Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#484) Jano_023


Jano_023
őstag

Látom vegyes érzelmeket kelt az órának a hivas fogadás és indítás lehetősége.
Véleményem szerint két dolog miatt is szuper ez az új technológia. Az egyik az amit mások már írták elöttem, vannak olyan emberek akik olyan szituációkba kerülnek, hogy nem komfortos vagy nem lehetséges a telefonjukat maguknál tartani de jó lenne ha el tudnák érni őket. Lehet ez egy adott munkahelyen vagy sportolás közben szóval nekik ez nagy segítség.
A másik oldala ennek a funkciónak és sokan szerintem ezt az oldalt nem látják, olyanok akik azt mondják ez hülyeség ők ezt nem használják. A képesség arra hogy a technológia olyan szinten van hogy ilyet lehet csinálni. Régen egy egész táska méretű készüléket kellett vinni ha telefonálni akartál és az csak telefonálni volt jó, nem volt internet, email semmi. Most 2018ban ott tartunk hogy egy órába iszonyat kicsi méretben ugyan ezt sőt többet képesek belepakolni ami szerintem fantasztikus.
Azt kell itt látni hogy azzal hogy a cégek ilyen innovatív újításokat adnak és raknak bele a készülékbe ezzel tesztelik és tolják ki egyre jobban a határokat ami egy nap egy új érdekes, hasznos funkció születését fogja eredményezni.
Én azt mondom ha van valamilyen technikai újítás annak örülni kell és várni hogy ez hova mutat és mi lehet a következő lépcső.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.