Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) pydy


pydy
csendes tag

Ez elég egyszerű :) vbeállítások-> hállózati beállítások és törölj ki onnét mindent ami nem wifis :D ha meg újra kellenének a profilok akkor annyi az egész hogy visszaállítod

(#452) replay19


replay19
csendes tag

Rendben.
Köszönöm!

(#453) donatel


donatel
tag

A Monte az mp4 filmeknél a feliratokat is kezeli (srt, sub, txt) ?
Hogyan lehet feliratot (srt) ráégetni mp4-es filmre?Milyen progival?

(#454) ViTToRe válasza donatel (#453) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Nem kezeli a feliratokat.

[link] Ezen az oldalon le van írva a mikéntje a felirat égetésnek. Logikusan ez úgy néz ki, hogy előbb a feliratot égeted rá, aztán konvertálod a filmet. De akkor vajon milyen minőségű lesz a felirat, és olvasható marad e :)) ?

(#455) csiszka


csiszka
csendes tag

Hello!

Nekem se megy a wifin keresztül a youtube! pedig az fw is uj meg mindent ugy állítottam ahogy itt irtátok a routerben! Kérdésem most mi tévőlegye? :(
Vagy valaki megtudna adni egy pontos beállítást akinek megy (telefon)!

Válaszokat előre is köszi :)

(#456) pydy


pydy
csendes tag

A mobillal nincs semmi gond !
Egyedül a wifi -ben kell állítgatni valamit.
nekem eddig az összes wifiről működött a youtube nem tudom nálatok mért csinálja azt a wifi :S

Viszont valami jó offline navigációt tudnátok adni ? (Gmaps megvan a Weetravel meg egy rakás ***** a 30 éve létező utcák nincsenek benne -.-" )
Előre is köszönöm

(#457) csiszka


csiszka
csendes tag

Köszi a választ :)

Egy gondom van vele még pedig mit állítsak be rajta?
Mert amit eddig irtak azt beállítottam stb de semmi sem történt :(

Válaszokat ismét köszi előre is :D :)

(#458) Meekrob válasza ViTToRe (#421) üzenetére


Meekrob
tag

Köszi. Ez szuper, tényleg megy így a youtube :). Habár nem static az ip címem, de majd összekötöm mac-címmel, és akkor már tökéletes.

Viszont nem tudom találkozott-e vki azzal a problémával hogy ha dolfin-t akarok használni nem hagy felmenni. Illetve az van hogy ha wifi-vel akarok böngészni, akkor nem kapcsolódhatok manuálisan a hálózatra, hanem internetprofilok közül kiválasztom a wifiset(a dolfinban), azt amelyikre fel akarok menni, és onnnan kezdve ő csatlakozik. Ha én csatlakoznék még korábban, akkor nem megy, illetve azt mondja hogy az internetbeeállítások nem elérhetők. Illetve ha épp nincs wifi, akkor kézzel át kell kapcsonom vmelyik mobilnetes ap-re, másként ő nem ismeri fel... (Opera magától tudja ezt)

Szóval arra tud vki megoldást hogy hogyan lehetne beállítani hogy ne kelljen mindig váltogatnom az ap-k között, hanem magától tegye ezt meg, ill. nem kelljen bontanom wifit ahhoz hogy wifin csatlakozzon?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#459) D@ny7 válasza csiszka (#457) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Le tudnád írni hogy pontosan mit ír ki a teló?
Ha van lehetőséged próbálgasd másik Wi-Fi-n, hátha, egyenlőre ezt tudom javasolni, így talán megtudhatjuk hogy a teló miatt nem megy vagy a router miatt.

(#460) D@ny7


D@ny7
aktív tag

Valakinek sikerült összekötni wifi-vel a telót és a gépet? Én próbálkoztam de valahogy nem sikerül, van ötletetek hogyan lehetne megoldani?

(#461) csiszka válasza D@ny7 (#459) üzenetére


csiszka
csendes tag

Hello

Hát pufferelés..0% ezt irja utána meg időtúlépés miat kapcsolat bontva ha jol tudom :S :(
Más wifivel még nem próbáltam ,de majd kifogom de szerintem ott se lesz jo :(

Szoval még mindig nem tom mi tévő legyek :( am alapból a telefonon T-s fw volt! de már a legujjabb van rajta :) de így se megy :(

(#462) csiszka válasza csiszka (#461) üzenetére


csiszka
csendes tag

bocsi azt irja ki a kapcsolat megszakadt a szerverrel :(

(#463) Teasüti válasza D@ny7 (#460) üzenetére


Teasüti
nagyúr

És miért lenne az jó? Kétlem, h látnád a telóval (vica versa) a wines megosztásokat.
Nincs ilyen szolgáltatás a telón.
Fájl másoláson kívül más nem jut eszembe, amire még használni lehetne.

Netre ott a router. Vagy szintén netre esetleg próbálkozz az internet helyi megosztásán, hátha kiszolgálja a gép a telót, ha erre kell.
(De ha van wifi kártya a gépedben, akkor feltételezném, h routered is van, vagyis most fölöslegesen tépem a szám. :C )

(#464) caterman válasza pydy (#451) üzenetére


caterman
csendes tag

Szia. Ha vissza akarok állítani kapcsolatot jelszót kér ez mi?

(#465) D@ny7 válasza csiszka (#462) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Nekem is ez a jelenség volt tapasztalható, és nekem a DMZ beállízásával megoldódott a probléma, ellenőrizd hogy jó IP címet irtál-e be, meg hogy engedélyezve van.
Ha minden jó akkor már csak az az ötletem van hogy a router előtt lévő modem tiltja, persze ha van ilyen:)

(#466) postas


postas
tag

Hali!
Engem egy dolog idegesít nagyon...
Ha hívnak lezárt billentyűzet mellett, akkor ha vége a hívásnak, nem záródik vissza!
Én még ilyen telefont nem láttam :D Nálam van valami elállítódva, vagy nektek is ez van?
Remélem megoldható probléma..

Köszi!

(#467) D@ny7 válasza Teasüti (#463) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Én utazás közben tudnám használni, laptopon USB mobilnet és azt megosztani wifi-vel hogy telón is netezhessek. win 7-em van beállítok egy alkalmi wifi hálózatot. Ezt a teló látja is , de azt irja folyamatossan hogy kapcsolódás, legalább 5-10 percig majd kiírja hogy a kapcsolódás a hozzzáférési ponthoz sikertelen.

(#468) D@ny7 válasza postas (#466) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Állítsd be az automatikus lezárást, így sem fog rögtön lezárni, csak azután mikor elhalványul a kijelző. Menü - Beállítások - Érintőpanel.

(#469) Teasüti válasza D@ny7 (#467) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ahh értem. Hát, ez nem idevaló téma. :) Netmegosztásnál kérdezősködj vagy keresgélj!
Viszont figyelj arra is, h némely esetben szükség lehet port forward-ra is, ezt wines megosztásnál ugyanúgy be kell állítani, mint egy routernél.

Én még nem próbáltam ilyen adhoc hálózatot kialakítani, több segítséget kaphatsz az idevágó topikban! Sok szerencsét!

(#470) GZoli7


GZoli7
senior tag

A DMZ bekapcsolása tényleg megoldja a youtube problémát. A fene gondolta volna.
A menete nem nehéz, ahogy már írták előttem.
Routeren DMZ bekapcs és a telefon dhcp-vel kiosztott IP címét rendeld hozzá.
Esetleg, ha DC-t használsz akkor probléma lehet, hogy ott is szokott kelleni, de ez ez nem tuti.

(#471) csiszka válasza D@ny7 (#465) üzenetére


csiszka
csendes tag

Hello

Köszi a válaszokat :)

Csoda történt nem tom, vagy miért de müködik de eddig is ugyan ezt állítottam be és nem volt jo :S de most oké :) még egyszer köszi a segítséget! :)

(#472) D@ny7


D@ny7
aktív tag

Valaki találkozott olyan problémával hogy egy zene időtartamát sokkal többnek látja a teló?
Én egy 6 és fél órás mixet tettem fel ami 400 perces és durván 1700 percesnek látja, tekerésnél 45 percet beleteker, a csúszkának meg 1/4-énél vége már a mixnek, így elég nehezen tudok pontosan beletekerni :(

(#473) Teasüti válasza D@ny7 (#472) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Jéh, mintha már én is találkoztam volna ilyennel. Fel se tűnt, mint hiba.

(#474) VarszegiV válasza persil (#445) üzenetére


VarszegiV
csendes tag

Használhatatlan lenne, nekem nem hiányzik. Az Opera Mininél se nagyon tudom használni, pedig nekem pici ujjaim vannak. Talán majd a tollal ha megjön.

(#475) norbest válasza VarszegiV (#474) üzenetére


norbest
aktív tag

Fóliát tegyél a kijelzőre, ha tollal használod!

(#476) VarszegiV


VarszegiV
csendes tag

Nekem egyetlen zavaró dolog van a Monteban hogy ha hív valaki olyan bénán indul a zene, olyan halkan aztán hirtelen felhangosodik, olyan érzés mintha hibás, rossz lenne a zene. A gyári csengőhangoknál is meg amit én tettem rá azoknál is. De ettől eltekintve nagyon tetszik.
Ja, meg még egy. Beérkező e-mail hangját nem lehet változtatni, de elnémítani sem. Az sms hangján jön az e-mail is.

(#477) VarszegiV válasza norbest (#475) üzenetére


VarszegiV
csendes tag

Igen azt is rendeltem HongKongból csak még nem jött meg, tokot is. Most még rajta van a gyári fólia.

(#478) netudky válasza ABE (#228) üzenetére


netudky
csendes tag

hali! nekem nem működik a wetravel, nem talál térképet. ez miért van?

(#479) tomkac válasza norbest (#475) üzenetére


tomkac
csendes tag

Ez nekem uj, lehet a montét tollal is használni?

(#480) Armahun válasza VarszegiV (#476) üzenetére


Armahun
addikt

Valami hangszerkesztő progival tegyél be 2 másodperc üres részt a csengésnek használni kívánt zene elejére. Elég gány megoldás, de működikr

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#481) VarszegiV válasza Armahun (#480) üzenetére


VarszegiV
csendes tag

Jaj nagyon köszi, kipróbálom. Van is ilyen progim.

(#482) VarszegiV válasza tomkac (#479) üzenetére


VarszegiV
csendes tag

Persze! E-bayen árulnak hozzá tollat. 2 db 0.99 dolcsi.

(#483) hardline válasza Armahun (#480) üzenetére


hardline
senior tag

Gondolom ez Samsung hülyeség, mert a G600-am ugyan ezzel a jelenséggel küzd, és én is így oldottam meg 2 éven keresztül minden csengőhangnál :) Sztem nem vészes, de azért érdekes egy dolog...

(#484) Armahun


Armahun
addikt

Annyira nem hülyeség, hogy nem mindjárt kezd el "üvölteni", hanem előtte egy picit hangosodik.
Nekem ez a funkció akkor tetszik, amikor zenét v. rádiót hallgatok fülessel, és nem kezd el hangosan csörögni a fülembe a fülesen keresztül, hanem lassan hangosodik. Ugyan így visszafele is, amikor leteszem a hívás végén lassan visszahangosodik a rádió.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#485) Teasüti válasza Armahun (#484) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Van benne egy gec.nagy vasmag, ami elnyújtja a hangerőváltozást. :DDD

(#486) alonsofan


alonsofan
tag

Na ma bementem a szolnoki T-mobile-ba megnézni, hogy van-e vmi újdonság kirakva, amit meglehet tapizni. Remélkedtem, hogy monte illetve spica lesz bent és volt is mindkettő.
Meg is tapizgattam őket.
Spicaba kicsit csalódtam. Monte hatalmas meglepetést okozott, nagyon jó kis készülék.
Az s5620-ast sokkal jobban lehetett irányítani a menükben érzékenyebb volt és tényleg azt csinálta, amit mutattam neki. Ekkor megnéztem vele, milyen sms-t írni, itt az egyik iciripiciri hibája, de ettől eltekintek.(nincs qwerty) De így is remekül lehet vele sms-t írni csak meg kell szokni. Fogásra is pont kellemes és ez az egyujjas nagyítás nagyon fless,kényelmes.
Nem is kérdés ezek után meik telót fogom megvenni, hiába drágább a Spica meg android, ami hát nekem nem jött kezelhetőségre... Monte Rulez :C

(#487) pydy


pydy
csendes tag

Csak megjegyezném hogy a Montéhoz valszeg nincs toll ( max kamu) miután az ilyen tollak általába ugyanolyanok ! szval kb ami érintkezik a kijelzővel.
Csakhogy !!!
2 ilyen ceruzám is van ami az S5230-nál simán működött Monténál meg "majdnem" ki kellet ütnöm a kiejlzőt hogy egyáltalán érzékelje :S Szóval ..... NE VEGYETEK MERT KAMU

(#488) hardline válasza pydy (#487) üzenetére


hardline
senior tag

A technológiából adódóan sincs értelme tollal babrálni a kapacitív kijelzőket...
Meg úgy egyáltalán, a montét minek? :)

(#489) D@ny7 válasza pydy (#487) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Ehez csak annyit tudok hozzáfűzni hogy a monte képernyőjét nem tollal való használatra fejlesztették ki, direkt az ujjal való használatra van. :P

Megjegyzem, néha azért jól jönne weblapok böngészésekor. Főleg mikor nagyítani akarok és kiírja hogy kevés a memória, na akkor picit idegesíteni szokott. :Y

[ Szerkesztve ]

(#490) alonsofan válasza pydy (#487) üzenetére


alonsofan
tag

Igen mert az S5230 rezísztív kijelzővel van ellátva és ehhez adnak gyárilag olyan műanyag tollat, mivel a montenak kapacitív kijelzője van, ezért más fajta toll kell, ami ezzel a kijelzővel működik. pl ez kapacitívhez van : [link]

(#491) zbodnar válasza CHIPman (#147) üzenetére


zbodnar
csendes tag

Bocs nem tudom törölni csak javítani!

[ Szerkesztve ]

(#492) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Megvennétek ezt a barátságos árú akksit?

http://cgi.ebay.com/SAMSUNG-B3410-GENIO-S3650-S5560-S5620-MONTE-BATTERY-/150447253053?cmd=ViewItem&pt=UK_MobilePhones_MobilePhoneAccessories_MobilePhoneBatteries&hash=item23075ae63d

Megbízható Ebay eladó árulja csupa pozitív vásárlói kommenttel és a termékből 10+ van raktáron, de vajon mit jelent az hogy használt?

[ Szerkesztve ]

(#493) csiszka


csiszka
csendes tag

Szerintetek müködik a telefonon másik samsung fw? :U
Vagy ilyen nem lehetséges? :D

(#494) csiszka válasza csiszka (#493) üzenetére


csiszka
csendes tag

ugy akarom mondani, hogy másik samsung fw pl s5620 menne e egy wawe fw? :D :B

(#495) pydy


pydy
csendes tag

Próbáld ki : P
Bajt nem tudsz belőle csinálni mert ha nem fogadja el visszateszed a JD1-est :)
De ha pl a Photohall-ban vetted ne piszkáld mert furcsa mód ott JD4van !!!! (ezt a neten nem lehet sehol beszerezni :S )

(#496) D@ny7 válasza csiszka (#493) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Nagy valószínűséggel nem, de ha gondolod próbálkozz. Szerintem sok értelme nincs mer ha rá is megy többet nem fog tudni. Mi értelme lenne? Csak a készüléket akarod nyaggatni vagy értelmes célod is lenne vele?

(#497) D@ny7 válasza Bone123 (#492) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Hát az én véleményem az hogy ha lehet akkor ujjat, mert ami használt arról nem lehet tudni hogy mennyire is használt, legtöbbször akkor se ha feltüntetik.

Egyszóval: NEM :N :( , én biztos nem venném meg

(#498) VarszegiV válasza pydy (#487) üzenetére


VarszegiV
csendes tag

Majd meglátjuk ha megjön. Ha nem működik akkor sem sokat buktam rajta.

(#499) VarszegiV válasza D@ny7 (#489) üzenetére


VarszegiV
csendes tag

Nekem is csak az Opera Mini qwertyjéhez fog kelleni a toll, mert az ujjal használhatatlan. Nem is értem aki a qweryt hiányolja a Montebol az mégis hogy gondolja? Használhatatlan lenne, olyan pici.

(#500) Mardel_pro


Mardel_pro
csendes tag

Helló srácok, egy kicsit szokatlan kérdésem lenne.... :D
Tudtok olyan módszert javasolni, amivel új fóliűt tudok feltenni úgy a telóra, hogy ne menjen alá por? Valahogy mindig odakerül egy kis por és ott buborékos is lesz a fólia.. :S
Előre is köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.