Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16601) csusza`


csusza`
senior tag

Nos, végre, jó hosszú huza-vona után meglett a Spicám.

T-s 1.5 van rajta, úgyhogy kapásból repül rá egy 2.1.

NPS meg sem látja a telót... :Y

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#16602) Cyberbeni válasza rebeL1899 (#16599) üzenetére


Cyberbeni
addikt

a teljes verziós progikban nincsenek reklámok.
vagy van egy olyan progi, hogy adfree android (marketen ingyenes), ezt most tettem fel, de eddig nem sikerült működésre bírni.
@csusza: usb hibakeresést kapcsold be. de lehet hogy még a t-s frissítés nincs fent a samsung magyar szerverén.

[ Szerkesztve ]

(#16603) csusza` válasza Cyberbeni (#16602) üzenetére


csusza`
senior tag

Akárhogyan is, ha kell, Odinnal frissítem... Itt van rá az egész éjszakám :)

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#16604) csusza`


csusza`
senior tag

Van akinek már sikerült NPS-el T-s Spicát frissíteni 2.1-re?

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#16605) csusza`


csusza`
senior tag

Illetve még egy kérdés... JF2 firmware-t raktam fel. Kérdés, hogy az alsó négy "fix" ikont nem lehetne mégis megváltoztatni? Más igényeim lennének az alsó 4 fix ikont illetőleg!:)

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#16606) duffbeer válasza csusza` (#16605) üzenetére


duffbeer
őstag

Sok home felület van, próbáld kia a launcherpro-t. A gyárit hamar le fogod cserélni.:)

(#16607) duffbeer válasza domosia (#16600) üzenetére


duffbeer
őstag

Navégre! Ezer köszönet. Ilyet kerestem már régóta, aminek nem kell futnia a háttérben, hogy ezt a funkciót elérjem! :R :R

(#16608) petipetya válasza domosia (#16600) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nagyszerű progi - ezzel nagyon kényelmessé vált a telefon. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#16609) Saccco válasza rebeL1899 (#16599) üzenetére


Saccco
nagyúr

Amíg ingyenes appokat használsz addig nem fognak eltűnni a hirdetések a telefonodról.
Max nem látod őket, ha éppen nincs net kapcsolatod.

Skynet258:
Gondoltam, hogy ilyen rafkós választ kapok... :P

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#16610) adamfriday


adamfriday
senior tag

Én a Silent Toggle Widget-et használom némításra, 3 állása van, néma/rezgő/normál.

(#16611) duffbeer válasza adamfriday (#16610) üzenetére


duffbeer
őstag

Én is azt használtam, de ha már a 2.1ben van ez a lock screen funkció, jó lenne, ha gyárilag ki lehetne választani, hogy rezgő, vagy néma legyen, esetleg mindhárom egymást követve.

(#16612) Vagany válasza duffbeer (#16611) üzenetére


Vagany
őstag

Igen, de az a baj, hogy ez a Silent Mode Jammer - a nevéből következően - teljesen kiiktatja a silent mode-ot, pedig néha jól jöhet, hogy teljesen néma legyen a teló (rezgés se legyen).
Ezért használok én is egy vidgetet erre a célra a kezdetektől: ringer toggle widget. Ugyanazt tudja mint amit adamfriday is írt, de ez jobban tetszik, mint az övé :) .

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#16613) antalze


antalze
tag

Sziasztok!

Ti milyen e-mail klienst használtok? Mert most szembesültem a ténnyel, hogy a beépített Gmail nem tud másolni, beilleszteni. Van erre megoldás? Köszi

(#16614) adamfriday válasza antalze (#16613) üzenetére


adamfriday
senior tag

K-9 mail. Tudja a copy/paste-et is, meg szerintem mindent amit tudnia kell.

(#16615) antalze válasza adamfriday (#16614) üzenetére


antalze
tag

köszi :)

(#16616) ngabor2


ngabor2
nagyúr

nagy problémám van. megvettem régebben a Document To Go-t (valóban megvettem, 9 dollár volt), most meg nem tudom aktiválni. újra letöltöttem a (z elvileg ) regisztrált cuccot, de a telepítés után mindig azt írja, hogy nem regisztrált. újból regisztrálni se tudom, mert nem tud csatlakozni az alkalmazása a nethez (előtte ugyan azon a készüléken töltöttem le, tehát netkapcsolat van). hogyan tudnám a regisztrált verziómat feltenni, hogy működjön?

(#16617) herni


herni
tag

Nagyon sokszor szarakodik a Market-em. Rányomok hogy letöltés behozza hogy Starting download... és utána semmi és csak a market kilövése után tudom letölteni (ha tudom)
Erre tudtok mondani valamit?

Samsung Galaxy Spica -> Galaxy Ace -> Galaxy S -> Galaxy S II -> Galaxy S4 LTE

(#16618) dni


dni
őstag

Sziasztok!

Sajnos nem találtam nagy Android topicot így itt teszem fel a félig off kérdésem.

Megtudnátok mondani, hogy hogyan lehetne elérhetővé tenni a 2.2-es sdk-ban emulátorban a Market-et? (1.5-el sikült egy leírás alapján megcsinálnom)

Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#16619) duffbeer válasza dni (#16618) üzenetére


duffbeer
őstag

Ha itt nem kapsz választ, esetleg nézz be ide.

(#16620) konkolyz válasza ngabor2 (#16616) üzenetére


konkolyz
tag

Vásárláskor nem kaptál egy e-mailt a szükséges kódokkal?
Nekem ez van:
1) Documents To Go Viewer Upgrade to Full Version Key (Android), English [Product Code: XXXX-XXXXX-EN-UPG-EL] Version: 2.003
User Licenses Purchased: 1
Media: ELEC (Electronic Download)
-->> Registration Number: xxxxxxxx-5093
-->> Activation Key: EDEE-XXXXXXXXXXXX

Activation Instructions
1. Launch Documents To Go Viewer Edition on your Android Smartphone
2. Hit your "Menu" button and choose "About Documents To Go"
3. Hit your "Menu" button again when in the "About Documents To Go" screen
4. Hit "Activate" to complete the activation process

[ Szerkesztve ]

(#16621) honeker válasza domosia (#16600) üzenetére


honeker
őstag

:R

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#16622) ngabor2 válasza konkolyz (#16620) üzenetére


ngabor2
nagyúr

de igen, e szerint próbáltam eljárni. a 3. pontnál a menü gombra semmit nem csinál. pontosabban ha hosszan nyomom, feljön a billentyűzet, ami semmire nem használható.

(#16623) konkolyz válasza ngabor2 (#16622) üzenetére


konkolyz
tag

Mikor feltelepíted első indításnál, ha csak simán az elején a regisztrációhoz beírod a nevet és azt az email címet amit vásárláskor használtál úgy sem megy?
Esetleg próbálj meg egy Alkalmazások/Alkalmazások kezelésénél egy adattörlést...
Ha semmiképp nem megy szerintem support, regisztrált e-mail cím megadásával biztosan segítenek

(#16624) konkolyz válasza konkolyz (#16623) üzenetére


konkolyz
tag

Elnézést, most néztem ott nincs külön csak adattörlés :(

(#16625) ngabor2 válasza konkolyz (#16623) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ott kezdtem, azt mondta, hogy nem tud az alkalmazás kimenni a netre, ellenőrizzem az apn-t, meg a jogosultságokat. a dolphin meg a gmail ki tudott menni, úgyhogy ezért is nem értem.

volt uninstall is, és újból letöltött cucc újbóli telepítése, a helyzet változatlan.

[ Szerkesztve ]

(#16626) dni válasza duffbeer (#16619) üzenetére


dni
őstag

Köszönöm, csak tudnám, hogy miért nem adta ki ezt a topicot a kereső :F

(#16627) konkolyz válasza ngabor2 (#16625) üzenetére


konkolyz
tag

:( Nincs több ötletem, most próbáltam, nálam uninstall + reinstall után működik.
Ha rootolt a telefonod, még talán a dalvik/cache wipe segíthet

(#16628) ngabor2 válasza konkolyz (#16627) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem rootolt.

mod: már a weboldal is hibát ír ki,m remélhetőleg valóban csak náluk van hiba, és hamarosan menni fog.

[ Szerkesztve ]

(#16629) konkolyz válasza ngabor2 (#16628) üzenetére


konkolyz
tag

Még valami eszembe jutott, ha az emailben szereplő címről töltötted, próbáld meg a marketről. Rom csere után, illetve kb fél órával ezelőtti válaszomnál is simán marketről töltöttem, nem az emailben kapott címről.

Közben látom, bízzunk benne, hogy náluk a hiba :K

[ Szerkesztve ]

(#16630) honeker


honeker
őstag

emberek.........miért nem tudok belépni regisztrálva is vagyok....http://samsung-firmware.webs.com/WEBPROTECT-samsungandroidi5700.htm

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#16631) panelninja


panelninja
csendes tag

Hello!
Mas is tapasztal recsegest zenehallgatas kozben? Tobb lejastzoval is probalkoztam, nagyjabol ugyanaz volt az eredmeny.. :( ? Nem reg vettem a telot, mar 2.1 volt rajta, es feltettem ra a legujabb FW-t is (I570EXXJG2). kersegeltem mindenfele megoldast 1000rel, de semmi hasznos info, csak annyi,h nem vagyok egyedul ezzel a problemaval.
Ha valakinek barmilyen megoldasrol/inforol tudomasa van, kerem jelezze (akar pm-ben is). Viszonylag sokat utazom tomegkozlekedessel, es nagyon bosszanto, hogy nem tudok normalisan zenet hallgatni.

(#16632) Liudvikas


Liudvikas
tag

helló
lehet, hogy beruházásra kerül egy spica nálam is, de mivel még nem volt androidos telóm, érdekelne pár dolog...
fontos lenne a zenelejátszó része, elég sokat hallgatok zenét telón, kb. mennyit bír? milyen a hangminőség?nem lassul be egy 4-8 gigás kártyával?
a másik fontos kérdés, hogy a mobilnetre mennyire igényes? nincs net előfizum hozzá, és nem szeretnék sokezres számlát hó végére
köszi :)

(#16633) vadászcsiga válasza honeker (#16630) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Honeker próbáld így: http://samsung-firmware.webs.com/samsungandroidi5700.htm

[ Szerkesztve ]

(#16634) honeker válasza vadászcsiga (#16633) üzenetére


honeker
őstag

köszönöm már megtaláltam...... :R

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#16635) honeker


honeker
őstag

felraktam a cpu aps-ot........mikor használni akartam fényképezés után a telo újra indult következő használatkor lefagyott.......eltávolítás............minden ok........nem komája a androio-io modot

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#16636) ngabor2 válasza konkolyz (#16629) üzenetére


ngabor2
nagyúr

megvan a megoldás... wifi. valami miatt most nem volt hajlandó a telefon netjén keresztül kimenni (korábban azon regisztráltam, jó volt). a lényeg, hogy most már működik.

(#16637) duffbeer válasza panelninja (#16631) üzenetére


duffbeer
őstag

Pár hsz-el ezelőtt volt róla szó. Sajnos android betegség. A CPU widgettel átállíthatod a procit 800MHz-re és akkor elvileg megszűnik a recsegés.

(#16638) duffbeer válasza Liudvikas (#16632) üzenetére


duffbeer
őstag

Pont előtted írták, mi a szitu a zenelejátszóval. Ha nem recseg, szerintem teljesen jó a minősége.
Nem lassul nagyobb kártyával.
A mobilnetre nagyon "igényes". Ha nincs előfizetésed, ajánlott azonnal tiltani, mert hamar felmászik rá. Véleményem szerint mobilnet nélkül egy ilyen telefont nem tudsz igazán kihasználni.

(#16639) Skynet258 válasza honeker (#16635) üzenetére


Skynet258
veterán

"androio-io modot"

Ez mi akar lenni, csak nem az Andro-ID rom? :DDD

https://geekpulse.hu

(#16640) honeker válasza Skynet258 (#16639) üzenetére


honeker
őstag

való színű...a kicsomagolás után ez a mappa neve.......nem én találtam ki

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#16641) konkolyz válasza ngabor2 (#16636) üzenetére


konkolyz
tag

Örülök, hogy sikerült, erre nem gondoltam, de legközelebb már tudni fogjuk :)

(#16642) BalanceR


BalanceR
addikt

Használja valaki a PDAnet USB tetherjét?
Nálam nem akar működni....
telepítettem a telóra, meg a gépre is, de a számítógépen azt írja, ha Samsung telefonnal akarom használni, előbb töltsem le a drivert az oldalukról, viszont ott csak Behold, meg Moment driver van... :W :F

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#16643) Cyberbeni válasza BalanceR (#16642) üzenetére


Cyberbeni
addikt

easytether esetleg működik.

(#16644) Skynet258 válasza honeker (#16640) üzenetére


Skynet258
veterán

Akkor inkább szedd le ezt, mert mi biztos nem adtuk neki ezt a nevet, hogy "androio-io mod" ;) Gondolom nem az andro-id fórumból töltötted?

https://geekpulse.hu

(#16645) veszter007


veszter007
csendes tag

Sziasztok!
Abban kérném a segítségeteket, hogy eddig a Weather widget-et (free) használtam, ami tökéletesen megfelelt nekem (szép, jó, viszonylag valós értékeket mutatott...). Sajnos jó pár napja ugyan azt az előjelzést, aktuális hőmérsékletet... mutatja (mintha beragadt volna :(( ). Próbáltam újra telepíteni... de semmi változás. Nem tudjátok mi lehet a gond?
Esetleg, ha valakinek meg van a Weather & Toggle, az tudna segíteni, honnan érdemes ...?
Előre is köszi

(#16646) Mcfery válasza veszter007 (#16645) üzenetére


Mcfery
tag

Hi!

Ezt próbáltad? [link]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#16647) duffbeer válasza BalanceR (#16642) üzenetére


duffbeer
őstag

Én használom és szépen működik. Nem emlékszem miket írt ki, anno KIES és NPS volt a gépen. Semmi egyebet nem telepítettem.

(#16648) QG


QG
tag

Hetente legalább 4x előfordul, hogy miután lezár, nem old fel. Mármint meg sem jelenik a kioldó képernyő, fekete marad, akármit nyomok. Ha hívom, semmi reakció, de a hívó szerint kicsöng.
Van valakinek ötlete? Az számít, hogy mi van telepítve, vagy hogy mi fut?

Kösz,
QG

“Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy means that 'my ignorance is just as good as your knowledge.'” ― Isaac Asimov

(#16649) Bridgedale


Bridgedale
csendes tag

Sziasztok!

Valaki elküldené nekem a 2.1 alatt már nem létező "facebook pop" hangot!

Köszi,
L

(#16650) veszter007 válasza Mcfery (#16646) üzenetére


veszter007
csendes tag

Szia
Kipróbáltam, de sajna nem tudok semmit állítani rajta (mármint várost...), pedig jónak tűnne

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.