Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) NoMagix válasza Charx (#1149) üzenetére


NoMagix
addikt

Szívesen.
Ezt is megnézheted, itt is vannak jó dolgok!

[ Szerkesztve ]

(#1152) Zwetsche


Zwetsche
csendes tag

Szevasztok, már régebb óta böngészem a fórumot és most lettem egy Monte tulajdonosa, eddig csak Nokia telefonokat használtam és most próbálgatom ezt a fajta mobilt, amit tudtam azt eddig kipróbáltam az új telefonomon de néha egy kis segítségre lenne szükségem.
Első kérdésem, Opera Minit szeretnék használni, meg is találtam a letöltés helyét de csak 5603-ashoz találtam. Ez jó vagy rossz helyen keresgélek?

(#1153) NoMagix válasza Zwetsche (#1152) üzenetére


NoMagix
addikt

Szia!

Üdv a klubban!

Itt találsz teljes kijelzős virtuális gombok nélküli magyar verziót!

[ Szerkesztve ]

(#1154) Zwetsche válasza NoMagix (#1153) üzenetére


Zwetsche
csendes tag

Köszi!

(#1155) Andee_26


Andee_26
csendes tag

Sziasztok!
Az érdekelne, hogy videócsengést be lehet-e állítani a telefonra?
Köszi!:)

(#1156) Mela Kehes válasza patex1983 (#1150) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Nekem 2 évig volt s5230-am és nem volt gondom a kijelzővel. Nem volt rajta fólia, viszont tokban hordtam.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1157) Mela Kehes válasza Andee_26 (#1155) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Ha ez alatt azt érted, hogy saját videót hozzárendelsz a hívóhoz, akkor igen. Én szívtam vele, mert a videó hangját rakja be csengésnek. Szerintem úgy jobb lenne, hogy megy a videó, mellette pedig szól külön a csengőhang. Mondjuk kinek mi jobb.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1158) Tristis válasza patex1983 (#1150) üzenetére


Tristis
őstag

Vegyél mindenképp. Vaterán van egy srác olcsón méri. Bár van rajta gyári, szóval ráérsz míg az lekopik.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1159) Andee_26 válasza Mela Kehes (#1157) üzenetére


Andee_26
csendes tag

Igen, erre gondoltam. Köszi szépen!:)
Az pedig nem gond, hogy a videó hangját rakja be, a Sony Ericcson-om is így mükszik.:)

[ Szerkesztve ]

(#1160) Zwetsche


Zwetsche
csendes tag

Sziasztok, megvannak az Opera Mini fájljai, hogyan tudom felrakni a telefonra, kell valami progi amivel bemásolom?

(#1161) Bluegene válasza Zwetsche (#1160) üzenetére


Bluegene
addikt

összekötöd az adatkábellal és kiválasztod a háttértár(így olyan mint egy pendrive, cska a memóriakártyára rakhatod, nem a belső memóriára), vagy bluetotth-al átküldöd sztem úgy a belső memóriára is lehet

van memóriakártyád? mert ha nincs, a nyavalyás samsung kies programmal v. blutotthal kell vesződni, 8 gigásat 3K-ért vettem a minap és van egy 1 gigásom eladó

más: tetszik a teló jó ár/értéke van elég gyors is és minden lényegest tud, két éve még 100K-t kellett kicsengetni egy ilyen tudású telóért

szép a képe, raktam fel átkonvertált videóklippeket, majd feltöltöm nektek egyszer :)) pontosan így kell konvertálni

addig is itt van 171, azaz 171 ingyenes java játék privátot írjatok és elküldöm a linket, most találtam a neten egy fórumozó küldte

a monopoly-t a risk-et és a dartsot ajánlom

ami zavar az a képnézegetés közbe ha megbillen elmászik a kép, h nem lehet sorrendet variálni a játékok menüben(ezért az opera jó hátra kerül)

valamint miért nincs opera mini widget

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1162) Mela Kehes válasza Bluegene (#1161) üzenetére


Mela Kehes
addikt

A képnézegetés közben való elcsúszás engem is idegesít, azt gondoltam az s5230 után ezt már tökéletesítették.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1163) parkr válasza Bluegene (#1161) üzenetére


parkr
őstag

hol vettél olyan olcsón 8GB-ost?

(#1164) ViTToRe


ViTToRe
aktív tag

Üdv mindenkinek,

Érdeklődnék, hogy tud-e valaki olcsón rendelni fóliát a telefonhoz ? Boltban 2500-300 ért adnak 1 darabot... ez elég nevettséges ár szerintem. Esetleg eBay-ről valaki ?

Akinek van esetleg elfekvőben 1-2 db, vagy épp rendelni szeretne valahonnan, dobjon meg egy PÜ-vel, köszi :) :R

(#1165) NoMagix válasza ViTToRe (#1164) üzenetére


NoMagix
addikt

Fóliát?
Én nem erőltetném.
A gyárit is 1 nap után levettem, mert rontotta az érzékenységet.
Igaz, fólia és fólia között is van különbség...

[ Szerkesztve ]

(#1166) D@ny7 válasza ViTToRe (#1164) üzenetére


D@ny7
aktív tag

egyik haverom ugy oldotta meg hogy fogott széles átlácó tikszót, rászabta és kész XD, igaz nem érintős telóról van szó:)

[ Szerkesztve ]

(#1167) odani válasza NoMagix (#1165) üzenetére


odani
tag

Én addig hagyom rajta a gyári fóliát - csak a kijelzőn, és amit talán nem véletlenül kicsit ferdén raktak fel rá :Y -, amíg nem találok normálisat rá... ill. amíg meg nem veszem. :U Nekem az érzékenységgel nincs gondom. Minőségre, kezelhetőségre kiváló a telefon, utóbbinál leszámítva az elő-előforduló belassulásokat.

(Nagyon szomorú, hogy a fényerőszabályzás nem tud automatikus lenni, amikor "minden ott van hozzá". Simán csak nem vették a fáradságot, hogy foglalkozzanak ezzel? Nem lehet mélbombolni őket, hogy a köv. verzióba betegyék? :o )

(#1168) Csi630


Csi630
tag

Sziasztok!

Férjemnek tegnap beszereztünk egy ilyen kicsikét, úgy nézem nagyon tetszik neki, viszont azt nem tudom, hogy ki lehet-e kapcsolni a be/kikapcsoláskor idegesítő Tmob zajt?

Ötlet?

Köszi a segítséget előre is :)

You'll Never Walk Alone!

(#1169) NoMagix válasza Csi630 (#1168) üzenetére


NoMagix
addikt

persze!
Telefonprofilok-normál-jobb felső legördülő menü-telefonhang és ott már megtalálja!

(#1170) Bluegene válasza parkr (#1163) üzenetére


Bluegene
addikt

[link]

tőle, ha nem kell az átalakító csak 3000Ft a 8 gigás

korrekt, pesten az oktogonon kihozta nekem egy embere :))

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1171) keru14


keru14
tag

sziasztok

az kérdezném azoktol akiknek ilyen telója van hogy java-t lehet normálisan telepíteni??? :)

(#1172) Mela Kehes válasza keru14 (#1171) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Igen!

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1173) Csi630 válasza NoMagix (#1169) üzenetére


Csi630
tag

Köszönöm :D

You'll Never Walk Alone!

(#1174) GZoli7 válasza Csi630 (#1173) üzenetére


GZoli7
senior tag

3db-os fólia csomagot Hong Kongból 774ft-ért rendeltem postával.
E-bay, nézzetek körül.

(#1175) csusza`


csusza`
senior tag

Sziasztok!

Egy gyors kérdés: láttam, hogy TouchWiz rendszert hajt meg a telefon hardvere. Érdekelne, hogy programok telepíthetőek -e a telefonra, úgy, mint mondjuk Androidra vagy WinMobilra? Egy videólejátszót kellene feltolnom rá...

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1176) NoMagix válasza csusza` (#1175) üzenetére


NoMagix
addikt

Szia!

Csak java programot tudsz rátenni!

(#1177) Andee_26


Andee_26
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek a telefon felismerné más gyártók 3,5 jack-es fülhallgatóját?
Nekem még mindig az bánatom, hogy nem lehet hozzá irányítós fülhallgatót kapni. Samsung azt mondta ők nem is gyártanak olyat...

(#1178) GZoli7 válasza Andee_26 (#1177) üzenetére


GZoli7
senior tag

Valószínűleg nem irányítaná a telefont, de bármilyennel szól.

(#1179) Andee_26 válasza GZoli7 (#1178) üzenetére


Andee_26
csendes tag

Akkor viszont ugyanott tartanék.:( Azért köszi szépen.

(#1180) sanyi111


sanyi111
csendes tag

Hali!

Én tegnap vettem egy ilyen telefont, és a gombsor nem világít. Ez gyárilag ilyen vagy hibás a teló?

Előre is köszi.

(#1181) D@ny7 válasza sanyi111 (#1180) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Gyárilag ilyen, de 7 gomb közül csak megtalálod amelyik neked kell:D, főleg hogy külön helyezkednek el, kivéve az elsők, mer ott 3 van egyben, de azt is meg lehet különbözteti egyszerűen, erre szerintem felesleges lenne világítást rakni. :))

(#1182) sanyi111 válasza D@ny7 (#1181) üzenetére


sanyi111
csendes tag

amúgy igen, csak ha már nem lenne jó akkor csak visszavittem volna.nekem egy kicsit furcsa volt.

köszi

(#1183) NoMagix


NoMagix
addikt

5 napot bírt ki a telefon, 80% 2G-vel.
Napi 15-20 perc beszélgetés, kevés játék és internettel!
Nem rossz! :)

(#1184) MkoMaci


MkoMaci
csendes tag

Tegnap kaptam meg az új készüléket.

Ami problémám van vele, hogy nem szeretném a vodafone-os hálózatot használni a netezésre, hanem az otthoni wifit inkább. Hol tudom beállítani azt, hogy mindig csak a beállított wifi-t használja, és ne pedig a szolgáltató nethálózatát?

Illetve GPS adatok letöltése is ugyanúgy a szolgáltatón keresztül történik/fizetős?

Köszi előre is a válaszokat!

(#1185) Tristis válasza MkoMaci (#1184) üzenetére


Tristis
őstag

Kitörlöd a netkapcsolatok közül az összeset, utána rákeresel wifire és annyi. :R

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1186) Tristis


Tristis
őstag

Most így két-három együtt töltött hét után pár megjegyzés a készülékkel kapcsolatban:

Telefonfunkciók: a hívás hangereje és minősége engem hatalmas megelégedéssel tölt el. Szerintem tökéletes és jobb nem igazán lehetne. Én kicsit nehéz kesen keresek ki a csúszka segítségével neveket a telefonkönyvből, mert mellette van a hívás billentyű is, de alapvetően nincs problémám. sms-t írni kicsit lassabb, de van egyfajta feelingje, ami nagyon tetszik.

Zenei funkciók: A készülékhez adott füles számomra meglepően jól teljesített. minden in-air fülesnek azért legalább 50 óra bejáratás szükséges, így nem tudok róla komolyabb véleményt mondani, mert azóta elhagytam (annyira nem is baj) és így nincs idő bejáratni. A füles a 3e Ft-os kategóriába sorolható tudása alapján, kellemes, nyílthangú darab természetesen tele hibával, de ebben a kategóriában teljesen rendben van. Nekem nagyon tetszett.

A telefon zenei tudása, tehát maga a jel amit kiad magából szerintem nagyon korrekt. Volt szerencsém több mütyűrrel próbálni. Nem tudom, hogy lejátszik-e tömörítetlen formátumot, mert 4gb-os memkártyát most sikerült beszerezni hozzá, és egyébként is van professzionális zenelejátszóm... mp3-ra ez a tudásszint tökéletes! Ha valaki ezért vesz telefont, jól jár.

Naptár, jegyzettömb ilyesmi Widgetek nagyon jól használhatóak, bár lassúvá teszik a telefont. Én nagyon szeretem a jegyzettömböket, a naptárat is. Az eseményekre nem jöttem rá, hogy az istenbe működnek, de szerntem marhaság, akkor már inkább egy naptárbejegyzés emlékeztetővel....

Java, doksiolvasó Nagy örömömre szolgál, hogy a telefon megnyit pl. egy 182 oldalas képes "Nagy Rock könvyet". A baj sajnos az, hogy állítva... Ez nagyon nagy hiba a telefontól.... :( Előnyére válljék, hogy ppt, pdf, txt, doc mindent nyit. Ez jó, ha nincs más mód, hogy átfuss egy szerződést vagy bármit. Elmegy, elmegy

Java dolgok szépen futnak rajta, néha sokkol, hogy kevés a memória, de ez már csak ilyen. Azért van ott a memóriakártya, arra érdemes pakolni ezt-azt. GPS-t még nem próbáltam.

Egyéb hasznos dolgok és észrevételek: Üzemidő nagyon korrekt, ébresztővel semmi gond, külső hangszóró hangos tiszta viszont elég nyüszítő magas hangja van. Telefon fehér háttérrel a kioldló gombot nyomvatartva simán zseblámpa :). Anyagminőség nagyon korrekt, nagyon kézreáll, kijelző színhűsége számomra meglepően jó, videókat szépen viszi, wifi olyan mint máshol, egyébként meg szép kemerás képeket csinál.

Összegzés: Leszámítva a zárt rendszerből és a blőd hibákból fakadó elégedetlenségemet én nagyon szeretem a készüléket. A fektetett doksi olvasót és a jobban szétpakolható alkalmazásokat nagyon sajnálom viszont! Ennyi pénzért azt hiszem nagyon korrekt, bár ha leszámítjuk a wifit és a ki tudja milyen gps-t most fogtam a kezembe pár órán keresztül egy LG GS 290 és bár sok funkcióban gyengébb talán ár/érték arányban még a Monte-nál is kicsit jobb.

Visszatérve, képek, zene nagyon korrekt, anyagminőség profi, kézreesik, sebessége elmegy. Csengőhangnak komolyzenével szépen szól nagyon (nincs mély hang benne).

Nálam 10/8

szerk.: amit adnak hozzá szoftver, az egy rakat szär... nem is érdemes vele foglalkozni, 0 értelme kb....

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1187) D@ny7 válasza Tristis (#1186) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Az sms-ekről szólva, engem marhára idegesít hogy csak 90 karaktert tudok elküldeni 1 sms-ben.

(#1188) Tristis válasza D@ny7 (#1187) üzenetére


Tristis
őstag

Nekem semmiféle ilyen jellegű problémám nincs, a készülék minden alapfunkciója tökéletes! :Y

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1189) D@ny7 válasza Tristis (#1188) üzenetére


D@ny7
aktív tag

nekem is működik, de marhára boszant hogy írok 3 mondatot és köv mondtat már másik sms. Te állítottál valamit vagy ritkán irsz sms-t?

(#1190) Izzé válasza D@ny7 (#1189) üzenetére


Izzé
őstag

Menü->üzenetek->beállítások->szöveges üzenetek->küldés beáálításokban a karakter támogatás legyen ékezet nélküli, vagy automatikus. Ékezetes módban nálam 70 karakter volt 1 sms. Néztem is mondom mit sikerült ugyan elállítanom, hát ezt. Ékezet nélküli módban is vannak ékezetes betűk, úgyhogy nem tudom mi gyíkja van. :F

[ Szerkesztve ]

(#1191) D@ny7 válasza Izzé (#1190) üzenetére


D@ny7
aktív tag

ékezet nélkül 145 karaktert tudok beírni, de kérdés hogy a másik fél ékezetekkel kapja-e meg.

(#1192) gyenge47


gyenge47
tag

Hali

most lettem boldog tulajdonosa egy ilyen készüléknek és szeretném megkérdezni, hogy ti milyen tokot vettetek rá? Eddig csak nokiáim voltak, arra meg minek, de erre azért illene valami, ami megvédi tőlem :K

[ Szerkesztve ]

(#1193) vinyő


vinyő
csendes tag

a gyári cd én hiába telepítettem igy inkább bluton raktam rá mindent.Viszont hiába raktam rá mp4 filmet nem tudja lejátszani i tud segíteni köszi :K

(#1194) vinyő


vinyő
csendes tag

A gyári tok 2700ft viszont azsia center 700ft és szerintem kulturált

(#1195) Izzé válasza D@ny7 (#1191) üzenetére


Izzé
őstag

Kérdezz rá, az a biztos. :)
Az a 145 karakter nagyon érdekes. 1-2 Monte tulaj leírhatná, hogy nekik ezekkel a beállításokkal hány karakter egy sms.

(#1196) NoMagix


NoMagix
addikt

160 karaktert tudok írni!
Bevitel nyelve, magyar.
Karakter támogatás, ékezet nélkül!
De, balra dőlő ékezet jön először a betűknél és úgy is jelenik meg a fogadó telefonján!

(#1197) Armahun


Armahun
addikt

Egy SMS 160 karakter, de egy ékezetes betű, vagy egy speciális karakter 3-nak számít.
Ezért lehet, hogy kevesebb betű fér egy üzenetbe.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1198) petra88


petra88
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap vettem egy ilyen telót. Olyan problémám van vele, hogy ha rárakok zenéket, van néhány amit nem ismer fel. Már a Kies (progi) kiírja az átmásolásnál, hogy csak hordozásra tudja tárolni, lejátszani nem fogja. Ez mitől lehet? És milyen megoldás van rá, hogy minden zenét lejátsszon? Ezelőtt SE-om volt, az mindent lejátszott amit rátettem.
Valaki valami ötlet? :F

(#1199) Izzé válasza petra88 (#1198) üzenetére


Izzé
őstag

Milyen formátumú fájlok ezek?

(#1197) Arni: Nekem az ékezetes 1 karakter.

[ Szerkesztve ]

(#1200) Armahun válasza Izzé (#1199) üzenetére


Armahun
addikt

Normál kódolással igen Unicode kódolással viszont több ( úgy 70 karakter egy üzenet) , pár ékezetes betű elküldéséhez pedig Unicode kell.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.