Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) D@ny7 válasza Mardel_pro (#500) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Első lépésben töröld le a kijelzőt jó alaposan, ne maradjon rajta semmilyen szennyeződés sem, ha van otthon szemüvegtörlő az szerintem tökéletes erre a célra,papírzsepit semmiképpen ne mert az porszemeket hagy maga után.
Második lépésben pedig a fóliát úgy tegyed rá hogy egy kis részt ráragasztassz a kijelzőre és utána folyamatosan húzod le a maradék védőfóliát és ragasztod rá a kijelzőre.
Ami nagyon fontos hogy pontosan ragaszd rá, mer visszaszedni már nem nagyon lehet mert tuti biztos hogy porszem kerül rá, ha meg véletlenül mégis kerül alá por akkor ne ujjal akard leszedni mer azzal csak több port teszel rá, inkább próbálkozz valami lapos de nem éles szerszámmal, és ha lehet akkor a ragasztós fele a fóliának ne felfele legyen mer úgy rászáll a por. Ennél jobb ötletem nincs, ha valakinek van írja bátran, én is kíváncsi vagyok rá.

(#502) Mardel_pro


Mardel_pro
csendes tag

Rendben köszi, megpróbálom valahogy így =)
Szerintem kiviszem a telót a teraszra...valszeg ott nem lesz annyi por mint a házban .. :D
Vettem a gigatelnél fóliát azt el is csesztem sikeresen... csak szeretném megoldani, hogy a zsebemben ne karcolódjon, meg a fólián jobban csúszik az ujjam.. :)

(#503) spigy


spigy
csendes tag

Hali! Lehet erre a telefonra ilyen mozgásérzékelős játékot rakni? ( Az a golyós játék érdekelne ahogy döntöd a telót ugy mozog) köszi:)

(#504) D@ny7 válasza spigy (#503) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Ha ilyen játékot találtok akkor feltétlen osszátok meg, engem is érdekelne, én eddig csak symbianos telókra ismerek ilyent.

(#505) spigy válasza D@ny7 (#504) üzenetére


spigy
csendes tag

én már 1 órája keresem..tuti kell lennie Java-ba is:) vagyis remélem mert kegyetlen jó játék:)

(#506) Mardel_pro


Mardel_pro
csendes tag

[link] itt nézz körül... hátha =)

(#507) Armahun válasza Mardel_pro (#500) üzenetére


Armahun
addikt

Mézeskendő (festékboltban tudni fogják)

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#508) hardline


hardline
senior tag

Megtenné vki, h lefotóz nem éppen megfelelő körülmények között vmi szöveget?(olyat ami lapon van, nem kocsiból hirdetőplakátot - az se ideális mondjuk :D)
A lényeg az lenne, hogy mennyire olvasható egy zh sunyiban lelőve :)

(#509) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Accelerós játék nem fog működni monte-n.
Lásd másik montés topik...

(#510) Teasüti válasza hardline (#508) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Szarul, főleg, ha közelről fényképezel. :DDD

Épp hogy csak az olvashatóság határát súrolja. Ha erre kell, akkor nem montét vennék.

[ Szerkesztve ]

(#511) Teasüti válasza Mardel_pro (#500) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ajánlom az invisible shield logout-os írást! :K
Részletes tapasztalatokkal, h hogy helyezz fel egy fóliát.

(#512) hardline válasza Teasüti (#510) üzenetére


hardline
senior tag

Nem erre kell, csak érdekel, hogy azért olvasható-e a dolog. De képet még nem kaptam :P
Az elég egyértelmű, hogy rossz minőségűek az így készített képek, de melyik hasonló képességű telefon esetében nem?
Épp ezért cserélem le az 5 megapixeles autófókuszos G600-am, mert nem a kamera a lényeg. Ha az lenne, nem váltanék. Sztem ez elég egyértelmű.

(#513) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Üdv! Várható, hogy egy fw frissítéssel bekerül a qwerty, vagy erre ne számítsak? Köszi!

(#514) roti86 válasza hardline (#512) üzenetére


roti86
őstag

Kb. ilyen képet csinálhat. Ez ugyan S5230-al lett készítve, de a kettő kamerája szvsz megegyezik: Link

Kár, hogy nincs benne autofocus :(((

[ Szerkesztve ]

(#515) Teasüti válasza roti86 (#514) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nagyjából, ha egy 10-20 centivel messzebbről kapod le, akkor talán élesebb picit.
[link]
[link]
Ezek nem megfelelő körülmények. :P ...gyenge fényviszonyok.

(#516) norbest válasza Teasüti (#515) üzenetére


norbest
aktív tag

Nem lettek ezek rosszak! Én is makróval szenvedek

(#517) Teasüti válasza norbest (#516) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Hát fix fókuszos gépeket nem makrózásra találták ki. :)

(#518) hardline válasza roti86 (#514) üzenetére


hardline
senior tag

& (#515) Teasüti

Köszi szépen, egész olvasható a dolog, a lényeg kibogarászható.

roti86: logisztika? :)

(#519) roti86 válasza hardline (#518) üzenetére


roti86
őstag

Jah, logisztika, 2 hét múlva államvizsga logisztika szakirányon. :F

[ Szerkesztve ]

(#521) jberces válasza ABE (#322) üzenetére


jberces
csendes tag

Próbálkoztam az XEJD1-el és az XXJC1-el is.

Az XEJD1-ben van magyar menü és SMS nyelv gyönyörű hosszú ő-vel és ű-vel. Viszont a zenelejátszó cirill betűket ír az ékezetes betűk helyett, hiába van a képernyő nyelv magyarra állítva.

Az XXJC1-ben nincs magyar nyelv támogatás egyáltalán, de legalább az ékezetes betűket elfogadhatóan kezeli (persze a hosszű ő és ű hullámos).

Ja, és miután rátöltöttem ezeket a firmwareket, a kios azt mondja, hogy nem támogatja a telefon a telefonkönyv, sms, stb. ide-oda másolgatását.

Van valami megoldás ezekre a problémákra?

(#522) littlerock


littlerock
aktív tag

Sziasztok!

honnan tudok játékokat szerezni erre a telefonra? konkrétan a Jewels érdekelne, de jót, használhatót, és gazdaságost nem találok sehol...

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#523) GZoli7 válasza hardline (#518) üzenetére


GZoli7
senior tag

Jó fényviszonyok mellett elég jól fényképezhető a szöveg, még ki is lehet venni.
Én azért inkább a nyomtatott dolgokat felmásolom rá és nagyon tutin tudok puskázni róla.

(#524) baliqua


baliqua
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég vettem egy ilyen telót, és abszolút kezdő vagyok wifi terén.
Valaki tud segíteni, hogyan és miket kell beállítanom a telómon, hogy biztonságosan tudjak netezni wifi-vel?

Előre is köszi a válaszokat!

üdv,

baliqua

(#525) D@ny7 válasza baliqua (#524) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Semmit. Telefonon semmit nem kell állítani, nem is nagyon tudsz. Maximum routerbe tűzfalat bekapcsolod, ettől talán biztonságosabb.

(#526) Teasüti válasza D@ny7 (#525) üzenetére


Teasüti
nagyúr

És mitől kell félteni? Őszintén.

(#527) D@ny7 válasza Teasüti (#526) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Nem sok dologtól , de azért nem árt az óvatosság :)

(#528) VarszegiV


VarszegiV
csendes tag

Megjött a ceruzám Hong Kongból. Csalódtam. Nagyon gáz. Megbántam hogy megvettem, bár nem lehetett tudni mennyire lesz működőképes. Na ok, nem sokat buktam rajta. Szóval 90%-ban használhatatlan. Az ujjammal hamarabb megnyomom. Irtó erősen kell vele nyomkodni és még akkor sem biztos hogy érzékeli. Görgetni meg abszolút nem lehet vele, mármint tekergetni. Szóval gáz. :( Ez kifejezetten Montera volt. Ne vegyetek ilyet! :(

Vettem egy tokot is hozzá az egyelőre elég jónak tűnik.

(#529) VarszegiV


VarszegiV
csendes tag

Más!
Hétvégén netezés közbe beleszaladtam egy flash-es oldalba, kétszer is kiírta hogy kevés a memória. Ez annyira betett a telefonnak hogy kiakadt. Az általam használt / berakott csengő és sms hangot nem tudta értelmezni, azt írta ki hogy rossz fileformátum és emiatt tök néma lett a telefon. Nem volt hangja sem az sms-nek sem a hívásnak, holott előtte teljesen normálisan működött. Gondolom kiakadt a kevés memóriától.Egy újraindítás segített csak a dolgon. Ezt csak azért írom le hogy ilyet is tud csinálni, figyeljetek.

(#530) GZoli7


GZoli7
senior tag

Meg is jött a fólia Hong-Kongból. Az ABE által linkelt embertől rendeltem, kicsit több, mint 2 hét alatt ideért. Most már csak fel kell tenni...

(#531) D@ny7 válasza VarszegiV (#529) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Hát néha ilyen is megesik, nekem eddig nem csinált még hasonlókat, de ha egy restart megoldja a dolgot akkor szerintem nagy gond nincs. Akkor van gond ha a probléma nem szűnik meg.

(#532) richa


richa
csendes tag

Sziasztok!

Djuice-nál számlás 20 csomagban vagyok és most van egy olyan akció, hogy egy 500FT-s szolgáltatást lehet választani ingyen. Egy szám fél áron hívása és a 100mbs ingyen internet között vacillálok. Nem szoktam internetezni telefonon maximum menetrendet, kajarendelést más nem is jut eszembe amit megnéznék, de így, hogy 100mb ingyenes, lehet jobban kihasználnám. Arra lennék kíváncsi hogy kb. mennyire elég ez a 100mb? milyen adatforgalmat generál a telefon egy átlag oldal betöltésekor? és ha nincs a 100mb ingyen akkor az internetnek milyen tarifái vannak? Ha féláras telefonszámot választanék nagyjából 200-300Ft-t spórolnék egy hónapban. Szerintetek melyik érné meg jobban?

A válaszaitokat előre is köszönöm!

(#533) t_a_m_a_s válasza Teasüti (#509) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Lásd másik montés topik...
Belinkelnéd melyik az? Benéznék oda is...

Holnap majd jól beletépünk...

(#534) VarszegiV válasza richa (#532) üzenetére


VarszegiV
csendes tag

Én mindenképpen a netet választanám ha már ilyen jó kis telefonod / telefonunk van. Holnaptól nekem is él, ma rendeltem meg.
Most mi az a 2-300 Ft amit havonta megspórolsz? Lótúró, 1 kg kenyeret kapsz annyiért. Inkább a net. Elég lesz az a 100 Mega.

(#535) D@ny7 válasza richa (#532) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Szerintem meg gondolt át hogy mennyit telefonálsz és hogy mennyit tudnál netezni, és ezek alapján döntsd el melyiket tudnád kihasználni jobban.

(#536) Mardel_pro


Mardel_pro
csendes tag

Egyik nap neteztem és kiakadt egy oldalon ezután átdobott egy feladat kezelőbe. A kérdésem annyi, hogy a feladat kezelőt el tudom e érni valahogyan másképp?

(#537) Mardel_pro


Mardel_pro
csendes tag

aki Jewelt keresett: [link]

(#538) D@ny7 válasza Mardel_pro (#536) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Ha picit visszaolvasol kiderül hogy sehogyan, :(

[ Szerkesztve ]

(#539) D@ny7 válasza Mardel_pro (#537) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Ezzel csak az a baj hogy nem ennek a telefonnak a képernyőjére van megcsinálva. :F

(#540) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

[link]

Szerintetek ez a mobil-TV kábel kompatibilis a Montéval és használható a leírtakra (kép videó stb. megjelenítésére TV-n)?

[ Szerkesztve ]

(#541) RasHaN válasza Bone123 (#540) üzenetére


RasHaN
aktív tag

nem

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#542) D@ny7 válasza Bone123 (#540) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Nem! már a csatlakózó se jó, sokkal nagyobb mint ami a monte-ban van.

(#543) Teasüti válasza t_a_m_a_s (#533) üzenetére


Teasüti
nagyúr

(#544) t_a_m_a_s válasza Teasüti (#543) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Köszi, közben én is megtaláltam (tudom, kereső a barátom...) :DD

Holnap majd jól beletépünk...

(#545) qzin


qzin
csendes tag

montihoz tok?[link]

(#546) qzin


qzin
csendes tag

tudja valaki esetleg,hogy a tel.beáll.etikett mód bekapcs módban mikor (hogy) működik,vagy csak nálam nem jön össze.
aztán találtam 1 ilyen ismertető leírást:
" Érdekes újdonság az a megoldás, hogy minden funkcióhoz egy betűt rendelhetünk, amit a zárolt és sötét képernyőre rajzolva egyből el is indít a készülék. Vagyis hiába van lezárva a telefon, ha rárajzolunk a kijelzőre egy H betűt, már indíthatjuk is a telefonhívást. Zseniális! "
ezt próbálta már valaki,és ha igen hogy lehet beállítani ? mert erről nem szól az írás.

(#547) qzin


qzin
csendes tag

bocsi ! :B már meg is találtam , az intelligens feloldásnál.ám az etikett mód továbbra is talány. :U

(#548) D@ny7 válasza qzin (#547) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Elvileg ha megfordítod a telefont akkor elnémul a hang, de akárhogy próbáltam valahogy nem akar. Lehet bejövő hívásnál működik?, vagy hívás közben? mondjuk utóbbinak nem sok értelme lenne :DD

Az intelligens feloldásról csak annyit hogy, nem valami pontos, pl beállítottam a Rádiót a R-re, wifit a W-re, bluetootot a B-re, és hát volt mikor az R-re bluetoot-ot adott elő vagy wifi-t. volt mikor harmadszóra adta elő amit én szerettem volna tőle :))

[ Szerkesztve ]

(#549) zedok


zedok
senior tag

hello! Ma vettem meg a telót! és a kérdésem a GPS-el kapcsolatban lenne, hogy csak nettel müködik? vagy van valami külön szoftver amivel esetleg net nélkül is lehetne? :) előre is köszi!

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#550) D@ny7 válasza zedok (#549) üzenetére


D@ny7
aktív tag

A google maps az igen, de vannak offline java gps-ek is mint pl Wetravel vagy trekbuddy. Nekem sajnos egyik sem akart megfelelően működni :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.