Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17751) katalin888


katalin888
aktív tag

Sziasztok!

Mi lehet a problema?

[ Szerkesztve ]

(#17752) r.zozo válasza Biriboyka (#17736) üzenetére


r.zozo
tag

hát itt az odin kicist más:-p itt egy program ami arra jó hogy telódra feltudj tenni új romokat,verziókat. a romokat hívhatjuk firmware-nek romnak
dvm jit ezek valós idejű szmításokat csinálnak ez mnd1 is hogy miiként működik a lényeg hogy gyorssabb lesz tőle atelód bár még én is csak elméletben foglalkoztam vele mivel még vna garim, ha már nem lesz gari akkor neki ugrok én is:-)

a többiek akik újabb nme a gyári romokat tették fel azoknak alapból hanosabb lesz a telo (ha ilyent teszel fel veszik a garancia

azt hiszem a kinai gondjid megoldódtak most, viszont ha többet szeretnél tudni akkor már nem én vagyok az embered vannak itt olyanok akik sokkal jobban értik a dolgot

ezt [link] és ezt [link] jó ha elolvasod

a máodik nem létszükséglet de özelebb erülsz a megismeréshez és kitudja ha kedvetkapsz még neki állsz odinozni is :-D

katalin888:
próbáltad már más usbpotba dugni?
én ha rádugom a gépre és ha előhóz egy ilyen ablakot nem hagyom hogy végig fuson felesleges mert az xp.... ezek má anélkül is felismerik! gondolom az usb hibakeresést pipálni és nem pipálni kérdést már megnézted? ha nem a beállításokban megtalálod

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#17753) ibenny


ibenny
senior tag

Lehetseges root-olas nelkul megoldani a Live Wallpaper akitvalasat es hasznalatat? Eleg szomoru, hogy a Vodafone 845 gyarilag tudja, a Spica-n meg kuzdeni kell erte..

(#17754) kexksz


kexksz
addikt

Hello,
vettem egy Galaxy Spicat, hogy tudnám rábírni a gépet hogy felismerje? Mert feldugom de csak tölt róla, ha lehúzom ad egy kis hangot... A "lehúzhatós izében" nincs semmi se ha feldugom usbre. Köszi a választ előre is!

(#17755) ibenny válasza kexksz (#17754) üzenetére


ibenny
senior tag

Kapcsolt be a USB Debugging funkciot (nem tudom magyarul mi a neve, talan USB Hibaelharitas).

(#17756) Saccco válasza Ben96 (#17750) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ez nem a telefon és nem is az anysoftkeyboard hibája! Ilyen az sms szabvány, a magyar ékezetes karakterek vagy nem mennek át, vagy 160 karakter helyett csak 80 küldhető el velük. Régebben (régi telefonokon) én is próbáltam ékezetes dolgokat irogatni, de felesleges, csak az idő megy vele. Aki meg akarja ékezet nélkül is megérti az smst. :D ;]

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#17757) Maxtreme válasza Saccco (#17746) üzenetére


Maxtreme
addikt

Aham, értem.. és hogy kell aktivá tenni? Mert az ok hogy letöltöm, felinstallálom, és utána? Mert ez nyilván nem oylan mint a többi alkalmazás hogy kívülről ikonnal indítható :)

(#17758) Biriboyka válasza r.zozo (#17752) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Gondolom valahol a topikban le van írva a frissítés menete az Odinnal. :U :U

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#17759) kexksz válasza ibenny (#17755) üzenetére


kexksz
addikt

Azt hol találom? Telefonon vagy gépen keressem? (Az utóbbin nem találtam.) Amúgy itt egy kép, hátha ez segít:

http://img824.imageshack.us/img824/4941/spicaproblemderpmerpher.png

(#17760) ibenny válasza kexksz (#17759) üzenetére


ibenny
senior tag

A keszuleken keresd, Settings/Applications/Development menukon belul talalod.

(#17761) cselt


cselt
senior tag

Azt a hangot hol tudom átállítani amit akkor ad a teló amikor rá dugom az adatkábelt, meg amikor lehúzom?

(#17762) Maxtreme válasza Maxtreme (#17757) üzenetére


Maxtreme
addikt

aham, megvan. Restart :)

(#17763) Ben96 válasza Saccco (#17756) üzenetére


Ben96
tag

Hát jó, akkor hagyom. Kár, hogy nem tudták megoldani, de nem értem, ha meg lehet oldani úgy, hogy a gyárin hosszan nyomom a gombot és előjön az ékezetes betű ami jó smsezésnél, akkor az anysoftoson mért nem jó az a külön ékezetes "gomb" smsnél, illetve Gtalknál. :( Kár, picit csallódtam.

(#17764) membrandj válasza Maxtreme (#17714) üzenetére


membrandj
nagyúr

Hali! Azt nézd meg,hogy nincs e valamilyen időjárás widgeted kirakva. Nekem ugyan ez volt és az időjárás widget nem tudta frissíteni magát és ezért átlátszóvá vált, de azért még ott volt:)

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#17765) feri1014 válasza Biriboyka (#17758) üzenetére


feri1014
senior tag

Keresőbe: odin. első találatok között már ott is van a leírás =)

Mi kell ahhoz, hogy az 1. hsz-t ki lehessen bővíteni? :U

(#17766) Shad0w válasza cselt (#17761) üzenetére


Shad0w
senior tag

Értesítési hang.

(#17767) kexksz válasza ibenny (#17760) üzenetére


kexksz
addikt

Megvan, így már jó, köszi! Viszont az SD kártya tartalmát hol találom ha pl zenét szeretnék feltenni, vagy neadjisten apkt?

(#17768) cselt válasza Shad0w (#17766) üzenetére


cselt
senior tag

Ez az sms hang is egyben?

(#17769) duffbeer válasza Vagany (#17747) üzenetére


duffbeer
őstag

Pont a Desire topicban kérdeztem és ott íták, hogy benne van a hardver, de a HTC nem vett meg valami licenszet, ami miatt nem használhatja, ennek ellenére állítólag prociból is nagyon gyors.

[ Szerkesztve ]

(#17770) Skynet258 válasza feri1014 (#17765) üzenetére


Skynet258
veterán

Meg kell írni, és szólni egy modinak, hogy tegye bele... ;)

https://geekpulse.hu

(#17771) Shad0w válasza cselt (#17768) üzenetére


Shad0w
senior tag

Nem, az sms-nek külön van hangja, csak alapértelmezetten az értesítési hang van beállítva.

(#17772) stancok


stancok
csendes tag

lenne egy problémám amikor rádugom a headsetet és zenét akarok hallgatni csak az egyik fele szól a fülesnek a másik pedig vagy nem szól vagy egy picit recseg ezt hogy tudom orvosolni???

(#17773) legiaap válasza ibenny (#17564) üzenetére


legiaap
nagyúr

Pont én is ma néztem a Skype dolgokat és szomorúan látom, hogy csak chatelni lehet vele...
A Skype Mobile se jó akkor gondolom. Mondjuk azt sehol sem találok.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17774) katalin888 válasza r.zozo (#17752) üzenetére


katalin888
aktív tag

Igen, amiket mondtal azt mar megnezetem....
Valami mas tipp, megoldas...???

(#17775) stancok


stancok
csendes tag

hogy tudom azt megcsinálni h a launcher pro legyen az alapértelmezett amikor megnyomom a home gombot akkor a launcher pro-s kezdőképernyő jöjjön be és ne a panteonos de az is jó lenne ha a panteont leszedném a telóról ez kellene igazán
a választ/okat előre is köszi

(#17776) cselt válasza Shad0w (#17771) üzenetére


cselt
senior tag

Okés, köszi szépen :)

(#17777) #85552128


#85552128
törölt tag

Akit érdekel itt egy review az Apolló/Galaxy 3-ról, ami állítólag a spica utóda: [link]

Engem csak a felbontás és a proci nem győzött meg, amúgy biztosra vehető a Froyo update.

(#17778) Skynet258 válasza stancok (#17775) üzenetére


Skynet258
veterán

Megnyomod a Home gombot, pipa az alsó részbe, hogy alapértelmezett legyen, aztán katt a program nevére... onnantól az az alapértelmezett.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#17779) cselt


cselt
senior tag

Létezik olyan program amivel adatkábel nélkül lehet a telóra felrakni cuccokat wifin keresztül, hasonlóképpen mint a Motorola XT720-as esetében a Phone Portal?

(#17780) konkolyz válasza cselt (#17779) üzenetére


konkolyz
tag

SWI FTP, ha arra gondoltál, hogy a memóriakártyára másolj dolgokat
http://www.appbrain.com/app/org.swiftp

[ Szerkesztve ]

(#17781) duffbeer válasza konkolyz (#17780) üzenetére


duffbeer
őstag

Ajánlott használat előt home folder-nek a "/sdcard"-ot beállítani, mert alapértelmezetten megosztja a teló "lelkét" is.

(#17782) campers válasza cselt (#17779) üzenetére


campers
tag

Websharing- teló IP-t beírod a Pc böngészőbe, egy jelszó és másolgathatsz.

(#17783) joc-cod


joc-cod
tag

Az említett akksi "tesztem". Ugye vasárnap reggel kb 10kor vettem le töltőről. Most 50%-ot mutat. Úgyhogy bírja ez ha kell. :) (Kb másfél óra wifi, másfél óra beszélgetés, 5-6 sms, volt ez a pár nap alatt vele.) Ma viszont töltőre teszem, mert holnap kell a gps-t használnom rajta..

(#17784) cselt válasza konkolyz (#17780) üzenetére


cselt
senior tag

Áhh köszi, pont ilyen programot kerestem, nagyon szuper :)

(#17785) cselt válasza campers (#17782) üzenetére


cselt
senior tag

Hmm ez a websharing kicsit jobb lenne, de ebből csak lite verzió van fenn marketen :S

(#17786) campers válasza cselt (#17785) üzenetére


campers
tag

Igen. De nem időkorlátos, elégségesen működik. Amire kell arra jó. :)

(#17787) attatt válasza adamfriday (#17700) üzenetére


attatt
csendes tag

Nincs valakinek ötlete, hogy mi lehet a gond a COPILOT telepítésénél mert én is mindig a nincs elég hely üzenetet kaptam. (app2sd-t és kb 40MB szabad ROM mellett).

SDK val is próbálnám feltenni, de azt még nem sikerült működésre bírnom.

(#17788) Shad0w válasza attatt (#17787) üzenetére


Shad0w
senior tag

Én töröltem pár programot és utána felment.

(#17789) csabooooo válasza Shad0w (#17788) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Na ne má, hogy 50MB szabad hely nem elég neki, mert akkor nálam nem lesz fent soha az fix.

(#17790) cselt válasza campers (#17786) üzenetére


cselt
senior tag

Jaja, végülis megfelelően működik :)

(#17791) Shad0w válasza csabooooo (#17789) üzenetére


Shad0w
senior tag

Nem a hely a lényeg, hanem, hogy töröltem pár programot és utána nem rinyált.

(#17792) attatt válasza Shad0w (#17791) üzenetére


attatt
csendes tag

Igazad volt. Köszönöm
A Copilot 40MB szabad hely alatt nem volt hajlandó települni, de 48MB-nál már ment. Érdekes, hogy a telepítés után még maradt 41MB és most mindent vissza is tudok tenni amit leszedtem. :)

(#17793) attatt válasza legiaap (#17773) üzenetére


attatt
csendes tag

Skype Mobile-al megy a voice talk is. (de csak Verzion hálózaton indul el)
A My Market program segítségével át lehet verni a rendszert és úgy a Marketről lehet telepíteni. De sajnos a program is figyeli hogy Verzion hálózaton vagy e. Nekem nem sikerült működésre bírnom.

Amúgy nézd meg a Nimbuzz-t is azon is van voice chat. (bár szerintem nem túl használható... nagy a lag stb...)

Undorító, hogy a Skype és a Google is belemegy ilyenekbe ... más oprendszereken persze megy rendesen. Nem hiszem el, hogy a gtalk voice -ot nem lehetett volna androidra megcsinálni. Nyilván a Skype sem véletlen, hogy nem megy csak meghatározott szolgáltatónál.

(#17794) csabooooo válasza Shad0w (#17791) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Ok, akkor teszek majd vele még egy próbát!

(#17795) ibenny


ibenny
senior tag

Az altalam korabban kerdezett Live Wallpaper-re senkinek nincs otlete?

(#17796) privatposta válasza cselt (#17784) üzenetére


privatposta
tag

Szia,
nekem nem jön össze akapcsolat. A portszámra panaszkodik, hogy nem tudja megnyitni...

(#17797) cselt válasza privatposta (#17796) üzenetére


cselt
senior tag

ugye ftp-t írtál és nem http-t?

(#17798) privatposta válasza cselt (#17797) üzenetére


privatposta
tag

alapból a progi a 2121 es portot szeretné használni. Azzal elindul, de én nem tudok hozzá a klienssel kapcsolódni. Megpróbáltam átírni 21-re, de azt meg nem tudja megnyitni...

(#17799) duffbeer válasza privatposta (#17796) üzenetére


duffbeer
őstag

Az FTP default port a 21, a SwiFTP a 2121-es portot használja. Ha FTP klienssel próbálkozol, ott lehet, hogy külön meg kell adnod a portot.

(#17800) r.zozo válasza Biriboyka (#17758) üzenetére


r.zozo
tag

ne haragudj az oké hogy nem használtad a keresőt, nem néztél utájna máshól.... de az már kicsit veszélyes kategória hogy a neked címzett üzit sem olvasod el! emlékszel volt egy olyan hogy link2 (pirossal, aláhúzva=> arra lehet kattintani is) nah az kérlek egy spica segédlet skynet csinálta meg ebben a formában, szép, szájbarágós onnan menni fog tuti, ha nem akkor biztos segítenek majd azok akik mér rutinossak ebben is

légyszi olvass, használd a keresőt, mint sokan mások, ls ha még mindig nem oké akkor szívessen segít itt mindenki

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.