Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16201) delbarta válasza smog86 (#16198) üzenetére


delbarta
senior tag

Ennek a telefonhoz semmi köze. A kártyád szolgáltatásainál van aktiválva. A kártya tartalmazza az elérés beállításait. Ha belerakod egy készülékbe, az automatikusan felismeri a beállításokat és ha valamelyik program netet akar használni, megpróbálkozik a beállítás szerinti útvonalon. Mivel engedélyezve van az előfizetésedben a start csomag, ezért sikerül is neki. Te meg fizeted a hatalmas összegeket, vagy ameddig a kártyádon pénz van.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#16202) smog86 válasza adamfriday (#16200) üzenetére


smog86
senior tag

Net nélkül úgysem mész semmire ezzel a telóval.
Már mért ne mennék? Annyi ingyen WIFI-s hálózat van, hogy minek fizetnék elő? Nem a telefonról akarok amúgy sem internetezni.

(#16203) smog86 válasza delbarta (#16201) üzenetére


smog86
senior tag

Hát de ez az hogy miért akar bármelyik program is netet használni, addig amíg megnem kérdezi hogy felcsatlakozhat-e?
Az itt a baj, hogy ha nem nyitom meg a böngészőt rajta, akkor is felcsatlakozik. (Legalábbis én ezt olvastam)

(#16204) kovacszk válasza smog86 (#16203) üzenetére


kovacszk
senior tag

Ha telepítesz egy programot az egyik ablaknál aminél okézol felhívja a figyelmet hogy miket fog használni működés közben.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#16205) Ghostface válasza legiaap (#16180) üzenetére


Ghostface
senior tag

Én múlthéten kaptam meg MobilX-től és már 2.1 volt rajta.
Köszi mindenkinek a beszámolókat a navigációs progikról.
Lookoutot vagy WaveSecuret használ valaki? Tapasztalatok, mennyire van létjogosultsága egy antivirusnak androidra, vannak már vírusok?

PSN: Nifty_Ghostface

(#16206) legiaap válasza Ghostface (#16205) üzenetére


legiaap
nagyúr

És az a 2.1-es rendszer stabil, vagy azért a jobb hatás érdekében kell rá tolni valami főzött cuccot?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16207) petipetya válasza smog86 (#16202) üzenetére


petipetya
nagyúr

A legtöbbnél korlátozzák a letöltést.

"nincs rá lezsóidő"

(#16208) Ghostface válasza legiaap (#16206) üzenetére


Ghostface
senior tag

Én nem toltam rá semmit, mert megmondom őszintén ez az első "okostelefonom" és nem értek ilyenekhez, nem is merném egyenlőre megpróbálni. Viszont 1 hét használat után stabilnak érzem, egyszer-kétszer találkoztam kisebb belassulásokkal 1-1 program megnyitásánál, de fagyás még nem volt.

PSN: Nifty_Ghostface

(#16209) adamfriday válasza smog86 (#16202) üzenetére


adamfriday
senior tag

És mindig odarohansz egyhez ha kell valami? :)) Nemcsak a "netezéshez" ajánlott a mobilnet, hanem pl a navigációhoz sem árt, a többi alkalmazásról nem is beszélve. Hidd el, hogy anélkül töredékét sem fogod kihasználni az Android rendszernek. De persze, ha te csak telefonálni meg sms-ezni akarsz akkor nem szóltam.

(#16210) OberMotz


OberMotz
aktív tag

Sziasztok,

feltettem a jf2-t+lk2.08 párost és eltűnt a menüből a samdroid tools. Hogyan lehet visszavarázsolni?

(#16211) vadászcsiga válasza OberMotz (#16210) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ebben a párosban nem is volt benne.
Egyébként meg innen letöltheted: http://www.multiupload.com/O9FMKV07OT

[ Szerkesztve ]

(#16212) smog86 válasza adamfriday (#16209) üzenetére


smog86
senior tag

IGO-hoz és Videónézéshez nem kell.
Itthon is van wifi, ha annyira kell valami és melóban is és szinte mindegyik plázában.

(#16213) Spilerke


Spilerke
csendes tag

8.4-es IGO-nál hogyan tudok több poi kategóriát is megjeleníteni a térképen? (tehát, hogy ne csak a benzinkút, repülőtér stb legyen megjelenítve)

Valaki tudna adni vagy linkelni egy nagyon részletes poi csomagot Olaszországhoz? (a poiplázások elég szegényesek)

A segítséget előre is köszönöm!

(#16214) Spilerke válasza legiaap (#16206) üzenetére


Spilerke
csendes tag

Nekem eleinte a wifi kapcsolgatásánál fagyott ki gyakran a 2.1-es rendszerrel. Valószínűleg valamelyik program okozhatta, mert mostanában már nem áll fent. Néha-néha belassul, de ezt elnézem, rengeteg szoftvert pakoltam rá.

Imádom ezt a telefont, bár viszonyítási alapom nincs, mert Nokia 3220-ról váltottam erre! :DDD

(#16215) honeker


honeker
őstag

próbálom letölteni de nem sikerül......Andro-ID FW Multiupload Mirror

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#16216) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Néha szokták kérdezni hogy lehet a Home gomb hosszannyomására előjövő gyakran használt programok listáját kibővíteni. Találtam egy programot ami bármelyik nyitott alkalmazás közben előhozható és mutatja a teljes applistát.
Smart Taskbar (sidebar)

Nekem kb. 5 percig volt fent :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16217) Marianna71 válasza smog86 (#16198) üzenetére


Marianna71
csendes tag

A Start csomagot én is megszívtam. Alapból hozzárakják minden csomaghoz. 5 perc 5 ezer forint. Lemondtam mindenféle netszolgáltatást, azóta rendben. :B
És visszaszedtem a lenyúlt egyenlegemet. :P

(#16218) duffbeer válasza smog86 (#16212) üzenetére


duffbeer
őstag

Azért néha jól jön, ha a puszta közepén van nálad net. Az én napi útvonalam azért nem merül ki ebben: otthon -> pláza -> meló -> pláza -> otthon. Nemrég egy túra alkalmával az egyik erdő közepén nézegettem, mik a legközelebbi érdekes látnivalók. A túratérképről nem is beszélve.
iGo-hoz és videónézéshez lényegesen olcsóbb eszközök is beszerezhetők...
És ahogy előttem szóltak, ennek a telefonnak tényleg úgy használod ki a tudását.

[ Szerkesztve ]

(#16219) Marianna71 válasza smog86 (#16192) üzenetére


Marianna71
csendes tag

Szerintem is csatlakozik, mivel minden csomaghoz hozzáteszik, legalábbis T-ék a Start net-et.

(#16220) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

(#16221) duffbeer válasza vadászcsiga (#16220) üzenetére


duffbeer
őstag

Amíg nem fizettem elő nekem is sikerült adatforgalmat generálnom, de a T-mobile érteít asszem 1MB után vagy hogy SMSben, így "csak" 1000ftomba került a móka.

(#16222) encoder


encoder
tag

Androidos telefon Vitamax csomagban 30 990 Ft: Vodafone 845

(#16223) BalanceR válasza encoder (#16222) üzenetére


BalanceR
addikt

Ezaz, csak jöjjenek az androidod cuccok.... :C
Kíváncsi vagyok, mikor jönnek nagyobb gyártóktól tabletek...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#16224) katalin888


katalin888
aktív tag

Az osszes nevjegyzek torlesere keresem a megoldast (PC nelkul)??!!

[ Szerkesztve ]

(#16225) Cöletibi válasza vadászcsiga (#16220) üzenetére


Cöletibi
tag

Hello!
Akkor ha megveszem a T-nél a telót,mondjam le
a start csomagot,ha nem akarok net előfizetést?
Ilyenkor wifivel tudom használni?Ha viszont kérek
hozzá net előfizetést akkor nem kell lemondani
a startot.Bocs a kérdésért,de nem akarok
feleslegesen fizetni!

(#16226) katalin888


katalin888
aktív tag

A http://forum.ppcwarez.org/ forumot ti sem tudjatok elerni?

[ Szerkesztve ]

(#16227) Camper2006 válasza katalin888 (#16226) üzenetére


Camper2006
tag

nem sajnos, lehet hogy csődbe ment?? :F

𝐍𝐨𝐰 𝐥𝐨𝐚𝐝𝐢𝐧𝐠. . .42% ▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░ 100%

(#16228) katalin888 válasza Camper2006 (#16227) üzenetére


katalin888
aktív tag

Kar lenne erte! ;)

(#16229) Camper2006 válasza katalin888 (#16228) üzenetére


Camper2006
tag

sokan siratnák az bizti :) , de fel a fejjel, mindenre van gyógyir :K

𝐍𝐨𝐰 𝐥𝐨𝐚𝐝𝐢𝐧𝐠. . .42% ▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░ 100%

(#16230) kali válasza Cöletibi (#16225) üzenetére


kali
legenda

ha új előfizetéssel vásárolod, akkor vagy kapcsolják ki a net start csomagot, vagy kérj az előfizetéshez egy apróbb csomagot (40 megabyte - 690 ft, 100 megabyte - 990 ft), itt a felénél és a keret elérésekor sms üzenetben kapsz értesítést, így ha figyelsz, akkor nem fogod nagyon túllépni a keretet! régi előfizetésnél is igazak a fent leírtak, ha nincs aktiválva valamilyen netes csomag!
ha nincs előfizetve mobilnet, attól még természetesen működik a wifi!
ha előfizetsz valamelyik mobilnetre, akkor inaktiválódik a net start!

[ Szerkesztve ]

(#16231) duffbeer válasza Cöletibi (#16225) üzenetére


duffbeer
őstag

A start csomag alapértelmezetten jár az előfizetéshez. Megveszed wifivel telepíted az apndroidot és meg van oldva. Egyébként a net csomag aktiválása egy SMS. "+NET100", vagy "+NET40" stb.

(#16232) herni


herni
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Haver telóján láttam a Sampdroidot feltelepítve és egyenlőre nem tudom mi az, milyen előnyei lehetnek, és ezt is megszeretném tudni. Továbbá, hogy hogyan kell feltelepíteni, hallotam az Odinról, hogy azzal meglehet oldani, de örülnék ha valakitől egy egyszerü leírást kapnék, továbbá tippet hogy milyen firmwaret telepítsek fel, melyiket tartjátok stabilabbnak, gyorsabbnak :) Érdekelne, hogy ez nem e jár garancia vesztéssel, a fentlévő firmware-t hogyan lehetne lementeni úgy hogy később vissza lehessen rá tenni, a fentlévöről mivel és hogyan lehet backup-ot készíteni.

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Samsung Galaxy Spica -> Galaxy Ace -> Galaxy S -> Galaxy S II -> Galaxy S4 LTE

(#16233) duffbeer válasza herni (#16232) üzenetére


duffbeer
őstag

Az egésznek az a lényege, hogy feldobsz egy gyári FW-t, majd arra pakolgatod a modokat.
Itt van egy segédlet a Spica flash-hez, ez tartalmazza a samdroid mod telepítését is. Garivesztéssel járhat a flash is és a rootolás is. Ha viszont gond van a készülékkel és visza tudsz még tenni egy eredeti romot, akkor szerencséd lehet. A telón lévő FW-t nem tudod lementeni, de beszerezhető ezen a fórumon böngészve a magyarországi kiadások ROMjai (T, pannon, független...). Egyébként olvass vissza, mert ilyen (egyébként sűrűn előforduló) kérdésekért itt meglincselnek.:)

Stabilitás szempontjából nekem jelenleg a legújabb gyári FW van a masinán, eddig sem fagyás, sem force close, sem random újraindulás nem volt.

(#16234) L.L.


L.L.
senior tag

Mobilism.org

http://93.174.93.90/index.php

(#16235) Camper2006 válasza L.L. (#16234) üzenetére


Camper2006
tag

átalakult?

[ Szerkesztve ]

𝐍𝐨𝐰 𝐥𝐨𝐚𝐝𝐢𝐧𝐠. . .42% ▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░ 100%

(#16236) Kakumix válasza katalin888 (#16224) üzenetére


Kakumix
senior tag

Szerintem a Settings->Privacy->Factory data reset törli a névjegyzéket IS minden mással együtt. Másik drasztikus módszer a ROM csere, ill. lehet keresni a marketen erre a célra valami programot ami tudja ezt. Vagy browser-rel belépsz a gmail fiókodba ott a lap alján "mobil"-ról "alap html" nézetre váltasz, bemész a címtárba és ott is tudod törölni a névjegyeket ami után a következő szinkronizáláskor a telefonról is törlődnek.

Legyen szép napod!

(#16237) L.L. válasza Camper2006 (#16235) üzenetére


L.L.
senior tag

Már régóta mobilism a neve, csak a ppcwarez átirányított. Pár napja valami hiba lehet, mert csak így lehet elérni, az ip-vel.

(#16238) OberMotz válasza vadászcsiga (#16211) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Köszönöm, az APP2SD beizzításához kellett.

(#16239) Skynet258 válasza katalin888 (#16226) üzenetére


Skynet258
veterán

De miért nem használjátok a google-t, hamar meg lehetne találni ám a másik ilyen jellegű és nagy fórumot... :U

https://geekpulse.hu

(#16240) katalin888 válasza Skynet258 (#16239) üzenetére


katalin888
aktív tag

Valoban... Koszi!

Amugy mar igy sem elerheto :http://93.174.93.90/index.php

(#16241) Cöletibi válasza duffbeer (#16231) üzenetére


Cöletibi
tag

Kali és duffbeer köszönöm a válaszokat!

(#16242) delbarta válasza katalin888 (#16240) üzenetére


delbarta
senior tag

Próbáld így http://94.102.49.151

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#16243) Camper2006


Camper2006
tag

Valakinek meg van már az új LauncherPro Plus?

𝐍𝐨𝐰 𝐥𝐨𝐚𝐝𝐢𝐧𝐠. . .42% ▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░ 100%

(#16244) petipetya


petipetya
nagyúr

A root explorerben legyalultam ezeket:
/system/app/gtalkservice.apk
/system/app/Talk.apk
/system/app/TalkProwider.apk

Utána a marketre és a gmail szinkronizálásra ezt írja a telefon: A com.google.process.gapps folyamat váratlanul leállt, kényszerbezárás.

A konyhában főztem egy rom-ot, abból kiszedtem a gtalk-ot, újratelepítettem, látom is a gtalkservice.apk-t, Talk.apk-t és a TalkProwider.apk-t a /system/app-ben, de akkor is a kényszerbezárásos hiba jön elő. Restart megvolt.

Rányomtam a gtalkservice.apk-ra, telepítettem, de nincs meg a menüben és kényszerbezárást ír a marketre és a szinkronizációra. restart szintén megvolt.

Hogyan tudom helyrehozni?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#16245) adamfriday válasza Camper2006 (#16243) üzenetére


adamfriday
senior tag

Meg.

(#16246) Ronin-


Ronin-
senior tag

tényleg, ezt a gtalkot le lehet valahogy zúzni a telóról? meg egyéb hasonló gyári cuccokat ? mert állandóan elindul magától a háttérben és idegesít,mert soha nem használom..

(#16247) germinator66


germinator66
aktív tag

Az mitől lehet, hogy ha a Kies/Telefonkönyv-ben megpróbálom tallózni a szg. mappáit, akkor mindenre azt írja, hogy 'A mappa nem létezik!'?

(#16248) petipetya válasza petipetya (#16244) üzenetére


petipetya
nagyúr

Megoldva!
- Letöröltem a /system/app mappából ezt a hármat, majd restart.
- Az alkalmazások listájában letöröltem ezt a hármat, és valami com.provide nevű dolgot, vagyis összesen négyet, majd restart.
- A konyhából letöltött rom-ból kiszedtem a gtalkservice.apk-t, Talk.apk-t és a TalkProwider.apk-t, bemásoltam a /system/app mappába, majd restart.
- A /system/app mappában rányomtam mindháromra, feltelepítettem őket, majd restart.

És láss csodát, minden működik, mint azelőtt: gmail szinkronizáció és market letöltések is.

"nincs rá lezsóidő"

(#16249) Saccco


Saccco
nagyúr

Sikerült szert tennem egy ilyen eszközre, gyárilag 2.1 van rajta, és nem értem miért nem jelennek meg a contactok a névjegyzékemben. Ha rákeresek akkor az az egy előkerül, de a többit nem látom... :F

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#16250) kali válasza Saccco (#16249) üzenetére


kali
legenda

szinkronizáció és/vagy beállítás kérdése!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.