Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16151) Kakumix válasza BalanceR (#16148) üzenetére


Kakumix
senior tag

Előfordult már párszor ilyen az elmúlt 2-3 évben, eddig még mindig újraindult. :)

Legyen szép napod!

(#16152) feri1014 válasza Ghostface (#16149) üzenetére


feri1014
senior tag

Szvsz keress egy újabb verziót, ha jól emlékszem nem mindegyik verzióban volt/van benne a cserélhető skin

(#16153) Kakumix válasza Ghostface (#16149) üzenetére


Kakumix
senior tag

Lehet, hogy amit telepítettél az egy régi verzió.
Mikor rányomsz az előrejelzésre (most épp napocska az óra mellett/alatt :) ) akkor a menü gombot megnyomva 3 menüpont jön fel: Refresh, Skins, Configure. Itt meglepő módon a másodikat választva lehet skin-eket letölteni, beállítani. Továbbá a Configure menüben is lehet skin-t állítani, de az csak az időjárás skin (ikonok/képek) cseréjére szolgál.
Szóval szerintem keress újabbat, már valahol 2.99999.... környékén járhat a verziószám, mert a 3.0-ást még nem adta ki a fejlesztő, de 2.9 után már kiadott egy csomót :)

szerk: Megelőztek! Kellett nekem ilyen hosszú választ írnom! :)
szerk2: Az "Android appz - szoftver kibeszélő topik"-ban Vadászcsiga éppen ma linkelt egy 2.999-es verziót :)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#16154) KingSize


KingSize
tag

Lenne egy kérdésem az IGo térképet hol tudnáém frissíteni? :DD

A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny aítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak mkénit rdeeözndenk el a btűek: eyeüdl az a fntoos, hgoy az eslő és az uolstó betű a hlyéen lygeen; ha a tböbrie a lgnoeyabb özeássivsazsg a jleezmlő, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó

(#16155) Ronin-


Ronin-
senior tag

na végre beengedett a market- be. nyomtam egy factory reset-et és egyből jó lett.. érdekes. le is töltöttem csomó cuccot, meg elvileg magyar bill-t, de egyszerűen nem találom,hogy hol van,meg hogy hogy lehet belőni. leszedtem ilyen akku szint kijelzőt vagy mi fenét is, azt se találom.. :S

(#16156) Skynet258 válasza Ronin- (#16155) üzenetére


Skynet258
veterán

Hosszan nyomsz egy beviteli mezőre, és kiválasztod, illetve előtte a beállításokban engedélyezni kell... egyébként olvasd végig a felhasználói kézikönyvet, ártani nem fog ;)

Az akkuszint kijelzőnek neve is van? Mert akkor lehet könnyebb lenne segíteni... Valószínűleg widget, azt meg a képernyő hosszan nyomásával tudod előhozni.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#16157) Ghostface válasza Kakumix (#16153) üzenetére


Ghostface
senior tag

Vadászcsiga által javasolt 2.999-es verziót letöltöttem, most már tökéletesen működik.
Köszönöm mindenkinek a segítséget! :R
Jelenleg Spicára melyik a legjobb navigációs szoftver? Saját tapasztalaitok alapján mit javasolnátok? Befrissítettem a Goggle Maps-t az felrakott nekem egy Google Térkép Navigáció nevű szoftvert de az csak útvonalat tervez, azt se igazán jól.

[ Szerkesztve ]

PSN: Nifty_Ghostface

(#16158) honeker


honeker
őstag

szép jó napot......... meg történt a i 5700 első hardveres gondja ha bedugom a töltőjét lefagy és eltűnik a kijelzés se kép se hang akku kivesz vissza rak bekapcs és működik a töltést adat kábelon keresztül veszi a gépről már amikor............teszem vissza a gyári romot és szerviz

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#16159) SWiNEBoY

Lenne még egy kérdésem... Az istenért sem tudom összehozni a NPS progival a mobilt, hogy szinkronizálhassam a telót. 64Bit és 32Bit W7-el is próbáltam... :F

(#16160) mfaka válasza SWiNEBoY (#16159) üzenetére


mfaka
tag

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Az NPS nem jó semmire, egyes esetekben felajánlja a firmware frissítést, de másra nem jó, tehát el lehet felejteni. Szinkronizálásra ott a gmail fiókod, azzal próbálkozz.

Te voltál az 5000. kérdező, aki ezt kérdezte. Ha kérdésed van, előbb írd be a jobb felső sarokban található kereső mezőbe, lehet előbb fogsz választ kapni. Vannak olyanok ebben a fórumban, akik erre már nem válaszoltak volna... és tökre megértem őket.

Szép napot!

(#16161) SWiNEBoY válasza mfaka (#16160) üzenetére

Ezvan, bocs, nem volt időm átnyálazni a 16k hozzászolást. Azt hittem ez a probléma egyedi, ezért nem is gondoltam a keresésre.
Mindenesetre kösz a helpet. :K

(#16162) marloksolt válasza Ghostface (#16157) üzenetére


marloksolt
csendes tag

én eddig 3 félével próbálkoztam.
IGO:
ezzel nekem nem volt semmi olyan problémám ami miatt ne lehetne használni. igaz h néha kilépked, de nekem mindig csak betöltés közben csinált ilyet, navigálás közben mindig stabil volt. ami miatt lecseréltem az az, hogy nagyon fapados. szinte semmit nem tudtam beállítani rajta, tényleg csak és kizárólag navigálásra való.
SYGIC:
ezt nem sokat használtam. nekem nagyon bonyolultnak, és átláthatatlannak tűnt a menüje, és a térkép meg olyan volt mintha rajzfilmet néznék. tudom h nem döntő érv, de nekem túl dedósnak nézett ki ezért lecseréltem
COPILOT:
most ezt használom. elsőre kicsit érthetetlen sokszor, de nagyon jól személyre szabható. itt végre én tudtam beállítani, h a hátralevő kilómétereket, a sebességet, az időt vagy mit akarok még a kijelzőn látni. hátránya, hogy néha megzavarodik. valószínűleg a térkép a hibás, mert ugyan azokon a helyeken. mentem egy 200 kilóméteres utat, és jelezte h a következő kanyar 22 km múlva. aztán egyszercsak ordít, h 500 méter múlva forduljak balra, egy útszéli félreálló/pihenő irányába. továbbmentem és 1 perc múlva már megint jó volt. 1 hét múlva megint arra mentem, és ugyan ott ugyan ezt eljátszotta. 2009.09 es térképet használok hozzá.

én személy szerint a COPILOT ot szeretem és használom, de egyikkel sem volt olyan probléma ami miatt ne lehetne használni.

(#16163) mfaka válasza SWiNEBoY (#16161) üzenetére


mfaka
tag

Légyszíves legalább azt olvasd el, amit az előbb írtam neked! Azt írtam, hogy használd a keresőt, és nem azt, hogy nyálazz át 16000 oldalt.

(#16164) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Találtam egy még jobb appot a kamera által 800 MHz-en hagyott CPU bug-ra mint ddani CPU mód váltó widgetje.
Ezt: CoolS. Ezzel is lehet manuálisan conservative-ra állítani a cpu-t egy widgettel, de erre nincs szükség mert automatikusan is megtörténik amint lezár a kijelző. Taskillerben természetesen védetté kell tenni a progit.

[ Szerkesztve ]

(#16165) duffbeer válasza vadászcsiga (#16164) üzenetére


duffbeer
őstag

Jó dolognak tűnik, kérdés, hogy ez az extra fícsör mennyi memóriát zabál, ha a háttérben fut és hogy ez megéri-e.
Nem tudom mitől függ, de néha a ddani-s widget átkapcsol vörösre, ha elfelejtettem átállítani,
akkor csak egy bökés és nem fut a háttérben...

(#16166) kali válasza vadászcsiga (#16164) üzenetére


kali
legenda

:C :R

(#16167) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#16164) üzenetére


vadászcsiga
félisten

System Panel App szerint szinte ugyanannyit, viszont nekem körülményes volt álandóan nézegetni mikor pirosodik be, ugyanis a kamera kikapcsolása után jó fél óra is eltelt mire ez megtörtént, addigra meg sokszor el is felejtettem.

(#16168) BalanceR válasza vadászcsiga (#16164) üzenetére


BalanceR
addikt

Nem rossz cucc, de ebben csak csökkenteni lehet a sebességet, növelni sajnos nem, illetve, ha sok progi fut a háttérben, és akkor a zenelejátszó "pattog", ezt ki lehet kerülni a performance móddal, de ha lekapcsol a kijelző, ez az app automatikusan átlövi és a pattogás megint megjelenik...
Egyébként nem eszik szinte semmit a memóriából a háttérben...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#16169) Cyberbeni válasza vadászcsiga (#16167) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nem kell megvárni, amíg a widget frissíti magát. miután kilépsz a kamerából, rákattintasz a widgetre, és kiírja, hogy cpu mode conservative, és marad zöld (mert ugye performance-on volt, csak a widget még nem frissítette magát, de attól még ugyanúgy átvált)

(#16170) vadászcsiga válasza BalanceR (#16168) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem ideális mivel zenét egyáltalán nem hallgatok. De nem hype-olom tovább, majd pár nap használat után kiderül tényleg jobb e mint a ddani féle.

Cyberbeni: értem de nekem ez a nyomogatás akkor is macera, elég a taskiller widgetje :)

[ Szerkesztve ]

(#16171) ravebp


ravebp
senior tag

Őszintén én egy ideje már nem kapcsolgatom a dolgot a telón, mert jobban megy minden performance-ban és nem eszi számottevően gyorsabban az akksit.

Rave

(#16172) Kakumix válasza Ghostface (#16157) üzenetére


Kakumix
senior tag

iGo-t használok, múlt héten lementem az Adriára és semmi gondom nem volt vele, fogadott közben sms-t, hívást és átmentem pár alagúton is, mindig volt vétel és mindig időben szólt.
Sigic-et pár napig próbáltam, de az útvonal amit tervezett az otthonom és a munkahelyem közt teljesen hülye volt, gyakran hosszabb utat tervezett mint az iGo és gyakran késett a hangutasítás és a kijelzés is. Ez kb. két nap eredménye, utána inkább visszatértem az iGo-hoz.

Legyen szép napod!

(#16173) sz.zs.


sz.zs.
senior tag

Esetleg megvan vkinek a Launch-X Pro ? Priviben megdobhatna vele.
Előre is köszi. :R :R :R

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#16174) picur220 válasza sz.zs. (#16173) üzenetére


picur220
veterán

Miért, az annyira jó?!:D

(#16175) BalanceR válasza sz.zs. (#16173) üzenetére


BalanceR
addikt

És engem is :D

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#16176) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
T-nél van már hivatalos 2.1? Olvastam valami Odin-ról itt, gondolom az lehet a nem hivatalos flasher. A hivatalosat NPS-val fel lehet tenni?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#16177) duffbeer válasza CHIPman (#16176) üzenetére


duffbeer
őstag

Van
Igen
NPS nem mindig működik, illetve inkább ritkán működik.

(#16178) petipetya válasza CHIPman (#16176) üzenetére


petipetya
nagyúr

T-mobile hivatalos 2.1-es rom

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#16179) sz.zs. válasza picur220 (#16174) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Még nem tudom, de kipróbálnám. A free verzió túl lightos.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#16180) legiaap


legiaap
nagyúr

Na ma leadtam a rendelést egy feketére. Úgy alakultak a dolgaim, hogy szerdán át tudom venni.
Kíváncsi vagyok, hogy 1.5 vagy már 2.1-es rendszer lesz rajta.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16181) smog86


smog86
senior tag

Azt szeretném megtudni, hogy ha megveszem a készüléket, akkor alapbeállításokkal netforgalmat generál?

(#16182) Mcfery válasza smog86 (#16181) üzenetére


Mcfery
tag

Hi!

IGEN.
Marketen ingyé Apndroid nevű progi ezt meggátolja.
üdv

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#16183) joc-cod válasza Mcfery (#16182) üzenetére


joc-cod
tag

Francba. Első két órába csak betettem a kártyám, s úgy használtam. :F
Bár gmail accountot meg semmi ilyesmit nem csináltam amihez net szükséges. Remélem nem csinált nagy bajt. :(

(#16184) Cöletibi


Cöletibi
tag

Sziasztok!
Akkor 2.1-nél már lehet hívást fogadni a kijelzőn is?
Bocs a kérdésért!

(#16185) duffbeer válasza Cöletibi (#16184) üzenetére


duffbeer
őstag

Igen.

(#16186) duffbeer


duffbeer
őstag

Na elakadtam. Valaki elárulná nekem, hogy a HTC IME Mod -on belül hol lehet kikapcslolni, hogy ne írjon automatikusan "space"-t a szavak után?? Hihetetlen zavaró, ha kicsit lassabban gépelek.

(#16187) smog86 válasza Mcfery (#16182) üzenetére


smog86
senior tag

Semmi más megoldás nincs? Ez azért durva... :(

(#16188) Cyberbeni válasza smog86 (#16187) üzenetére


Cyberbeni
addikt

de, beállításokban átírod az apn nevét. apndroid ugyanezt csinálja, csak ott widgettel lehet váltani.

(#16189) smog86 válasza Cyberbeni (#16188) üzenetére


smog86
senior tag

Ha függetlenül veszem, tehát nincsenek szolgáltatói beállítások benne, akkor is át kell írni, vagy olyankor nem is csatlakozik?

(#16190) Skynet258 válasza smog86 (#16189) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha nincsenek megadva a szolgáltatói beállítások, akkor nincs is min keresztül csatlakoznia ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#16191) person válasza smog86 (#16189) üzenetére


person
senior tag

De csatlakozik ha dobsz bele simet.

[ Szerkesztve ]

(#16192) smog86


smog86
senior tag

Most akkor melyikőtöknek van igaza? Egy harmadik személy mit mond? :DDD

(#16193) person válasza smog86 (#16192) üzenetére


person
senior tag

Részben mindegyikőnknek. :)

[ Szerkesztve ]

(#16194) smog86 válasza person (#16193) üzenetére


smog86
senior tag

De attól hogy belerakok egy SIMet, a készülékbe még nem lesz beállítva a mobilnet elérhetőség, vagy nem is kell hozzá beállítani semmit?

[ Szerkesztve ]

(#16195) person válasza smog86 (#16194) üzenetére


person
senior tag

Nálam vodás kártyával nem kellett. De elég csak egy karaktert törölnöd a beállításoknál és már nem is megy a net.

(#16196) delbarta válasza smog86 (#16194) üzenetére


delbarta
senior tag

Alapból a szolgáltató aktivál egy Start csomagot. Ez 10 KB / 13 Ft. aranyárban megy. Ha ez nem kell neked mondd le és akkor biztosan nem fog csatlakozni. :)

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#16197) duffbeer válasza duffbeer (#16186) üzenetére


duffbeer
őstag

Erre valaki?

(#16198) smog86 válasza delbarta (#16196) üzenetére


smog86
senior tag

Feltöltőkártyánál is?
Úgy hogy készüléken független és nincs semmi ezzel kapcsolatos beállítva rajta?

[ Szerkesztve ]

(#16199) Cseneles


Cseneles
őstag

Szeva all!
Valaki tudna ehhez magyar nyelvet adni???
Igo amigo 8.4 android
köszönet

[ Szerkesztve ]

Runco VX22i-CineGlide prism, Hivilux 2.35:1 gain 1.2, Emotiva XMC-1, XPA5 Gen1, Wharfedale EVO 4.4-CS-4.2, 2 Dayton Audio Ultimax 12-22 DIY, 2 Definityve Technology IW13, Behringern NX4-6000

(#16200) adamfriday válasza smog86 (#16198) üzenetére


adamfriday
senior tag

Fizess elő valamilyen netcsomagra és nem kell paráznod. Net nélkül úgysem mész semmire ezzel a telóval.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.