Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) ZoPád


ZoPád
tag

Sziasztok!
Jövőhéten veszem meg a montémat ezért kérdem, hogy ha [EZ] alapján frissítem a firmwaret, [ezzel] a frissítéssel, akkor lesz QWERTY-m?
Illetve, hogy van-e már magyar QWERTY-s frissítés?

Előre is köszi!

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#1952) -conrad-


-conrad-
addikt

sziasztok,

egy jó mailkliens kellene nekem a barátnőm monte-jára, tudtok esetleg segíteni ebben?

(#1953) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
Egy ideje már használom ezt a készüléket, de nem mondhatnám valami stabilnak, rendszeresen kifagy, a gombbokra nem reagál. Elég sok hívás történik rajta. Amit nem tudok megnézni, mert nem találom ezt a menü lehetőséget.
Mi lehetne tenni a fagyásoknak? A samsung oldalán nem találok letölthető frissítést a telefonra. Szervíz lesz a vége?
Javítanám magam, megtaláltam, öszesen 51 óra hanghívás forgalom volt eddig. 2010,10,15 óta.

[ Szerkesztve ]

(#1954) Zoli0726


Zoli0726
aktív tag

hello, az lenne a kérdésem, hogy tudja valaki, hogy lehet a mobilt függetleníteni? vagy ha működik turbo simmel az is jó.

(#1955) ViTToRe válasza -conrad- (#1952) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Beépített e-mail kliens szerintem teljesen jó, bár nekem több ezer levél volt a postafiókomon... Amíg Monte-m volt, addig létrehoztam egy email címet, amire át lett irányítva az email, így mindig a legfrissebb levelet töltötte le a telefon, nem pedig elölről kezdte el letölteni. :))

(#1956) arpi145


arpi145
csendes tag

Sziasztok

Tudnátok valamilyen vezeték nélküli fejhallgatót ajánlani a Montéhoz?

Zenehallgatáshoz kellene, telefonálásra nem igen használnám.

(#1957) sirzollee


sirzollee
tag

Hali!
Valaki a #1939-re???

(#1958) ViTToRe válasza sirzollee (#1957) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Ha a vodába vetted, és rossz a telefon, már rég vissza kellett volna vinni, ahol garancia időn belül kiderítik hogy mi a probléma, és javítják.

(#1959) sirzollee válasza ViTToRe (#1958) üzenetére


sirzollee
tag

Most vettem pár hete,a probléma is most jelentkezett.Köszi a tippet

(#1960) LittleStar


LittleStar
csendes tag

Nekem olyan problémám van hogy ha be akarom masolni a telefonbol a kepeket akkor kikapcsolodik mi lehet a gond mit kene vele csinalni?

(#1961) erikke17


erikke17
őstag

Sziasztok, ma vett magának anyum ilyen telefont egy egyszerű kérdés kellene nekem, nincs mobilinternet előfizetés, hozzáférési pontok vannak alapból helyesek beírva, a kérdés az a telefon is úgy csatlakozgat internetre mint pl az android ott jelzi nyilakkal ha van forgalom itt nem mutat semmit tehát nem tudom hogy csatlakozik e vagy bonyolít valami forgalmat, se olyan widgetek nincsenek amik netre csatlakoznának, se myspace se facebook nincsen belépve azért jó volna tudni montenál hogy működik előre is köszönöm :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1962) -conrad-


-conrad-
addikt

Nincs meg valakinek esetleg az Angry Birds nevű játék Samsung Monte-ra? Sajna csak az androidos verziója van meg.

(#1963) -conrad-


-conrad-
addikt

Bocs, pont lejártam. Most olvastam valahol, hogy lehet rá tenni android SW-t. Ez igaz? Tényleg ki lehet cserélni a samsung oprendszerét? Nagyon furcsának tűnik de hátha..

(#1964) ViTToRe válasza erikke17 (#1961) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Bal felső sarokban mutatja ha valami adatforgalmat generál. 3G nél talán nyilak, Edge-nél pedig kéken-pirosan villog.... Egyszerű ha a szolgáltató részéről letiltatjátok a netet, így még véletlenül sem lehet netezni telefonról, csak wifin keresztül. Esetleg kitörölni a hozzáférési pontokat. Egyébként rengeteg dolog megy fel a netre: gps amikor legfrissebb infot kéri le, widgetek, stb.

(#1963) -conrad-
Nincs Androidos szoftver a telefonra. Az csak úgy néz ki....

[ Szerkesztve ]

(#1965) janes74 válasza -conrad- (#1963) üzenetére


janes74
senior tag

Ez a hw nagyon sovány lenne az andridhoz. :(

(#1966) ViTToRe válasza janes74 (#1965) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Az meg a másik...

(#1967) erikke17 válasza ViTToRe (#1964) üzenetére


erikke17
őstag

Köszi, már aztán találtam róla infót hogy működik, meg néztem naplóba is hogy mennyi a küldött és fogadott nem volt semmi tehát nem akaródzik semmi se netre menni.

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1968) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Barátnőm montéja alkalomadtán ellöki a SIM-et, ilyenkor SIM eltávolítása és újraindul. Mi miatt lehet ez? Van hogy egyszerűen kiírja, hogy nincs SIM. A teló egy hónapos sincs, szóval nem kéne rendetlenkednie. :(

═════════════════════════════════════════

(#1969) kaller1 válasza RootRulez (#1968) üzenetére


kaller1
veterán

Amit biztosan tudok, hogy nem a fóliázástól keletkezett a hiba. ;]

Szerintem nem ártana gariztatni... :U

.::> <::.

(#1970) RootRulez válasza kaller1 (#1969) üzenetére


RootRulez
félisten

Ez már egyszer megesett a fólia előtt is... :D Ha csere lesz, meg megint mehetek hozzád fóliáért :DDD

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#1971) Vicoo


Vicoo
senior tag

Hello!

Ma reggel arra ébredtem h a telefonom kijelzőjén az vankiírva h donwloading, és semmire sem reagált, nem lehetett bekapcsolni sem. Most töltőre raktam ,és sikerült,de a vicc h este töltöttem fel maximumra. Volt már vaélakinek ilyen?

(#1972) fúggö


fúggö
tag

Sziasztok,látom soknak van problémája a telefonal,szerintem a legtöbb problémát a kapott cédén lévő Samsung Kies a felelős,egyszerűen le kel törölni a Számítógépről és nem kel használni,akkor sok problémától megszabadulhatunk,ez persze csak az én véleményem. :Y

(#1973) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Lehet valahogy a Montéra QWERTY-t varázsolni? Csak Firmware frissítéssel oldható meg, az gar vesztéssel jár?

Köszi: RR

═════════════════════════════════════════

(#1974) sawyerprime


sawyerprime
csendes tag

Üdv! Sokan írtátok, hogy fényképező hiba hibaüzenettel találkoztatok. Én is ilyenbe futottam, íme a megoldás!
Én egy xx istentudja már melyik firmware-re updateeltem, amikor kijött a hiba. minden rendesen ment, jol csináltam a frissitést is, csak a kamera a fentebb emlitett üzenetet dobta müködés helyett.
Nem kell pánikolni, a megoldás az xxjf2-es firmware. Csak tegyétek fel ezt és kész.
http://download927.mediafire.com/betb4h2i789g/ycxhgtn7i7s8ynb/S5620XXJF2.rar
Üdv mindenkinek!

(#1975) Yooha válasza -conrad- (#1952) üzenetére


Yooha
aktív tag

Én a gmail java-s változatát használom, nekem teljesen jó.
A későbbi kérdésedre: Én nem tudom elképzelni hogy az Android fusson rajta, szerintem is, ahhoz gyenge.

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#1976) nova001


nova001
senior tag

mi az üzenet számlaló jelszó ?

(#1977) khelga válasza Mela Kehes (#1553) üzenetére


khelga
csendes tag

Nem egyéni probléma! Nekem is hideg időben használhatatlan az érintőképernyője. Ha valaha még egyszer veszek ilyen tapizós telefont akkor az tuti iphone lesz...

(#1978) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
2 kérdésem lenne a teloval kapcsolatban.
1.: A qwerty probléma lett e már javítva?
2.: Zenefelismerő progi van a telóba? (ami pl az s5230-banis van)
Válaszotokat elöreis köszi! :R
Üdv.: Pöttön

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#1979) ZoPád válasza Pöttön (#1978) üzenetére


ZoPád
tag

Hali.
1. Van már rá firmware frissítés, egyelőre csak angolt találtam, van benne qwerty, nem rossz, de nem tökéletes.
2. Zenefelismerő van, alapból

Nagy problémám hogy miután feltettem a QWERTY-s fw-t, S5620JTJL2_OJTJI1 - et,
egyszerűen nem tudok netezni..
Kiírja hogy túl kevés memória és nem nyitja meg a böngészőt.
Facebook (mivel van benne natív alkalmazás) megy, wifi-t továbbra is fogja, de nem nyitja meg a böngészőt.
Próbáltam Opera Mini 5.1-el, azzal se.

1 gigás memóriakártya van benne, szinte üresen. Egyébként sincs benne sok dolog..

Mit lehet ezzel kezdeni a régi fw visszarakásán kívül?

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#1980) Nietzsche_ válasza ABE (#324) üzenetére


Nietzsche_
tag

Azt írtad kedves ABE, hogy a hálózati zárt (network lock) csak simán ki kell kapcsolni a biztonság részben. Írnál erről valami konkrétabbat, mert nekem sehogy se sikerül. Legfrissebb firmware ráment, de egyedül csak a network lock maradt rajta.

(#1981) Nietzsche_


Nietzsche_
tag

brr... az csak a sim lockra vonatkozott? ha a network lock firmware frissítéssel nem tűnt el, akkor mit lehet tenni?

(#1982) just


just
aktív tag

Sziasztok!
Találkozott már valaki olyannal hogy eltűntek a képei a memóriakártyáról?
Barátnőm elmondása szerint amikor felrakta usb-re és kiválasztotta a háttértárat, akkor felkínált neki valamit a windows 7 hogy telepítse, és azután nem tudta megnyitni a képeit vlamaint odakerült egy SThumbDB.tdb fájl is.

Two things what i hate. People that can't count...

(#1983) ludla


ludla
őstag

Sziasztok! Valaki használja a We-Trawel Gps programot? Egy ismerősömnek raknám fel a telefonjára de vala hogy nem sikerül a beállításokat előhozni benne. Ebben tud valaki segíteni?

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#1984) RootRulez válasza ZoPád (#1979) üzenetére


RootRulez
félisten

Nekem a gyári böngészővel pár weboldal betöltése után már azt írja ki, hogy megtelt a memória és nem tudom onnantól érdemben használni a böngészőt... Szóval ezt a kis memóriát lehet a qwerty-s cucc még jobban foglalja és ezért van a nyűgöd...

═════════════════════════════════════════

(#1985) Csörge100


Csörge100
csendes tag

Sziasztok lányok és fiuk,nemrég vetem énis egy samsung monte S-5620-as telefont ,a hozzá kapot lemezzel nem tudtam használni a számitógépen,a samsung kiessel sem ,végül kaptam egy programot amivel tökéletesen müködik a telefon a számitógéppel és forditva,samsung new pc studio ez a neve,remélem tudtam segiteni. :C

(#1986) bibimad


bibimad
aktív tag

Mi lehet a gond,ha azt irja ki állandóan,hogy SIM nélküli üzemmód?

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#1987) sgsm válasza bibimad (#1986) üzenetére


sgsm
tag

Nem látja a sim kártyát, nincs forditva bedugva?

(#1988) bibimad válasza sgsm (#1987) üzenetére


bibimad
aktív tag

Nincsen.Normálisan van benne.

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#1989) fúggö válasza bibimad (#1988) üzenetére


fúggö
tag

Szia,próbáld meg másik kártyával,előfordul hogy a tied régebbi típus,ha másikkal mükszik ingyen kicserélik.Ha ez sem jön be meg kell nézetni a telefont.

(#1990) bibimad válasza fúggö (#1989) üzenetére


bibimad
aktív tag

Bármilyet teszek bele azt irja ki,hogy sim nélküli üzemmód.Ha nincs benne sim akkor is.

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#1991) Agent87 válasza bibimad (#1990) üzenetére


Agent87
aktív tag

nincs bekapcsolva a sim-lock (beállítások / biztonság / sim-kártyazár) funkció?

(#1992) bibimad válasza Agent87 (#1991) üzenetére


bibimad
aktív tag

Nincs,sajna.

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#1993) Smile8822 válasza bibimad (#1992) üzenetére


Smile8822
senior tag

Üdv!
Akit érdekel ilyen telo az irjon Pü-t!

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#1994) Binyi01 válasza ABE (#324) üzenetére


Binyi01
aktív tag

sziasztok! Frissíteni szeretnék. elolvastam a leírást ami multira vonatkozik. Bootot tuti be kell jelölni? Nekem Wavem van, ott külön ki van emelve, hogy a bootot ne cseszegesse senki. A másik: a xejd1 - ben van magyar nyelv ahogy olvastam, viszont a nálam lévô monten s5620JTJC2 van, amiben nincs. Tehát multival tolhatom rá egybôl a ezt a xejd1-et? Vagy az, hogy ez nem magyar piacra szánt, ki is zárja a xejd1-et? Nekem csak magyar nyelvet kéne rávarázsolnom! Elôre is kösz a segítségeket.

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#1995) Dyde


Dyde
aktív tag

Sziasztok!
1 olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy szerintetek kb mennyit ér a montém ha el szeretném adni. 3 hónapos, teljesen karcmentes (szilikon tok + utángyártott fólia az első naptól) tehát hibátlan állapotban, garival minden tartozékkal és Telenor függő. Válaszokat köszönöm! Üdv

(#1996) Binyi01 válasza Dyde (#1995) üzenetére


Binyi01
aktív tag

Tegnap adta el haverom, 18k.

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#1997) hardverpeti


hardverpeti
csendes tag

Sziasztok

MOntém van és az Lenne a kérdésem hogy :

Lehet e valamilyen módon a menübe illeszteni pl : játékot, programot : ilyesmit .

Pl:
.felteszek egy játékot és azt a JÁTÉKOK menü pontba teszzi . !
Na én azt szeretném hogy a Menübe legyen "ahol vannak hogy beállítás ,ébresztő stb "

PLs help.

(#1998) Armahun válasza hardverpeti (#1997) üzenetére


Armahun
addikt

Nem.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1999) Tutu7030


Tutu7030
veterán

A minap vettem egy monte-t ajándékba. Próbálgattam, remek kis készülék, csak egy "hibája" van. Spica-ról átküldtem rá egy videót, és nem tudja lejátszani (352x288 felbontás). Át kellett konvertálni 320x240 méretre. :Y

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#2000) fúggö válasza Tutu7030 (#1999) üzenetére


fúggö
tag

Szia,ez nem hiba,ezt tudja gyárilag sajnos (240-320)videóban.Ettől független jó készülék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.