Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) Lacazr93 válasza szucsinka (#2050) üzenetére


Lacazr93
senior tag

az enyém az 2011es:)

(#2052) szucsinka válasza Lacazr93 (#2051) üzenetére


szucsinka
őstag

még1 dolog ami idegesit picit ha operát használok böngészédhez nem teszi ki fulra a kijelzön pedig azt állitom be és mégis ott marad a navigácios nyilak az ok gomb-al az alján ..hogy lehet teljes ijelzöre rakni??

(#2053) szucsinka válasza Lacazr93 (#2051) üzenetére


szucsinka
őstag

a tiéd is 2010-es méghozzá áprilisi ezen irás szerint:[link]

a quwerty is firmet nem merem felrakni abban nincs is magyar és nem stabil

[ Szerkesztve ]

(#2054) fúggö


fúggö
tag

Sziasztok,nekem S5620BSJF1 verzió van rajta,kb: 1hónapja lett S.W rárakva.Pécset rakták rá,igaz Angol lett az alap,de volt Magyar is. :Y

(#2055) donail


donail
csendes tag

Üdv. Még egy kérdésem lenne: A video(/WEB)kamera képét megtudom valahol nézni? vagy csak videohívás közben tudom megnézni,hogy milyen? Azzal tudok fényképezni?? :F

Előre is köszi :R

(#2056) Lacazr93 válasza szucsinka (#2053) üzenetére


Lacazr93
senior tag

az furcsa, mert egy külföldi leírásba meg 2011est írtak :F

(#2057) Horvath922 válasza ABE (#324) üzenetére


Horvath922
csendes tag

hello elfelejtettem a sim lokot (volt rajt) és miután bekapcsol betölti a simet kikapcsol mit tegyek?

(#2058) Lacazr93 válasza Horvath922 (#2057) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Tehát se pin kódot nem kér se semmi?

(#2059) GNKING


GNKING
tag

Sziasztok.

Nagy megelégedéssel használok én is 1 Monte-t.

Lehet rajta valahogy internetrádiókat hallgatni wifi-n keresztül?

Köszi a választ. Üdv. Gábor.

Normális vagyok a hangok is megmondták!

(#2060) BlooD eYe


BlooD eYe
csendes tag

Hali!
Nekem egy olyan app-ra lenne szükségem amivel lehet keresni a telefonkönyvben sms-ekben jegyzetekben stb. Nemtalalok sehol ilyet :O Valami olyasmire gondolok mint pl.: az u700-asban is volt beleírtál a keresőbe és mindent kidobott sms-t jegyzetet stb. egyszerre. Ha valaki tud ilyet vagy legalább hasonlót vagy linket hol érdemes keresni azt előre is megköszönném.

Aki fittyet hány, a fittyet evett?

(#2061) mz8


mz8
csendes tag

Sziasztok, tudja valaki hogyan tudnám kikódolni a montemat? :)

(#2062) manana1


manana1
csendes tag

Tudna nekem valaki segíteni abban,hogy,hogyan tudom a qwerty billentyűzetet rárakni az s5620 monte telefonomra már frissítettem az s5620xejei re.
Aki tudja,hogy kell qwerty-t rárakni kérem írja meg nekem

(#2063) manana1


manana1
csendes tag

Valaki letudná nekem fordítani,hogy hogyan kell patch-el ni a monte hero v1.6-ot?
mert én nem nagyon értem.
Az előbbi hozzászólásnál látható,hogy már frissítettem a legújabb verziójára. De,hogy kell megcsinálni,hogy htc kinézete legyen?
Meg az a kérdésem még,hogy magyar nyelvre be lehet-e majd állítani?

:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#2064) donail


donail
csendes tag

Üdv. Még egy kérdésem lenne: A video(/WEB)kamera képét megtudom valahol nézni? vagy csak videohívás közben tudom megnézni,hogy milyen? Azzal tudok fényképezni??
Előre is köszi

(#2065) manana1 válasza manana1 (#2063) üzenetére


manana1
csendes tag

Do it Steps by Steps (only for XEJE1):
1. Flash phone to XEJE1 fw.
2. Copy (and replace) Res folder to Phone Memory.
3. Copy (and replace) Res2 folder to Memory Card and rename it to: Res.
4. Use Multiloader 5.56 to flash only App_patch.bin, rsrc2_s5620(low).rc2 (can select LSI6410 mode). app_patch and rc2 can be get in "Patches\XEJE1" folder.
5. Enjoy.

********************************************************
Notes:
1.Now, Monte Hero v1.6 can run on S5620XEJE1 patched with some feature can be use, i.e: flash player, install java apps to memory card...etc.
2. If you have any error when using Monte-Hero just shutdown your phone and Hold key: "Middle button" + "Power on" to skip patches. After that, please report to me (pm on DarkForest forum).
3..............

Ezt írták de én nem értem
letudná valaki jól fordítani?

(#2066) DomToretto


DomToretto
tag

Hi,

Tud valaki monte-hoz olyan böngészőt amivel az iwiw- en megjelennek a képek?
A gyári böngésző időnként memóriahiányra hivatkozik, ezért azt nem használjuk.
Az opera mini meg valamiért nem jeleníti meg a képeket az iwiw-en. (be van állítva a képek megjelenítése)

Van rá valami megoldás?

Köszi

(#2067) postas válasza DomToretto (#2066) üzenetére


postas
tag

Wiwnek van java kliense.
Webről le tudod szedni, az faszán megjelenít mindent :)

(#2068) Speciali


Speciali
tag

Több mint 4 hónapja nyűglődök a Monte-val, nagyon nagy csalódás. Kamerája csapnivaló, (egy azon helyen, egy 2 mpix kamerájú Nokiával sokkal jobb képet csináltam)
a GPS egy vicc, a beállításokban az alapértelmezett memória folyton elállítódik, lassú, a fájlok elrendezését feleslegesen túlbonyolítja,
a T9 eszement módon el van cseszve, a menü úgy globálisan szar ahogy van.

Ami jó benne, az a zenelejátszó, és a wifi. Aki Gps-re akarja használni, az felejtse el ezt a telefont. Ennyi pénzért szerintem jobb telefont is lehet venni.

Én is lecserélem, ahogy tudom.

(#2069) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Samfirmwaren ez a legújabb: S5620XEJI2 ## 2010 September
Használja valaki, vagy van ennél újabb is?

(#2070) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok!

Jövő hét elején végre valahára Monte tulaj leszek! Amennyiben akad itt tapasztalt programokkal felszerelt elégedett monte tulaj, aki állná egy zöldfülű hülye kérdéseit, kérem jelezze PÜben hogy segitségével rendelkezésemre állna! :) Hálás köszönetem a segitségetekért!! :R

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2071) mz8


mz8
csendes tag

Sziasztok. Eladóvá vált monte telefonom (garanciás + ajándékkal).

(#2072) RootRulez válasza mz8 (#2071) üzenetére


RootRulez
félisten

Inkább ide írd. :U

═════════════════════════════════════════

(#2073) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek ez mikori verzio!?

xxjf2
oxdjf2

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2074) Montebá


Montebá
tag

Sziasztok!
Amikor megnyitom az opera minit, és beírok valamit a keresőjébe, nagyon lassan tölti be, vagy fél perc. Ez mindenkinél így van ,vagy csak én vagyok ilyen béna?
Válaszokat előre is köszönöm!
:R

(#2075) Sekyl


Sekyl
csendes tag

Sziasztok!
Már nagyon régóta megvan a teló, de csak most szántam rá magam, hogy rátoljak egy frissebb firmware-t. A mostani legfrissebbet kaptam le netről, csak az a problémám lenne, hogy ez a készülék T-mobilos. Olvastam előbbről bejegyzést, hogy nem biztos, hogy a 2 együtt szeretni fogja egymást, ez igaz?
A mostani: <SW VER> S5620BSJB1
<CSC VER> S5620TMHJB2
Amit pedig lekaptam: S5620XEJD1
Remélem ez nem lesz gond...
Apropó, ha szeretnék qwerty-t, akkor ezt kell utánna még rátolnom: S5620JTJL2? Vagy a kettő együtt nem megy (na ez lehet buta kérdés :F )
A válaszokat előre is köszönöm!

(#2076) zeusz55 válasza zeusz55 (#2073) üzenetére


zeusz55
senior tag

Sziasztok!

Szervizbe megkérdeztem és ami az enyémen van az a legujabb verziónál egyel visszábbi! Szóval ha valaki viszonyitani akar! :)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2077) zedok válasza Montebá (#2074) üzenetére


zedok
senior tag

Szia! Érdekes mód most nálam is belassult, sőt van hogy be se tölt :U

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#2078) zeusz55


zeusz55
senior tag

Ha valaki montéra használ működő jó WE travelt az kérem ossza meg velem! Ne linkeljetek azt én is találtam de istennek nem müködik! olyan kéne aki már beállitotta le van mentve és el tdja küldeni! THX

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2079) burkuskutya


burkuskutya
csendes tag

Szia!

Nekem jól működik a GPS a Montén. Igaz a We-travel mellett én egy másikat is használok.
Azt innen töltöttem le: http://gpsmid.sourceforge.net/prebuild/ Korábban kértem hogy segítsen valaki a beállításban, de miután újratelepítettem minden szépen beállt.
Mindig a használatos útirányba fordítja a térképet, úgyhogy szuper. Arra hogy az ember lássa hogy merre jár tökéletes. Főleg azért mert a gpsmid-ről nagyon sok ország térképe letölthető.

(#2080) burkuskutya válasza burkuskutya (#2079) üzenetére


burkuskutya
csendes tag

"Telepítési útmutató.
1 - A mappában lévő Wetravel mappát felmásolod a telefonodra, lehetőleg mem. karira.
2 - Ezt követően a telefonodról telepíted a WeTravel.jar file-t.
-Telepítés közben megkérdi, hogy felül írod -e a régit?: Igen
-Megkérdi a nyelvet, itt Lang_Hu-t kell kijelölni.
- Megkérdi, hogy megkeredde -e a Wetravel root mappát? Igen
- Itt rá kell okézni a Wetravel mappára.
3 - Ha kész a telepítés, be kell állítani a gps-t: a belső JSR 179
4 - Ezt követően ismét Menü - Beállítások - Haladó - Térkép - attekintes atlasz /válaszd ki a DefaultZoomOut - nevűt/

(#2081) rokalanyka


rokalanyka
csendes tag

Sziasztok!

Hogy lehet ennek a telefonnak az operációs rendszerét vagy mijét, software-ét újratelepíteni?
Naponta többször is kikapcsol a telefon (kb. 7szer) csak úgy, és talán ez lehet a baja. Próbáltam már a Kies programján át, de kéri a program frissítését és miután frissül az nem működik.

Örülnék ha tudna valaki választ rá :)

Köszi:)

(#2082) LadaLord válasza rokalanyka (#2081) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Helló!

Ezen a fórumon megtalálod a szoftverfrissítés menetét: [link]

Üdv!

(#2083) Buckóka


Buckóka
csendes tag

Sziasztok!

A telefonomról eltűnt az ébresztőóra ikon. Kérem, aki tud segítsen, h hogyan tudom visszaállítani!

Üdv: Buckóka

(#2084) zeusz55


zeusz55
senior tag

mégegy... valakinek DOKUMENTUM olvasó progi????? Mert olyan borzalmat akartam csinálni a gyárival hogy TTXTből szöveget másolni SMSbe... de olyanhogy szövek kijelőlés másolás nem látezik! :o

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2085) Amike


Amike
csendes tag

Sziasztok! Kinek mekkora volt benne a legnagyobb SD kártya, amekkorát még le tudott kezelni és nem halt le a teló?

Samsung Monte -> ZTE Blade -> Motorolsa DEFY -> N4

(#2086) Lacazr93 válasza Amike (#2085) üzenetére


Lacazr93
senior tag

nekem a 8 gigással nem volt gondom

(#2087) Amike válasza Lacazr93 (#2086) üzenetére


Amike
csendes tag

Annál nagyobb meg nem kell, köszi.

Samsung Monte -> ZTE Blade -> Motorolsa DEFY -> N4

(#2088) zeusz55 válasza Amike (#2087) üzenetére


zeusz55
senior tag

16 ost valaki próbálta?? ilyet terveznék!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2089) fúggö válasza zeusz55 (#2088) üzenetére


fúggö
tag

Szia,én kipróbáltam 16gb-s takeMS mikroSDHC kártaával,működőt csak az elején kb fél perc mire betöltött, utána semmi gond.De én 8gb-s kártyával használom a 16gb-s a végső amit még elbír,nem akarom feszegetni,ezért a 8gb-s.Egy jó tanács mindig formáljátok le a telefonal a memokáktyát. :Y

(#2090) methandi


methandi
tag

szevasztok, holnap megy szervizbe a darab, sztem memória melegedés...újraindul sűrűn, böngészés, telefonálás közben tipp?(esetleg feldobták már a problémát? nem olvastam végig..) thx

vagy esetleg sw hiba?

[ Szerkesztve ]

Arany felvásárlás, értékesítés..info PM, telefon. Hardver felvásárlás nyomott áron, azonnapi kp Pesten.

(#2091) methandi válasza zeusz55 (#2088) üzenetére


methandi
tag

amint írta a kolléga, 16ossal nagyon lassú a "boot", nekem is Kingmax 8gb van és hibátlan ez a része a telónak.

Arany felvásárlás, értékesítés..info PM, telefon. Hardver felvásárlás nyomott áron, azonnapi kp Pesten.

(#2092) zeusz55 válasza methandi (#2091) üzenetére


zeusz55
senior tag

Köszönöm! Akkor maradok a 8nál... akinek esetleg szüksége lenne "bejáratott" progikra szoljon! Van egy kisebb pakkom, amit válogattam, teszteltem a telón! (opera, játékok skyp, hasznos Appok, képek, stb...) Egyedül térkép progim nincs :D azzal még harcolok! :@

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2093) burkuskutya válasza zeusz55 (#2092) üzenetére


burkuskutya
csendes tag

Szia!

Azt kérdezném, hogy a Skype progid beszélgetős, vagy csak csetelni lehet vele.
Mert engem beszélgetős érdekelne, de még eddig nem találtam rá.

Üdv.

(#2094) zeusz55 válasza burkuskutya (#2093) üzenetére


zeusz55
senior tag

szia!

egy bölcs fórumtag irta hogy a mi kis 5620asunk csak irásra jó! Oprendszer miatt se videokép, sehang! :( fuckJAVA

am irtam neked PÜt! :B

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2095) fúggö válasza methandi (#2091) üzenetére


fúggö
tag

Szia,az én telefonom a zenelejátszó és a rádió hallgatás közben indult újra,bevittem szervizbe ahol csináltak egy S.W frissítést és azt mondta a szervizes formatájam le a memória kártyát,megcsináltam,azóta hibátlan. :Y

(#2096) methandi válasza fúggö (#2095) üzenetére


methandi
tag

ma ment szervízbe a darab, kb 2hét ire átfut a telenoron:S meglátjuk mi lesz belőle..egy biztos vicc cseretelefont akartak adni vmi c100as samu ha van olyan..:D:D buzik :W nem elég h szívok a hegységgel még ez is..átraktam a karit egy almába, azzal úgy sincs soha baj...remélem ez is megoldódik!

Arany felvásárlás, értékesítés..info PM, telefon. Hardver felvásárlás nyomott áron, azonnapi kp Pesten.

(#2097) methandi válasza zeusz55 (#2092) üzenetére


methandi
tag

nekem jöhetne a pakkod, hátha jó lesz a telefonom egyszer..:D emailom az adatlapon köszi:)

Arany felvásárlás, értékesítés..info PM, telefon. Hardver felvásárlás nyomott áron, azonnapi kp Pesten.

(#2098) zeusz55 válasza methandi (#2097) üzenetére


zeusz55
senior tag

elküldtem... nincs benne sokminden de az biztos hogy jó és müködik! Valamint amiből ki lehetett szedni a billt abból kiszedtem! Üdv!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2099) burkuskutya válasza zeusz55 (#2094) üzenetére


burkuskutya
csendes tag

Szia!

Még mindig nem megy a We Travel nálad? Próbáld meg a
http://apmon.dev.openstreetmap.org/GpsMid/index.shtml lapról leszedni Magyarországot.
Igaz ez nem szövegel Magyarul, és a kis települések nincsenek meg részletesen, de a többi
jó. Az utcanevek és feliratok Magyarul vannak. És mindig kiírja melyik utcán haladsz, és befordítja a térképet haladási irányba.

Nagyon sok ország megvan rajta. Megpróbál csatlakozni a szolgáltatóhoz, de ha beállítod a GPS-nél a JSR 179-et, azaz a saját vevőt, akkor nem kell hálózat. Nekem a WIFI van engedélyezve a telefonon elsődleges kapcsolatnak, és így itt próbál feljelentkezni.
Megjelenik az ikon, de tovább megy a GPS és rendesen mutatja az utat.

Ha jobban szeretnéd a We travelt, elküldhetem azt amelyik nálam fut rendesen.

(#2100) fúggö válasza zeusz55 (#2098) üzenetére


fúggö
tag

Szia,elküldenéd nekem is a pakkot,nagyon meg köszönném.e-mail:kkoenig1@freemail.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.