Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) OC


OC
őstag

Köszönöm a segítséget mindkettőtöknek! :R

Még annyi kérdésem lenne, hogy esetleg nincs-e valami okossaág "kverti" billre azóta?

(#302) ABE válasza OC (#301) üzenetére


ABE
őstag

Sajnos egyelőre nincs QWERTY-re megoldás, egyedül az Opera Mini-nek van saját billentyűzete fekvő módban. :(

(#303) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

ITT találtam olcsó fóliát ha valakit érdekel, lehet rendelek belőle párat.

[ Szerkesztve ]

(#304) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

ITT

[ Szerkesztve ]

(#305) RasHaN válasza Bone123 (#304) üzenetére


RasHaN
aktív tag

én ezt pályáztam be:
[link]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#306) GZoli7 válasza Bone123 (#304) üzenetére


GZoli7
senior tag

Nem lenne hülyeség. A gyári elég csálén van feltéve, de addig nem merem leszedni, amíg nincs másik.

(#307) RasHaN válasza GZoli7 (#306) üzenetére


RasHaN
aktív tag

nekem a gyári alatt por(?)szemek is vannak, félek tőle hogy belenyomódik a kijelzőbe, ezért sos venni kellett..

nektek a gyári fólia nem mászik el használat közben? 1 hónap alatt már majd 1 mm-el alrébb van :D

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#308) GZoli7 válasza RasHaN (#307) üzenetére


GZoli7
senior tag

Az enyémen eleve olyan ferdén van, hogy fel is jön a széle. 1mm? Még ha annyi lenne :D .

(#309) ABE válasza RasHaN (#305) üzenetére


ABE
őstag

Fél dollárral olcsóbb :DDD, és megbízhatóbb eladó: [link]

(#310) Bone123 válasza RasHaN (#305) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Nem rossz, 3-at adnak 3 dollárért és nincs szállítási költség. Viszont azt írják hogy a vulkáni hamu miatt fennakadások lehetnek, szóval jó kérdés mikor érkezik meg a tengerentúlról. Mindenesetre kb. 700 fornyáért megéri útnak indítani, és ha hamumentesen érkezik, akkor működik a portaszítás is. :)

(#311) GZoli7 válasza ABE (#309) üzenetére


GZoli7
senior tag

Meg is rendeltem innen. Valami 1 USD+774Ft volt. Azt írták két hét alatt ideér Hong-Kongból, asszem.

(#312) GZoli7 válasza Bone123 (#310) üzenetére


GZoli7
senior tag

Igen a PayPal-os fizetésre ment el a maradék 1USD, még az is ott volt, mennyiért váltották át.

(#313) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Akinek van ingere külföldről hozatni fóliát, az tudna esetleg nekem is terjeszteni egy csomagot?

szerk: sztem gyárit ezért rakták fel szarul, h le kelljen venni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#314) Ritmikk válasza Teasüti (#313) üzenetére


Ritmikk
csendes tag

Hűű! Ha valaki lenne oly rendes én is csatlakoznék Teasüti kéréséhez! Kösszi!!! :R

Hmmm... Kicsit elgondolkodtam. Nem is köszöntem! Sziasztok! :)
Egy hete van nálam egy djuice-os Monte. Én őszintén szólva az érintőképernyőért voltam oda. :)
Köszönöm a sok hasznos infót, amit tőletek olvastam. Kicsit sajnos betoji vagyok, ami a mobilon való internetezési kísérletezgetést illeti. Félek, hogy túllépem a keretet. Még sosem volt internetes telóm. De majdcsak kitapasztalom! :)

[ Szerkesztve ]

(#315) GZoli7 válasza Ritmikk (#314) üzenetére


GZoli7
senior tag

Ha előbb szóltok, többet rendelek.

(#316) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

No, újabb baráti arú terméket találtam ITT, elvileg eredeti Samsung Monte akku 3 fontért (lehet ez?) +2 posta.

(#317) Teasüti válasza GZoli7 (#315) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Szóltam, amint megláttam, h ti páran már fóliát keresgéltek. :)
Én még azt sem tudtam, h már van ilyen is. :B
Mindegy, kitart még a gyári. :)

Amúgy azt vágja vki, h a kapacitív képernyő hogy tud működni fólián keresztül?

(#318) Teasüti


Teasüti
nagyúr

E-mail fiókot próbált már vki beállítani? (Tudom, ott a gmail kliens, de így izgalmasabb :D )
Megadtam a gmail-es fiókomat, de mikor üzenetet küldenék, egy perccel később: nincs válasz. A fiók beállításai jók elvileg.

Amiről nem tudom, hogy micsoda, az az APOP bejelentkezés és a "POP az SMTP előtt" funkciók.

Hálózati profilnak meg egy wifi AP-t jelöltem meg.

Van vkinek ebben tapasztalata?

szerk: upsz, nem aktuális, wifi nem válaszolt... :W

[ Szerkesztve ]

(#319) Teasüti válasza Teasüti (#318) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Mégis csak segítségre szorulok.
Küldés az nagyon megy (tehát jelszó meg smtp beállítás az jó).
De nem tudom letölteni pop3-mal a leveleimet.

Pedig ez az egyszerűbb része kéne, h legyen.
pop.gmail.com TLS 995 és így azt írja, h letöltés sikertelen.
SSL-el meg hibás a felhasználónév vagy jelszó. :F
Pedig elvileg SSL-t kéne használni, és smtp-hez írja a google a TLS-t.

Miért nem tölti le a leveleim?? :O

(#320) OC


OC
őstag

Na tegnap feltoltam a S5620XEJD1 fw-t. (előzménye csak annyi, hogy a telefon eddig kétszer kikapcsolt magától, a T-nél meg azt mondták, hogy egyetlen fw-jük van, ami a telóban is van, szóbal nekem kellett megoldani).
A leírás itt-ott sántít, de odafigyeléssel és minimális logikával használható.

Az eddig észrevett változások a T-s, februári (B1) fw-hez képest:
- szép boot anim
- gyorsabb boot
- pörgősebb menü (eddig sem volt lassú, de most valahogy "pattogósabb" és nem csak szerintem)
- esztétikusabb háttér a menüben
- pár játék, amelyek eddig nem voltak
- sokkal több widget, főleg social témában

A frissítéssel óvatosan! Jónéhány ponton konnyű elrontani!

U.i.: A Plantronics BT fülesemmel azonban azóta sem hajlandó kommunikálni. :W

(#321) GZoli7 válasza OC (#320) üzenetére


GZoli7
senior tag

Lehet, hogy hülye kérdés, és a te eszközöd, te ismered, de átkapcsoltad először olyan párosítós állapotba? Az én Logitechemet először úgy kell, aztán onnantól mindig kapcsolódik. Esetleg egyszerűen tényleg nem lehet ezzel párosítani :F .

(#322) ABE válasza OC (#320) üzenetére


ABE
őstag

Lehet, hogy lefordítom majd magyarra a leírást, apró hibajavításokkal (van benne kis pontatlanság).

Egy apró figyelmeztetés azoknak, akik frissíteni akarnak a jövőben: jelen pillanatban az S5620XEJD1 firmware az, amit érdemes lehet felrakni, ha magyar nyelvet akartok. Annak ellenére, hogy az XE jelzésűek elvileg nem tartalmazzák a magyar nyelvet, ebben a csomagban tuti van, azzal a megkötéssel, amit korábban írtam. A jelenleg letölthető S5620XX... jelzésű csomagok olyanok, hogy a CSC file, ami a nyelveket tartalmazza XA jelzésű, tehát nincs benne magyar nyelv. Ha S5620XXJC2 jelzésű firmware-el rendelkezik valaki (ez elvileg az alap Djuice-os szoftver), annak szerintem nem érdemes váltania.

Ismétlés gyanánt a szoftver ellenőrzéshez a kód: *#1234#

[ Szerkesztve ]

(#323) OC válasza GZoli7 (#321) üzenetére


OC
őstag

Megoldódott. Én voltam a balf@sz. Úgy emlékeztem, hogy nyélból látta a G800 a fülest, de nem, valóban párosítós módba kellett állítani. :R

ABE: Igen, a magyarosítás már nekem is megfordult a fejemben, de azt talán úgy kellett volna, hogy fw csere közben, mert az apró hibák és nem egyértelmű dolgok akkor jöttek elő, így utólag már nem emlékszem mindre.

(#324) ABE válasza OC (#323) üzenetére


ABE
őstag

Elkészítettem a magyar leírást, ha hibát találtok benne, szóljatok.

Firmware frissítés leírás Samsung S5620-hoz:

Regisztrálj ezen az oldalon (teljesen megbízható), hogy mindig a legfrissebb elérhető firmware-t lásd: Samsung-Firmwares

Tudni kell, hogy itt különböző régiókba szánt verziók is elérhetőek, amik nálunk nem feltétlenül érhetőek el hivatalosan a KIES frissítései között. Ettől még eredeti, nem kókányolt Samsung frissítések, de mindenki saját szakállára fogjon bele a procedúrába.

Ami kell a frissítéshez:

- Samsung S5620 az EREDETI Samsung USB kábellel
- Feltelepítve a gépre a Samsung USB driver: [link] vagy a Samsung KIES program: [link]
- MultiLoader flash program: [link]
- Firmware: itt vannak linkelve az elérhető verziók
(Jelen pillanatban a legújabb verzió európai telefonokra: S5620XEJD1

Firmware értelmezéséhez kódok: [link]

További általános kódok: [link]

A frissítés menete:

- Töltsd fel az akkumulátort
- Ments le minden személyes cuccot a telefonról
- Vedd ki a SIM kártyát és a memóriakártyát
- Ellenőrizd a SIM lock-ot (nem egyenlő a network lock-al), írd be a főképernyőn: *#7465625# (az előugró menüben lejjebb kell görgetni, hogy lásd)
- Ha az van odaírva, hogy ON, akkor a biztonsági beállítások menüben lehet kikapcsolni
- Csinálj egy reset-et, főképernyőn írd be: *2767*3855#
- Újraindítás után kapcsold ki a telefont

- Telepítsd fel a gépre a SAMSUNG USB drivert (de elvileg az is elég, ha a KIES program már telepítve van a gépre).
- Töltsd le és csomagold ki a zippelt firmware fájlt
- Indítsd el a MultiLoader-t
- Felül pipáld ki a BRCM2153-at
- Pipa a boot change-hez
- A Boot pontnál válaszd ki a bootfiles (boot) mappát
- Pipáld be, hogy full download
- Ezután sorban jelöld ki a következő pontoknál a megfelelő fájlokat: Amss, Apps, Rsrc1, Rsrc2, Factory FS, CSC, SHP APP, PFS
Mindezeket értelemszerűen kell kiválasztani, a fájlok neveiből kiderül egyértelműen (a CSC lehetséges, hogy külön mappában van).
- Ügyelj arra, hogy Rsrc2-nél a low verziót válaszd ki, a Factory FS és a PFS fájlok pedig ugyanahhoz a régióhoz tartozzanak (nevükben látható, például az S5620XEJD1 firmware esetében legyen mindkettő a SEB végződésű).

Valahogy így kell kinéznie a beállításoknak a programban (példaként az S5620XEJD1 szerepel):

- Tedd a telefont letöltés módba: kikapcsolt állapotában nyomjad egyszerre a hangerő csökkentő, a kamera és a bekapcsoló gombot. Ha sikerült, akkor a képernyőn annyit fogsz látni, hogy DOWNLOAD.
- Ezután az eredeti Samsung USB kábellel csatlakoztasd a telefont a számítógéphez, és hagyd, hogy telepítse a drivereket a Windows.
- Kattints a programban a port search gombra, jelezni fogja, ha valamelyik porton megtalálta a Monte-t.
- A biztonság kedvéért még egyszer fusd át a beállításokat, és bizonyosodj meg róla, hogy a gép nem fog kikapcsolni frissítés közben (legjobb ilyen szempontból egy laptop).
- Kattints a programban a Download gombra, és el is kezdődik a frissítés. Jobboldalt írja, éppen hol tart, nagyjából 5 percet vesz igénybe a frissítés. Ne nyúlkálj a telefonhoz, ne kapcsold ki a gépet, ne húzd le a kábelt!
- A jobb oldali sávban írni fogja, ha végzett, ekkor a telefon automatikusan újra fog indulni. Újraindulás után KIES módban fog csatlakozni a géphez, ha a csatlakozás képernyőjét látod, le lehet húzni a telefont, és a programból is ki lehet lépni.
- Ezután csinálj megint egy reset-et: *2767*3855#
- Újraindulás után kapcsold ki a készüléket, rakd vissza a SIM kártyát és a memóriakártát, kész is vagy! :)

Figyelem! Fontos minden pont betartása a biztonság érdekében. Tapasztalatok alapján a Pannonos és T-mobilos készülékekre is rárakható az új firmware, de mindenki csak saját felelősségre csinálja, annak tudatában, hogy akár a garanciát is elvesztheti, ha elront valamit. A leírást angolról fordítottam saját tapasztalatokkal pontosítva, de felelősséget nem vállalok érte. Ha valamiben nem vagy biztos, kérdésed merült fel, tapasztalatokra vagy kíváncsi, inkább kérdezz, vagy bízz meg egy hozzáértő embert a frissítéssel.

[ Szerkesztve ]

(#325) OC válasza ABE (#324) üzenetére


OC
őstag

:R

Ez a rész nagyon fontos:
- Ügyelj arra, hogy Rsrc2-nél a low verziót válaszd ki, a Factory FS és a PFS fájlok pedig ugyanahhoz a régióhoz tartozzanak (nevükben látható, például az S5620XEJD1 firmware esetében legyen mindkettő a SEB végződésű).

Én itt SER végződést választottam, így azt hiszem a lényeg a következetesség, azaz hogy mindig ugyanazt válasszuk.

(#326) ABE válasza OC (#325) üzenetére


ABE
őstag

Igen, az angol nyelvű útmutató külön kiemeli ezek fontosságát, de feltételezem mindenkiről, hogy saját érdekében betartja a leírás minden lépését. :)

A SER végződés is ugyanúgy jó ebben a példában, a SEB csak egy példa volt, mert azt raktam ki képnek. Nem igazán tudom, hogy milyen különbségek vannak a különböző régiójú fájloknál, a lényeg tényleg annyi, hogy ugyanazt a végződést válasszuk a két fájlnál. :K

Ja, azt elfelejtettem beleírni, hogy az eredeti angol leírás erről az oldalról származik. :B

(#327) Bluegene


Bluegene
addikt

srácok ezzel lehet játszani a flyordie-on amőbát?

www.flyordie.hu

próbáljátok ki, szal viszi ez a teló a flash-t?

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#328) ABE válasza Bluegene (#327) üzenetére


ABE
őstag

Kipróbáltam, de ahogy várható volt, a korlátozott flash támogatás miatt nem működik. Egyedül a YouTube videókat tudja lejátszani, ami flash-el kapcsolatos.

[ Szerkesztve ]

(#329) Bluegene válasza ABE (#328) üzenetére


Bluegene
addikt

köszi :R

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#330) GZoli7 válasza OC (#323) üzenetére


GZoli7
senior tag

Azért mondom :DD , ez a Plantronics elég jó cucc hírében áll.
Lényeg, hogy megy minden.

(#331) postas


postas
tag

Haliho!
A hívásköltség számlálót sikerült valakinek beállítania? PIN2-m megvan, elfogadja.. Be is tudom pötöygni a dolgokat, de nem mozdul a mutató... Minden 0. Nekem a korlátozás nem kell, csak hogy simán számoljon..
Köszi!

(#332) RasHaN válasza postas (#331) üzenetére


RasHaN
aktív tag

nekem sem szamol, szerencsere neten lekerdezhetö az aktualis egyenleg (a teloban benne van gyarilag)

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#333) Teasüti válasza postas (#331) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nem. Itthon nem működik, ha jól tudom.

(#334) ViTToRe válasza Teasüti (#319) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Én is próbáltam beállítani, de sikertelenül....

http://mail.google.com/support/bin/answer.py?hl=hu&answer=13287

pontosan ezeket az adatokat állítottam be a telefonba, de semmi..... nem tudom letölteni a leveleimet, küldést már nem próbáltam. Bosszantó, de mind1... van gmail-java kliens, bőven jó :))

(#335) Teasüti válasza ViTToRe (#334) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Közben megoldottam, csak elfelejtettem szólni.
A google fiókomban tíltva volt a pop3 hozzáférés. :B
Most megy minden. Amúgy jah, ott a kliens, csak így ki tudom hazsnálni a tócsavíz adta lehetőségeket is, meg hát a kliens nem tud mellékletet csatolni. ("atacsolni" :DDD hmmm hol olvastam ezt? :C )

Igen, én is onnan puskáztam.
Annyi, h smtp az az 587-es portról megy TLS-el. Úgy vettem észre, h 465-el nem.

APOP nem kell, és még véletlenül se legyen bejelölve a "POP az SMTP előtt", mert úgy nem fog múkodni. Nemtom mi ez, de nem jó neki.

Jah még vmi, ugye a telefon, ha manuálisan csatlakoztatod wifihez, akkor mind a tócsavizes natív progik (dolphin, facebook, közösségi oldalak, stb), mind a java alkalmazások azt fogják használni előszeretettel, függetlenül attól, h GSM hálóra vannak állítva. Ez így nagyon pozitív, de az emailnél ez nem így van!!

A hitvány csak azon az AP-n megy fel, amit megadtál neki a hálózati profiljában. :W
Újabb bug a tócsavíz számlájára.

Amúgy pannon most így vajon terheli a számlám az emailek díjjaival, vagy az csak akkor van, ha a pannonos szervert állítok be a fiókokban? (vmi email stúdió lenne az alapértelmezett fiók, ami pannonos szerverre menne fel) Mert djuice-nak van erre külön szolgáltatása, aminek nem igazán látom létjogosultságát, hisz nekem úgy lenne logikus, h ez is csak sima hálózati forgalom, vagyis mobilnet.

(#336) ABE válasza ABE (#324) üzenetére


ABE
őstag

Felkerült a Samsung-Firmwares oldalra a fordításom. :B

[ Szerkesztve ]

(#337) Bluegene


Bluegene
addikt

1. Csak a youtube indul el flash-ként? flash reklámokat megjelenít?
2. képeket megjelenít? Pl.: iwiw, társkereső
3. lehet olyat h lekapcsoljuk h képeket megjelenítsen(h ne lépjük túl az adatforgalmat)
4. a rajta lévő "internet" ikon operát takar?
5. Wifi lefedettség milyen pesten? vagy érdemes mobil internetet venni?
6. Adnak-e a készülékhez tokot?
7. jah ha djuice-osan veszem akkor tudom ellenőrizni h hol tartok percben, esetleg mobilinternetben GB-ben(látom interneten kersztül :) )
8. lehet rá installálni programokat pl operát, játékot, van-e jegyzet, vagy ha föl írok magamnak vmit?

egyébként kipróbáltam a djuice központban nagyon tetszik :)

Djuice: Mobilinternet: mennyibe kerül, hány GB, lemondható, túlszámlázási díj

nagyon megköszönném a válaszokat, belépek én is klubba sztem, csak nem akarok ráfázni

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#338) ABE válasza Bluegene (#337) üzenetére


ABE
őstag

1. Csak a YouTube esetén támogat flash-t, amúgy felejtős. De ugye ez a mobilok többségénél még mindig probléma.
2. Weboldalakat rendesen megjelenít az Opera Mini, a gyári böngésző nem az igaz.
3. Az Opera Miniben beállítható, hogy gyenge minőségben töltse le a képeket, tényleg kicsi adatforgalmat generál.
4. A gyári böngésző a Dolfin, de Opera Mini rárakható.
5. WiFi-ben szerintem ne gondolkozz, tapasztalataim alapján a legtöbb helyen le van kódolva, vagy egyszerűen nem kapcsolódik a mobil. Ajánlott a mobilnet mindenképpen.
6. Nem jár hozzá tok, érdemes venni rá, mert könnyen karcolódik a hátlap nagyon.
7. A készülék számolja a perceket, de ugye a percalapú számlázás miatt ez nem mérvadó. Az adatforgalom viszont pontosan követhető, de ha végre jó lesz az online felület a Djuice-nál, akkor elvileg ott is lehet majd követni.
8. Beépített jegyzet van, java-s programok felmennek rá, van rá játék bőven (pl. a Samsung S5230 játékai teljesen kompatibilisek).

Ha Djuice előfizetésre veszed, akkor a 100 MB forgalom 500 forint havonta. Ez bőven elég, ha nem videókat nézegetsz YouTube-on. :K Egyébként szabadon lemondható, ez csak opcionális szolgáltatás. Keret túllépése esetén nem tudom, hogy mennyit kell fizetni. :B

[ Szerkesztve ]

(#339) Bluegene válasza ABE (#338) üzenetére


Bluegene
addikt

és a Westendben van Wifi?
vagy a
MAmmuthban?

jah még1 kérdés: opera miniben lehet egyszerre több tab-on netezni? vagy csak 1?
illetve lehet rárakni msn klienst?

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#340) Bluegene


Bluegene
addikt

[link]
mit találtam, mi az a fon hotspot?

egyébként ezt meg tudja jeleníteni a mobil?

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#341) ABE válasza Bluegene (#339) üzenetére


ABE
őstag

Nem vagyok járatos a Mammutban és a Westendbe, sajnos ezt nem tudom. :B

Opera Mini 5-ös verziója tud egyszerre több lapot is kezelni.
Gyárilag van rajta egy Palringo nevű kliens, ami kezeli az MSN fiókot, de létezik hozzá más program is, pl. a Nimbuzz. :K

(#342) Bluegene válasza ABE (#341) üzenetére


Bluegene
addikt

jah és filmlejátszással hogy áll a teló?

lejátszik rendesen egy rendes filmet, amit árkonvetálunk?

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#343) Teasüti válasza ABE (#338) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Keret túllépése esetén nem tudom, hogy mennyit kell fizetni.

Harmincegy-két forintot megabájtonként.

(#344) RasHaN válasza Bluegene (#342) üzenetére


RasHaN
aktív tag

szereztem rá komplett filmet, kb 550 mega, kiválóan viszi, szép minőséggel, és gyors a keresés is filmen belül, nem szaggat.

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#345) RasHaN válasza Bluegene (#340) üzenetére


RasHaN
aktív tag

http://www.hotspotter.hu/hu/fon/

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#346) Bluegene válasza RasHaN (#344) üzenetére


Bluegene
addikt

és milyen felvbontásban? 320x240?

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#347) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

No, ma próbálgattam kicsit WeTravelt és GMapst menet közben. Az utóbbi kb 5 perc után lövi csak be a pozícióm, viszont egyből nagy pontossággal, Google Hybriden jól néz ki a dolog. Ugyanakkor buszon ülve menet közben igen pontatlanul mutatta a pozícióm és pár perc után ott ragadt egy koordinátánál, lehet gyenge volt a jel a járművön (vagy a felhők miatt). A WeTravel viszont gyorsan észleli a jelent és megtalálja hozzávetőleges pozíciómat, tud 3D-s navigálást és viszonylag pontosan mutatja menet közben a pozíciót és a sebességet, meg vagyok vele elégedve. Szóljon valaki ha hangokat be tudta lőni (olvastam valahol h másnak sem szólalt meg). Amúgy meg egy ilyen 14 órás töltés után mintha többet bírna az akksi, de lehet hogy csak én fogyasztom kevésbé.

Ha a WiFi be van kapcsolva az Opera automatikusan azt használja, vagy külön be kell állítani?

[ Szerkesztve ]

(#348) ABE válasza Bone123 (#347) üzenetére


ABE
őstag

Tapasztalatom a WiFi-vel

Egyébként az adatforgalom-számlálót is megnéztem, és ha WiFi-n kapcsolódik, akkor netezés után változatlanok az értékek, tehát nem a mobilnetet használja élő WLAN kapcsolat esetén (a lényeg, hogy tényleg kapcsolódva legyen egy hálózathoz).

[ Szerkesztve ]

(#349) RasHaN válasza Bluegene (#346) üzenetére


RasHaN
aktív tag

igen.

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#350) Meekrob


Meekrob
tag

Sziasztok!

Tegnap vettem én is egy monte-t, pont erre számítottam, nagyon meg vagyok vele elégedve. Amire nekem kell, arra jó. Amúgy nagyon jó fejek voltak djuiceosok, 15-ből még 10%-ot is engedtek ,mert már rég pannonos voltam (9év kb),és első hónapot se kellet előre kicsengetnem :).

De. Itthon wifire csatlakoznék, csak routerrel szenved egy darabig, aztán ledob. Mac szűrés bekapcsolva, megadva, wpa2-psk tkip kódolással, jelszó helyes. Valaki hasonlót tapasztalt már? Esetleg ötlet? Próbáltam szűrések nélkül is, de úgy se ment ahogy emlékszem. De mindjárt megpróbálom teljesen megnyitni a hálót és úgy is. Amúgy tp-link asszem 642 router, b/g képes, szal ez nem lehet a gond. Amúgy teló wifije jó, djuice-boltban gond nélkül ment.
(we travelt ma próbáltam, nem talált meg még, de nem használtam sokat)

Kieg: kipróbáltam kikapcsolt titkosítás, és mac szűrés mellett, de így sem megy a wifi :( A router viszont érzékeli a kapcsolatot, pár packetet küld is, de 1-2 perc után a monte azt írja ki h szétkapcsolva.

Előre is köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.