Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17101) _Dumber_ válasza Cyberbeni (#17097) üzenetére


_Dumber_
őstag

Még magamra vesztem :)

Elejétől fogva olvasom a fórumot.
A két belinkelt hozzászólással csak az a baj, hogy
1.-hőz "...root kell.." - ezt nem akarom
2.-hoz: A toggle data windget FC-vel elszáll... (már próbáltam)
mint ahogy még 4-5 félét..
Sajnos mindegyikkel ugyanaz a helyzet ...

Inkább azt mondjátok, meg, hogy akinek megy (esetleg APNdroiddal is) annak milyen
build van a telefonon?

Nekem JD1 T-s, de ezért a problémáért már szívesen upgadelem...

(#17102) Cyberbeni válasza _Dumber_ (#17101) üzenetére


Cyberbeni
addikt

én most feltettem, és teljesen jól működik nálam a toggle data widget. (kb egy hete volt utoljára frissítve)
data on demand nevű progi is esetleg működhet. (ez is a hozzáférési pont típusát változtatja meg, mint a toggle data widget)

(#17103) Bear válasza _Dumber_ (#17101) üzenetére


Bear
aktív tag

Ugyanez a fw van nálam, és ez a dolog nálam is előjött. A megoldás az, hogy a WIFI aktív állapotában kell visszakapcsolni az APNDRIOD-al a netet, aztán már kikapcsolható a WIFI.

(#17104) BalanceR válasza Cyberbeni (#17100) üzenetére


BalanceR
addikt

Köszi, , de úgy látom, ez a logot a netre tölti fel...
Nekem olyan kellene, ami az SD-n tárolja pl KMLben és otthon tudom szinkronizálni pl a google mapsal...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#17105) _Dumber_ válasza Bear (#17103) üzenetére


_Dumber_
őstag

ott a pont..
ezzel bejön. illetve utánna már bátran kapcsolgatható egészen addig amíg újra nem WIFIzek

azért Cyberbeni ötéetét is kipróbálom

Küldtem privit.. nézd meg légyszi

[ Szerkesztve ]

(#17106) Cyberbeni válasza BalanceR (#17104) üzenetére


Cyberbeni
addikt

hát a többi találat, amit market kidob gps log címszóval, az csak bekapcsolt gps mellett működik. amúgymeg ez is tud tárolni telón. (de gondolom csak a netes felületen lehet megnézni)

(#17107) encoder válasza BalanceR (#17099) üzenetére


encoder
tag

Én az Open GPS Tracker-t használom. Nekem ez bevált.

(#17108) membrandj


membrandj
nagyúr

Hali! Egyik haveromnak htc (hero?) telefonja van és neki a facebookrol szinkronizálja folyamatosan,ha vmeik ismerőse képet cserél és a telefonkönybe is kicseréli a képet. Spicara létezik vmi hasonló?

Amúgy a media marktba most egész baráti áron lehet kapni a telót. Kerek 60.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#17109) magyarattila


magyarattila
tag

Samu i5700 vagy i7500? Galaxy Spica vs Galaxy! Ki mire szavaz?

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#17110) magyarattila


magyarattila
tag

Samu i5700 vagy i7500? Galaxy Spica vs Galaxy! Ki mire szavaz?

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#17111) duffbeer válasza magyarattila (#17110) üzenetére


duffbeer
őstag

A Galaxy-t felejtsd el. ki se jött rá 2.1-es frissítés. Az egyetlen előnye a kijelző és ennyi.

(#17112) duffbeer válasza membrandj (#17108) üzenetére


duffbeer
őstag

Természetesen. Sőt még iwiw-es is van, bár még nem annyira jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#17113) honeker válasza Ghostface (#17053) üzenetére


honeker
őstag

ezt telepitsed fel de itt megtalálod a sygic is meg a leirásokat.........http://nokiaprogramok.hu/forum/viewtopic.php?f=141&t=2537

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#17114) Ghostface válasza honeker (#17113) üzenetére


Ghostface
senior tag

Helló!
Köszi de közben a Sygic-et sikerült megoldanom. Most jól működik.
Tesztelgetem, ha nem lesz jó kipróbálom az Ndriveot is.

PSN: Nifty_Ghostface

(#17115) legiaap válasza legiaap (#17087) üzenetére


legiaap
nagyúr

Kirpóbáltam ezt a lejátszót.
Tetszik a felülete. Egy az egyben iPhonos, csak egy gond van vele, hogy szar a widget tartozik hozzá. Csak magát a progi ikonját lehet kitenni. Zenevezérlő gombokat nem tesz ki. Úgy hogy le is töröltem.

Ja azt valaki árulja már el, hogy hol lehet levenni azt a hangot, amit akkor ad ki a telefon, ha rádugom, vagy lehúzom a töltőről.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17116) Mcfery válasza r.zozo (#17009) üzenetére


Mcfery
tag

Hi!

Ha még aktuális a "decibel" apk :[link]

üdv

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#17117) feri1014 válasza Cyberbeni (#17097) üzenetére


feri1014
senior tag

Tegnap este már gyanús volt, hogy nem kell a kitchenből a kernel, de már nem volt kedvem újra nekiállni. Kössz az infót. :R

(#17118) Vagany


Vagany
őstag

Mintha már lett volna itt szó erről, de a keresés nem adott értékelhető eredményt. Valami olyan progit keresnék amivel lehet a teló tárhelyéből helyet felszabadítani. Konkrétan most ugyanazokra a progikra amik kb 3-4 hónappal ezelőtt is fent voltak most "Kevés a hely" (Telefonmemória kezd elfogyni) üzit kapok és nem enged letöltést a marketből és szinkronizálást se. Nyilván törölni kéne, de nem szeretnék :) , főleg, hogy pár hónapja ugyanezekkel a progikkal még majd 25MB volt szabad most kicsivel több mint 10MB, gondolom sok szemét bent maradhatott a közben telepített/próbálgatott progikból, ezeket kellene kitakarítani. A böngésző vagy a market gyorsítótárát már töröltem. Ez a nyavajás iGo foglal sok helyet, de csak ez a legjobb navi. Tudom van az app2sd, de egyelőre nem bazirgálnám a telót ennyire, ha lehet. Alap JD2 van rajta, ami az NPS-sel ment fel :) . Köszi előre is.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#17119) ABE


ABE
őstag

Sziasztok!

Tegnap végre megvettem a régóta áhított Spicát, és azt kell mondjam, hogy kicsit csalódott vagyok. Az egyik negatívum az összeszerelési minőség: a hátlap alul és felül is mozog kicsit és nyöszörög, egy alig 3 hónapos telefonnál ez elég gáz. A D-pad környékéről pedig valami kis plusz nesz jön a gombnyomáson kívül, mintha alatta valami fólia vagy ilyesmi mozogna állandóan. Ez a hang ugyanúgy jelentkezik, ha a jobboldali gombokat nyomogatom, meglehetősen idegesítő.

Nem ismertem még ki a telefont, eredetileg a hivatalos szervizben elérhető i570EXXJC1 firmware volt rajta, most felraktam rá a I570EXXJG2-t. Nem vagyok benne biztos, hogy már tegnap is megvolt-e a hiba, de a kamera fénymérése egy fos most, vagy túl sötét, vagy túl világos a kép, szóval használhatatlan. Mindegyik 2.1-es firmware ilyen...?

[ Szerkesztve ]

(#17120) Mcfery


Mcfery
tag

Hi!

Találtam egy jó kis app-ot, de nálam(még mindig 1.5) nem müxik.
Kipróbálná valaki 2.1-el?
Ha menne, eggyel több indok hogy frissítsek!
SafeNight (ha megmozgatják a telót: riaszt!
pl: amíg alszom valaki bele akarna nézni v. ajtóra felakasztva(tokban),
nyitás-érzékelőként funkcionál.
[link]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#17121) adamfriday válasza duffbeer (#17112) üzenetére


adamfriday
senior tag

Szerintem a kolléga a facebook telefonkönyvre gondolt, olyan pedig iwiwesben tudtommal nincs. :) Iwiw kliens van androidra, de az más. (egyébként nálam tökéletesen működik)

(#17122) duffbeer válasza adamfriday (#17121) üzenetére


duffbeer
őstag

Hát igen 3 óra alvás kicsit kevéske.:) Én a facebookos widgetre gondoltam, ahol a hírfolyam olvasható...

(#17123) picur220 válasza ABE (#17119) üzenetére


picur220
veterán

Lősz vele egy képet, a következő már jó lesz.
Ha használtan vetted, akkor ez benne van, hogy nyöszörög.

(#17124) ABE válasza picur220 (#17123) üzenetére


ABE
őstag

Próbálkoztam vele, de hiába lőttem képet vele, hiába irányítottam másfelé, nem mért újból fényt, maradt a korábbi értéken. Viszont felraktam most a hivatalosan elérhető XXJD2 firmware-t, és úgy tűnik, hogy ez megoldotta a problémát. :)

A nyekergés azért furcsa, mert még nincs 3 hónapos sem a telefon, és nincs lestrapálva. A hátlap még hagyján, mert egy ilyet szeretnék venni a hátuljára, ami valószínűleg segít rajta (van ilyennel tapasztalata valakinek...?), de a gombok alól érkező plusz nyösszenés idegesít. :(

(#17125) petipetya válasza Mcfery (#17120) üzenetére


petipetya
nagyúr

Telepítettem, de nem tudom kipróbálni az unlock kód miatt.

"nincs rá lezsóidő"

(#17126) Vagany válasza Vagany (#17118) üzenetére


Vagany
őstag

A Quick App Clean Cache-t kipróbáltam, nem segített :( .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#17127) petipetya válasza petipetya (#17125) üzenetére


petipetya
nagyúr

Bocsánat, működik! Felvettem a telefont az asztalról, és szirénázott. :D

Viszont a task managerben simán kilőttem.

"nincs rá lezsóidő"

(#17128) Cyberbeni válasza Vagany (#17126) üzenetére


Cyberbeni
addikt

pedig nekem működik. kilistázza, hogy minek mennyi helyet foglal a cache-e, és nem kell manage applicationsben végignézni.

(#17129) Vagany válasza Cyberbeni (#17128) üzenetére


Vagany
őstag

Nem is azt írtam, hogy nem működik :) . Nem a cache a probléma :( . Komolyan mondom, rosszabb mint a windows :( , vab fent kb 85MB app és a kb 125-85=40MB helyett, nincs 15 mega szabad. Valszeg a felrakott progik maradványai, de az se volt olyan sok mint pl skynet-nek :). Hiányzik az az App2SD, hátha lesz 2.2 spicára :) .

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#17130) Space marine


Space marine
aktív tag

Sziasztok!

Nagyon gondolkodom, hogy eme teló lesz a következő a sorban és annyi kérdésem lenne, hogy a 2.2 frissités megoldható-e?
Előre is köszi!

(#17131) Cyberbeni válasza Space marine (#17130) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nagyvalószínűséggel csak nemhivatalos 2.2 lesz. az most épp alfa fázisban van. (hang még nem megy, stb.)

(#17132) encoder


encoder
tag

Téma: HTC Desire - Hivatalos Froyo 2.2

"Tetszik, hogy WiFi-n letöltődött, felinstallálta magát, újraindult és minden mehetett tovább, csak már új szoftverrel."

A qrva camcungék is tanulhatnának tőlük... ;]

[ Szerkesztve ]

(#17133) legiaap válasza encoder (#17132) üzenetére


legiaap
nagyúr

És ezt miért tetted ide be ebbe a topikba?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17134) encoder válasza legiaap (#17133) üzenetére


encoder
tag

Hogy legyen mit kérdezned. :P

Amúgy meg OFF-al jeleztem, ha véletlenül nem vetted volna észre. Egyébként te is nyugodtan használhatod ezt a lehetőséget, ha nem a topik témájához szólsz hozzá! :U

(#17135) adamfriday válasza encoder (#17132) üzenetére


adamfriday
senior tag

Szép, így kell ezt csinálni. És ez az ami Samuéknál soha nem lesz. :/

[ Szerkesztve ]

(#17136) Cyberbeni válasza adamfriday (#17135) üzenetére


Cyberbeni
addikt

először inkább a normális frissíthetőséget nps/kiessel kéne megoldani. meg azért egy telefonkönyv szinkronizáció se lenne rossz.

(#17137) adamfriday válasza Cyberbeni (#17136) üzenetére


adamfriday
senior tag

Igen, ezért mondom, hogy ilyen sosem lesz, hiszen még a legalapvetőbb támogatás is hiányos. :(

(#17138) drszpp válasza Vagany (#17118) üzenetére


drszpp
csendes tag

Hello!
Én egy Eray nevű prg.-t találtam erre.
Annyi van, hogy törlés után techalott állapotba kerül a telefon, de kikapcs-bekapcs és és pöpec.
Üdv.

(#17139) SWiNEBoY válasza Cyberbeni (#17136) üzenetére

Ott van a Gmail... Semmi gond nincs vele és bárhonnan elérhető

(#17140) feri1014 válasza encoder (#17132) üzenetére


feri1014
senior tag

Erre nagyon szükség volt...amíg nincs-jelen esetben- HTC Desire-öm addig lesz@rom, hogy hogyan lehet frissíteni. Felőlem a HTC emberei minden egyes telóért elmehetnek személyesen és ott helyben frissítik, az sem érdekel. Ez egy Spica topic. Még off-ban sem kellenek az ilyen szánalmas beszólások.

(#17141) Vagany válasza drszpp (#17138) üzenetére


Vagany
őstag

Köszi, ezt is ismerem, de ez is csak a cache-eket üríti amit alapból is lehet.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#17142) riolobo


riolobo
tag

Hali! Lehet már korábban "elhangzott" így remélem nem gáz ha megkérdezem. T-mobile-nál jelenleg már 2.1-el adják a masinát? Az oldalon sajna nem írják.

(#17143) adamfriday válasza feri1014 (#17140) üzenetére


adamfriday
senior tag

Bal lábbal keltél? Direkt off-ba tette a srác. Ha nem érdekel, ne olvasd el. Nem te döntöd el ki mit rakhat ide be. Engem érdekel pl. hogy hogyan halad a Froyo terjesztése. Még ha iPhone hír lenne azt mondanám igazad van....

[ Szerkesztve ]

(#17144) membrandj válasza adamfriday (#17121) üzenetére


membrandj
nagyúr

Hali! Lehet kicsi értetlenül fejeztem ki magam, szla megpróbálom még 1x:D Tegyük fel nekem van egy Kiss pista nevü ismerősöm facebookon és a telefonkönybe is van 1 Kiss pista. Nekem oan program kéne mint a htc-be,hogy ha kiss pista facebookon megváltoztatja a profilképét akk a telóm a telefonkönyvbe is megváltoztatja. Erre vmi ötlet?:D Vagy egyenként rendeljek a nevekhez képeket?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#17145) feri1014 válasza adamfriday (#17143) üzenetére


feri1014
senior tag

Lehet túlreagáltam egy kicsit (sőt így visszaolvasva biztosan), elnézést ezért a kirohanásrét, csak már unalmasak az ilyen semmitmondó hozzászólások. Még egyszer szeretnék elnézést kérni. :R

(#17146) adamfriday válasza membrandj (#17144) üzenetére


adamfriday
senior tag

Van egy olyan cucc, hogy Facebook telefonykönyv. Ha fent van neked a Facebook for Android akkor ki tudod rakni a mappáját (hosszú tapi a főképernyőn/folders/facebook phonebook) Sajna csak így külön működik, nem integrálódik a sima telefonkönyvbe.

(#17147) adamfriday válasza feri1014 (#17145) üzenetére


adamfriday
senior tag

No problem, csak gondold el mindenki reagálna egy ilyet azokra a postokra amik nem érdeklik. :)

(#17148) petipetya


petipetya
nagyúr

Sziasztok!

Akit érdekel, áruba bocsátom a Spicát. Az ok az, hogy qwerty billentyűs Milestone-ra szeretném lecserélni.

A telefon január 4-én lett véve, független, karcmentes, fóliás, kifogástalan állapotú, 2.1-es hivatalos rom van rajta, emellett rootoltam is. Ára 46ezer Ft a 8GB-os kártyával, anélkül 43ezer FT.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#17149) picur220 válasza petipetya (#17148) üzenetére


picur220
veterán

Azt mondják, a milestonenak elég szar a kvertije, nincs rendes nyomáspont, stb. Szerintem ne cseréld, bár a spicánál biztos jobb.

(#17150) Space marine válasza Cyberbeni (#17131) üzenetére


Space marine
aktív tag

Köszi! kb erre a válaszra vártam :) reménykedtem, hogy elkezdték hegeszteni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.