Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) beus21


beus21
csendes tag

sziasztok. légyszi irjátok le hogy hogy kell beállitani a gpst- vagy a a helyzetemet vagy mit meg a google map se müködik arra azt irta hogy nettel lehet csak. a gps-t ti mondtátok hogy net nélkül is lehet vagy töltsek le rá térképet igaz az se ment...nem lehetek ilyen béna...:D (pedig ugy néz ki igen) arról a montés oldalról probálkoztam amit irt valamelyikötök de nem sikerült de mindjárt neki futok mégegyszer. köszi a segitséget :B

(#802) vikee válasza s_roland (#800) üzenetére


vikee
csendes tag

Megtudnád mondani, hogyan kell beállítani a wifinél a youtube-ot, esetleg msn-en, vagy itt.
MSN címem: Vikee2@gmail.com
Előre is köszönöm a válaszodat!

(#803) beus21


beus21
csendes tag

itt irja már le, legalább én is tanulok:) köszike:$ nah rátettem telora az opera minit meg az ebuddyt. a kövi kérdés az lenne hogy hogyan tudom kitenni pl harmadikoldalra kis ikonba vagy mindig bekell lépnem hogy játékok és ott. nekem ott van remélem másnál is és jol csináltam:D

(#804) s_roland válasza beus21 (#801) üzenetére


s_roland
tag

a (#104)-es hozzászólást nézd meg, ott ABE leírja a We Travel használatát. nekem működött, de tényleg gagyi a térképe!
amúgy meg ha a helyzetedet akarod megnézni akkor itt megteheted: beállítások - telefon beállítások - gps beállítások - gps pozíció- műhold állapota
ott várj egy kicsit míg nem lát egy jó pár műholdat, utána lépj vissza egyet és ki fogja írni. De jobb ha kint vagy az udvaron! Sajnos ez ilyen türelem játék.
de ha van időd olvasgass visszafele, rengeteg dolgot leírnak :)

(#805) s_roland válasza beus21 (#803) üzenetére


s_roland
tag

ezt csak idézem (sajna nem tudom h ki írta :) ) :
"találtam megoldást a youtube-os problémára... akinek nem tudja bepufferelni a videókat az nézzen rá erre a weboldalra:
http://www.oople.com/forums/showthread.php?t=46255
a lényeg az az, hogy a routerten kell engedélyezni a DMZ-t és a telefonnak kiosztott IPcímet beírni... én már teszteltem működnek a youtube videók wifivel.. "
sok szerencsét ;)

[ Szerkesztve ]

(#806) s_roland válasza beus21 (#803) üzenetére


s_roland
tag

Igen! az opera sajna mindig a játékokban van és nem lehet kitenni a főmenübe, pedig jó lenne! egyszer lehet h születik rá vmi megoldás!

(#807) vikee válasza s_roland (#806) üzenetére


vikee
csendes tag

Nagyon köszönöm a válaszodat!
A rooteren kellet engedélyezni a DNZ-t :)
(pedig eredetileg alapból menne)

(#808) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, ennél a telónál a kijelző alatti 3 gombnak direkt nincsen világítása, vagy csak az enyémnél nem működik???

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#809) Bluegene válasza mycso (#808) üzenetére


Bluegene
addikt

sztem nincs hatterviilagitasa

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#810) zedok válasza mycso (#808) üzenetére


zedok
senior tag

Szia! Nincsen! :) :(

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#811) Goatman


Goatman
aktív tag

Hello!

Egy kicsit off, remélem valaki tud segíteni, ugyanis jó lenne, ha a telefonra specifikusan kaphatnék infót arról, hogy mit hol hogyan kell beállítani..

msn.com-os emailcímem van. Szeretném beállítani az emailklienst a telefonon, de nem sikerül. Egy honlap szerint kezdtem el kísérletezgetni a beállításokkal, megadni a POP3 és SMTP címeket, portokat stb., de nem szed le sajnos semmit, timeout-tal abbahagyja az egészet.

Tudja valaki a pontos beállításokat a Monte-ra a nevezett fiókszolgáltató esetén? A választ előre is köszi :U

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#812) D@ny7 válasza Goatman (#811) üzenetére


D@ny7
aktív tag

a telefonban van egy e-mail beállítás varázsló, azzal próbáltad?

Ezt az üzenetek, e-mailokra kattintva tudod előhozni, értelemszerűen kitölteni, és elvileg mennie kell, az megeshet hogy engedélyezni kell a külső hozzáférést (pl: gmailnál külön engedélyeztetni kell, hogy kívülről hozzáférj a leveleidhez), mivel nincs mns-es címem nem tudok többet segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#813) D@ny7


D@ny7
aktív tag

Java program okozhat kárt a telóban?:)

Letöltöttem egy gps programot a neve GPSmid, és feltelepítettem, örültem hogy végre egy program ami megtalálja hol is vagyok igaz elég gagyi a térképe, de most nem ez a lényeg, hanem az hogy letettem kis méretre hogy megnézzem van-e műhold vétel, megyek menü - telefonbeállítások erre kijön hirtelen hogy elindítja a következő alkalmazást? Gpsmid, 2 lehetőség van mégse vagy ok mégsére hiába nyomtam semmi, akkor mondtam h akk ok erre kikapcsol a teló és ujraindul:S, akkor mondtam jó erről ennyit törlés, törlésnél meg vmi hasonló szöveg jön ki : Do really want kill me? :( , hát mondom szép lenyomtam ok és törölte:D, de picit zavar a dolog, remélem nem lett benne vmi

(#814) D@ny7


D@ny7
aktív tag

We-travel mappáját hogy lehet eltávolítani? rámegyek hogy törlés, akkor kijön feldolgozás folyamatban és utánna hogy törölve, de egy része ottmaradt, és sehogy nem lehet eltávolítani.
Van ötletetek hogyan lehetne?

[ Szerkesztve ]

(#815) maverick008


maverick008
csendes tag

Sziasztok!
Most vásároltam egy samsung monte telefont az egyik szolgáltatónál. Letöltöttem és fel is raktam az ABE féle, we travel progit, kicsomagoltam fel másoltam a memóriakártyára és el is indult a program, viszont amikor belépek nem talál jelet, illetve ha beírok egy ház címet akkor sem talál semmit, a kijelzőn ilyenkor csak az látszik hogy van egy zöld nyilacska és a kijelző tetején az idő szerepel illetve mellette hogy 0.0 km/h. Egyébként a beállításoknál belső gps-re raktam ahogy az ABE nevű felhasználó leírta. Mennyi idő alatt kéne egyébként jelet fognia? Az lenne a kérdésem hogy mitől lehet ez a probléma. lefényképezve beraktam hogy mi a problémám.
Segítségetek előre köszönöm szépen.

[ Szerkesztve ]

(#816) Radioactive válasza D@ny7 (#813) üzenetére


Radioactive
tag

Nem nagyon tud, tudtommal. Nekem is voltak már kínos eseteim javas cuccokkal, de a rendszer (Samsung G600) egyben maradt. :)

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#817) s_roland


s_roland
tag

Sziasztok!
egyre több hibát vélek felfedezni a telómban:
1. a memória gond!! pl tegnap egy widgetet akartam kirakni és már azt sem engedte, bejött a feladatkezelő, h zárjam be a futó alkalmazásokat, de nem is ment semmi. csak a gyorsítótár ürítése után tudtam kirakni
2. legtöbbször alig van térerőm, igaz telefonálni tudok, de akkor is érdekes h sokszor még egy csík sem jelenik meg
3. ha valaki hív és felveszem és rögtön köszönök az a hívó fél nem is hallja. szóval miután felveszem várnom kell kb 2 mp-et és utánna kell beleszóljak.
4. az aksi szinte két napot sem bír ki, pedig nem nyomkurászom egész nap.

ezért érdemes bevinni szervízbe, vagy másoknál is fellelhetők ezek a problémák?
egy két válasznak örülnék :) köszi

(#818) pydy


pydy
csendes tag

:DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

(#819) pydy válasza pydy (#818) üzenetére


pydy
csendes tag

Én már ilyennel tolom :P :P :P :P :P :P
:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

(#820) D@ny7 válasza s_roland (#817) üzenetére


D@ny7
aktív tag

1.: ne várj tőle sokat, kevés benne a memória.

2.: Samsung hiba, ha jól tudom legtöbb samsung telóban rossz helyen van az antenna és emiatt gyengébb a térerő.

3.:Ez is lehet térerő miatt.

4.: Kapcsolj ki mindent ami felesleges: pl wifi, bluetooth, ha pl nem használsz 3G-t kapcsold át normál hálózatra, hogy csak azt használja, a másik meg ha folyamatossan térerőt keres a telefon gyorsabban merül sajnos.

Én is olyan helyen lakok ahol gyenge a térerő, de mondjuk 2 nap alatt csak ugy tudtam lemeríteni hogy nyomkodtam egész nap, és wifi is be volt kapcsolva.

(#821) D@ny7


D@ny7
aktív tag

Remélem tudtok nekem segíteni ebben a rejtélyben:D

Egyszer csak jön egy bejövő hívás , felvenni nem tudtam, megnyomom felvevő gombot, semmi
utána kiteszi hogy nem fogadott hívás, rányomok visszahívás, ezután közli egy női hang hogy ezen a számon előfizető nem kapcsolható :(
Ekkor jön egy SMS hogy hangposta üzenete érkezett, sajnos a kódot nem tudom ezért nem tudom visszahallgatni.

de hogy tudnak olyan számról hívni amin előfizető nem kapcsolható??? Ez nekem magas :N

(#822) D@ny7 válasza pydy (#819) üzenetére


D@ny7
aktív tag

És ez micsoda?:D

És hol vannak a színek? XD (csak vicc)

(#823) pydy válasza D@ny7 (#822) üzenetére


pydy
csendes tag

ez igy frimware :) és ilyenek a widgetek :)
Amúgy a színek a scanner miatt tüntek el XD (igen a mobilt bescanneltem :P ) XD
Amúgy M.A legjobb S5620-as fórumá föntvan ^^
(szerintem mindeki tudja hogy melyikre gondolok :D )

(#824) D@ny7 válasza pydy (#823) üzenetére


D@ny7
aktív tag

És ez mivel jobb?:) jah am nem tudod hogy a samsung oprendszerét a bada-t majd fel lehet-e rá tenni?, elvileg azzal jött volna, csak azért kérdem mert ha másik firmware-t lehet rá tenni akkor azt is fel lehet nem?:D

(#825) pydy válasza D@ny7 (#824) üzenetére


pydy
csendes tag

Bocs de ez elég ostoba kijelentés volt :)
S5230-as frimware telepítéstől is elfüstölt a mobilom alaplapja akkor egy komoly Bada oprendszernél szted milenne ? fölrobban a kezemben XD

+ ez annyiba jobb h szerintem sokkal jobban néz ki ezzel a widgetes megoldással és csak 1 háttér van nem 3 :D

(#826) D@ny7 válasza pydy (#825) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Szóval akkor ez csak egy megbuherált monte firmware, aminek a kinézete más?

(#827) pydy


pydy
csendes tag

NEM !!!
Ez egy Romániai frimware amiben van magyar nyelv is és nem buherált :S

(#828) D@ny7 válasza pydy (#827) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Okés:)

(#829) mycso válasza maverick008 (#815) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ezzel én is ugyan így vagyok...és nálam is teljesen ilyen a helyzet.

Illetve találtam még valahol egy másik "elvileg működő" GPS progit 'Mobile Gmaps' ami szintén meg sem nyekken (bármit csinálok nem jelenít meg semmilyen térképet).

Illetve a telefon GPS beállításainál ugyan ha kint vagyok talál műholdakat (akár 6-8-at is), viszont egyet visszalépve nem ír ki semmiféle pozíciót --> minden érték "0"

Jó lenne már találni egy net nélkül működő GPS progit...

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#830) pydy


pydy
csendes tag

A Gmaps tökéletesen működik csak balfa**** vagytok és nem tudjátok megcsinálni !!!
Minden le van írva a neten csak rákellene keresni mindenre de egyszerübb itt sírni

:W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

(#831) mycso válasza pydy (#830) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hát pedig a leírás alapján van feltéve....

Progi felrakva, beállítva a leírtak szerint...és nem működik, nem rakja be a térképet.

Az elérési útnál már szinte mindenféle betűjelet próbáltam...a leírások szerint "E" lenne a memóriakártya.
Leírhatnád, hogy nálad hogyan is van beállítva, ha tenálad tökéletesen működik...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#832) pydy


pydy
csendes tag

Tallózd KI !!!!!!!!
MMC a memóriakártya !!!!!!!!!

(#833) D@ny7 válasza mycso (#831) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Nekem is fent van a progi, csak nekem sajnos térképem nincs hozzá.

(#834) pydy


pydy
csendes tag

Wáááááááá :W :W :W :W :W :W
http:/samsungmonte.uphero.com
Itt minden fönt van itt nézelődjetek

(#835) mycso válasza pydy (#832) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Most hiába irogatsz itt tőszavakat, attól nem lesz jobb..mint írtam szinte már mindenféle lehetőséggel próbálkoztam, nem hoz be térképet egyik program sem....

A MobileGmaps-nál bármit adok meg elérési útnak, nem ad be térképet (betallózásnál nem lehet kiválasztani a könyvtárat, csak beléjük lépkedni illetve visszalépkedni tudok --> kiválasztani NEM)
így néz ki: [link]

elvileg ez az elérési út ami helyes: [link]

na a betallózás (a kiválaszt és ok parancsra is, csak bentebb vagy kintebb lép egy mappával): [link]

We-travel: na ennél az utolsó pont ez a telepítésénél/beállításánál: "4 - Ezt követően ismét Menü - Beállítások - Haladó - Térkép - attekintes atlasz /válaszd ki a DefaultZoomOut - nevűt/"

íyg néz ki: [link]

No ez a menü megvan, viszont ha legördítem így néz ki, tehát nem igazán tudok semmit kiválasztani: [link]

Illetve hiába lépek be a progi helymeghatározó részébe, azt írja "NO GPS"

Hát nagyjából ennyi..tehát nem a másikat kell hülyének nézni, hanem ha tudsz akkor segíts, ha nem akkor meg ne írj feleslegesen össze-visszaságokat.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#836) mycso válasza mycso (#835) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

No egy videót is találtam, koccra így van beállítva a progi, de semmi....3 féle mobilegmaps progit használtam, mindegyikkel u.a. a helyzet.
Térképet is megnéztem már vagy 3-4-et, egyiket sem olvasta be..

We-travel-ből is megnéztem 2 féle verziót, 3 féle térképpel ezek sem csinálnak semmit.

Illetve a fenti videón a csávónak a műhold keresés után visszalépve, kidobja a koordinátákat, na én várhatok, lépkedhetek ide-oda, mint írtam fentebb talál egy rakat műholdat, de semmiféle koordinátát nem hajlandó kiírni...

(bár ez már egy másik téma, attól függetlenül a 2 fenti proginak be kellene töltenie a térképeket)

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#837) yodabacsi válasza mycso (#836) üzenetére


yodabacsi
csendes tag

Szia!

Én ma csináltam meg a MobileGmaps-ot és a Wetravelt. Először ajánlom neked, hogy a telefon/beállítások/telefonbeállítások/gps menü alatt a gps+ nál töltsed le a müholdakat, mert akkor relativ könnyen (2-3perc) meg fogja találni a műholdakat.

There are 10 kinds of people. Those who understand binary notation, and those who do not.

(#838) mycso válasza yodabacsi (#837) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali a műholdakat megtalálja, rövid idő alatt, azzal nincsen baj, mint írtam, csak utána semmi....0-át ír az összes koordinátához, bármit csinálok/bármeddig várok.

Mind1, egyelőre hanyagolom ezt a GPS témát, amúgy se arra való ez a telefon, de legalább a helyzetmeghatározás működne....

Egyébként ami érdekes, hogy a gyárilag telepített goggle maps progival (ami ugye a netre is nyúlkál), tökéletesen működik a helyzet meghatározás...

Mind1, minden leírás ugyan úgy írja a 2 fenti progi telepítését/beállítását tehát nincs mit rajta elrontani, mégsem megy...

Egyébként kíváncsi lennék, hogy pl. Te a we-travelnél hogyan állítottad be azt amit én pár hsz.-al fentebb 4. pontnak írtam :))

mod: ITT az "Áttekintés atlasznál" kellene valami "Default..."-ot kiválasztani

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#839) yodabacsi válasza mycso (#838) üzenetére


yodabacsi
csendes tag

Én egy specko cuccot használtam, Méghozzá Garmin 5 Magyarorszgá térképet. kb 500 Mega. Ha kell felrakom azzal próbáljad meg!
A hang az sajnos nem megy:(

a memóriakártya nem E:\ meghajtó hanem MMC:\
lehet hogy ez volt a gond!

[ Szerkesztve ]

There are 10 kinds of people. Those who understand binary notation, and those who do not.

(#840) mycso válasza yodabacsi (#839) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Már próbáltam ezt a garminból konvertált változatot is...azzal sem adja, és elérési útnak is próbáltam már Mmc-vel is...

Mind1, mára hagyom mert felidegesít, majd holnap még nézegetem...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#841) yodabacsi válasza mycso (#840) üzenetére


yodabacsi
csendes tag

Nagyon szívesen segítek neked, ha tudok.Felrakhatom data.hu-ra a cuccot. Ja igen, enegélyezed mindig hogy olvassa a fileokat, és hozzáférjen a gps-hez (gondolom igen) de soha sem lehet tudni

There are 10 kinds of people. Those who understand binary notation, and those who do not.

(#842) tomkac válasza yodabacsi (#841) üzenetére


tomkac
csendes tag

Szia, engem érdekelne az a specko térkép, fel tudnád tenni valahova?

(#843) juvegamer


juvegamer
tag

Üdv.
Az lenne a kérdésem hogy játékok milyenek vannak a telóra és honnan lehet letölteni hozzá? Most gondolkodom egy ilyen teló vételén és fontos lenne ha jó játékokat tudnék rátenni.

(#844) yodabacsi válasza tomkac (#842) üzenetére


yodabacsi
csendes tag

Szia!

Természetesen fel tudom rakni!
Innen tudod letölteni 4db file, és csak egyesíteni kell

http://data.hu/get/2708943/WeTravel.zip.html
http://data.hu/get/2708950/WeTravel.z01.html
http://data.hu/get/2708989/WeTravel.z02.html
http://data.hu/get/2709041/WeTravel.z03.html

Kellemes szórakozást hozzá!

Eredetileg Bossman srác készítette, én csak javítottam rajta hogy menjen rajta minden, és egy újabb WeTravel jar van hozzá:)

There are 10 kinds of people. Those who understand binary notation, and those who do not.

(#845) pető bá'


pető bá'
őstag

van már valami szoftverfrissítés hozzá amivel van virtuális qwerty? Monte vásárláson gondolkodom, de nagy plusz pont lenne a qwerty...

"... and I hope you have a great day!"

(#846) beus21


beus21
csendes tag

hellooooooo
hála sikerült a gps, nem vártam eleget, tegnap belötte hogy hol vagyok ugy örültem neki:D még nem vettem memoriakártyát ezért ezt a we travelt még nemtudom kiprobálni de a képeket még mindig nem tudom feltenni gépre kieshez meg béna vagyok. kezdek igy egy hét után rájönni a dolgokra h mi hogy müködik:) az e-buddy helyett esetleg tudtok valami másik msnt mondani ami fajinabb?

(#847) danaudio válasza yodabacsi (#844) üzenetére


danaudio
aktív tag

mi a véleményed? ez a garmin-térképes we travel jobb mint mobile gmaps? melyiket ajánlod? nekem egy butított <40 megás we travel van fent ocsmány térképpel ezért nem tetszett és gondolkodtam gmaps-ben de most húzom le amit feltöltöttél és kipróbálom majd...

(#848) hardline válasza pető bá' (#845) üzenetére


hardline
senior tag

Nincs, nem is lesz, de már leírták párszor.

(#849) yodabacsi válasza danaudio (#847) üzenetére


yodabacsi
csendes tag

Én mind a kettöt használom. Ha gyorsan kell akkor MobileGmaps, mert azt csak térképként használom, ha menni navigálni kell akkor jön a Wetravel. Az sokkal pontosabb:) de lassabban indul el.

There are 10 kinds of people. Those who understand binary notation, and those who do not.

(#850) D@ny7


D@ny7
aktív tag

Valaki aki használja a facebook klienst, és volt olyan esete hogy nem akart bejelentkezni, és sikerült megoldania, írja le please hogy sikerült :)

Nen tudom miért mindig azt írja bejelentkezés sikertelen :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.