Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) E1even válasza Kolompár 2 (#1396) üzenetére


E1even
senior tag

Szia!

Csak videotelefonáláskor lehet használni, vagy használhatod "tükörként" is ha beírod a *#0*# számkombinációt, amivel az LCD tesztet jön be. :K

Nekem el van mentve az internetprofilokban az otthoni wifi hálózatom és az van kiválasztva alapból, hogy azon keresztül menjek fel a netre.
A wifi bekapcsolása után a keresés gombbal behozza az érzékelhető wifi hálózatokat, és utána rámegyek a saját beállított hálózatomra, és kapcsolódás, és már tudok is netezni. :C

Üdv.

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#1402) D@ny7 válasza Kolompár 2 (#1396) üzenetére


D@ny7
aktív tag

a kamerát csak a teszteknél (*#0*#) tudod előhozni meg a videóhívásnál. Nem elég bekapcsolni a wifi-t csatlakozni is kell, mer az nem autómata.

(#1403) D@ny7 válasza tothbenc (#1397) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Csatlakozok tjb007-hez, az oldalon megtalálod h melyik a legujabb, de szerintem a tieden a legujabb van azért irja ki:).

(#1404) LadaLord


LadaLord
aktív tag

Hali!

Erre a telefonra be lehet szerezni valahonnan azt a dobókockás játékot, ami rajta van pölö az S5230-on is?

(#1405) D@ny7 válasza LadaLord (#1404) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Ha tudod a nevét a játéknak biztos meglehet találni valahol, próbálkozz itt [link]

(#1406) D@ny7 válasza LadaLord (#1404) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Ha tudod a nevét a játéknak biztos meglehet találni valahol, próbálkozz itt [link]

(#1407) kisnovi79 válasza D@ny7 (#1292) üzenetére


kisnovi79
csendes tag

Szia! Köszi

(#1408) zeóka


zeóka
csendes tag

Sziasztok!
Nekem egy samsung s5620 montém van, és az lenne a problémám, hogy nem tudom feltölteni a vele készült képeket a számítógépemre. Hibaüzenetet ír ki, pl.:a megadott adat rossz típusú. Tudna valaki segíteni nekem? Előre is Köszönöm

(#1409) D@ny7 válasza zeóka (#1408) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Mivel töltöd fel? Kies-el? Ha nem próbáltad még, akkor küld bluetoot-hal vagy kösd össze adatkábellel, és hasznháld a háttértárat, a memóriakártya eléréséhez, médiatárat pedig a belső memória+memóriakártya elérésére.

(#1410) zeóka


zeóka
csendes tag

Ha Kiessel próbálom akkor, a jpg fájlokat 0 kb-tal teszi fel, szóval meg se tudom nyitni, csak a bmp fájlt tudom megnézni. Ha médiatár stb... -vel csatlakoztatom akkor meg a hibaüziket írja ki :S Bluetooth meg nincs a gépen. Ha más megoldás nincs, tudnátok ajánlani vmit, hogy honnan töltsek le a gépre bluetooth-t? thx

(#1411) D@ny7 válasza zeóka (#1410) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Hát azt letölteni nehéz lessz:D, de boltban már 1500 lehet kapni, de szerintem más probléma lessz, másik gépem megpróbáltad már?

(#1412) athomi


athomi
veterán

Pár napja vettem ilyen telefont 17-ért előfizetéssel. Ennyi pénzt épp megért, de 45k-t nem adnék érte. A kamerán nincs led lámpa, és nem rendelkezik autó fókusszal. :F A widgetek pedig nem sok értelme kipakolni az asztalra, mert baromi nagy ikonjai vannak.

(#1413) D@ny7 válasza athomi (#1412) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Hát kinek mi:) azért ne várj el szerintem sokat 17-ezerért, jobbanmondva 45-ért, szerintem épp hogy eléggé meg van pakolva extrákkal ennyiért.

(#1414) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Átállítottam a hálózatot GSM 900/1800-ra és mégis használta a 3g-t amikor neteztem. Akkor most hogy van ez?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1415) Bluegene válasza athomi (#1412) üzenetére


Bluegene
addikt

miért milyen telód volt előtte hogy ezt mondod?

csak nem szifon? ;] mert akkor ne is beszéljünk tovább

egyébként 45-ért is megéri, nemhogy 17-ért

csupán 85 gramm, jól néz ki, érintőkijelzős, gyors, bővíthető memóriás, wifi, 3G...stb, stb

18-ért kapsz függetlenül egy ilyet[link] azért ilyet kis túlzással 5-6 éve is gyártottak

szal ne sírj a monte a legjobb megfizethető árú érintős teló a piacon, az LG GS290 mellett

az hogy nincs benne led lámpa: az iphoneban és a galaxy s-ben sincs, a két legmelegebb telóban, autófókusz nincs, de nagyon szép és éles képet csinál, ne dőlj be a parasztvakításnak(autófókusz/carlzeiss optika)[link]

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1416) Bluegene válasza athomi (#1412) üzenetére


Bluegene
addikt

egyébként képzeld van olyan widget ami kicsi méretű(youtube pl)

ha meg pl a jegyzet vagy a rádió widget lenne kicsi, akkor meg az lenne a bajod hogy nembírod elolvasni/nem találod el a gombját olyan pici :P :P :P

egyébként se érdemes telepakolni, 1-2-t kiraksz ha kell, egyébként is 3 háttered van

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1417) athomi válasza Bluegene (#1415) üzenetére


athomi
veterán

"autófókusz nincs, de nagyon szép és éles képet csinál, ne dőlj be a parasztvakításnak(autófókusz/carlzeiss optika)[link]"

mutass kérlek egy képet, amin közelről fotózol le egy 10-12-es betűnagysággal írt levelet gyengébb fényviszonyok között. parasztvakítás? :)

(#1418) ViTToRe válasza athomi (#1417) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Miért ezt a telefont vetted, ha 10-12 es betűméretű levelet akarsz fotózni, gyengébb fényviszonyok közt ? :))

(#1419) D@ny7 válasza athomi (#1417) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Nemértem miért szidod annyira, nem digitális fényképező ez, na és mér pont a legszélsőségesebb viszonyok mellett kéne fényképezni?

(#1420) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Képnézegetésnél az automatikus görgetést ki lehet kapcsolni valahogy? Kicsit megmozdul a kezemben a telefon és máris továbbugrik 4-5 képet.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1421) ViTToRe válasza Mela Kehes (#1420) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Sajnos nincs mód rá, hogy kikapcsold :(

(#1422) teve91


teve91
csendes tag

Sziasztok

Reggel suliba menet hallgattam a rádiót, gond nélkül ment, de délután már nem működött, rákattiontok a play gombra, de nem indul el, és csak 2napos a telefon!
Mi lehet a gond?
Köszi

(#1423) D@ny7 válasza teve91 (#1422) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Indítsd újra!!! Nekem is szokott ilyent csinálni,, ilyenkor kikapcsolom és vissza, és már működik is:D

(#1424) teve91 válasza D@ny7 (#1423) üzenetére


teve91
csendes tag

Ismét köszi, bevált!
:R

(#1425) Bluegene válasza athomi (#1417) üzenetére


Bluegene
addikt

akkor miért nem vettél iphone4-t vagy Galaxy S-t és társait? Utóbbiba pl nincs is vaku. mindegyikbe találni hibát sajnos, nincs tökéletes ahogy a monte sem az

ne húzd már a szád, 17 ezerért kaptál egy kapacitatív érintős korrekt telót, 17 ezerért ember

egyébként is, én mielőtt megvettem, elolvastam pár tesztet, még ebbe a fórumba is beleolvastam és előtte kérdeztem, nem utána, megnéztem a tesztfotókat a youtube-on mennyire gyors, a djuice-nál kipróbáltam előtte

mérlegeltem és 22 ezerért kiváló vétel :K

ha nem tetszik, azt annak tudom be hogy nem voltál körültekintő vásárló és csak magadat hibáztathatod, és áruld el ennyi pénzért milyen telókat kapsz? Vastag recsegő ropogós műanyagú nokiákat, akkor miért nem vettél olyat?

mutass kérlek egy képet, amin közelről fotózol le egy 10-12-es betűnagysággal írt levelet gyengébb fényviszonyok között. parasztvakítás? van ilyen, mert szoktam faliújságon hirdetést fotózni, homályos de olvasható és ez a lényeg

és egyébként se digitális kamera ez, arra jó hogy napfényben szép képeket csináljon, mint a ferkó photóm, vagy ez, mobilba szépnek számít: [link][link]

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1426) athomi válasza Bluegene (#1425) üzenetére


athomi
veterán

Nem írtam sehol, hogy ez egy szar telefon, teljesen jó, csupán néhány hiányosságot írtam le, ami nekem hiányzik. Mivel elolvastam a teszteket a vétel előtt, azt is tudtam, hogy a kamera ilyen.

Az érintőkijelzőben viszont pozitívan csalódtam, az nagyon jól működik.

Nézd meg mit tud egy Samsung i900 Omnia (igaz az egy pda), 25k-ért volt, de mire lecsaptam rá felment 80k-ra. :W

[ Szerkesztve ]

(#1427) Bluegene válasza athomi (#1426) üzenetére


Bluegene
addikt

25k-ért volt, de mire lecsaptam rá felment 80k-ra ez érdekes, 25K és 80K :F miről beszélsz :F

mind2 ár irreális

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1428) D@ny7 válasza athomi (#1417) üzenetére


D@ny7
aktív tag

A 25k max előfizuba, szép nagy összegű havidíjal:), a 80k meg már sok, ujonnan is megkapni 63k-ért már ha találsz még valamilyen üzletben.

(#1429) athomi válasza D@ny7 (#1428) üzenetére


athomi
veterán

Sima előfizuba volt 25. Onnan átmentem volna kiemelt ügyfeles díjcsomagba. 25 ezerért elég komoly kis cucc lett volna. :) Mostmár nyolcvanvalamennyibe van, sajnos én is lecsúsztam róla.

Bluegene: mindig értetlenkedsz, de neked megbocsátom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1430) Bluegene válasza athomi (#1429) üzenetére


Bluegene
addikt

mi az hogy mindig? te beszélsz hülyeségeket, 25K és 80K, ilyen gyorsan nem változhat a piaci ár

ja elfelejtetted kiegészíteni adolgokat, így már világos hogy félrebeszéltél, ráadásul amit írok teljesen mást válaszolsz olvass csak vissza, és még én beszélek félre, bagoly mondja..

szerk: látom már kijavítottad azt hogy én félrebeszélek, rájöttél magadtól is ;]

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1431) D@ny7 válasza athomi (#1429) üzenetére


D@ny7
aktív tag

A 80 az marhasok, tessik itt 63k függetlenül [link], a 16GB memóriás is csak 5k val drágább.

(#1432) denkp


denkp
csendes tag

Sziasztok!

Én vettem egy ilyen készüléket és Budapesten a 14 kerületben ha 10 percet beszélek úgy, hogy fogom a telefont rendesen a kezemben az arcom mellett szépen lassan lemegy 0-2 közzé a telefon térereje és ez már a második ilyen készülékem mivel készségesen cserélik.
Nagyon úgy látom, hogy a samsung még mindig nem tanult sajnos normális telefont gyártani.

(#1433) LadaLord


LadaLord
aktív tag

Helló mindenki!

Térerővel másnak is voltak gondjai?

(#1434) Bluegene válasza denkp (#1432) üzenetére


Bluegene
addikt

nekem nincs ilyen gondom, véletlenül nem egy iphone 4-est vettél? ;] :P

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1435) tothbenc


tothbenc
csendes tag

Helló!

A telefon az milyen videót tud lejátszani? egy kb 15perces kis videót szeretnék feltenni rá.. vlki ötlet?

Amúgy a térerőt én is néztem.. Egyszer le is ment a Telenor hálózatról, akkor csak segélyhívást tudtam indítani. Kikapcsoltam, majd be és újra jó lett..:)
Persze állítgattam minden félét, meg olvastam is.. Jelenleg a GSM 900/1800-on vagyok, hogy ne menjen a 3G mert az is igen szívja az aksit.
De ha mondjuk a telefont úgy tartod a kezedbe hogy az alja levan a kezeddel takarva, akkor vissza megy a térerő (kb 1-2-3ra).. ha meg nem akkor maxon van.
Különösebben engem nem zavar. Tudok hívni, sms-t küldeni, fogadni, és engem is tudnak hívni :-)

Ja és persze a videót hogy lehet feltenni?
különösebben még nem próbálgattam ilyen téren..:)

[ Szerkesztve ]

(#1436) Bluegene válasza tothbenc (#1435) üzenetére


Bluegene
addikt

[link]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1437) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

GSM 900/1800-on az MMS-eket megkapom?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1438) Namelesske


Namelesske
addikt

Bennem csak 1 kérdés fogalmazódott meg. Belekerült már a beígért qwerty? Mert akkor vennék egyet a T nél.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#1439) Armahun válasza Namelesske (#1438) üzenetére


Armahun
addikt

Szerintem soha senki nem ígért qwerty-t

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1440) Mela Kehes válasza Namelesske (#1438) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Nem hiányzik, ha ott a T9.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1441) Bluegene válasza Namelesske (#1438) üzenetére


Bluegene
addikt

viszont ha netezel opera minivel, van qwerty, szal netezés alatt meg van oldva a qwerty

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1442) teve91


teve91
csendes tag

Sziasztok,
hogyan tudom beállítani, hogy kiírja a telefon a helyzetemet, amit a szolgáltató neve alatt szokott megjelenni?
A másik kérdésem, hogy a beérkező sms-t jelző hangot hol tudom átállítani!
Köszi előre is! :)

(#1443) doorah


doorah
csendes tag

szerintetek hol kell beállítani h megjelenjen az albumborító? már próbáltam winampban beállítani az nemvolt jó. vagy egy olyan fájlnevet kell megadni? vagy vmi progival? légyszi ha tudjátok osszátok meg me nem jövök rá :$:)))

(#1444) Mela Kehes válasza teve91 (#1442) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Milyen helyzetet kell a telefonnak kiírni?

Az sms hangot a Beállítások/Telefonprofilok-nál tudod állítani. Jobb felül van egy legördülő menü, ott kell az Új üzenetet kiválasztani.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1445) Mela Kehes válasza doorah (#1443) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Albumborítót én az mp3tag programmal készítek. Keress rá a neten, egyszerű kis program és könnyű kezelni.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1446) Armahun válasza teve91 (#1442) üzenetére


Armahun
addikt

Csak pannon hálózaton működik. Az üzenet beállításoknák kell engedélyezni a szolgáltatói hírüzenetek fogadását.

Az sms hangot, sőt még rezgést is lehet, ugyan ott kell, mint a csengőhangot. Jobb felső sarokban van egy legördülő menü. (Ezt senki nem veszi észre)

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1447) doorah válasza Mela Kehes (#1445) üzenetére


doorah
csendes tag

kösziköszi ez télleg jó :)

(#1448) teve91


teve91
csendes tag

Igen én is arra gondoltam amit írtál Arni, de T-mobile-os vagyok, úgyhogy ezek szerint nem fog működni!
Köszi a segítséget, neked is Mela Kehes! ;)

(#1449) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Akkor ismét megkérdezem:

Átállítottam a hálózatot GSM 900/1800-ra és mégis használta a 3g-t amikor neteztem. Akkor most hogy van ez?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1450) zezoka


zezoka
őstag

Sziasztok! Végigolvastam mind az 1449hszt! :) Úgyhogy nincs is mit kérdeznem! Mindenre választ kaptam, minden hiba, ami nekem hiba volt, már másnál is előfordult, a szokásos dolgok másoknál is megvannak!

Illetve annyi , hogy itt nemlehet úgy jelentést kérni smsről, hogy ne mentse el?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.