Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) csabám


csabám
addikt

CSákó. remélem vki tud segíteni . . . navigációt milyet lehet a készülékre rakni? ami azért normálisabb a google mapsnál!!!!. . . előre is köszönöm. üdv.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#702) pydy


pydy
csendes tag

Wááá de kész vagyok :)) :)) :))
Ma néztem rá a samsung oldalon a mobilomra (javítás nyomonkövetése) és oda elvileg tegnap érkezett meg és ma van a várható befejezési idő :S
Szval miután hétvégén nincs nyitva a samsung szervíz ezért max hétfőn jön meg :S
Remélem megtudták csinálni :) Már azt sem bánnám ha fizetni kellene érte mert nagyon hiányzik :(

Amúgy !
Ha a JD4-est teszik vissza rá akkor valamilyen módón arról nem tudok egy mentést csinálni ? mert neten sehol sincs JD4 viszont a photohallban gyárilag az volt és az mégis csak jobb mint a JD1 :D előre is thx
pydy

(#703) ViTToRe válasza csabám (#701) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Használd a keresőt mielőtt felteszel egy kérdést.

GoogleMaps-on kívül egyedül java alapú navigációt lehet telepíteni a telefonra, de ebből kevés van, és nem is annyira jók... Amúgy a telefonra többen próbálták meg a WeTravel-t feltelepíteni, de nem 100%-os a telefonon. Ha navigációra kell egy olcsó érintős telefon, akkor a Nokia 5230 as a te "embered".

(#704) donatel


donatel
tag

A monte diktafonjával csak hívásokat(telefonálás közbeni beszélgetés) lehet rögzíteni vagy úgy is lehet használ mint egy rendes diktafont (pl. van egy előadás és azt felveszed majd vissza tudod hallgatni).

(#705) ViTToRe válasza donatel (#704) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Egyszerű hangrögzítő is van benne, amivel legfeljebb 1 órányi hanganyag készíthető.

(#706) Peter_XXI


Peter_XXI
csendes tag

Sziasztok !

Tudna valaki abban segíteni, hogy monte-n "működő" widgeteket honnan tudnék letölteni ?
"http://samsungmonte.uphero.com/"-n sajnos nem igazán találtam, csak régieket.

Köszönettel: Péter

(#707) ViTToRe válasza Peter_XXI (#706) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Előhozod a widget listát, és ott van egy olyan nevezetű hogy : "More Widgets". Ezt kiteszed az "asztalra", és máris tudsz válogatni különböző szempontok alapján.

(#708) Peter_XXI válasza ViTToRe (#707) üzenetére


Peter_XXI
csendes tag

Szia !

Köszi az infot.
Azt megtaláltam, de a kategóriákon belül, vagy a keresőbe nem találok pl. "weather" widgetet. / egyébként nálam a news, sporban sincs találat :o( /
A "gyárin" kívül kerestem volna valami "szebbet".

Köszi: Péter

(#709) D@ny7 válasza ViTToRe (#707) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Hát azzal a tizenakárhány widgettel nemsokra megy:) főleg hogy fele óra:)
De google az barát. biztos találsz vele neten egy weblapot ahol vannak:)

[ Szerkesztve ]

(#710) ViTToRe válasza D@ny7 (#709) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Kétlem amúgy, hogy ezeknél több widget lenne, de remélem tévedek :)

(#711) D@ny7 válasza ViTToRe (#710) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Egyszer már találtam egy oldalt, de már sajnos nem tudom a címét:S, igaz nem pont erre a telóra voltak de működtek:)

(#712) D@ny7


D@ny7
aktív tag

Szerintetek mennyivel lehet jobb az omnia II? érdemes lenne lecserélni? :)

(#713) donatel


donatel
tag

Samsung montéra le lehet tölteni valahonnan térképeket (pl. Magyarosszág térképe, Magyar városok térképei stb.). Nem GPS-es térkép programokra gondolok (lehet mondjuk jpg képfájl, java alapú térkép stb.).

(#714) gezarro


gezarro
csendes tag

sziasztok. vettem vaterán egy samsung s5620 telefont. nagyon jó csak az a bajom hogy ha üzenni szeretnék vagy fényképezni képeket nézni kér valamilyen jelszót amit nem tudok. ez normális alapból vagy akitől vettem ő rontotta el? előre is köszönöm

(#715) pydy válasza D@ny7 (#712) üzenetére


pydy
csendes tag

Lényegesen jobb az omnia 2 :) apámnak is olyan van nekem meg monte így személyes tapasztalataim is vannak róla : GPS vetekszik az autós navigációval is + IGO 8 megy rajta, sokkal több cucc van rá korlátlan lehetőség windows mobilnak köszönhetően+ sok hack is van hozzá :)
Egyszóval ha van rá pénzed ne habozz mertz egy jó csere :)

(#716) pydy válasza gezarro (#714) üzenetére


pydy
csendes tag

Igen.
Volt olyan kedves és a Biztonságnál a fájlvédelmet benhagyta.
Vedd fel vele a kapcsolatot és kérd l a kódot.
MIndenesetre próbáld meg a 0000-et vagy a 1234-et

(#717) gezarro válasza pydy (#716) üzenetére


gezarro
csendes tag

már küldtem neki egy e-mailt. a vétel kb 4 napja történt és még aznak küldtem az emailt de nem válaszol.tel számát nem adta meg. nem lehet valahogy másképpen feloldani ezt a jelszót? pár próbáltam hátha valami alap jelszó pl 0000 vagy hasonló de nem reagál. csak mert nem tudom használni így a fél telefont és azért nem olcsó készülék. gondolom már nem is fog jelentkezni az illető. eladta kész örül. nem lehet valamilyen programmal vagy valamivel megtudni a jelszót vagy kitörölni?

(#718) ViTToRe válasza donatel (#713) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

[link]

Ilyesmire gondoltál ?

(#719) D@ny7 válasza gezarro (#714) üzenetére


D@ny7
aktív tag

le lehet kódolni bizonyos részeket a telefonban, (üzenetek, saját fájlok, naplók, névjegyek, naptár, jegyzet, feladat, activesync), vagy azt teszed hogy alapba állítod a telefont, de ez nem biztos hogy segít, vagy megkérdezed mit állított be jelszónak az előző tulaj. :))

(#720) gezarro válasza D@ny7 (#719) üzenetére


gezarro
csendes tag

tudom hogy le lehet de akitől vásároltam nem jelentkezik így a jelszó megkérdezés kilőve. nincsen más módszer rá hogy megtudjam?? valamilyen program vagy valami billentyűkombináció vagy kód?

(#721) pydy válasza gezarro (#720) üzenetére


pydy
csendes tag

Kártyafüggetlen a készülék ?
és milyen szoftververzió van rajta ? ezt írd be a billentyűzet menübe : *#1234*#
+regezz ide :[link] ennél nagyobb tartalmú S5620-as oldalt sehol máshol nem találsz :)
Mert így más módszer nem maradt minthogy újratelepíted a mobil frimware-jét.
Azért remélem negatív értékelést adtál az eladónak :D

[ Szerkesztve ]

(#722) gezarro válasza pydy (#721) üzenetére


gezarro
csendes tag

köszönöm. sikerült. örök hálám. a véleményem pedig megvan az emberről aki eladta nekem a telefont. de nektek hála viszonylag jól jöttem ki 4 nap böjt után. még egyszer köszönöm.

(#723) Erik XD


Erik XD
csendes tag

sziasztok!
most készülök telefont venni és az lg pop ez meg az s5230 tetszik nem tudok dönteni
segítenétek örök hálám :R

indián nem felejt!!

(#724) D@ny7 válasza Erik XD (#723) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Az lg-nek jobbnak tűnik a kamerája mer autófókuszos. De ha picivel több pénzt szánsz rá, akkor szerintem jobban megéri egy 3G-s modell, vagy egy monte :DD

Ez nem ide tartozik, de ha valakinek vannak tapasztalatai Asus szervizzel az irja le privátba legyen szíves:)

[ Szerkesztve ]

(#725) Erik XD válasza D@ny7 (#724) üzenetére


Erik XD
csendes tag

kössz! most hallottam hogy a pop-nak vannak hibái és inkább a monte de a pop nem autófokuszos :( de azért kössz

indián nem felejt!!

(#726) D@ny7 válasza Erik XD (#725) üzenetére


D@ny7
aktív tag

bocs, valamit elnéztem, tényleg fixfókuszos a pop:)

(#727) pydy


pydy
csendes tag

Jó hír azoknak akik T-Mobile-nál vették a Montét :)
S5620BOJE1 : Májusi frimware amit Németországban adtak ki a T-mobile-os Montékra :), Igaz hogy németországban adták ki de magyar nyelvet tartalmaz :)
Viszont a tapasztalatok : Miután nekem kártyafüggetlen a telóm föltettem rá de az ébresztű nem működött, viszont az egyik fórum tagnak aki T-mobile-nál vette működik. Valamiért összefügghet ez a 2 dolog :) mindenesetre aki T-Mobilnál vette és szeretne frissíteni itt a lehetőség :)
Innét beszerezhető : [link]

(#728) D@ny7 válasza pydy (#727) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Van benne valami új dolog?

Hol tudom megnézni a mostani fw-t?

[ Szerkesztve ]

(#729) gezarro


gezarro
csendes tag

Ebben a telefonban nincsen ilyen víz izé ami van iphone-ban? vagy halacskák? amik úgy mozognak ahogy mozgatom az ujjam??

(#730) Ronin- válasza pydy (#727) üzenetére


Ronin-
senior tag

bővebb info ? qwerty nagyon hiányzik ebből a telóból.. nem is értem,hogy hogy hagyhatták ki.. egyedül ez tart vissza,hogy erre váltsak

(#731) pydy


pydy
csendes tag

Nem tudom mi az új benne mert régebbi T mobilos frimet nem próbáltam.
Qwuerty nincs benne és ne is várjatok mert NEM csinálnak hozzá :S
Maximum pár hónap elteltével a csinál vmelyik fanatikus aki ért a programozáshoz egy olyant amiben van de sosem lesz ugyan olyan jó mint a többi mobilban

(#732) gezarro


gezarro
csendes tag

és még1. a 3g kamerát hogyan tudom használni?

(#733) D@ny7 válasza gezarro (#732) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Na igen, az csak videóhívásnál működik.

(#734) Ronin- válasza pydy (#731) üzenetére


Ronin-
senior tag

értem.. kár érte.. azért kössz az infot

(#735) CéZé válasza gezarro (#732) üzenetére


CéZé
csendes tag

*#0*# itt be tudod kacsolni. A fényképező gomb megnyomására lesz egy állókép amivel nem tudtam mit kezdeni :)

(#736) _Smooth


_Smooth
senior tag

Sziasztok!

Sajna túl sok iromány gyűlt már itt össze, így nem igazán tudtam utánajárni, vajon elhangzott-e már a kérdésem:
3G kikapcsolásában tud nekem valaki segíteni? (Samsung Monte ofkorsz)
Illetve GPS-szel kapcs;
Beleolvasgattam azért a témába... sokan használják a gyári google-t, ami viszont ragaszkodik valamilyen hálózathoz (mobilnet vagy wifi). Nekem ez nem volt túl szimpatikus, így én leszedtem a TrackBuddy-t. Nagyon jó kis java-s progi. Pár térképet már sikerült is barkácsolni hozzá, de a kérdésem az lenne, nincs-e valakinek vmi ötlete, honnan szerezhetnék precízebb darabokat. Ha minden igaz, akkor tmogatja a googlemaps térképeket. (.tar, .png, .set kiterjesztésű fájlokat dobtam fel neki, ezeket szépen meg is ette :))

Köszi
Üdv

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#737) GZoli7 válasza _Smooth (#736) üzenetére


GZoli7
senior tag

A hálózat választásnál válaszd az gsm 900/1800-at kettős mód vagy valami ilyesmi helyett.
Normális gps szoftver nincs, a WeTravel működik, de elég gyenge.

(#738) D@ny7 válasza _Smooth (#736) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Menü - beállítások - hálózati beállítások - hálózat mód, és kiválasztod hogy melyiket szeretnéd:)

Gps szoftver: Mobile Gmaps, lehet használni online is , de ha teszel bele térképet működik offline is. Térképet ne kérj mert nekem sincs:D, és csinálni lusta vagyok, hozzáteszem egyszer megpróbáltam és nem sikerült :(
A We travel-nek a kinézete egész jó csak használhatatlan sajnos.

(#739) melodie


melodie
tag

A T-mobilos változat szoftvere mennyire van módosítva nem tudjátok?
Van e logó,hol és milyen színű?
Válaszokat előre is köszönöm.

(#740) D@ny7 válasza melodie (#739) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Kikapcsolásnál és bekapcsolásnál van t-mobile lógó és hang. az hogy mennyire van lebutítva azt nem tudom.

(#741) D@ny7 válasza melodie (#739) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Kikapcsolásnál és bekapcsolásnál van t-mobile lógó és hang. az hogy mennyire van lebutítva azt nem tudom.

(#742) GZoli7 válasza D@ny7 (#741) üzenetére


GZoli7
senior tag

Inkább több plusz dolog is van benne a simához képest. Lebutítva biztos nincs.

(#743) OC válasza GZoli7 (#742) üzenetére


OC
őstag

Személyes tapasztalat:

T-s szofttal:
- random kikapcsolás/újraindulás
- lassabb navigáció a menüben

Ezek meg is szűntek a fw cseréje után.

Ja és a T-nél tudtommal a mai napig egyetlen fw van, amelyet ráadásul a Samsungnál nem ics cserélnek le, ha T-s a mobil.

(#744) pydy


pydy
csendes tag

Melyik T-s szoftról beszélsz ? mert amit én linkeltem be annál én semmi ilyesfélét nem tapasztaltam :)
Mindenesetre nézzetek be ide : http://samsungmonte.uphero.com :)

Minden eddig ismert "normális" FW fönt van egyenlőre csak 2 :)
Egy modding féleség is ami egyenlőre csak 70% ban működik :S (dolgozunk rajta h működjön :) Ikoncseréről van szó )

[ Szerkesztve ]

(#745) dav1dkaah


dav1dkaah
tag

Hali!

Esetleg erre nem lehetne valami témát rádobni?

Köszi.

(#746) pydy


pydy
csendes tag

Sajnos nem :(
Ez nem Sony Ericsson :)
Viszont van egy módszer amivel a frimware telepítőből kilehet nyerni swf formátumba az ikonokat képeket stb-t és azt szerkesztve visszailleszteni a frimware egyik fájlába (a visszaillesztésnél vanna még gondok :( )

(#747) descence


descence
tag

Hy! Valaki megtudja nekem mondani, hogy hol tudom megnézni, mennyi volt eddig az internetforgalmam?? és még azt, hogy ha a telefonben csak egy wifis internetprofil van, és arra van csatlakoztatva a net, akkor az opera egyből azon keresztül megy, vagy mi?? csakmert folyton megkérdezi, hogy " A következő művelethez rádiókapcsolat szükséges, amiért lehet, hogy plusz díjat számolnak fel"

Na most akkor hogy van ez??

(#748) D@ny7 válasza descence (#747) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Bemész a játékokba, ott egyebek és kapcsoltaok a wifi mellett kell lennie a pipának, azután meg ki fog jönni minden alkalommal, és arra mész h engedélyezés egyszer k....., sajnos ez mindig kijön.

(#749) Bluegene válasza pydy (#746) üzenetére


Bluegene
addikt

Ez nem Sony Ericsson ez gondolom csak vicc

nem azért nem lehet mert samsung, hisz a drágább samsungokba lehet, hanem azért mert ennyi pénzért ne várjunk el már mindent ;)

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#750) Izzé


Izzé
őstag

Üdv!
Azt hol lehet beállítani, hogy üzeneteknél a smiley-okat megjelenítse?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.