Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) Bluegene válasza zolees (#1592) üzenetére


Bluegene
addikt

milyen színű?

ha kék akkor nincs adatforgalom, no para csak jelzi hogy ha akarsz netezhetsz, az E betű az EDGE-t jelöli

azt se értem, eddig miért nem volt kint :F kint volt az csak nem tűnt fel

nekem mindig kint van a kék 3G jel, és? azért 3G és nem "E" mert olyan helyen vagyok ahol jobb a mobilnet, metrón nekem is van egy kék "E" mert ott rosszabb a mobilnet

E<3G

ellenben ha nincs mobilnet előfizetve, meg ne próbálj netezni(amit a böngésző elinditásával tudsz, és a kék E, piros E lesz vagy kék 3G ből piros lesz), mert qrva drága

szal amíg kék az E no para, ne félj, esetleg jobb helyen 3G-t ír ki elérhető mobilnet, ha piros akkor van netes adatforgalmad épp

sztem régen is ott volt az neked csak nem tűnt fel, elvileg ott kell lennie annak, csak legyen kék :R

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1602) zolees válasza D@ny7 (#1599) üzenetére


zolees
tag

Szia!

Mert nem szeretném, hogy adatforgalom történjen rajta keresztül.

Üdv. Zoli

(#1603) D@ny7 válasza Bluegene (#1601) üzenetére


D@ny7
aktív tag

A régebbi firmware-kban csak akkor jelent meg amikor adatforgalom volt! Tudom mer nekem is igy volt!

(#1604) D@ny7 válasza zolees (#1602) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Attól hogy te nem látod a jelet attól még lehet rajta adatforgalom, ha meg kint van legalább tudod ellenőrizni!

(#1605) zolees válasza Bluegene (#1601) üzenetére


zolees
tag

Lejárt a limit...

Kék színű jelenleg.
Milyen módon tudom megakadályozni, hogy biztos, hogy ne változzon pirosra?

Tényleg nem volt kint eddig, 3g volt, de át állítottam a hálózati módot és akkor eltűnt.

Üdv. Zoli

(#1606) Zoli_2010 válasza zolees (#1605) üzenetére


Zoli_2010
tag

Olvass vissza: (#1554)-ben leírtam. Nálam bevált, de garanciát nem vállalok érte...

(A pannon 1éve úgy szivatott meg, hogy biztosan nem volt adatforgalmam -- ellenőriztem(!), csak kiszámláztak kb. 14ezret!!! :W 2500volt a kártyán -- igen kártáysra!) Most a T-nél vagyok, remélem, ott nem lesz ilyen.

(#1607) Bluegene válasza D@ny7 (#1603) üzenetére


Bluegene
addikt

ühüm ezt nem tudtam, nekem mikor megvettem már kint volt, asszem C2-es firmware volt rajta

most meg Xeje1 vagy mi van fent, azon is van

azért frissítettem firmware-t hogy rajta legyen az andoid mod[link]

nincs egyébként sztem nagy különbség a firmware-ek közt felhasználói szemmel, pár apróság, sztem nem is érdemes cserélni, hacsak skin-t akarunk rápakolni

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1608) zolees válasza Zoli_2010 (#1606) üzenetére


zolees
tag

Szia!

Igen, köszönöm ezeket már megcsináltam, bár én a profilokat nem elrontottam, hanem töröltem :), ez gond?
Ettől függetlenül aggódom, hogy nehogy nekem is számlázzanak egy nagyobb összeget.

Üdv. Zoli

(#1609) Zoli_2010 válasza zolees (#1608) üzenetére


Zoli_2010
tag

Biztosan nem gond, hogy törölted, csak ha később mégis akarnál mobilnetezni -- ugye 699-999 Ft-ért már vannak 40-100MB-os csomagok (hát az meg mire elég?). :(
Meg van a veszélye, hogy később valami "rendszertávirat"-ban visszaállítja a szolgáltató a profilbeállításokat, de ezzel nincs tapasztalatom... :U
Én mindig megnézem az adatforgalmamat, ami szerencsére 0. Nálam nincs kint folyamatosan a kék E betű, de néha mégis előjön, nem tudom miért. Persze sosem piros...

(#1610) skylaner válasza Zoli_2010 (#1606) üzenetére


skylaner
senior tag

Nem értem, hogy megy ez más szolgáltatóknál.
Nekem a Vodafonnál van a legalapabb előfizetésem ( 50 Plus) amiben nincs semmi netezés. Ha elindítom a böngészőt vagy bármi más netes alkalmazást kiírja, hogy a szolgáltatás nem elérhető.

(#1611) Zoli_2010 válasza skylaner (#1610) üzenetére


Zoli_2010
tag

Igen, ez lenne a korrekt.
Én le is tiltottam a mobilnetet az előfizetésemről a 'my t-home' internetes oldalán. Ezt persze sokan nem teszik meg. Amikor előfizet valaki, vagy megveszi a kártyás csomagot, alapból egy mobilnetes 'Start' csomagba kerül (nemtudom pontosan mianeve... :F )
Na ez kerül horror pénzbe, 13Ft/10kB. Maximálták havonta 50000-ben afölött már tudnak normális árat adni (talán 0,13Ft/10kB).
Üzletpolitika... :W tipikusan a 'vágjuk meg a szegény marhákat', és hiába óvatos valaki, még így is belecsúszhat hasonló számlába... :Y

(#1612) Bluegene válasza Zoli_2010 (#1611) üzenetére


Bluegene
addikt

ugyebar ez 1300ft/mb . szemetseg ha netezel csupan 20mb-t az 26k. a semmiert. horrorar. az 50k-t is konnyu osszehozni par youtube videoval

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1613) donatel


donatel
tag

EDGE és GPRS jel eltüntetése:

*#5239870*# (admin menu)
3. Networ settings
4. Service domain (Szolgáltatási tartalom)
Itt a Cs -t kell választani és Ment.

(#1615) Agent87


Agent87
aktív tag

Srácok. Mik a tapasztalatok a GPS használattal?

Én próbálgatom a google maps-ot meg a mobile gmaps-ot de egyszerűen tetű lassan jön be a gps jel már ha bejön egyáltalán. ha sétálok vagy buszon / kocsiban vagyok szinte esélytelen hogy bemérje a helyzetemet. pedig sokszor nézem a beállításokban a gpsnél hogy hány holdat lát és sokszor pár mp alatt talál vagy 8-9et mégis a fent említett programok meg se nyekkenek.
sztem én hamarabb kikeresem a kapott kordínáták alapján a helyzetem. :(
csak hát ha ilyen tetű lassú akkor mi értelme? mert az ember gondolom akkor nézi ha idegen helyen van vagy keres egy utcát stb de mire bejön sztem 2x megtalálok bármit.
Lehet hogy az én telóm szar? De hát látja a holdakat meg a kordinátákat is elég gyorsan kiírja. (gps+ adatokat is letöltöttem már.)

Valami tipp vagy ötlet?

Amúgy nagyon fasza telefon jobb mint amire számítottam is de ez a gps kicsit elkedvtelenít.

(#1616) Agent87


Agent87
aktív tag

dupla. sry

[ Szerkesztve ]

(#1617) noto


noto
senior tag

Sziasztok!
5230 samurol váltanék szerintetek érdemes?
végigolvastam a forumot és elég sok kis nagy hibája van a telónak ahogy olvastam
ugyhogy elég bizonytalan vagyok

(#1618) vinyő


vinyő
csendes tag

segítsetek feltelepítettem a kiest de nem ismeri fel a telefent pedig usb drivert is felraktam köszi
:N

(#1619) Mela Kehes válasza noto (#1617) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Én is 5230-ról váltottam Monte-ra és nem bántam meg. Érzékenyebb az érintésre, rendezni lehet a menüt, wifi stb. Mondjuk ki mire használja.
Mielőtt cseréltem, vettem az 5230-nak egy príma bőrtokot. A Monte kicsit nagyobb, gondoltam majd kitágul. Arra már nem volt ideje, mert a hangszórót annyira nyomja, hogy alig hallom a csengést. Ez a kisebb hibák egyike.

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1620) HoldChore válasza Agent87 (#1615) üzenetére


HoldChore
tag

Hali!

Ezt olvasd el!

Én megcsináltam, nálam jól jön a jel.

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#1621) zolees válasza donatel (#1613) üzenetére


zolees
tag

Szia!

Köszönöm szépen, jó lett! :R

Üdv. Zoli

(#1622) Yooha válasza zolees (#1605) üzenetére


Yooha
aktív tag

Én hálózatnak beállítottam az otthoni wifit, a többi kapcsolatot meg TÖRÖLTEM. Ha valaha is kell mobilnet, akkor vissza lehet állítani.

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#1623) zolees válasza Yooha (#1622) üzenetére


zolees
tag

Szia!

Akkor még én is beállítom az otthoni wifit hálózatnak és akkor teljes lesz a siker :)

Köszönöm a segítséget mindenkinek! :R

Üdv. Zoli

(#1624) djbahool


djbahool
senior tag

Van ezen a telón gyárilag GPS navigációs szoftver, vagy utólag lehet rá tenni?És ha igen akkor mi(t)?

(#1625) Agent87 válasza HoldChore (#1620) üzenetére


Agent87
aktív tag

köszi megnézem. egy próbát megér.
bár nem értem, hogy attól hogy másik szerverről tölti le a gps koordinátákat mért találná meg gyorsabban a holdakat a teló.

(#1626) Agent87 válasza zolees (#1623) üzenetére


Agent87
aktív tag

nekem ez a tkfilexplorer nem megy azt írja the communication link is lost

(#1627) Yooha válasza djbahool (#1624) üzenetére


Yooha
aktív tag

Google maps van önálló alkalmazásként, amihez net kell ugye. Offline ajánlani tudom a gmaps-et, google maps térképeket tudsz letölteni hozzá, így adatforgalom nélkül van térképed. Rábök hogy hol vagy és van útvonaltervező, de hangos navigáció meg 3D-ben megy a nyilacska, az sajnos nincs. Nem tudok róla, hogy JAVA-ban lenne ilyen.

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#1628) skylaner válasza djbahool (#1624) üzenetére


skylaner
senior tag

Ahogy mondták előttem van a telefonban gyárilag Google Maps, ehhez kell net, de nagyon profi.
Offline van még a We-Travel. Nekem most ez van fent de elég gagyi :)
Van 2 verziója, egy ~45MB-s és egy ~400MB-s. Memóriakártya híján jelenleg a 45Mb van fent, de ezt nem érdemes feltenni, nem valami részletgazdag. Megyeszékhelyen lakok, de sok utca nincs is rajta, vagy rajta van de nincs neve. Majd ha lesz memóriakártyám azért megnézem a 400MB-s verziót is. Elvileg működik rajta a hangos navigálás, de nekem nem sikerült még életre kelteni.

Ajánlom ezt az oldalt: [link]

(#1629) Bluegene válasza skylaner (#1628) üzenetére


Bluegene
addikt

na letöltöm a 450 megás verziót(ami négy külön fájlban van, a kezdő hsz-ben), beszámolok a tapasztalaimról

épp most másolom fel(we travelt persze)

van 8 gigás pendrive-om, úgyhogy ráfér :)

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1630) Tyba


Tyba
csendes tag

Üdv.
Most állok telefon vársárlás elött. A se elmen és a montén gondolkodom. Szerintetek melyik a jobb. Tényleg olyan rosz a kamera?

(#1631) Bluegene válasza Bluegene (#1629) üzenetére


Bluegene
addikt

a we travel gagyi es lassu. autozasra alkalmatlan

tyba nem rossz a kameraja keress vissza a hozzaszolaszomra napfenyben igen szep fotot csinal

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1632) Tyba válasza Bluegene (#1631) üzenetére


Tyba
csendes tag

A monte kihangositva milyen?
- halk
- hangos
- átlagos

(#1633) Agent87 válasza HoldChore (#1620) üzenetére


Agent87
aktív tag

sikerült megcsinálni de érdemben nem igazán javított.
most egy frisebb Mgmaps-el próbálkozom mert ami a fórumon volt az régebbi.
we travelen mondjuk egész hamar bejött de hát az nekem nagyon nem jött be meg igazából nem is navigálásra akarom használni.
szóval sztem a képesség megvan neki már csak egy értelmes szoftver kéne hozzá, ami ki is használja.

Route66 -al van valakinek tapasztalata? Az mégiscsak egy Samsung-os termék.

(#1634) Bluegene válasza Tyba (#1632) üzenetére


Bluegene
addikt

sztem átlagos, nem szoktam kihangosítva telózni, soha

kérdezz mást

képek: [link][link][link]

közepes napfényben szép képeket lehet csinálni és pont, félhomályban gagyi és zajos, de sztem minden telónál így van, a videofelvétel se kimondottan rossz, legalábbis a telón szépen mutat, átrakva számítógépre...hmmm de azért elmegy

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1635) Bluegene válasza Bluegene (#1634) üzenetére


Bluegene
addikt

jobban belegondolva a kihangosítás jó lehet, egy szobába simán hallhatod, de sztem zajos helyen, pl autóba/építkezés mellett sztem nem elég

ezt abból szűrtem le hogy kihangosítva szoktam rádiózni ill zenélni néha

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1636) Tyba válasza Bluegene (#1635) üzenetére


Tyba
csendes tag

Hümm. Tényleg jó képek. De nézd meg a sony ericsson elm képeit szerinted jobb?

(#1637) Tyba válasza Tyba (#1636) üzenetére


Tyba
csendes tag

Egyébként lehet a zenelejátszoban témát váltani.

(#1638) Bluegene válasza Tyba (#1636) üzenetére


Bluegene
addikt

hol van? mi az a elm? :F :F :F

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1639) Bluegene válasza Tyba (#1637) üzenetére


Bluegene
addikt

pontosan mire gondolsz? hangszín(jazz, rock, pop... azt lehet) vagy kinézet(azt nem, illetve ha új firmware-t raksz fel picit változik)

egyébként jobban járnál ha elolvasnád a tesztet illl kipróbálnád vhol(pl media markt)

mint ilyen szőrszálhasogató kérdésekkel jönni

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1640) Tyba válasza Bluegene (#1639) üzenetére


Tyba
csendes tag

Üdv.
1. Elolvastam a tesztet már régen. És sehol sem találtam olyan írást hogy lehet-e témát váltani a zene lejátszóban.
2. Tudod én vidéki vagyok és nem úgy van,hogy gondolok egyet és leugrok a közeli médiakarkba,hogy kipróbáljam a montét.
3. Nem kéne enyire elfogultnak lenned a telóval (pl nekem se w705 van és azt mondom kamera:jó fény viszonyok között jó képeket csinál de ha kicsit rosszabúl akkór sz_r). Nem kéne más telókat lehúznod.

Amúgy kösz az előző segítséged.

(#1641) Bluegene válasza Tyba (#1640) üzenetére


Bluegene
addikt

1. tudtommal nem lehet témát váltani ha a kinézetre gondolsz, legalábbis nincs ilyen menüpont/nem jöttem rá, most megnéztem, sztem nem lehet(persze ha frissíted a teljes gyári szoftvert akkor elképzelhető hoogy enyhén másképp néz ki a lejátszód)

2. jól van honnan tudjam

3. én pont a Montéra mondtam hogy napfényben lehet szép képeket csinálni, ha kevesebb a fény akkor ratyi ;)

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1642) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

1. A wifi mennyire gyenge? A teszt említi, h. lehetne jobb is.
2. Lehet-e térképet rátölteni, amihez nem kell net? Nekem elég csak, h. nézegessem mint a papír alapú térképet. Nem kell, navigáljon.
3. Vannak-e hibái a tesztben említetteken felül? Gondolok itt a nem fektetett qwertyre és a nem rendezhető mappákba az alkalmazásokra.
4. Mennyit bír az akksija átlagban? És tényleg olyan hülyén jelzi a merülést, mint ahogy a teszt említi?
5. Opera böngésző van rá?

:R

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1643) Bluegene válasza Joe bácsi (#1642) üzenetére


Bluegene
addikt

5. van rá opera bönégsző és abban van qwerty is

1. sztem közepes a wifije
2. igen csak baromi lassu(wetravel)
3. biztos van, fejből most nem tudok mondani, talán hogy a képnézegetés érzékeli a giroskópot és elég zavaró mert folyton elcsúszik, bár lehet írta a teszt
4. hát igen ha már egy pálcikával kevesebb van, érdemes mihamarabb rádugni, egyébként nem rossz az aksija sztem elég sokat bír

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1644) Joe bácsi válasza Bluegene (#1643) üzenetére


Joe bácsi
őstag

:R

Sebesség? Wifget váltás, mászkálás a menüben...........stb.......

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1645) Bluegene válasza Joe bácsi (#1644) üzenetére


Bluegene
addikt

segítek: nézd meg a youtube-on

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1646) Joe bácsi válasza Bluegene (#1645) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Van vmi érdemi különbség a Trés és a független szoftvere között?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1647) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Multiscreen gondolom nincs benne.........

Flasheket az Opera kezeli?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1648) Agent87 válasza Joe bácsi (#1647) üzenetére


Agent87
aktív tag

kezeli a flash-t de jelentősége nincs nagyon és ez is lutri van amelyik bejön van amelyik nem. bár a flasht az alap böngésző is kezeli.
amúgy én nekem a wifivel nincs gondom. abszolút gyors itthon is ezzel tolom meg a fősulin is ment probléma nélkül.

offline térképhez a we travel nem célszerű de a mobile gmaps inkább bár ehhez nem árt ha a számítástechnikában van némi jártasságod (gyakorlatilag a google maps térképdarabkáit kell előre letölteni és rámásolni a telóra)
de amúgy van leírás nem bonyolult. meg vannak kész térképek is amiket már megcsináltak és letölthetőek.

(#1649) Joe bácsi válasza Agent87 (#1648) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Általánosságban mennyire gyors a teló egy számgomboshoz képest?
Nekem egész Európa térképe kellene utca szinten! A Nokiában csak az ingyen, használható térkép a jó. A többi funkciója sz@r!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1650) Bluegene válasza Joe bácsi (#1649) üzenetére


Bluegene
addikt

[link]

nézd végig, most mégis hogy magyarázzuk el mennyire gyors? nem egy iphone, de sztem elég gyors

a sebesség még pluszba növelheted, ha újabb software-t raksz rá, ennyi, de nem sokkal

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.