Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch 4 és Watch 4 Classic Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Anathema67 válasza nylacika (#749) üzenetére


Anathema67
tag

Ok, köszi

(#752) gyuri2008 válasza gyuri2008 (#750) üzenetére


gyuri2008
veterán

Bocsi
Megtaláltam

(#753) kene84 válasza gyuri2008 (#750) üzenetére


kene84
senior tag

Nem engem kérdeztél, de én a samsung webshop-n rendeltem ma és járt hozzá ajándékba a tripla töltő.

Én meg csak most olvastam, hogy tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

(#754) F1DO válasza kene84 (#753) üzenetére


F1DO
senior tag

Linket tudnátok küldeni? Illetve itt kapható LTE verzió?

Illetve ha LTE verziót más forrásból vennék akkor mire kell figyelni hogy lehessen itthoni Telekomnál esimmel használni?

(#755) Sogi74


Sogi74
tag

Sziasztok!
Néhány napja használom a Classic-t és én elégedett vagyok vele. Előtte a Watch-t használtam és a vérnyomás mérés miatt váltottam és ahogy nézem elég jól mér (igaz nekem csak az kell, hogy azt mutassa ha nagyon magas, kiugró az érték).
Viszont van egy problémám; bejövő emailokat nem jelzi, pontosabban ha felébresztem az órát ott van a kis "pötty" a 9-esnél és ha elhúzom a számlapot akkor látom is az emailt de mikor "megérkezik" a telefonra akkor nem kapcsol be a képernyő és nem rezeg. Más esetben (viber, sms...) jelez rendesen az óra. Mi lehet a probléma? Valami beállítás probláma? Valaki találkozott már ilyennel?
Köszi a segítséget!

(#756) thboxx válasza Sogi74 (#755) üzenetére


thboxx
aktív tag

Galaxy Wearable alkalmazáson belül az óra beállításai közt az értesítéseknél tudod beállítani,melyik alkalmazások értesíthetnek az órán. Milyen mail alkalmazást használsz? Gmail itt többeknél problémás... Nekem outlookkal jól megjönnek az értesítések.

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#757) Sogi74 válasza thboxx (#756) üzenetére


Sogi74
tag

gmail-t használok és az értesítések be van állítva, elvileg

(#758) nagyj74 válasza Sogi74 (#757) üzenetére


nagyj74
senior tag

Sajnos az bug.

(#759) kenuba01


kenuba01
tag

Ezt a matteo diniten sehol sem talalom. A megosztott linken 1 oldal jon be es semmit sem lehet ott kivalasztani. Probaltam play storban , galaxy storban...de sehol sincs nekem...van valami ingyenes watch face editor vagy nem fizetos watch face store ahol lehet normalis szamlapokat talalni...a gyari kinalat nagyon szegenyes..

(#760) nagyj74 válasza kenuba01 (#759) üzenetére


nagyj74
senior tag

Én sem találtam meg.

(#761) appel válasza kenuba01 (#759) üzenetére


appel
őstag

Böngészőben nyisd meg. Ha a play alkalmazást nyitja meg automatikusan, akkor ott nekem is üres. Ha pc-n nyitom v mobilon link megnyitása háttérben/új lapon gombbal, akkor jó.

[ Szerkesztve ]

(#762) G-Bali válasza appel (#728) üzenetére


G-Bali
senior tag

Elég kevés a felhozatal....
Tank ez a [Digitá] és [Analóg] ami nekem.bejön....

(#763) Laller83


Laller83
csendes tag

Szevasztok!

Csak nekem nem mér a stresszmérő semmit?
Vagy valamit rosszul csináltam?

(#764) ollie válasza Laller83 (#763) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem mér, automatikusan is. Egyik nap figyelmeztetett, hogy stresszes vagyok és vegyek mély lélegzeteket (és igaza volt, tényleg stresszes voltam).

***

(#765) NeeKee válasza kenuba01 (#759) üzenetére


NeeKee
tag

Sziasztok,
Ugyan én Watch 3 tulaj vagyok, de innen szoktam watchface-hez kupont generálni, és vannak az új op rendszerhez is ajánlatok. Remélem találtok szimpit, mindig változik a kínálat, ahogy jönnek az új ötletek.

[ Szerkesztve ]

(#766) appel válasza G-Bali (#762) üzenetére


appel
őstag

Ja, engem nem különösebben érdekel, csak valaki ajánlotta Matteo Dini számlapjait, és írta hogy nehéz megtalálni. Csak ebben próbáltam segíteni. Nekem pont bejön az egyik gyári.
Ezeket ugyan nem is néztem, de ami eddig volt az mind Google fit-ből erőltette a lépéseket vagy egyéb "alkalmazásként" bármelyik gyári progit. Ebben az esetben viszont x percenként frissíti az infót.

(#767) G-Bali


G-Bali
senior tag

Mindenkinél ennyire gyenge a mágneses töltő?(gyári)
Épphogy fogja....

(#768) ollie válasza G-Bali (#767) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A mágnes csak azért van, hogy a helyére cuppanjon, nem pedig, hogy tartsa. De miért is kéne tartania? Vízszintesen van az asztalon, nem esik le róla.

***

(#769) flashike válasza gyuri2008 (#750) üzenetére


flashike
tag

Samsung.com hivatalos oldal. Szept 20.

Lenovo Legion 5 82RB00HHHV - i7 12700H, RTX 3060, 16GB DDR5, 512 SSD, IPS 144Hz

(#770) pleslie82 válasza kenuba01 (#759) üzenetére


pleslie82
tag


Van pedig jó pár darab...csak ahogy mondtam is, nem egyszerű keresni ebben az erősen béta ökoszisztémában...🙂

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#771) F1DO


F1DO
senior tag

esim-el kapcsolatban képben van valaki, hogy ha meglévő előfizetés mellé kérem megosztott / másodlagos multisimként akkor az előfizetéshez tartozó mobilinterneten ugye osztozni fog a két sim, de mi a helyzet a hanghívásokkal? Ha adott telefonszámon keresnek akkor hogyan lehet megadni (ha egyáltalán van rá mód) hogy melyik készülék kezelje azt?

(#772) kchris78 válasza F1DO (#771) üzenetére


kchris78
veterán

kicsörög mind a kettő. MultiSIM esetében. Ha tandem akkor nincs közösködés csak adatmennyiségben. Utóbbi csak erre is használható nincs hang lehetőség.

(#773) Anathema67 válasza F1DO (#771) üzenetére


Anathema67
tag

Hívásnál ha aktív a multisim az a készülék kezeli amelyiket előbb felveszed.

[ Szerkesztve ]

(#774) Picur882 válasza ollie (#740) üzenetére


Picur882
csendes tag

Szóval revolut- tal nem megy? Mert mobilon teljesen jó a fizetés.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Fold 4, Galaxy Watch 4 40mm

(#775) aladarka válasza Picur882 (#774) üzenetére


aladarka
tag

Revoluttal megy gond nelkul.

(#776) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Valaki irhatna egy bovebb beszamolot arrol hogy milyen az elet egy galaxy watch 4 es egy NEM SAMSUNG okostelefon parositassal. Szerintem sokan vagyunk itt akik lehet hogy vennenek egy ilyen orat de nincs es nem is akar samsung telefont venni. Elore is koszonjuk aki vallalkozik ra :) johetnek lte es bluetooth varians tapasztalatok is boven

(#777) thxer válasza autotaxmo (#776) üzenetére


thxer
aktív tag

Szia!

Nekem LTE-s van, ZenFone 8-al párosítva, Galaxy Wearables összes funkciója működik (beállítások, alkalmazások, értesítések, hívások, óralapok + beállításaik, esim hozzáadás). Samsung Health funkciók mennek alapból (Pulzus, stressz, lépés, véroxigén, alvás, testösszetétel, edzések), Google Pay működik.

Ami nem működött alapból:
Samsung Health Monitor funkciókhoz (vérnyomás, ekg) hackelt appot használok, itt az SHM -> SH szinkron nem működik.
Ébresztő szinkron, ezt megoldotta hogy az órára felraktam a google ébresztőt (gyárilag samsungos van fent)
Bedtime mód, csendes órák szinkron nem működik (nem kerestem hogy van-e rá megoldás)

(#778) autotaxmo válasza thxer (#777) üzenetére


autotaxmo
őstag

Szuper, ez jol hangzik, mi az a SHM-SH szinkron? Illetve a vernyomast es ekg funkciójat tudod hasznalni?mert irtad hogy vmi hackelt programmal sikerult? Ez engem is erdekelne :)Te AOD-al hasznalod az orat? Ha igen akkor birja azert reggeltol estig az ora?

(#779) thxer válasza autotaxmo (#778) üzenetére


thxer
aktív tag

A samsung health monitor át tudja szinkronizálni az adatot a samsung health-be, ez nem működik nekem, de ahogy látom a legutóbbi hackelt verzióban lehet már aktiválni ezt is. Az EKG és vérnyomás működik, az órán és az SHM-be is mutatja.
[link]
AOD-dal használom, pulzus és stressz folyamatos, napi 30+ értesítés, bőven kibír 1 napot (18óra 57 perce megy és 53%-on van), de mindig a közelben volt a telefonom (LTE ilyenkor nem nagyon aktív)

(#780) szilasz007 válasza thxer (#779) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Igen, ezt akartam irni en is. Megoldottak a szinkronizaciot.
Mondjuk nekem csak a vernyomast viszi at, EKG-t nem, de ez reszlet kerdes. Az XDA-s tema osszefoglalojaban tisztan le van irva mit kell tenni.

(#781) autotaxmo válasza thxer (#779) üzenetére


autotaxmo
őstag

Szuper, egyre jobban gyozom meg magam hogy kell ez az ora :) koszonhetoen neked :)telekomtol akarnam megrendelni esim verzioban de elofizetes nelkul aztan ha egyszer lesz a telenornal esim, akkor elofizetni ott. Gomdolom telekom fuggetlenkent arulja ezeket az esim orakat?! Google pay revoluttal gomdolom mukodik az lte ora is?!

(#782) autotaxmo válasza szilasz007 (#780) üzenetére


autotaxmo
őstag

A linket ahol leirjak hogy hogyan kell a hackelt samsung health appot feltenni hogy tudjak vernyomast merni az oran es kalibralni az orat egy felkarossal azt el tudod kuldeni?

(#783) SX Wave válasza ollie (#768) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Biztos hogy a mágnes csak azért van, hogy a helyére cuppanjon, de nálam gond nélkül megy a falon is a töltés... egy kis hely megtakarítás :)

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#784) adamklark válasza SX Wave (#783) üzenetére


adamklark
senior tag

azért én ilyen bátor nem lennék :D

(#785) SX Wave válasza adamklark (#784) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Jogos :) Azért nem két méteres magasságban van. Ha pottyan, akkor max 20 cm esik, de eddig nem volt gond. Majd ha gyengül a mágnes, akkor majd keresek neki helyet az asztalon.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#786) torma1981 válasza SX Wave (#785) üzenetére


torma1981
veterán

Most akkora helyet foglalna az asztalon? Ne már.

(#787) nortsen válasza thxer (#777) üzenetére


nortsen
aktív tag

Bedtime mód szinkron csak a samu digitális jólét app-al működik együtt, azaz samsung telefonnal.

Sajnos nagyon hiányzik, hogy automatikusan lépján át ebbe a módba az óra, ha elalszom, de ez samu telefonnal együtt sem megy ha jól láttam a hozzászólásokat redditen (nekem nem samsung a telóm).

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#788) El Gringo válasza torrente777 (#712) üzenetére


El Gringo
senior tag

ennek van valami trükkje? nekem nem engedi berakni a kupon :F

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#789) Heyman válasza El Gringo (#788) üzenetére


Heyman
aktív tag

Követem, nálam, és egyik ismerősömnél is hasonló a szitu. Hiába akarom hozzá adni, ezt a hiba üzenetet kapom: A megadott kód nem befolyásolta a megrendelést. Felhívjuk a figyelmedet, hogy a kódok csak bizonyos tételekre vagy bizonyos feltételek mellett érvényesek.

(#790) szilasz007 válasza SX Wave (#783) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Ott látom azért ott fityegne egy Garmin féle óra is ;)

(#791) G-Bali válasza ollie (#768) üzenetére


G-Bali
senior tag

Értem én hogy minek,de más gyártók mágneses töltöje sokkal erősebb!!
Mondjuk én ha töltő van akkor is fogadosom vagy ha arrébb raknám nem Essen le róla...de ez az én esetem :U

(#792) SX Wave válasza torma1981 (#786) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Erre én is azt mondanám, hogy ne már... de túlzsúfolt az asztal és pont az egeremtől venné el a helyet. Van amikor minden centi számít :)

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#793) SX Wave válasza szilasz007 (#790) üzenetére


SX Wave
aktív tag

GW4 mindennapi órának tökéletes, de komolyabb igénybevételhez, még mindig a garmin a nyerő. Viszont a garmin a hétköznapi feladatokban vérzik el.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#794) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Sziasztok! Az ekg-vel és az üzemidővel mennyire vagytok megelégedve?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#795) kchris78 válasza t72killer (#794) üzenetére


kchris78
veterán

én eléggé. oxigén méréses alvás 23-reggel8ig kb 10%-ot visz el.. többet így %-ra nem néztem ki.. (BT on ami nem is feltétlenül kellene, és energiatakarékossággal)

(#796) t72killer válasza kchris78 (#795) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

jól hangzik :R . FB v egyéb messenger app megy még rajta?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#797) polonic


polonic
félisten

Van egy walkie talkie app Samsungtól, de azt írja, hogy az eszközre nem elérhető. Miért van ez? Pedig pont a GW4-hez csinálták.
[link]

(#798) adamklark válasza polonic (#797) üzenetére


adamklark
senior tag

arról volt nemrég cikk mobilearénán, ebben a régióban még nem elérhető https://mobilarena.hu/hir/walkie-talkie-kent_is_hasznalhato_a_galaxy_watch4.html

(#799) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Arról esetleg van infó, hogy a Gmail órás értesítés bug fenn áll még? Próbálta valaki a pár napja érkező frissítés óta? :F

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#800) Tybike81 válasza adamklark (#798) üzenetére


Tybike81
őstag

Pl biciklis körúton mennyit bir a GW4 rögzíteni mire lemerül? A sima GW szombaton a 65km-n és 5 és fél órán 30%ot merült biciklis edzést választva. A GW4 is bírni fogja?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.