funkciókat néha a zár nehezíti egy lépéssel, .. az a zár, ami a beszélgetés végén mindenképpen feloldódik, függetlenül attól, hogy engem hívtak előtte és le volt zárva
- ha hívnak, a csengőhang kb. 2 mp-ig elég halkan szól, utána hirtelen hangosodik fel a beállítot hangerőre (Dallam-módban)
- hívásfogadáskor a gomb megnyomása után van némi késleltetés, amíg valóban elkezdődhet a beszélgetés
- hívás bontásakor néha mintha nem is érzékelné, hogy nyomogatom a letevés gombot: rendszeres "...rendben, szia" utáni "bazzeg tevőggyé' má' le!"

..és ez bizony már túl sok, de sajnos nem vagyok abban a helyzetben, hogy lecseréljem. Marad a kényszerházasság.. :C

(#1110) tjb007 válasza odani (#1109) üzenetére


tjb007
nagyúr

Most jól elvetted a kedvem a telefontól.
Holnap mennék telefont venni, ezt és a Nokia 5230 -at néztem ki de azt hiszem te most megkönnyítetted a választást :)

(#1111) odani válasza tjb007 (#1110) üzenetére


odani
tag

Én is e között a kettő között dilemmáztam, végül a navigálással szemben a WiFi nyert. Nem mellékes az sem, hogy a Nokia 5230 egy féltégla a Montéhoz képest..

Csak azért nem kérek bocsánatot, mert sztem elég objektíven állok a dologhoz. :P

(#1112) pető bá' válasza odani (#1109) üzenetére


pető bá'
őstag

szoftverfrissítés sem segít?

"... and I hope you have a great day!"

(#1113) NoMagix válasza odani (#1109) üzenetére


NoMagix
addikt

- hívásfogadáskor a gomb megnyomása után van némi késleltetés, amíg valóban elkezdődhet a beszélgetés
- hívás bontásakor néha mintha nem is érzékelné, hogy nyomogatom a letevés gombot: rendszeres "...rendben, szia" utáni "bazzeg tevőggyé' má' le!"

Ez nálam nincsen, én is olvastam erről itt a fórumon, erősen gondolkodóba is estem miatta.
A hangzással semmilyen problémám nincsen!
Tényleg tök jó!
A csengőhang megoldása nem zavar, már megszoktam, nem ez az első Samsungom!
Az összes Samunk ilyen a családban!

A Nokia 5230-as volt nekem is a másik variáció, de az a gagyi minőség nem kellett.

tjb007!
tedd egymás mellé a két telefont, és látni fogod a különbséget!
szerintem több a Samsung pozitívuma, bár nincsen benne ingyen rendes navigáció!

[ Szerkesztve ]

(#1114) Izzé válasza NoMagix (#1113) üzenetére


Izzé
őstag

"Ez nálam nincsen"
Nálam 2 Monte járt, egyik sem produkálta ezt a hibát. Igaz, van némi fáziskésése, de korántsem 1-2mp-s mint amikről itt beszélnek. Egy "bazzeg tevőggyé' má' le!" szövegből max a bazz-t lehetne még hallani. :)
"A hangzással semmilyen problémám nincsen!"
Pont ezért cseréltettem ki a telót, a mikrofon és a hangszóró is kaka volt.

(#1115) NoMagix válasza Izzé (#1114) üzenetére


NoMagix
addikt

De, tényleg, miért állítanék valótlant?
Nincs semmi hiba telefonáláskor! (lehet szerencsés vagyok)
Ha nem tetszene és nem lennék megelégedve vele, akkor visszavinném!
Még nincs erre szükség!
Nem állítom, hogy ez a világ legjobb telefonja, de jelenleg megfelel.
Persze, nem ezt vettem volna, de most nem volt "kedvem" mást venni! (ha érted mire gondolok!)

(#1116) odani válasza NoMagix (#1115) üzenetére


odani
tag

Adjátok meg, milyen verziójú a firmware, és hol szereztétek be a telót!

Ami engem illet:
T-Mobile
S5620BSJB1

(#1117) NoMagix válasza odani (#1116) üzenetére


NoMagix
addikt

#1087-ben már leírtam.

Tehát ugyan az.

(#1118) unomomento


unomomento
csendes tag

nekem sincs semmi ilyen problémám...a csengöhang meg nem üvölt a fülesbe amikor zenehallgatás közben hivnak. Meg ha ébreszt se riadok fel egy orditó csengöhangra.
nekem c-s firmware van benne...dzsúzos vagyok, semmi baja nem volt soha. nagyon jo a hangminősége is... :))

(#1119) Tristis


Tristis
őstag

Szerintem nincs semmi baj ezzel a verzióval.
Nekem jó az ébresztőm is, ékezetes betűk is elmennek, fagyni nem szokott, hangerő stb. minden rendben. Memóriagondok vannak, de az másnak is....

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1120) Izzé válasza odani (#1116) üzenetére


Izzé
őstag

Vodafone
SW S5620XXJD4
CSC S5620OXDJD1

(#1121) D@ny7 válasza Tristis (#1119) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Neked is elfogy a belső memória?:) Sokat facebook-ozol?

(#1122) Tristis válasza D@ny7 (#1121) üzenetére


Tristis
őstag

UNO-zok buszra várva ;]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1123) GS S


GS S
csendes tag

Ha jobb kamera lenne benne vennék egyet.
...esetleg nincs vkinek tippje?!

Egy ideje olcsó N82-re vadászom,de a nagyobb kijelzö jól jönne.

(#1124) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Videótelefonálás van benne?

Ha autófókuszos kamera lenne benne, akkor a legjobb vétel lenne. De így is nagyon jó kis telefon, ennyi pénzért. Gondolom ezt is akciózni fogják mint most az S5230-at az Auchanban.

(#1125) tjb007 válasza VINIKOR (#1124) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem lehet videótelefonálni vele.

[ Szerkesztve ]

(#1126) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

A régi s5230-asomnak is 3,2 mp-es kamerája volt mint ennek és ez sokkal jobb képet és videót készít. Ezzel lakásban kevés fénynél is viszonylag normális videót lehet készíteni.

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1127) NoMagix válasza tjb007 (#1125) üzenetére


NoMagix
addikt

Miért mondod, hogy nem lehet videotelefonálni?
Most próbáltam ki! és igen, van benne előlapi kamera és tudtam vele videotelefonálni!
A samsung feliratnál az S betü fölött a kamera!

(#1128) tjb007 válasza NoMagix (#1127) üzenetére


tjb007
nagyúr

Sorry, nem ide szántam.

(#1129) Andee_26


Andee_26
csendes tag

Sziasztok!
Most tervezem, hogy veszek egy ilyen telefont. Azt szeretném megkérdezni, hogy a gyári fülhallgatón lévő gombbal lehetséges-e a rádió csatornák illetve a számok közötti léptetés? Egy korábbi hozzászólásban mintha azt olvastam volna, hogy nem. :F Ez esetben szerintetek lehet kapni hozzá olyan fülhallgatót amivel ez működik?

Előre is köszi a segítséget! :)
Ahogy látom, ha meglesz a telcsim gyakran vissza fogok ide nézni, mert sok hasznos infót találhatok itt. :))

(#1130) NoMagix válasza Andee_26 (#1129) üzenetére


NoMagix
addikt

Sajnos nem vezérli a rádiót. :(
csak egy gomb van rajta, hívás fogadásra jó.
Illetve azt tudja, hogy lezárt képernyőnél hosszan nyomva tartva az utolsó hívott számot újra hívja.
De, legalább bedugott fülhallgatónál már nem a telefon csörög, hanem azt a fülesben hallod.

[ Szerkesztve ]

(#1131) Charx


Charx
senior tag

Hali! Olvasgattam a forumot, láttam másoknál is youtube probléma van. Nekem az a gond hogy se a vodanetről, se wifiről nem játsza le a videókat! Tud segíteni valaki?

(#1132) nbela válasza Charx (#1131) üzenetére


nbela
csendes tag

A youtube videó wifiről nekem így megy:

A net kábelmodemen jön be a wifi-s routerbe. A router DHCP beállításoknál megadtam, hogy a Monte MAC Address szerint mindíg ugyanazt az ip címet kapja meg. Az ip címet pedig kiraktam DMZ-be (Demilitarized Zone).

DMZ nélkül meg sem próbáltam. Valahol olvastam, és a legelején így állítottam be a gyereknek. Igaz akkor a Pláza nyílt wifiről nem fog menni, mert az nyilván nem DMZ-s címet ad.

[ Szerkesztve ]

(#1133) D@ny7 válasza nbela (#1132) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Igen ez a z egyetlen megoldás van rá. De nem olyan biztos hogy nem megy, ha nincs a routernek tűzfala, meg hasonlók akkor lehet hogy megy, habár annak nagyon gagyinak kell lennie:) De ez tuti hogy a szoftver hibája, nem tudom mér nem tudnak odafigyelni ilyenekre.

Charx, csak a youtube nem megy vagy net sincs?

[ Szerkesztve ]

(#1134) Godric


Godric
csendes tag

Sziasztok!

Volna egy kérdésem,nem tudom hogy ki találkozott a problémával,de böngészés közben kiírja hogy a telefon memoriája megtelt és akkor már nem enged tovább.Van benne egy 4G kártya is a wapot már átálítottam hogy a kártyát használja,de még mindig nem jó,ha valakinek volt ilyen problémája akkor roppant mód örülnék neki ha megosztaná velem hogyan oldotta meg!
:(((

Üdv és előre is köszönöm!

(#1135) Charx válasza D@ny7 (#1133) üzenetére


Charx
senior tag

Szia! Akkor így csak a saját otthoni wifiről lehet youtubeozni, az nekem nincs, én nyilvánosról próbáltam meg, bejön a lejátszó, pufferelés 0% on áll! Vodanetről meg még ennyise. Amúgy persze van net, oldalakat behozza rendesen.

(#1136) Charx válasza Godric (#1134) üzenetére


Charx
senior tag

Csáó! Nekem is volt már ilyen problémám gyári böngészővel, akkor amikor túl nagy az oldal és mindent betölt rajta, amúgy opera mininél még nem írt ki ilyet, ott megy jól!

(#1137) Godric


Godric
csendes tag

Nekem T-mobile netem van és jól müködik a YouTube..........

(#1138) Godric válasza Charx (#1136) üzenetére


Godric
csendes tag

Oké köszi......

(#1139) Andee_26 válasza NoMagix (#1130) üzenetére


Andee_26
csendes tag

Köszi szépen a választ! És nem tudod, hogy egyáltalán nem is lehet, hozzá olyan fülhallgatót venni, amivel ez működik?

(#1140) Charx válasza Godric (#1137) üzenetére


Charx
senior tag

Érdekes, pedig már voltam a vodába, nem tudtak semmi értelmeset mondani!

(#1141) Charx


Charx
senior tag

Hali! Sikerült megoldani, beállítás gond volt, most a vodanetről lejátsza a youtube videókat!

(#1142) D@ny7 válasza Charx (#1135) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Igen általában ez szokott lenni, de nekem pl most elindult a vidó nyilvános hálózaton is :), de nem tudom hogy a szoftverfrissítés miatt, vagy egyszerűen csak azért mert nincs tűzfal a hotspoton:), mondjuk meg tudom nézni, mer nem kódolták le a router-t XD, igy be tudok lépni a router grafikus felületére:D

(#1143) Charx


Charx
senior tag

Hali! Tud valaki játékokat erre a telóra? Sima java játékokat találtam, de azok nem működnek jól érintőképernyőn!

(#1144) NoMagix válasza Charx (#1143) üzenetére


NoMagix
addikt

Szerintem [itt] próbáld meg, sok teljes kijelzős játék van, de nekem nem igazán jöttek be.

(#1145) dzsumandzsi


dzsumandzsi
csendes tag

Sziasztok!
Hol tudom beállítani, hogy az smseket ne a SIM kártyára, hanem a telefonra tegye alapból?

(#1146) odani válasza dzsumandzsi (#1145) üzenetére


odani
tag

Végre másnak is szemet szúrt ez az ordító hiba... SEHOL nem lehet beállítani! :W

Azt csinálja a kis béna, hol először telepakolja a SIM-edet az sms-ekkel, utána viszont már a telefonmemóriába menti.

(#1147) juvegamer


juvegamer
tag

Én 1 hete vittem vissza, még jó hogy benn voltam a 72 órás cseregariban most állítólag kapok egy újat ( sajnos nem volt lehetőség egy másikat választani ). Én SonyEricsson telóról váltottam erre de már megbántam, mindegy egyelőre marad ez, aztán csak megszokom a hiányosságait. :(

(#1148) NoMagix


NoMagix
addikt

4 napot húzott ki a telefon sok nyomkodással, napi 15-20 perc beszélgetéssel netezéssel, java programok próbálgatásával és kb. napi 10 perc mobil tv!
Szerintem ez elég jónak mondható!
Most kipróbálom csak 2G-n beszélgetéssel mennyit megy!

[ Szerkesztve ]

(#1149) Charx válasza NoMagix (#1144) üzenetére


Charx
senior tag

Köszi szépen, megnézegetem őket!

(#1150) patex1983


patex1983
őstag

Üdv!

Most tervezek beszerezni egy ilyen jószágot :))
Egy olyan kérdésem lenne, hogy az ilyen tapizós telefonok kiejelzője mennyire megbízható?
Értem ezelatt azt, hogy nem sérül-e túl könnyen, zsebben hordva, mindenféle tok, meg fólia, meg mizéria nélkül?

Mert ugye egy hagyományos billentyűs telefonnál ha a billenytű megadja magát pár ezer Ft-ért cserélik, egy kijelző meg gondolom jobban fájna...
Értem mindezt persze a garanciális időn túl...
Szóval aki huzamosabb ideje használ már ilyet, legyen szíves megosztani a tapasztalatát a jónéppel :DD

Köszönöm!

X

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.