Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) Bluegene válasza Sh@dowMAN007 (#1500) üzenetére


Bluegene
addikt

püh

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1502) fúggö válasza E1even (#1496) üzenetére


fúggö
tag

Köszönöm a gyors infót,felhívom őket.

(#1503) D@ny7 válasza E1even (#1496) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Hali! T-mobilnál alapból nem küldi a szolgáltató a számot! Ha az van beállítva a telefonodon hogy hálózati alapértelmezés szerint, akkor nem fogja elküldeni a számot. Át kell állítani hogy biztos küldje a számot, akkor meg fog jelenni mindenkinek, na persze ha más úgy hív hogy rejtve, vagy alapértelmezetten van neki akkor nálad ismeretlenként fog megjelenni.

(#1504) D@ny7 válasza Agent87 (#1491) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Én csak annyival csatlakoznék előző hopzzászólásokhoz, hogy nem mindegy hogy 2500 mennyit beszélsz és 1850-ér mennyit, nézd meg a percdíjakat, én mondjuk t-mobil feltöltőkártyás vagyok, de erősen gondolokodom h váltsak előfizura mert, nem mind1 hogy 3000ft-ért beszélek 70 percet vagy ennek a feléért!, ezt csak példának hoztam fel, hogy érthetőbb legyen a dolog.

(#1505) D@ny7 válasza Traxx (#1497) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Hali üzenet írásnál, média hozzáadása, de abban nem vagyok biztos hogy ilyenkor nem mms-t küld-e :/ ja persze smiley-eket nem nagyon találsz benne:) csak ezeket a =) hasonlókat:)

[ Szerkesztve ]

(#1506) E1even válasza D@ny7 (#1503) üzenetére


E1even
senior tag

Szia!

Sajna nem így van. :N Hiába állítod át, akkor sem fogja küldeni. Azt mondák, hogy szerződéskötésnél kértem ezt, hogy minden szám rejtve legyen (pedig én nem kértem semmi ilyesmit). Mielőtt felhívtam az ügyfélszolgálatot kipróbáltam minden variációt (azt is, hogy hívó szám kijelzése), de úgysem jelezte ki.
Hálózati alapértelmezésként tényleg nem jelzi ki a számot. :K
Több telefonom van (és nem csak T-Mobilos) és mindegyikkel kipróbáltam, egyikkel sem működött. :D
Sajnos csak T-Mobile tudja engedélyezni a számkijelzést.
Sőt, meg tudod változtatni azt is, hogy hálózati alapértelmezésként kijelezze a számodat! :C

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#1507) E1even válasza fúggö (#1502) üzenetére


E1even
senior tag

:R Szívesen, máskor is! :R

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#1508) fúggö válasza E1even (#1506) üzenetére


fúggö
tag

Felhívtam,külön meg kel rendelni,telefonon vagy interneten keresztül 5jegyü azonosító szám megadásával is megrendelhető,200ft/hívás.

(#1509) Zoli_2010 válasza fúggö (#1508) üzenetére


Zoli_2010
tag

Vagy SMS-ben a 1430-ra:
"+szamkijelzes 12345" -- ahol az 12345 helyett az öt jegyű titkos kódodat kell beírni.
Nem 200Ft/hívás, hanem a számkijelzés havi díja ennyi, -- sajnos (ha jól tudom).

(#1510) fúggö


fúggö
tag

az előző írásomnál el írtam,helyesen:200ft/hó.

(#1511) E1even válasza fúggö (#1508) üzenetére


E1even
senior tag

Szia!

Az előző üzenetet D@ny7 kollégának írtam. :K
Igen? :F 200/hó? :Y
Nekem simán beállították, "ingyen és bérmentve" használom. :C
Nekem legalább is nem mondták, hogy fizetős.
Nem lehet, hogy a hálózati alapértelmezésként beállított a fizetős?
Mert szerintem, ha simán kéred, hogy írassa ki az nem fizetős, csak ha alapértelmezésként kéred, hogy beállítsák.

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#1512) fúggö válasza E1even (#1511) üzenetére


fúggö
tag

Szia,én interneten keresztül rendeltem meg,mivel Komlói vagyok és Pécsre kellett volna beutaznom telefonon mondta az intéző hölgy,és ott 200ft/hó volt írva,és mükszik azóta.Megspóroltam egy utat.

(#1513) E1even válasza fúggö (#1512) üzenetére


E1even
senior tag

Értem! :K
Az a lényeg, hogy működik! :C

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#1514) D@ny7 válasza E1even (#1506) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Hát akkor csak a tanulságot kell levonni:) el kell olvasni a szerződést mielőtt megkötöd:)
Én még ilyennel nem találkoztam sosem, nem tudom hogy lehet ilyen, meg eddig mindenhol megkérdezték hogy milyen csomag, tudakozóba bekerüljön-e a számom stb.., meg hogy kérek-e valami más szolgáltatást esetleg.

(#1515) D@ny7 válasza E1even (#1511) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Én ilyenről nem tudok hogy fizetős lenne!!! és eddig sosem vett le érte semmit sem, mivel dijmentesen tudom ellenőrizni hogy mennyi pénzem van:D, ezért mindig nézem.

(#1516) E1even válasza D@ny7 (#1514) üzenetére


E1even
senior tag

Már bocsi, de teljesen át lett olvasva, úgyhogy Te vond le a tanulságot mielőtt valakit "felelőtlennek és nem alaposnak" állítasz be. :K
Szerinted itt, hogy volt? :F
Itt is megkérdezték a szokásos dolgokat úgy, ahogy leírtad.
És még én sem találkoztam soha ilyennel, azért lepett meg. :Y

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#1517) E1even válasza D@ny7 (#1515) üzenetére


E1even
senior tag

Én sem tudok ilyenről, hogy fizetős lenne, azért lepett meg, amit a fórumtárs írt. :K
Én meg előfizetéses vagyok, úgyhogy minden hónap végén jön a részletes számla és abban sincs ilyen feltüntetve. :N
Nekem sem vett még le érte pénzt soha. :D

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#1518) tjb007 válasza E1even (#1517) üzenetére


tjb007
nagyúr

Pedig fizetős szolgáltatás (díjcsomagfüggő).

[ Szerkesztve ]

(#1519) E1even válasza tjb007 (#1518) üzenetére


E1even
senior tag

THX! :R
Akkor valószínű, hogy olyan előfizetéses csomagban vagyok, amiben nincs díja. :C

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#1520) Traxx válasza D@ny7 (#1505) üzenetére


Traxx
őstag

Köszönöm...ezt szomorúan hallom :O

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#1521) D@ny7 válasza E1even (#1516) üzenetére


D@ny7
aktív tag

akkor nincs más minthogy elnézést kérjek :R

Viszont akkor ez egy rossz pont a t-mobilnak, hogy sehol nincs ez feltüntetve.

(#1522) Agent87


Agent87
aktív tag

aki mostanában venne monte-t sajnos djuice-nál boltokban nem nagyon van készleten nekem csak telefonon sikerült megrendelni. ingyen kihozzák ez korrekt csak most várhatok csütörtökig. :)

[ Szerkesztve ]

(#1523) E1even válasza D@ny7 (#1521) üzenetére


E1even
senior tag

Nem történt semmi! :N
Igen, jól lenne, ha tájékoztatnának erről is új előfizetés kötésekor. :K

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#1524) Bluegene


Bluegene
addikt

hallottam hogy a teló lejátszik 320x240-ben is videót

nekem ez nem sikerült nem tudom miért, nekem eddig csak 320x176-ba játszotta

valalki tudna egy 320x240-es beállításról küldeni screenshot-ot? én az Any video Converterrel próbáltam, lehet ez a baj?

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1525) D@ny7 válasza Bluegene (#1524) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Nem tudom mi lehet a baj, nekem viszai a 320X240-es videót:) meg felvétel is ezen a felbontáson megy,. Lehet hogy alami más miatt nem viszi, pl formátum miatt.

(#1526) Bluegene válasza D@ny7 (#1525) üzenetére


Bluegene
addikt

azóta megoldottam, kikisérleteztem

superc, fontos a h654 codec vagy mi akkor nagyon jó képminőség

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1527) Bluegene válasza Bluegene (#1526) üzenetére


Bluegene
addikt

na ezt próbáljátok ki, sztem ekkor a legszebb a montén a video, ahogy a képen pontosan[link]

próbáltam feljebb de nemigen megy

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1528) Mela Kehes válasza Bluegene (#1527) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Filmeket is nézel vele? Könyvjelző nem hiányzik?
Én 3 perces részekre darabolom, azért ennyire mert van hogy csak két ilyen kis részt tudok megnézni. Általában sorozatokból.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1529) Bluegene válasza Mela Kehes (#1528) üzenetére


Bluegene
addikt

jah mert neked nincs memóriakártyád

teljes filmet is lejátszik, igen vígjátékokat szoktam nézni az ágyban és most ezzel a koventálással élesebb

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1530) mlad18


mlad18
csendes tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.
Végre vettem egy wi-fi routert, de csatlakozásnál, illetve a böngésző megnyitása után azt írja ki, hogy DNS hiba.
Bátyámnak is ugyan ilyen telefonja van, összehasonlítottunk minden beállítást, de semmi eltérést nem tapasztaltunk, és az Ő telefonjával tudunk internetezni.

Ebben tud valaki segíteni?
Vagy abban, hogy mi a gyári jelszava a telefonnak, mert legfeljebb nyomnék egy telefon visszaállítást, csak kér jelszót. Se a 4db "0", se az 1-2-3-4 nem volt jó, amik eddig mindig beváltak akármelyik telefonon!

Segítséget előre is köszönöm!

(#1531) Mela Kehes válasza Bluegene (#1529) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Nem azért tudok két részt megnézni mert nem fér rá több, hanem azért mert nincs többre időm. Egyébként van kártyám.
A könyvjelző hiánya téged nem zavar? Mindig végignézed a filmet? Nincs olyan, hogy a felétől holnap folytatnád?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1532) D@ny7 válasza Bluegene (#1529) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Mér jó telefonon filmet nézni? Nincsen tv-d?:) meg lejátszód?:)

(#1533) nova001


nova001
senior tag

na akkor kör kérdés :)

csengöhang bajom van

beállitom a csengőhangot és azt hogy REZGÉS ÉS DALLAM
de a csengőhang halkan indul majd hirtelen hangos lesz
miért van ez ?? nem azt állitom be h csengés majd dallam

(#1534) Mela Kehes válasza nova001 (#1533) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Nálam is ez van, ez Samsung hülyeség. Van, akinek bejön. Én gyűlölöm.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1535) Mela Kehes válasza D@ny7 (#1532) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Én sorozatokat nézek telefonon. Ha vásárláskor várni kell a páromra a kocsiban, ha a suliban lyukas órám van stb.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1536) Bluegene válasza Mela Kehes (#1531) üzenetére


Bluegene
addikt

nem zavar a könyvjelző hiánya ha félbehagyom, másnap meg tudom keresni hogy hiol tartottam, odatekerek, nem csinálok problémát

ha pl a felénél hagytam abba, odahúzom az ujjammal nagyjából oszt belövöm

egyébként is azt vágod ha gyorsan végighúzod az újjad a filmen 10mp-t ugrik, így egész jól be lehet lőni

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1537) Bluegene válasza D@ny7 (#1532) üzenetére


Bluegene
addikt

szüleimnél lakom van samsung led tévé meg dvd-s lejátszó is meg számítógépem is

viszont a szobámban nincs semmi, és ha ezeken nézem a filmet, fel kell menni a lépcsőn hogy lefeküdjek a Montét pedig ágyból tudom nézni így elalszok rajta

nem olyan rossz megnézni rajta egy filmet egész szép képe van, és van ennek egy feelingje ;)
pláne a linkelt beállításaimmal egész éles

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1538) Mela Kehes válasza Bluegene (#1536) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Igen, az újjvégighúzást már én is tapasztaltam.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1539) mlad18 válasza Bluegene (#1527) üzenetére


mlad18
csendes tag

Ennek a proginak mi a teljes neve? Mert ha csak ezt írom be, hogy Super...hát...feldob egy pár találatot :D

(#1540) Mela Kehes válasza mlad18 (#1539) üzenetére


Mela Kehes
addikt

A belinkelt képen látszik a verziószáma, hátha úgy sikerül.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1541) eddhunter


eddhunter
tag

hali!
az mitől lehet, hogy a kies telepítő a negyedik lépésnél megáll?kiírja,hogy dotnetfx35_x86 letöltés... és 0% a képek változnak, de meg se mozdul:S win xp prof. sp3

(#1542) Gombi79


Gombi79
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom találkozott vki e már a jelenséggel, feltelepítettem a gépemre a KIES progit és nem ismeri fel a telefont! Ezek után feltelepítettem a samsungmobile oldaláról a frissített verziót és az sem ismerte fel a montét??? Mi lehet a probléma? Tud vki segíteni?

Előre is köszi!!

(#1543) D@ny7 válasza nova001 (#1533) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Ezt sajnos énsetudom miért van. :N

(#1544) D@ny7 válasza Bluegene (#1537) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Értem, nekem ilyen bajaim nincsenek:) van saját lcd tv meg házimozi, viszont abban igazad van hogy megvan a fílingje, de ezt meg döntse el mindenki hogy szereti vagy sem:) én ha tehetem inkább nagyobb kijelzőn nézem, én ugy vagyok vele:)

(#1545) D@ny7 válasza eddhunter (#1541) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Internetről töltsd le a telepítőt ha nem onnan van, sokan irták már hogy az adott lemezről nem megy a telepítés. Ha nem ez a gond akkor sajnos nemtudom mi lehet a hiba.

(#1546) D@ny7 válasza Gombi79 (#1542) üzenetére


D@ny7
aktív tag

ha a teló is KIES módban van akkor nem tudom, talán a kábel, de ha meg a többi mód működik akkor nem hiszem, esetleg amire még tudok gondolni az driver hiba lehet, nézd meg az eszközkezelőben, nincs-e felkiáltójeles, vagy letiltott eszköz.

(#1547) Gombi79 válasza D@ny7 (#1546) üzenetére


Gombi79
csendes tag

Szia!

A teló KIES módban volt végig. Láttam hogy a Samsung Apps-en van egy még frissebb KIES verzió, azzal megnézem utoljára. Ha nem megy, akkor át állítom a számítógépes kapcsolatok között háttértárra és úgy cserélgetek fájlokat. Csak az a baj ezzel, hogy ebben a módban azt vettem észre nem látja mindeggyik fájlt a gép ami a telefonon van :(

Pl: van egy videom amit Samsung Jet-ről kaptam Bluetooth-on keresztül csak nem játsza le a monte - gondolom a felbontás illetve a formátum miatt lehet. Ezt át kellene konvertálni, hogy menjen a montén, de ahhoz látnia kéne a számítógépnek....

(#1548) Bluegene válasza mlad18 (#1539) üzenetére


Bluegene
addikt

superc a neve, SuperC ;)

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1549) Yooha


Yooha
aktív tag

Sziasztok!
Úgy néz ki hogy hamarosan lesz egy ilyen készülékem; lehet hogy ez már ezerszer le lett írva de én nem találtam, szóval ha én az otthoni wi-fit meg esetleg ingyenes hotspotokat akarok csak használni, akkor meg lehet mondani a telefonnak, hogyha netezni akarok akkor a 3G/EDGE/bármilyen mobilnetet ne merészelje használni, csak a wifit! Ill. látom valahol használat közben hogy ezt sikerült-e elérnem (vagyis hogy éppen fogy-e a pénzem vagy nem)?

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#1550) Mela Kehes válasza Yooha (#1549) üzenetére


Mela Kehes
addikt

"A wifi és a mobil net keveredésével nekem is voltak problémáim, de ha átállítod az internetprofilt az aktuális wifi hálózatra, akkor nincs gond."

Csak egy oldalt kellett visszalapoznom. :)

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.