Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16651) QG válasza QG (#16648) üzenetére


QG
tag

Ja, és akku eltávolításon kívül van mód az újraindításra?

“Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy means that 'my ignorance is just as good as your knowledge.'” ― Isaac Asimov

(#16652) Mcfery válasza veszter007 (#16650) üzenetére


Mcfery
tag

Hi!

A 3. képen fölül, mintha írna ilyen opciót.

Esetleg ez? [link]

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#16653) duffbeer válasza Mcfery (#16652) üzenetére


duffbeer
őstag

Ez szerepel a leírásban:
"Would you like to see the weather conditions for your current location or any location within the United States?"

Szerintem csak USA-ban működik.

Szerk:
Bocs erre a hsz-ra akart menni a válasz.:)

[ Szerkesztve ]

(#16654) veszter007 válasza Mcfery (#16652) üzenetére


veszter007
csendes tag

Az iWeatehr szimpibb (szebb) lenne, csak nem tudom hogyan kell beállítani? Nem tudom elő csalni a menüt. Elméletileg a jobb alsó sarokban lévő i-re kellene bökni, de nincs olyan pici ujj, amivel ezt meg lehetne tenni :DD
Te próbáltad már?

(#16655) veszter007 válasza duffbeer (#16653) üzenetére


veszter007
csendes tag

Értem. köszi
Esetleg valakinek, akinek meg van a weather & toggle, (vagy a nem free weather widget) az tud segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#16656) ngabor2 válasza QG (#16648) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nekem is előfordult. tippre nálam egy progi okozza (mortplayer), ha futva marad. 2-3 nap alatt teljesen lelassítja. ha megint megcsinálja, megnézem, megjavul-e, ha azt kilövöm.

(#16657) Mcfery válasza veszter007 (#16655) üzenetére


Mcfery
tag

Szia!

Most találtam, 2,2GB-nyi apk. Sajnos a link több darabban van fent, és fél órán belül csak egy linket enged letölteni, de ez engem nem zavar. Itt a lista, illetve az oldal alján a letöltési linkek:
[link]
Itt több időjárás apk-ot találsz.
Jó kisérletezést.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#16658) adamfriday válasza Mcfery (#16657) üzenetére


adamfriday
senior tag

Ezzel a pakkal már összefutottam pár helyen, régi verziók vannak benne, amúgy szép gyűjtemény. :)

(#16659) veszter007 válasza Mcfery (#16657) üzenetére


veszter007
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm!!!!!!

(#16660) Shad0w


Shad0w
senior tag

Ööö, hogyan lehet letiltani, hogy ha én elutasítom a hívást (vagy épp foglalt vagyok) akkor a másik felet ne a hangpostára irányítsa át? A beállításokban találtam vmi hívásátirányítást, de ha ott rányomok a letiltásra akkor azt írja ki, hogy: "A hálózat nem várt választ adott". Ötlet?

(#16661) kali válasza Shad0w (#16660) üzenetére


kali
legenda

a sim kártya szerinti szolgáltatói beállítás a mérvadó, tehát a szolgáltató által meghatározott módon tudod beállítani/módosítani az átirányításokat, vagy az ügyfélszolgálat segítségét kéred!

[ Szerkesztve ]

(#16662) duffbeer válasza Mcfery (#16657) üzenetére


duffbeer
őstag

Nagyon nagyon régi programok vannak benne. Pl Beautiful widgets 2.0 Jelenleg 2.999 van...
Sok egyéb forrás van, ami naprakészebb.

(#16663) Shad0w válasza kali (#16661) üzenetére


Shad0w
senior tag

Tényleg, régi telón is ilyen volt, csak nem tudtam róla... Akkor majd ügyfélszolgálat, köszi.

Más: Kiraktam az asztalra pár névjegyet, és az egyik eltűnt a névjegyek listájáról, de ha elkezdem a tárcsázóban beírni a számot, akkor felajánlja lehetőségként, plusz szerkeszteni is tudom, de a névjegylistában nem látszik. Ez mitől van, és hogyan tudom oda visszavarázsolni? (ha még1* létrehozom az nem jó, mert akkor kettő lesz a tárcsázóban. LauncherPro home-ot használok ha ez számít)

(#16664) duffbeer válasza Shad0w (#16660) üzenetére


duffbeer
őstag

Szolgáltató "intézi" az ilyesmit. Nem a telefon irányít át. Szolgáltatónál kell kikapcsolni a hangpostát.

(#16665) Mcfery válasza duffbeer (#16662) üzenetére


Mcfery
tag

Hi!

2010-es kollekcióként szerepel, persze már lehet hogy elavult.
Minden újszülöttnek minden widget új!
Ez a "régi" ingyenes, az újabbak lehet hogy fizetősek.
Ha van újabb,ingyenes,működő, légyszi segíts Veszter007-nek.
üdv

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#16666) Shad0w válasza Shad0w (#16663) üzenetére


Shad0w
senior tag

Asszem rájöttem, a kedvencekhez ragadt be, mint gyakran hívott szám, onnan is töröltem és eltűnt, aztán már csak újra létre kellett hozni és most minden jó. :)

(#16667) Shad0w


Shad0w
senior tag

Ez az autós tartó jó lehet a spica-hoz?

(#16668) veszter007 válasza Mcfery (#16665) üzenetére


veszter007
csendes tag

No sikerült letöltenem! Tök szép, meg jó, meg minden. Mégegyszer köszönöm szépen!
A csomagban az 5.7-es verzió volt. Láttam van újabb, de ugye a marketről ezt nem lehet frissíteni (legalábbis úgy tudom), mivel nem onnan lett telepítve.
Arra nem találtam semmit (vagy csak nem jó helyen keresgéltem), hogy milyen újdonságok vannak a 6.4-esben (ez a legfrissebb). Esetleg ebben tudsz még segíteni nekem?

[ Szerkesztve ]

(#16669) Mcfery válasza Shad0w (#16667) üzenetére


Mcfery
tag

Hi!

Valszeg nyomná a kamera-gombot.
Szikével ha kicsit "megműtöd" a szivacsot, talán!
üdv

veszter007: lehet, hogy nem tud többet(esetleg kicsivel) csak átment fizetősbe.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#16670) Shad0w válasza Mcfery (#16669) üzenetére


Shad0w
senior tag

A műtét nem para, akkor sztm ez lesz a befutó. Köszi. (ha mégse nem jó, itthon drágábban el lehet adni... :) )

(#16671) Mcfery válasza Shad0w (#16670) üzenetére


Mcfery
tag

Hi!

Többet rendelj, ha duplán adod még mindig felébe kerül mint itthon a legolcsóbb.
Bár gyanusan olcsó, lehet kicsit "híg a leve"
Nekem van egy műtött, rám ne számíts!
üdv

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#16672) L.L. válasza Shad0w (#16667) üzenetére


L.L.
senior tag

Én ezt az autós tartót használom hozzá és tökéletesen passzol, nem nyomja a kamera gombot se. Egy régi telómból maradt, de lehet még kapni.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#16673) veszter007 válasza Mcfery (#16669) üzenetére


veszter007
csendes tag

OK, akkor marad ez! Mutatja az időjárást és ez a lényege :D

(#16674) honeker


honeker
őstag

csá....van olyan progi a spicára ami a eltávolitot programok szemetét leszedi ?

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#16675) honeker válasza Skynet258 (#16644) üzenetére


honeker
őstag

a RAR andro-id kicsomagoltam a mappát amit csinált magának annak a neve

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#16676) duffbeer válasza L.L. (#16672) üzenetére


duffbeer
őstag

Tudnál erről fotókat küldeni több szögből, benne a spicával? Akár privátban.
Köszi!

(#16677) adamfriday


adamfriday
senior tag

Tetszik ez az új Switchpro widget, végre lehet méreteket is választani.

(#16678) ithomas


ithomas
őstag

Szisztok!

Kerestem a fórumon, és érdekes módon csak 1 embert zavart idáig a "problémám" de ő sem kapott semmilyen választ.
Arról van szó, hogy feltettem a 2.1-et XXJG2, és az ebben lévő Android billentyűzet kb 10* erősebben rezeg nyomkodásra mint ami az 1.5-ben volt.
Nekem fontos lenne a rezgés megtartása, ezért kikapcsolni nem akarom, de valahogy nem lehetne rajta gyengíteni, vagy beállítani olyan erősségűre mint az 1.5-ben levő?
Mert jelenleg 2 perc után elzsibbad tőle a kezem, és ez marhára idegesít...

Tudnátok segíteni? :)

Real eyes realize real lies!

(#16679) adamfriday válasza ithomas (#16678) üzenetére


adamfriday
senior tag

Én Better keyboardot használok, ebben van olyan opció, hogy a rezgés hosszát lehet állítani. Lehet, hogy már az is elég lenne neked. :)

(#16680) ngabor2


ngabor2
nagyúr

a telefonhoz adott igo-ba hogyan lehet koordinátát, mint célt beírni?

(#16681) veszter007 válasza adamfriday (#16677) üzenetére


veszter007
csendes tag

Szia!
Meg szabad kérdeznem, mi a neve a bal oldali határidő naplós widgetnek? Nagyon diszkrét, mégis praktikusnak tűnik

(#16683) adamfriday válasza veszter007 (#16681) üzenetére


adamfriday
senior tag

Persze, Pure calendar widget. Szinte mindenféle méretben kirakható, skinezhető, együtt dolgozik különböző határidő progikkal és naptárakkal. LauncherPro-val és ADW launcherrel pedig még scrollozni is lehet.

(#16684) Mcfery válasza ngabor2 (#16680) üzenetére


Mcfery
tag

Hi!

Mióta feltetted a kérdést azóta nyomkodom, keresem de nem találom!
Valszeg sehogy!
üdv

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#16685) mfaka


mfaka
tag

Sziasztok!

Az andro-id fw-t használom launcher proval és piros droid x bootanimációval. A problémám a következő: a telefon nem bootol be, ill. ha nyomok a dalvik wipeot bootol és elkezdi betölteni az első néhány widgetet, de utána újraindul és próbálna megint betölteni, de megintcsak újraindul. Az utóbbi időben egyre nehezebb volt működésre bírni a telefont, 4-5. próbálkozásra indult el csak. Most feltettem a piros szemes droid x boot animációt, ami elvileg csak a színében különbözik a zöldtől, azóta van ez a bootloop. Mit lehetne tenni, hogy újra életet leheljek a spicámba? Nem szeretném újra flashelni...

(#16686) ngabor2 válasza Mcfery (#16684) üzenetére


ngabor2
nagyúr

szomorú. no mindegy, már beállítottam a célt. csak állandóan kilép, pedig 2.1-es android van rajta.

(#16687) Cöletibi


Cöletibi
tag

Sziasztok!
Tudom hülyeséget kérdezek,döntsem el én
meg már kérdeztem valamikor,de érdemes még
megvenni a spicát?Már régóta nézegetem és várok
valami újra ilyen áron de T-nél nem igen van más.
Nem lesz hamarosan kifutó modell,mint a pulse?
Köszi!

(#16688) person


person
senior tag

Van valakinek ötlete, hogy Gremote miért nem látja a pc-t? Első nap tökéletesen működött másnap már csak néha indításkor majd első képernyőzár után már nem akart. Azóta viszont egyáltalán nem látja ! :F
szerk.: Wifin használtam.

[ Szerkesztve ]

(#16689) mfaka válasza person (#16688) üzenetére


mfaka
tag

Lehet, hogy a pc/telefon új ip-t kapott, mondjuk előző nap 192.168.1.100 volt, ma meg már 192.168.1.101

Velem előfordult ilyen.

Nézd meg az ip-t és írd át!

[ Szerkesztve ]

(#16690) sz.zs. válasza ngabor2 (#16680) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Sajnos sehogyan.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#16691) SWiNEBoY válasza KingSize (#16047) üzenetére

Dettó ugyanez az enyém is.
Nem tudjátok miért csúszik a kép meg a hang Youtube videok alatt? :F

(#16692) Murdah


Murdah
csendes tag

sziasztok! egy olyan problémám lenne amit csak mostanába vettem észre mivel az ember nem igazán szagolgatja a telefonját:) kívülról semmi nem érezhető, de ha leveszem a hátlapot és megszagolom az akksit akkor égett szaga van. de ha nem menetem a telefont akkor elmúlik. az akksi ideje viszonylag jó, intenzív használtattal 1-2 nap a többi már csak használattól függ. Nem tudjátok mi baja lehet?

(#16693) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Érdekes program: WidgetLocker Lockscreen
Widgeteket, meg programokat lehet rakni a lezárt home felületre. Annak jó aki türelmetlen és már akkor el akarja érni a programokat amikor még nincs feloldva a képernyőzár.
Megfelelő forrásból megszerezhető, akinek mégsem megy az írjon pü-ben.

[ Szerkesztve ]

(#16694) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Huhh, de rég jártam erre. Nem is nagyon vagyok mostanában otthon abban, hogy mi is van a Spica 2.1-re való frissítésével. Azt tudom, hogy szervizben már frissítik egy jó ideje, csak én részben lusta is vagyok elvinni, részben pedig nem bízom a szervizesekben, vannak bizalmas (céges) infók is a telefonon, volt már rá példa, hogy szervizeléskor a "kedves" munkatárs lementette magának. Bár nagy kárt nem okozott vele, de kellemetlen volt.

Szeretném itthon frissíteni a telefont, természetesen garancia vesztés nélkül. Itt is visszaolvastam pár oldalt, de látom már mindenkinek 2.1 virít a telefonján és ez már nem téma. Google-el meg csak a hivatalos frissítés előtti, ODIN-os megoldást találtam meg.

Egyetlen helyen olvastam, hogy független/Telenoros telefont lehet otthon is frissíteni NPS-el. Nekem független és Telenoros kártya van benne. Ennek mennyi az igazság alapja? Valóban lehet? És valóban nem ugrik a garancia ha így frissítek?

Előre is köszi a segítő szándékú válaszokat!

(#16695) ngabor2 válasza Stauffenberg (#16694) üzenetére


ngabor2
nagyúr

adatokat lemented, majd a gyári állapot visszaállítása, a szervizes semmit nem ment le róla magának. a házi frissítés garanciavesztéssel jár.

(#16696) szabi98.6


szabi98.6
csendes tag

Sziasztok!

Spica-m van nekem is mint itt sokaknak és lenne egy pár kérdésem.:

1. Tudtok olyan ingyenes videó lejátszó progit ami feliratot is megtud jeleníteni?
2. Kijött már a telóra valamelyik worms játék (pl. armageddon) és honnan tudnám megszerezni (marketen nincs)?
3. Tudom, hogy már sokat beszéltetek róla de most nem akarom a sok1000 oldal közül kikeresni, hogy most ez a Task killer progi kell vagy nem? Hasznos vagy nem? Árt a telónak vagy nem? És mért???
4. Hogy kell személyhez külön csengőhangot rendelni??? Letöltöttem a Ring Extendedet de csak az sms-hang megváltoztatással boldogultam eddig:(
5. Hogy lehet "normálisan" beállítani egy képet háttérnek? Nekem nem kéne ez a jobra-balra tologathatós megoldás, hanem az hogy egy képet ami van nekem (420*560) tegye be f@szául háttérnek úgy, hogy se elnyújtva, se eltorzítva ne legyen. (Aki ezt a négyzet huzogatós megoldást kitalálta na annak kéne a fejét szívlapáttal pépessé verni :) )
6. Van-e olyan (ingyenes) progi amelyikkel lehet telóra filmet letölteni? Olyat találtam amelyikkel lehet zenét (MP3 download).

Hirtelen "csak" ennyi:)
Aki tud segítsen legyen szíves !!!

Köszönöm,

Szabolcs

(#16697) Stauffenberg válasza ngabor2 (#16695) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A korábbi telefonomnál is volt egy hard reset, de a törölhető adathordozók sajátossága, hogy ezt követően is visszaállíthatók még az adatok, sok esetben kb másodpercek alatt.

Mindegy, akkor kénytelen leszek bevinni a telefont szervizbe, meg végül is nem államtitkok vannak rajta, sok kárt nem okoz ha valaki visszafejti a telefonkönyvem tartalmát, maximum csak baromi kellemetlen lenne nekem, de azért remélem ezúttal egy normális szervizeshez kerül.

Azt azonban nem értem, hogy mégis mi a bánatos f4sznak adnak ki egy hivatalos szoftvert a szoftverfrissítéshez ha ezzel bukod a garanciát... minden valamire való gyártó azért ad ki szoftverfrissítést és hozzá eszközöket, hogy azt a felhasználó maga is el tudja végezni. Miért nem hívják fel a figyelmet SEHOL arra, hogy a telefonhoz mellékelt New PC Studio kliensszoftverrel való szoftverfrissítés semlegesíti a garanciát?

A fotós eszközeimet is így frissítem, kábel rádug, kliens szoftver felismeri, új firmware felkúszik és mindenki boldog...
...nem értem, hogy a Samsung mi a francért bonyolítja túl ezt az egészet...

(#16698) duffbeer válasza ngabor2 (#16695) üzenetére


duffbeer
őstag

Járhat...

(#16699) person válasza mfaka (#16689) üzenetére


person
senior tag

Ma már nem de holnap meglesem. Ugyan azok az eszközök vannak mindig. Na meg újra is raktam mindegyiket. A pc-n többször is több verzióval próbáltam. Ami érdekes, hogy használat vagyis képernyőzár után már volt hogy nem ment. Mindegy holnap még meglesem ezt az ip-s dolgot.

(#16700) duffbeer válasza szabi98.6 (#16696) üzenetére


duffbeer
őstag

Naszóval

2.: Tudtommal nem.

3.:Task killerre nem lesz szükséged (másképp működik mint a winmo vagy symbian), de ha megnyugtat rakj fel egyet a sok közül. Nem árt neki, hanem belassíthatja (mivel a taskoknak felesleges mindig újra el kell indulniuk és emiatt az akkut is szívja.)

5.: Ne legyél Te is kőarc, nem kell senkinek a fejét pépessé verni, mert eddig a fórumon spec Te panaszkodsz először erre. Sőt valszeg később rá fogsz jönni, hogy nem olyan rossz ez a tologatós rendszer. Arról nem beszélve, hogy az általad megadott felbontás gyakorlatilag semmilyen képarányt nem képvisel. Ezért van a TÉGLA tologatós, átméretezős rendszer, ami megtartja az igényelt képarányt (4:3) így használható bármilyen kép torzítás nélkül. Ha ennyire extra igényeid vannak, dobj fel egy LauncherPro-t, állíts be 1 homescreen-t és használat előtt vágd úgy a képet PC-n, hogy az megfelelően látszódjon.

6.: PC a legegyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.