Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Mela Kehes válasza zezoka (#1450) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Szerintem nem.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1452) Armahun válasza Mela Kehes (#1449) üzenetére


Armahun
addikt

Mit ír a kis kék ill. piros négyzetbe, hogy 3g? Vagy E, G, U?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1453) cyberlaci


cyberlaci
tag

Sziasztok ! Úgy rémlik, hogy a 5230-nál be kellett ütni valamilyen kódot és így kilépett a 3G ! Szerintem tök jó teló, most vettem ilyet 28-ért 3-napos garanciást full kártyafügit ,ennyit megér ........Viszont visszaolvasva a GPS-el kapcsolatban csak annyit, érdekesen néz ki amikor egy telefon van a kocsi szélvédőjéhez cuppantva ,és az ember fullra előrehúzott űlésből szemez vele ,hátha lát belőle valamit :)) Hmmmm,na mind 1.
Szerintem mint egy mobiltelefon ,hibátlan !!!

(#1454) D@ny7 válasza Mela Kehes (#1449) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Ellenőrizd hogy milyen profillal mész a netre!!! Attól hogy átálítod a beállításokban és pl a net profil meg 3g-N van attol felmehet 3G-vel . egyábként megjegyzem ha mobil netet hasznáélsz akkor jobb 3G-vel netezni,

(#1455) Mela Kehes válasza Armahun (#1452) üzenetére


Mela Kehes
addikt

G-t ír.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1456) Mela Kehes válasza D@ny7 (#1454) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Az internetprofil Vodafone live!-on van.
Beállítottak valamilyen netezési kapcsolatot, hogy amelyik nap netezek max. 10 MB-ig 150 Ft-ot fizetek érte. Ezt akkor használom, ahol nincs wifi. Ahol viszont van, akkor is a 3g-t használja.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1457) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A feleségemnek szerettem volna venni ilyen telefont a T-Mobil-nál, de egyik napról a másikra 10.000 Ft-al megemelték az árát.Készülékcserével, 1 éves hűséggel 24.000 Ft volt sokáig, most pedig 34.000 Ft.

(#1458) Mela Kehes válasza GEPESZ66 (#1457) üzenetére


Mela Kehes
addikt

:)

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1459) Nokedli92


Nokedli92
aktív tag

Üdv!

Az lenne, a gondom, hogy a telefont próbáltam, frissíteni erről: S5620XDJF2 erre: S5620XEJE1-re de nem sikerült.
A Downloader 5.62-es szépen lezajlott a telefon újraindult és bejött egy világoskék hátterű ablak amiben, Ezt írta: Initializing File systems Wait 30sec várok, Bejön a Samsung logó elkezd betölteni a telefon, bejön az az animáció, utána kiírja hogy Initialising újból ugyan ezt megcsinálja a világoskék képernyő kivételével addíg, amíg le nem állítom.

Ha lenyomom, a lefele gomb+kamera gomb+bekapcsoló gomb-ot akkor még a DOWNLOAD bejön. Tudom, akárhányszor frissíteni a telefont de ugyan az a hiba:S:(

Üdv, Csaba

(#1460) D@ny7 válasza Nokedli92 (#1459) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Csak egy kérdésem van, mi a ráknak akarsz régebbi szoftvert rátenni?

(#1461) D@ny7 válasza Mela Kehes (#1456) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Hát nem tudom, de az a 150 ft 10MB-ért, hát nem tudom, nekem az drágának tűnik:) szerintem nem éri meg.

(#1462) Mela Kehes válasza D@ny7 (#1461) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Persze hogy drága, azt csak akkor használom, ha nem vagyok netközelben és érdekel valami, mondjuk F1 eredmények. Ez kb. havonta egy alkalom, azért jó hogy nem fix előfizetéses, hanem csak akkor számolja amelyik nap felmegyek.

Most úgy csináltam, hogy az internetprofiloknál kiválasztottam azt a wifi kapcsolatot, amelyiket használni szeretném és akkor nincs 3g. Ha végeztem, akkor pedig visszaállítom a Voda live-ra.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1463) Nokedli92 válasza D@ny7 (#1460) üzenetére


Nokedli92
aktív tag

Mert, csak ahhoz találtam andorid patch-et!

Üdv, Csaba

(#1464) D@ny7 válasza Nokedli92 (#1463) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Az mi az az android patch?

(#1465) Nokedli92 válasza D@ny7 (#1464) üzenetére


Nokedli92
aktív tag

Üdv!

Ide beregelsz és megtudsz mindent [link] Annyi a lényege, hogy android kinézete van a menünek az alkalmazásokat tudod össze vissza tenni benne kinetikus görgetés jó nagyon és le is magyarosították.. Csak, azt nem tudtam, hogy régebbi szoftver az amit fel kellett volna rá frissítenem:S:(

Üdv, Csaba

(#1466) tothbenc


tothbenc
csendes tag

Sziasztok!
Tegnapi nap bekapcsoltam szépen a wifit, rácsatlakoztam az otthoni wlanra.
utána nemtudom hogy, de bejött bal oldalt, legfelül ilyen kék kis képernyő.(nem mentem sehová, ott voltam a wifi menüben)
Voltak számok, betűk minden féle. Ha jól emlékszem akkor még a szoftver verziót is kiírta. Valahogy kiakartam lépni ebből a kék akármiből, de nemtudtam. Megnyomtam a bill. zárat, erre újraindul a telefon :F valaki esetleg tud erre választ adni? :F Mi lehetett ez a kis kék akármi? :U

[ Szerkesztve ]

(#1467) cyberlaci


cyberlaci
tag

Sziasztok !!! Segítsetek légyszi, hogy kell felrakni a játékokat ??? Letöltöttem a MAGYAR KÖZÖSSÉGI oldalrol játékokat ,és valamiért nem jóóóóó ??? Leírná valaki . köszönöm szépen !!

(#1468) D@ny7 válasza cyberlaci (#1467) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Hali, felteszed a jad vagy jar fájl-t van lyan eset amikor mind2 kell, és telepíted, de legtöbbször jar mindig települ, jadnál meg ha furán kis méretű akkor valószínűleg kell hozzáa jar fájl is. minden játékot és programot a játék menüben találod

(#1469) D@ny7 válasza tothbenc (#1466) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Ez érdekes, valami zavar lehetett:) Ha sokszor csinálja vidd be szervízbe mutasd meg:) És tesznek rá uj szoftvert.

(#1470) D@ny7 válasza Nokedli92 (#1465) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Akkor nem érdekel, nem annyira tetszik az android külső.

(#1471) dongas válasza Bluegene (#1363) üzenetére


dongas
csendes tag

Szia! irtad h lehet montéra mozgó hátteret szerezni és én azt szeretném megkérdezni h honnan? mert engem érdekelne:) kösz előre is

(#1472) Olcsi válasza dongas (#1471) üzenetére


Olcsi
senior tag

Ha jól tudom, a zedge.net-en találsz ilyeneket! Ott nézz körül!

(#1473) dongas


dongas
csendes tag

Huu lenne egy nagy problémám! fel akartam rakni az Android mod-ot hát nem jött össze egy uj háttér fogadott és felénél megállt a betöltés! ez ok csak h fel akartam rakni vissza az eredeti firmwaret és háT figyelmetlenségből valamit nem jól csin. rájöttem az után csak hát késő volt! Most elindul a telefon csak nincsenek betük...ujra megakartam csin. hiba nélkül csak a Multiloader nem látja a telefont... szerintetek miért van ez?

(#1474) dongas


dongas
csendes tag

Megoldottam:)

(#1475) dekelea


dekelea
tag

HALI!Szeretnék venni egy ilyen készüléket, ha esetleg lenne valakinek jó állapotban, használtan eladó, T mobilosan vagy függetlenül, korrekt árért, akkor vevő lennék rá!(privátba várnám az üziket)ÜDV!

EREDETI, márkás parfümök OLCSÓN! http://hardverapro.hu/apro/garantaltan_eredeti_markas_parfumok_olcson/hsz_1-50.html KIDOLGOZOTT KÖZÉPFOKÚ ESZPERANTÓ SZÓBELI TÉTELSOR ELADÓ

(#1476) unomomento


unomomento
csendes tag

Sziasztok,

kérdés csak annyi hogy vettem egy komplett házat rá, de az érintőhöz nem szivesen nyulnék, azt rábiznám egy szervizesre hogy kicserélje...

Ha beviszem a djuiceba...merhogy djuiceos...akkor ott vajon kicserélik nekem??? illetve ha azt mondom hogy plí. van vmi bajom az elölappal mert repedt vagy lofasztugya akkor azalapján kicserélik azzal amit viszek??? :F

Érti bárki mia problémám? :))

Mindez csak azért, mert nincs kedvem egy gsm boltban kifizetni 2-3 ezret egy 2 perces munkára... :)

Köszönöm a figyelmet...várom a hozzászólásokat... :R

(#1477) Bluegene válasza dongas (#1474) üzenetére


Bluegene
addikt

na felraktam az android mod-ot elotte persze az xeje1 firmware-t. nekem nagyon tetszik az uj firm es rajta az android skin, olyan mintha egy uj androidos telom lenne! mindenkepp frissitsetek firm-t mert anelkul nem indul a telo. en is igy jartam. udv

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1478) tothbenc válasza D@ny7 (#1469) üzenetére


tothbenc
csendes tag

Köszönöm a választ!!! :R :R :DD

[ Szerkesztve ]

(#1479) Mela Kehes válasza Bluegene (#1477) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Képet tudnál mutatni?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1480) paré


paré
csendes tag

Hali

Azt szeretném megkérdezni, hogy a samsung apps alkalmazásokat nem lehet tenni erre a telefonra? csak mert ugye alapból van rajta appsos játék meg a menüben rá lehet menni h samsung apps és le lehet tölteni pár játékot amik appsosok de rákerestem neten és csak a wavere találtam... montera nem lehet külön rátenni appsos alkalmazást? :F

(#1481) Bluegene válasza Mela Kehes (#1479) üzenetére


Bluegene
addikt

[link] nézd végig

nekem bejön az alapoldalon is van 27 féle háttér illetve ha elépünk a menübe az is így néz ki

sebességben nem lassabb mint a touchwiz, szinte olyan mintha új telóm lenne :D , simán androidnak néz ki, szebb is lett mint a touchwiz, könnyebben is kezelhető, sebességben ugyanaz, sőt

fontos a firmware frissítés S5620XEJE1-re, amit a multiloader 5.62 nevű pőrogrammal csináltam, különben nem indul el a teló android moddal

jah a meguploadon vannak fent

frissítés menete: http://s5620monte.tk/index.php?topic=48.0

fontos pontosan beartani, így kell kinéznie mielőtt megnyomnátok a download-ot[link]

az android patch felrakása később, de már új firmware-el is jobb a teló, van benne pár új cucc, pl a zenelejátszó profibb és mintha jobban szólna fülessel

felelősséget nem vállalok ha vki elszúrja a firmware frissítést, adja magát egyébként és ha el is szúrod újra lehet próbálni, csak download mod-ba rakod és onnantól mehet rá újra

ha valaki veszi a bátorságot és frissített akkor elmesélem a android patch felrakását
addig is jó szórakozást! a videó egyébként satnya, előben ütősen néz ki az android skin a telón :C jó van 1-2 hibája de ezzel együtt szerethető, tényleg mintha lecseréltem volna a telómat annyira más a felület és a menü :K

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1482) Bluegene válasza Bluegene (#1481) üzenetére


Bluegene
addikt

a videón 2:38-nál pl látszik hogy látványos a dolog, sztem megéri :K

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1483) D@ny7 válasza unomomento (#1476) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Hát nem hiszem hogy díjaznák az ötleted:), ha ki is cserélnék, csak akkor ha náluk veszed meg, a házat. viszont használtmobilos, vagy épp szervízzel foglalkozó cég biztos kicseréli neked, viszont a gari ilyen esetben ugrik, ha van rá.

(#1484) Mela Kehes válasza Bluegene (#1481) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Hát erősen felcsigázott a dolog. Azért első nekifutásra lenne pár kérdésem.
Magyar nyelvű?
A Kies programmal lehet szinkronizálni? (a telszámok miatt)
Mi az az 1-2 hiba?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1485) Bluegene válasza Mela Kehes (#1484) üzenetére


Bluegene
addikt

sztem lehet szinkronizálni KIES-el mert ez csak egy skin(felület), ez alatt a touchwiz lapul

nincs fent nálam az a trágya kies

1. hiba: tegnap csinált olyat, hogy a menü ikonra klikkelve nem a menü jött be(ami ugyanúgy androidos kinézetű), hanem egy eszköztár, 2x is csinálta tegnap, ma egyszer se, újrainditás segít, nem tudom lehet csak kezdeti

2. hiba: ha kikapcsolod a mobilodat a skines beállítások elvesznek és az alap android háttér van, sztem ez nem nagy gond 3-4 perc beállítani a kedvenc háttereidet és widgetjeid, ami egyébként is fun és kb 3 hetente ha kikapcsolom a telót/lemerül

biztos van 1-2 apró hibája, de bőven megéri sztem, csináltam is egy kis videót
[link]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1486) Bluegene válasza Bluegene (#1485) üzenetére


Bluegene
addikt

jah lájkoljátok a videót :))

adjatok a youtube-on "tetszik"-et :))

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1487) Viktor.k


Viktor.k
csendes tag

Sziasztok!
Telefonálásnál milyen a hangminőség?

(#1488) fúggö


fúggö
tag

Sziasztok,azt szeretném kérdezni hogy miért nem írja ki a hívó nevét ha szerepel a telefonkönyvben,ISMERETLEN hívásként írja ki.A telefonszámok 0630...-al szerepelnek,esetleg kel a +36?előre is köszönöm.

(#1489) gyenge47 válasza Viktor.k (#1487) üzenetére


gyenge47
tag

Ezért regisztráltál?

(#1490) Karma válasza gyenge47 (#1489) üzenetére


Karma
félisten

Valahol el kell kezdeni. Szerintem teljesen jogos kérdés.

“All nothings are not equal.”

(#1491) Agent87


Agent87
aktív tag

sziasztok

erősen gondolkodok, hogy veszek egy ilyen telót ár-érték arányában szinte a legjobb és ahogy olvasom szinte minden fogyatékosságára lehet találni problémát. opera minivel is szuperál ugye?
wifi-vel vannak valamilyen problémák? én elsősorban azzal használnám a netet. mennyire lehet véletlen összekeverni a mobil nettel hogy aztán nem várt költségekbe verjem magam?
Vagy egyértelmű mikor melyiket akarja használni?
Msn csevegésre opera minis webes felületet vagy valami alkalmazást ajánlotok?

És a legfontosabb kérdés! Szerintetek most hol lehet megvenni a legjobb áron?
Én djuice-os vagyok és szimpatizálok is most csak 20 rugó náluk igaz a havi díj 2500 ami nem sok de a mostani (még régi complete) csak 1350 és bár általába túllépem az sms-k miatt is ezért a 2500-at is túl fogom ami már nem túl szerencsés.

Előre is köszi a válaszokat.

(#1492) Mela Kehes válasza Agent87 (#1491) üzenetére


Mela Kehes
addikt

A wifi és a mobil net keveredésével nekem is voltak problémáim, de ha átállítod az internetprofilt az aktuális wifi hálózatra, akkor nincs gond.
Az opera mini jól működik rajta én is azt használom.

Hogy jelenleg hol lehet megvenni a legjobb áron arról fogalmam sincs. Én ha veszek egy telefont, utána nem nézegetem az árakat, hogy most mennyibe kerül.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1493) Viktor.k válasza gyenge47 (#1489) üzenetére


Viktor.k
csendes tag

Igen azért is regisztráltam, hogy többek közt ezt és még ha valami másik kérdés felvetődik bennem azt feltegyem.
Másik oldalon (telefonguru) azt írták a Samsung I5800 Galaxy 3-ra idézem "brutálisan jó a telefon mindenre, csak telefonálásra nem alkalmas mert kritikán aluli a hangminösége"

Samsung I5700 Galaxy Spica is írtak hasonlót "szerintem ez a telefon mindenre használható, csak telefonálásra nem. Egyetlen dolog jó benne: az android miatt minden sz....rt rá lehet tölteni"

Ezért merűlt fel bennem ez a kérdés.

(#1494) Agent87 válasza Mela Kehes (#1492) üzenetére


Agent87
aktív tag

utána már énse nézem de előtte azért még igen :D

(#1495) Mela Kehes válasza Agent87 (#1494) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Akkor ebben egyetértünk.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1496) E1even válasza fúggö (#1488) üzenetére


E1even
senior tag

Szia!

Nekem is volt ilyen problémám miután megvettem a telefont a T-Mobilnál. Fel kell hívni az ügyfélszolgálatot és ott jelezni kell feléjük, be fogják állítani. A telefonon nem tudod. Azt mondták, hogy alapból úgy van beállítva, hogy ne jelezzen ki semmilyen hívó számot, még a sajátomat sem. Pedig én nem kértem ilyen szolgáltatást. :N

Szívesen! :R

Üdv.

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#1497) Traxx


Traxx
őstag

Üdv!

Valaki nem tudja esetleg, hogy az sms-eknél hogyan lehet megjeleníteni a smiley-kat? Régebben már kérdeztem, de nem jött válasz...hátha azóta van ilyen ügyben némi infó

Köszönöm :R

Viktor.k: nekem a Monte hangminőségével nem igazán van bajom...sem normál esetben, sem kihangosítva.

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#1498) Mela Kehes válasza Traxx (#1497) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Smiley-k a szimbólumok csoportban vannak a 6. oldaltól kezdődően.
:-) ezek a fajták, ha erre gondolsz.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1499) Traxx válasza Mela Kehes (#1498) üzenetére


Traxx
őstag

Nem...arra gondolok, hogy "képként" megjeleníti-é, vagyis nagyjából úgy, mint itt: [link]

Tehátt ha beírta azt a feladó, hogy :-), akkor a régi telómon a kis mosolygó arcocska figyelt, nem pedig a :-), mint a Montén.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#1500) Sh@dowMAN007 válasza Bluegene (#1481) üzenetére


Sh@dowMAN007
tag

Szia!

Én frisítettem, igaz nem az általad írtra hanem a S5620MFJF1-ra a gps miatt, de az android patchhal nem boldogulok.
Nekem "TkFileExplorer_2.2.exe" nem találja a portot, a Kien meg nem akar elindulni, pedig volt több reinstall is :F
Légszi írd le "széjbarágósan" mit-mivel hogyan.

Előre is köszi.

üdv: Shadow

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.