Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17151) legiaap válasza petipetya (#17148) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezt talán az apróknál kéne hirdetned

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17152) legiaap


legiaap
nagyúr

Mikor megvettem a Spicát reménykedtem, hogy ez azért tovább bírja, mint az Omnia. Tévedtem.
Ezt is naponta kell tölteni, mert lemerül... :(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17153) petipetya válasza legiaap (#17151) üzenetére


petipetya
nagyúr

Rendben, köszi.

"nincs rá lezsóidő"

(#17154) r.zozo válasza Mcfery (#17116) üzenetére


r.zozo
tag

köszönöm, ezt a progit találtam én is, egy keresési javaslat után.

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#17155) Tesztelo.hu válasza ABE (#17119) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Akkor inkább az első tulajdonos nem vigyázott rá eléggé. Apué most 7 hónapos, és semmi nem nyöszörög, neszez rajta, pedig aztán ő sem úgy bánik vele, mint egy hímes tojással.

(#17156) Cyberbeni válasza SWiNEBoY (#17139) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nálam minden egyes szinkronizációnál újra felvette az embereket a gmail címtárba, és mindegyikből volt vagy 5, szóval azért túlzás, hogy semmi gond nincs vele.

@membrandj: kérdezd meg tőle, hogy honnan van az a progi. de marketen is lehet keresni progit, pl facebook sync ránézésre arra való, ami neked kell.

[ Szerkesztve ]

(#17157) adamfriday válasza legiaap (#17152) üzenetére


adamfriday
senior tag

Ez erősen használatfüggő. Normál használattal (email meg facebook napi többször + telefonálások) nekem simán elmegy 4 napot. Éjjelre kikapcsoltan persze.

(#17158) ruskop


ruskop
senior tag

Rootolom a telót majd felteszem az App2sd-t és már kész is a memkarira való telepítgetés? Ha igen akkor csak egy kérdésem van: Honnan lehet leszedni ezt az app2sd-t?

(#17159) Cyberbeni válasza ruskop (#17158) üzenetére


Cyberbeni
addikt

rootolod, partícionálod recovery-ben (törli az összes adatot a memkariról, szóval mentsd le ami kell), aztán felrakod ezt.
froyon egyébként úgy van megoldva, hogy nem kell particionálni, viszont ott csak olyat rakhatsz át, ami támogatja.

(#17160) legiaap válasza adamfriday (#17157) üzenetére


legiaap
nagyúr

Pedig nem nyüstölöm annyira szerintem. Nem értem mi a rákért merül ennyire. A kijelző fényerejét közepesre állítottam, napi kb. 30 percet netezek rajta. Fényképezni nem igen szoktam, gpst sem igen használom. Egyedül a gmail és az időjárásos widget frissít gyakran.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17161) Kephamos


Kephamos
addikt

Na, emberek, emgvettem a masinát. red bullos a cucc, nem tudom miért, de kártyafüggetlen, samsung garival.
Jelenleg repülős üzemmódban használom, mert nincs előfizetve a mobilnet és félek, hogy csinál egy 100K-s számlát. Ha csak a térerőt jelző csíkok láthatóak, akkor TUTIRA nem pörgeti a számlát?
Illetve van-e mód rá, hogy semmiképp ne csatlakozzona mobilnetre? Benyomtam a "csak 2G" üzemmódot, de nem vagyok biztos a dolgomban...
Mod.: vagy feleslegesen rettegek és csak simán kerüljem a netezés a mobilhálózatról?

[ Szerkesztve ]

(#17162) Ghostface válasza Kephamos (#17161) üzenetére


Ghostface
senior tag

Töltsd le az APNdroidot azzal letudod tiltani a mobilnet ésakkor nem lesz nagy a számlád.

PSN: Nifty_Ghostface

(#17163) Cöletibi


Cöletibi
tag

Sziasztok!
Most vettem én is egy ilyen telefont és szeretném kérdezni,hogy mit
kell csinálni legelőször?Gondolok itt a g-mail fiókra stb.Próbáltam
keresőbe pl.:G-mail néven de nem találtam semmit.Köszi!

(#17164) Skynet258 válasza Cöletibi (#17163) üzenetére


Skynet258
veterán

Célszerű bejelentkezni a google fiókodba, menj a marketre, és fel is bukkan az opció - addig nem is enged fel.

https://geekpulse.hu

(#17165) vadászcsiga válasza Cöletibi (#17163) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kezdd itt: www.gmail.com

(#17166) Cöletibi válasza Skynet258 (#17164) üzenetére


Cöletibi
tag

Beírtam a nevemet,meg a.....gmail.com
és utána keres,aztán azt írja ki,hogy connect to wi-fi.

(#17167) BalanceR válasza Cöletibi (#17166) üzenetére


BalanceR
addikt

Szerintem nem biztos, hogy ez a neked való telefon....

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#17168) P.Tommy15


P.Tommy15
csendes tag

Sziasztok!
Megtörtén a szoftverfrissítés. Nagyon megvagyok vele elégedve! Egy kérdésem viszont lenne: Miért nem tudok telepíteni alkalmazásokat? Letölti őket marketről de amikor rámegyek, hogy install a gomb szürke marad és vége. Lehet, hogy valami app miatt?
A másik kérdésem az akkumulátorral kapcsolatos. Nem tudom valahogy megnézni, hogy mitől merül le elég gyorsan a telóm? Netán ez is valami app miatt, mert elég sokat töltöttem le mostanában :D

Előre is köszi!

(#17169) Kephamos


Kephamos
addikt

Nem nagyon akar csatlakozni a markethez. Pedig engedélyeztem neki, a háttérben dolgot, meg a szinkronizálást is... Mi lehet a probléma?
van arra mód, hogy gépről rámásoljam az APTdroidot és aztán bohóckodjak?

[ Szerkesztve ]

(#17170) ruskop válasza Cyberbeni (#17159) üzenetére


ruskop
senior tag

Ezt a partícionálod recoveryben-t részleteznéd. Meg mi az a froyon? (nem a 2.2)

(#17171) feri1014 válasza Cöletibi (#17166) üzenetére


feri1014
senior tag

Ahhoz, hogy be tudj jelnetkezni a gmail fiókodba, az kell, hogy a telefon valamilyen módon (ha nincs megfelelő előfizetés célszerű a wifi-t használni) elérje az internet nevű csodát...

(#17172) Cyberbeni válasza ruskop (#17170) üzenetére


Cyberbeni
addikt

[link] de

(#17173) Cöletibi válasza feri1014 (#17171) üzenetére


Cöletibi
tag

elvileg van net előfizetésem

(#17174) Cöletibi válasza BalanceR (#17167) üzenetére


Cöletibi
tag

egyszer meg kell tanulnom!

(#17175) Kephamos válasza Kephamos (#17169) üzenetére


Kephamos
addikt

Most repcsi módban van és így a böngésző nem hozza be a google.com-ot. Ez valamennyire megnyugtat...
Keresgélek, de nem találok rá módot, hogy ügyeskedve felpakoljam az APNdroidot.

(#17176) feri1014 válasza Cöletibi (#17173) üzenetére


feri1014
senior tag

Akkor valószínűleg-sőt biztos-nincs beállítva az apn...

(#17177) ruskop válasza Cyberbeni (#17172) üzenetére


ruskop
senior tag

Na ne. Ez most komoly? Ennél egyszerűbb megoldás nincs is? Például ott van linkelve az update.zip? Most azt honnan lehet letölteni, vagy mi a rákom az?
........
Aha értem. Ebből nekem csak a Partition sdcard kell nekem, nem kell az összeset végig csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#17178) Shad0w válasza Kephamos (#17175) üzenetére


Shad0w
senior tag

Kiveszed a sim kártyát, felmászol wifire, apndroidot telepíted, beállítod, majd visszarakod a sim kártyát. (btw, ha talál wifit akkor egyébként sem fogja a mobilnetet használni)

(#17179) petipetya válasza Kephamos (#17175) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azt ugye tudod, hogy repmódban nem tudnak hívni és nem kapsz sms/mms-t?

"nincs rá lezsóidő"

(#17180) Cöletibi válasza feri1014 (#17176) üzenetére


Cöletibi
tag

Azt hogy nézem meg?

(#17181) P.Tommy15


P.Tommy15
csendes tag

Nem tudja valaki, hogy miért nem engedi a marketről letöltött appokat telepíteni? Megnyomom az installt és ugymarad. Pedig az előbb 3 v 4 appot letöltöttem köztük egy Task Killert is.

(#17182) feri1014 válasza Cöletibi (#17180) üzenetére


feri1014
senior tag

[link]

Mielőtt ilyen telefont (android) vesz az ember nem árt alaposan utánaolvasni, hogy mi is ez.

(#17183) Cyberbeni válasza ruskop (#17177) üzenetére


Cyberbeni
addikt

[link]
ha ezt felrakod, akkor nem kell semmilyen update, csak particionálni, meg amit linkeltem korábban alkalmazást, azt felrakni.

(#17184) _Dumber_ válasza Kephamos (#17175) üzenetére


_Dumber_
őstag

Ha repcsi módban van akkor letilt minden kommunikációt. Se mobilnet, se wifi, se telefon. A kártya ki plusz wifi a legegyszerűbb.
Persze kapcsold vissza repcsi módról.

(#17185) Kephamos válasza _Dumber_ (#17184) üzenetére


Kephamos
addikt

Jaja, ezen már én is gondolkoztam, lehet lemegyek megint oda, ahol fogható a netcafé wifije.
Ha mégsem sikerül, akkor holnap tudom használni a telefont, anélkül, hogy megszívnám? A kapcsolat típusánál a beállítások menüben EDGE van bekapcsolva.
Ha a fenti kis csíkban csak a sima térerő jelző kis ikon látható, akkor nem kell félnem?
esetleg tudom ellenőrizni, hogy eddig mobilneteztem-e az akaratom ellenére?

A másik dolog, amire kíváncsi vagyok, hogy miért nem akar csatlakozni a markethez... Megadom neki a google accountom (gmail username és jelszó.) és mégsem akarja az igazságot.

[ Szerkesztve ]

(#17186) Kephamos válasza Kephamos (#17185) üzenetére


Kephamos
addikt

Erre megjött a vihar, így nem tudok lemenni. :O
UP! a marketre nem csatlakozásnak.

(#17187) encoder válasza Kephamos (#17161) üzenetére


encoder
tag

"Illetve van-e mód rá, hogy semmiképp ne csatlakozzona mobilnetre?"

Jobban jársz, ha az APNdroid helyett inkább sajátkezűleg tiltod le a netet! ;)
Első szabály okostelefon használóknak: sose bízz meg egy programban se! :DDD

Ezt fél perc alatt beállítod és többet nem lesz vele gondod:

Beállítások > Vezeték nélküli vezérlés > Mobilhálózatok > Hozzáférési pontok neve

Itt megnyomod a menü gombot (bal felső) és ráböksz az "Uj hozzáférési pont" szövegre. Név mezőbe azt írod be, hogy NO NET (vagy amit akarsz), az APN-hez pedig egyetlen pontot írsz "." (természetesen idézőjelek nélkül). Ismét egy menü gomb (bal felső) és "Ment" után, ha ráböksz az imént létrehozott APN nevére (NO NET), akkor az zöldre vált. Ezzel kész is vagy és ezentúl 100%, hogy a telefonod nem fér hozzá a mobilnethez (wifizni ettől még tudsz).

Ha a jövőben mégis szeretnél netet, akkor ugyanebben a menüben ráböksz a net feliratú APN-re és máris van neted...

A fogyasztás csökkentése miatt érdemes még bepipálni a "Csak 2G-hálózatok használata" funkciót is!

Ha valamit nem értesz, kérdezz nyugodtan! De ne engem, hanem valaki mást... Mert ennél szájbarágósabban már nem tudom leírni. :N

(#17188) P.Tommy15


P.Tommy15
csendes tag

Hali megint! :)
Bocs, hogy teleírom a fórumot, de nem tudok 1 ideje appokat telepíteni. Letölteni letudom marketről, de amikor rámegyek az Install gombra akkor nem csinal semmit csak kiszürkül a gomb. Már 4-5 cuccot letöltöttem: Task Killer, Mp3 Download, MSN stb. de a világért sem akarja telepíteni a mostaniakat. Még 1 kérdés: valahonnan meglehet tudni, hogy miért merül elég gyorsan a teló?

Előre is köszi!

(#17189) Kephamos


Kephamos
addikt

Zsííííír! Tesztelni hogyan tudom?
Böngészőben próbáltam a google.com-ot és nem működik. Ennek most örülök. És légyszi erősíts meg mégegyszer, hogyha nem látom a 3g,gprs, stb ikonját, akkor nem kell tartanom a postástól és számlától.

(Bocs a gyíkoskodásért, csak nem nagyon van a jelenlegi lakhelyemen se internet, se semmi és eléggé rám ijesztettek :) )

[ Szerkesztve ]

(#17190) konkolyz válasza P.Tommy15 (#17188) üzenetére


konkolyz
tag

Hello
A Beállítások/Alkalmazás beállításoknál az Ismeretlen források legyen kipipálva

(#17191) G-e-r-i válasza Kephamos (#17189) üzenetére


G-e-r-i
csendes tag

net nélküli használatra pénzkidobás volt a spicát választani...

(#17192) P.Tommy15 válasza konkolyz (#17190) üzenetére


P.Tommy15
csendes tag

Nem ez a probléma úgy tűnik :S Eddig gond nélkül töltöttem/telepítettem cuccokat marketről.
Nem tudom mi lehet a probléma :(

(#17193) encoder válasza Kephamos (#17189) üzenetére


encoder
tag

"Tesztelni hogyan tudom?"

1. Valahol felcsatlakozol wifire és bármivel fellépsz a netre (Market, e-mail, akármi). Aztán, ha már látod, hogy wifivel működik, akkor lelépve a wifiről tesztelheted, hogy nincs mobilneted.
2. Elhiszed nekem. :P

(#17194) Cyberbeni válasza G-e-r-i (#17191) üzenetére


Cyberbeni
addikt

azért találták ki a wifit, hogy ne kelljen fizetni a mobilnetet.

(#17195) adamfriday


adamfriday
senior tag

Cöletibi és Kephamos: javasolnám, hogy kezdjétek el elejétől olvasni a topicot meg EZT :)

(#17196) konkolyz válasza P.Tommy15 (#17192) üzenetére


konkolyz
tag

Mivel kapcsolodsz a netre? Mobil, vagy wifi? Korábban valakinél előfordult, hogy időnként mobilnettel nem tudott rendesen telepíteni. Ha nem wifin kapcsolódsz és van rá lehetőséged próbáld meg azzal, hátha segít.

(#17197) legiaap


legiaap
nagyúr

Olyan kérdésem lenne, hogy valahol lehet piszkálni a gps érzékenységét, mert szerintem nincs a helyzet magaslatán. Meg as is jó lenne, ha valamerre meg tudnám sasolni mennyi műholdat talál. Tudtok erre valami megoldást?
Ja amúgy eddig csak Google Maps-ot használtam. Nincs navigációs programom.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17198) DewiL


DewiL
senior tag

Sziasztok!

Találkozott-e már valaki olyan problémával, hogy ha bluetooth kihangosítót használ, akkor a ki/bejövő hívásoknál van 3-5mp késés mielőtt a hang átkerül a kihangosítóra

két különböző kihangosítóval is próbáltam, mindkét esetben előjött a probléma,
másik telefonnal viszont nem...

kártyafüggetlen
firmware: I570EXXJE4

esetleg valami megoldás ?

"I am the beginning... the end. The one who is many. I am the Borg."

(#17199) ruskop válasza Cyberbeni (#17183) üzenetére


ruskop
senior tag

Ez az Lk02_08 használható a hivatalosan frissített firmware-hez is? Szóval akkor előbb rootolom ezzel, majd partícionálom, majd feldobom a progit és ennyi. És mi van akkor ha mem karit cserélek? Akkor is a beállított partíció értéket automatikusan lefoglalja?

(#17200) kopedek


kopedek
csendes tag

3210es nokia..na az nem nem csinál számlát..ezt sosem értettem:vesznek egy ilyen eszközt és fosnak a számlától..bocs az offért

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.