Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) Millni


Millni
csendes tag

Ezt nem tudja valaki véletlenül?Hogy ha letöltöm a térképet a gépre,akkor a programmal hogy tudom utána a MEM.KÁRTYA-ra tenni nem pedig a telefon memóriájába? :F

(#2352) MaxTorque válasza Millni (#2351) üzenetére


MaxTorque
tag

Amikor csatlakozol a mobillal akkor állítsd háttértárra

(#2353) pilosa


pilosa
csendes tag

Sziasztok! Szeretném megosztani a saját tapasztalataimat ezzel a telefonnal kapcsolatban :)
Láttam többeknek is problémája akadt hívás közben a mikronfonnal, nekem is hasonlókat produkált: hívás közben tisztán hallottam azt, akivel beszéltem, viszont ő csak akkor hallott engem ha nagyon hangosan beszéltem, néha még akkor sem. Kihangosítva viszont tökéletesen működött. Aztán egy-két hónapja kezdődött, hogy nem akart reagálni a gombokra, vagy lefagyott az érintőképernyő(ilyen létezik egyáltalán?).. tehát akármit csináltam nagyon lassan reagált. Két hete pedig nem akar bekapcsolni. Opera mini használat közben lefagyott kiír valami operás hibaüzenetet és kikapcsolt. Azóta nem tudom bekapcsolni, ha töltőre rakom mutatja,hogy tölt, de bekapcsolni nem akar.. Nemtudom hogy mi lehet a hiba, a gombot nem érzékeli vagy a rendszer ment tönkre. Már 2 éves telefon nem tudom érdemes -e megjavíttatni vagy kezdeni vele valamit. Számítógépre csatlakoztatva se történik semmi,csak tölt. Pedig az smseket szívesen lementeném valahogy.
Valaki valami ötlet? Ha elviszem valahova kb mennyibe kerülne valami szoftverfrissítés vagy javítás?

(#2354) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok!
Valaki tudna nekem linkelni egy használható FW-t amiben MAGYAR nyelv is van?
Nem vagyok egy telefonzseni de ráraktam egy szoftverfrissitést .JTJL2 de ebben nincs magyar nyelv :(((
Semmilyen cicomás FW-re nincs szükségem csak legyen benne magyar nyelv

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#2355) jimmy74 válasza jimmy74 (#2354) üzenetére


jimmy74
őstag

Nem vettem észre hogy utolag kell belerakni a magyart.
Nos letöltöttem meg a hozzávaló progit(Tkfile exproler 2.4)ott meg a port beállitásakor azt irja hogy unable....
A választható portom COM3.Ezt adja nem számot, :F Gondolom itt van a baj!
Pedig úgy csináltam mindent ahogy leirták,de nem látja a progi a teló fájljait igy nem tudom belerakni a registry mappájába a magyart.
Hogy tudom ezt a portot valahogy elfogadtattni,milyen portot adjak neki?

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#2356) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok!

Frissítettem a leírást, és UPoltam a fájlokat is a mobil Gmap programhoz! Használjátok egészséggel! Nekem már sokadjára jól jött a nyaralás során! :DD

KÉP

MOBILGMAP

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2357) zeusz55


zeusz55
senior tag

noh meg egy kérdés... ilyen utólagos felrakott védőfóliákkal van valakinek tapasztalata!? A gyári birja már egy éve de már cserés lenne az ilyen utolagosok is birják vagy napok heteK!?

:(((

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2358) Armahun válasza zeusz55 (#2357) üzenetére


Armahun
addikt

Két éve használom fólia nélkül, és nálam kap rendesen de a kijelző karcmentes.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2359) janes74


janes74
senior tag

kérdés:egy ismerősöm teloján az sms-ek nagyon apró betűvel jelennek meg és nem tudjuk visszaállítani.valaki tudja a megoldást?

(#2360) Armahun válasza janes74 (#2359) üzenetére


Armahun
addikt

Az oldalsó hangerő szabályzó gombokkal lehet az üzenetek betűméretél állítani.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2361) HIJ


HIJ
őstag

Szasztok!

Az uncsitesómnak van egy ilyen telója, amiben tönkrement a mikrofon. Rendeltem neki Ebaytől egyet, ami gombsorostól volt. Kicseréltük, de ugyanúgy szar. Csak sistergést lehet hallani, természetesen kihangosítva működik. Mi lehet akkor a gond, ha nem a mikrofon? Gondolom egy zsír új mikrofon nem lehet rossz!?

(#2362) Töki bácsi


Töki bácsi
aktív tag

Hali! Olyan gondom van, hogy a készülék gyakran újraindul. Ha magamtól kapcsolom ki, és pihentetem 5-10 percre akkor utána 2-3 hónapig megint jó. Utána ismét előjön a hiba. Arra gondolok, hogy egy kondenzátor nem ürül ki rendesen, és ez valami biztonsági funkció... de ez csak egy tipp. Szerintetek?

osu-no seishin

(#2363) viktoriokid válasza Töki bácsi (#2362) üzenetére


viktoriokid
csendes tag

a sim kártya rendesen a helyén van?

(#2364) Töki bácsi válasza viktoriokid (#2363) üzenetére


Töki bácsi
aktív tag

Igen, azt is megpiszkáltam még korábban, de ugyanugy megmarhul továbbra is. Épp tegnap indult ujra magától ismét.

osu-no seishin

(#2365) Lechero1st


Lechero1st
tag

Sziasztok!

Nem mükszik normálisan a Monte-m, valaki tudna segíteni a szoftverfrissítésben, aki már csinált ilyet? qwerty-s firmware kellene, csak nincs tapasztalatom a dologban...előre is köszönöm a helpet...

"A billentyűzet használatához adja meg a jelszót!"

(#2366) zeusz55


zeusz55
senior tag

Evribodi... valaki tudna segiteni hogy tudom beállitani az üzeneteknél az e-mail fiókot??? Kér mindenféle pop kódot meg anyámkinnyát.. :O :(

Mert neten a mobil freemail olyat csinál h csak olvasni tudok az irást nem engedi, ill engedi csak nem küldi el... jah és freemailos cimet be tok állitani!??

Köszi!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2367) myk74


myk74
senior tag

Sziasztok!
Hogyan tudok minden letörölni a telefonról hogy semmi sem maradjon megrajta?(eladnám emiatt kell).
Anno nokianal volt egy kód amivel totál nullára legyalultam,és szűz volt rajta minden.
Köszönöm.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#2368) zeusz55 válasza myk74 (#2367) üzenetére


zeusz55
senior tag

beállitásoknál keress ilyen gyári beállitások vissza állitása meg még egy ilyen hasonló... az töröl mindent...

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2369) béke


béke
aktív tag

sziasztok erre a monte típusra van valami erősebb gyorsabb böngésző mint a gyári és az opera mini helyett valami ami elérhető erre az oprend szere mert csak az androidos cuccokra találtam erre nem köszi.

Alá írás :)

(#2370) zeusz55 válasza béke (#2369) üzenetére


zeusz55
senior tag

csak amiket felsoroltál... opera 7 egész gyors... ettől a telótól sokat ne várj... nem ájfon! :DDD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2371) Mona0416


Mona0416
csendes tag

Sziasztok lenne egy kérdésem Samsung s5620-hoz mi a kód a memória törléséhez mert a kézikönyvben nem találtam meg. A memóriám meg telt és nem tudok még zenét sem hallgatni vagy csak facebookozni sem .
Segitséget előre is köszönöm. :)

(#2372) JDM_Style válasza Mona0416 (#2371) üzenetére


JDM_Style
tag

Általában ezek szoktak lenni:

0000
1234
12345

♠♠♠ Megbízhatóságom: http://tinyurl.com/JDM-Style ♠♠♠

(#2373) Armahun válasza Mona0416 (#2371) üzenetére


Armahun
addikt

Talan 12345, vagy 00000

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2374) Mona0416 válasza JDM_Style (#2372) üzenetére


Mona0416
csendes tag

Szia nem jó egyik sem :(((

(#2375) Mona0416 válasza Armahun (#2373) üzenetére


Mona0416
csendes tag

A tied sem jó :( meg hülyülök már rengeteg oldalt meg néztem és sehol nem találom a gyári jelszavát

(#2376) Armahun válasza Mona0416 (#2375) üzenetére


Armahun
addikt

Nyolc darab nulla :00000000

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2378) Vityaa


Vityaa
tag

Sziasztok, nem tudja valaki véletlenül, hogy ezzel a telefonnal lehet-e netet kiosztani ?

Köszi.

(#2379) MaxTorque válasza Vityaa (#2378) üzenetére


MaxTorque
tag

Nem lehet.

(#2380) papg79


papg79
tag

Sziasztok!

Az a kérdésem, hogy ezzel a telefonnal lehet-e pdf dokumentumot olvasni, vagy telepíthető rá olyan program, amivel megnyitható a pdf? Köszönöm!

(#2381) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Sziasztok!
Tudom balgaság, de édesanyám elfelejtette az email jelszavát. A telefonjába benne van az activesync-nél de ugye ki van csillagozva,ha megakarom nézni. Valahogy elő lehet varázsolni onnan a jelszót? :F Vagy hol próbáljam megkérdezni? :(
Köszönöm! :R

(#2382) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
Van egy fölösleges Monte-m, sim kártya nélkül, szerintetek mire lehetne használni?
Tudtok valami alkalmazást, amivel az itthoni telefonhálózatról tudok vele hívni, valami voip szerüséget?

(#2383) evitiguF


evitiguF
senior tag

Üdv!

barátnőm telefonján szeretnék firmware-t frissíteni, mert vacakol Neki a telefonja. Elolvastam jópár hozzászólást, meg is találtam a telepítés módot, viszont sajnos a telefon "öregsége" miatt az ottani linkek már nem élnek.
Az lenne a kérdésem, hogy merre találok hivatalos forrásból származó firmwareket, esetleg egy frissített útmutatót, "how to"-t vagy keresgessek inkább külföldi oldalakon, hátha ott nagyobb sikerrel járok?
Jelenleg ezt írja ki a telefon:
<SW VER>
S5620XXJF2
<CSC VER>
S56200XDJG1

(#2384) Montebá


Montebá
tag

Szép jóestét! Lehet, hogy már volt a kérdés, de most eléggé sürgős lenne, nincs nagyon időm visszaolvasgatni.
Tehát: A java alkalmazásokban hogyan lehet a billentyűzetet (alul) eltüntetni? Engem nagyon zavar.
Egy átlagfelhasználó vagyok, úgyhogy ha nagy szakértelmet igényel, akkor inkább valahogyan elviselem. Üdv! :)

(#2385) zeusz55 válasza Montebá (#2384) üzenetére


zeusz55
senior tag

"Virtuális billentyűzet eltávolítása:

Az érintőképernyős játékoknál el lehet tüntetni a virtuális billentyűzetet. Nyisd meg a .jar kiterjesztésű fájlt, pl. a Total Commander programmal. Keresd meg a MANIFEST.MF fájlt, másold ki F5-tel valahova, hogy szerkeszthető legyen. F4 billentyűvel nyisd meg, majd az utolsó sorba illeszd be a következő sort: MIDlet-Touch-Support: true Mentsd el majd másold vissza, és írasd felül az eredeti fájlt. A visszatömörítést elvégzi a Total Commander."

:DDD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2386) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a készülékre lehet e feltenni android rendszert? Ha igen hogyan?
Másik hogy mobile voip programot fel lehet rá tenni? Vagy milyen voip program van rá esetleg ami működik?

(#2387) Tutu7030 válasza gorje (#2386) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ha jól tudom, csak ebben a formában lehet rátenni a droidot.

;]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#2388) gorje válasza Tutu7030 (#2387) üzenetére


gorje
senior tag

Köszi szépen:D Nem gondoltam volna hogy ilyen könnyen menni fog:D

Másik része? Voip programot lehet rá tenni?

(#2389) zeusz55 válasza Tutu7030 (#2387) üzenetére


zeusz55
senior tag

hmm.. igy engem is érdekelne... eltudnád küldeni a droidot postán! A postaköltséget állom! :K ;)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2390) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Jár még ide valaki? :) Én már váltottam, de szerettem a kis Montet. Egyedül a .avi lejátszás hiányzott :(

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#2391) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Hát igen ez látszólag kihalt. :D Akkor viszlát Monte, köszi a szép időket!

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#2392) Pizsimano


Pizsimano
újonc

Sziasztok!

Nem tudom,hányan figyelitek még ezt a fórumot, de aki még igen annak nagyon örülnék, ha válaszolna. Samsung s5620-as mobilom van már 4 éves és eddig nem volt vele gond, de kb. 2 hónapja mindenki arra panaszkodik, hogy nem hallja, amit mondok, de én jól hallom őket. Szóval arra lennék kíváncsi, hogy mennyi lenne a telefont megjavíttatni, vagy szerintetek már nincs értelme?( Nem szívesen válnék meg tőle, mert telefonálni használom csak, mivel van egy tabletem, amit minden másra tudok használni).

Előre is köszi!
Pizsimano

(#2393) zeusz55 válasza Pizsimano (#2392) üzenetére


zeusz55
senior tag

Szerintem ilyen sufni bontóba bagóért cserélnek neked mikrofont bele, nyilván az a probléma kosz, idő, stb....

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#2394) MistahP válasza Pizsimano (#2392) üzenetére


MistahP
csendes tag

Szerintem ha tökéletes állapotban van a telefon, és neked megfelel, akkor felesleges lenne újat venni, és szerintem a legtöbb szervizben fillérekért kicserélik.

Nem vagyok alkoholista, csak a májam túlságosan jól működik, és ezért roncsolom.

(#2395) w.miki


w.miki
veterán

SW frissítésben tud valaki segíteni? Nem tudom, melyik rá most a legújabb szoft, és hogyan lehet rátenni. A korábbi leírás elég régi.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#2396) viktorio17 válasza w.miki (#2395) üzenetére


viktorio17
csendes tag

Juhéj! Él még ez a topik?:)

Szerintem már rég nincs hozzá hivatalos frissítés....

SAMSUNG Kies
http://www.samsung.com/hu/support/model/GT-S5620CWAPAN-downloads

(#2397) viktorio17


viktorio17
csendes tag

Én is váltottam, de még a fiókban ott hever a kis Monte, sosem fogom kidobni, egész korrekt teló volt...

(#2398) w.miki válasza viktorio17 (#2397) üzenetére


w.miki
veterán

ismerősömnek van, és recseg a hangszórója, azt gondolta SW frissítés megoldja
de nem igazodtam el, mit kéne feltenni

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#2399) kóóó


kóóó
aktív tag

Ez a link azt hiszem jól jöhet még!!!
Monte

Üdv.: kóóó!

(#2400) Zola01


Zola01
tag

Nem tudom olvassa e még valaki, de , ha igen akkor itt egy kérdés:

Van egy olcsó kis bluetooth-os hangszóróm, szépen csatlakozik is a telóval, viszont zene lejátszás közben nem tudom szabályozni a hangerőt.
Van erre valami megoldás? A teló nem tudja ezt, vagy a hangcucc?
Köszi

(Oo\ SKYLINE /oO)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.